League of Legends Patch 12.Aktualizace 22b: Champion and Item Buffs, League of Legends Patch 12.22 Poznámky: Sezóna 13 Preseason přináší zametací změny džungle – Dexerto

League of Legends Patch 12.22 Poznámky: Sezóna 13 Preseason přináší zametací změny džungle

Contents

Jak se hry Riot Games připravují na sezónu League of Legends 13, řada změn preseason začala žít v Patch 12.22. Vývojář dělá vylepšení, přidává nové změny rovnováhy a testování funkcí přicházejících do hry v nové sezóně. Existuje řada menších změn, které přicházejí do League of Legends Patch 12.22b včetně změn šampionů džungle a tanků.

League of Legends Patch 12.Aktualizace 22b: Champion and Item Buffs

League of Legends 12.22b přináší buffy do řady šampionů tanků a džungle.

Nové položky přidané v náplasti 12.22 bylo také buffed.

Jak se hry Riot Games připravují na sezónu League of Legends 13, řada změn preseason začala žít v Patch 12.22. Vývojář dělá vylepšení, přidává nové změny rovnováhy a testování funkcí přicházejících do hry v nové sezóně. Existuje řada menších změn, které přicházejí do League of Legends Patch 12.22b včetně změn šampionů džungle a tanků.

League of Legends Patch 12.22B Buffs Tank Položky a džungle

Řada tanků a džunglíků jako Amumu, Ivern, Kindred, Maokai, Shaco a Rammus získávají nadšence v mikropatru. V Micropatch 12 nejsou žádné šampiony.22b.

Některé z nádrže přidaných v nejnovější záplatě nedělaly tak skvěle, takže se Riot rozhodl je budovat v Micro Patch. Položky nádrže přidané v náplasti 12.22 jako Jak’sho, Protean a Radiant ctnost dostává nadšence. Rod of Ages, který byl znovu přidán do hry během náplasti 12.22 získává malý buff. Dualisté používají Ravenous Hydra jako standardní položku k ovládání jízdního pruhu, takže pro vyvážení meta nejvyššího pruhu se Riot rozhodl potlačit položku v mikropatru.

Riot Phroxzon vysvětlil, že vývojář chce vidět tankové předměty jako flexibilní nákup pro hráče. Zvláště mytické je zamýšleno být zakoupeno flexibilně jako první nebo druhá položka. Phroxzon řekl tweetem, „“Někdy je správné koupit Sunfire -> Mýtický a někdy mýtický -> něco jiného.”O změnách nádrže v náplasti, Phroxzon řekl,”Čekáme na posouzení rovnováhy všech položek v tankovém systému s více hrami a poté podle toho přetvoří jednotlivé šampiony.“

Rovněž zmínil, že změny EMRBACE ARCHANGEL/SERAPH na PBE (Public Beta Environment) nebyly “Docela na kvalitním baru pro loď “, Rozhodnutí se tedy rozhodlo je uvolnit, když jsou “Připraven”.

League of Legends Patch 12.22 Poznámky: Sezóna 13 Preseason přináší zametací změny džungle

Prestige Space Groove Nami v League of Legends

Riot Games

League of Legends Patch 12.22 je na cestě a je to začátek sezóny 13. Změny preseason budou žít v polovině listopadu před úplným spuštěním ledna a další změny vyvažování také zasáhnou Rift: Zde jsou úplné poznámky o záplatě.

League of Legends Sezóna 13 je nyní na hráčích, a to znamená, že swathe of preseason změny žije v lol patch 12.22. Když se na konci se sezóna sestává, nyní začíná dva měsíce testování různých nových funkcí a znovu vyvážení hry.

Článek pokračuje po reklamě

S očekávaným množstvím změn nejvyššího pruhu a džungle budou celé části mapy fungovat zcela odlišnými způsoby. Riot však také nezanedbává menší změny a věci, které chtěli testovat, ale nehodily se do plánu sezóny 12.

Článek pokračuje po reklamě

Zjistěte vše, co je třeba vědět o lol patch 12.22 níže, včetně časných poznámek a očekávaného data vydání.

Duch Blossom Lillia v lol

Lol patch 12.22 bude pro hráče velkým posunem.

Kdy je lol patch 12.22?

League of Legends Patch 12.22 je připraveno na život dál 16. listopadu 2022, přímo podle plánu.

Článek pokračuje po reklamě

Dvacáté sekundové náplasti z roku 2022 se začne zavádět na oceánských serverech v 10:00 AEDT, s celosvětovým zavedením po zbytek dne.

Zde je klíčové načasování:

 • 3:00 PT (NA)
 • 5:00 GMT (EUW)
 • 3:00 CET (eune)
 • 8:00 KST (Korea)

Při začátku oprava bude několik hodin prostojů a fronty dohazování budou předem odebrány offline asi tři hodiny.

Lol patch 12.22 Obsah

 • Summoner’s Rift se změní
  • Změny šampionů
  • Chemtech Drake
  • Změny džungle
  • Společníci džungle
  • Změny z zlata a zkušeností
  • Nové a změněné položky

  Co se mění v lol patch 12.22?

  Sezóna 13 Preseason začíná změnami mega

  S sezónou 12 zařazený běh končící na lol patch 12.21, Riot se připravuje na velkou ligu legend sezóny 13. Preseason začíná u lol patch 12.22 Jak vývojáři implementují většinu změn pro příští rok.

  Článek pokračuje po reklamě

  Příbuzný:

  Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

  Článek pokračuje po reklamě

  K

  Změny sezóny League of Legends začnou žít na lol patch 12.22.

  To zahrnuje generální opravy do horního pruhu a džungle ⁠ – První z nich získává facelift, aby byla role lákavější, zatímco druhá by měla být pro nové hráče snazší vyzvednout. Přichází řada změn kvality života, aby se také poněkud snížila křivka učení ligy.

  Nové položky jsou na cestě, většinou se zaměřují na posílení archetypu tanku, ale Rod of Ageův návrat jistě zvedne nějaké obočí. Chemtech Dragon je zpět, byla přidána domácí mazlíčci a další. Nezapomeňte se podívat na naše centrum pro všechny změny před lol Patch 12.22.

  Článek pokračuje po reklamě

  Rakan & Lillia reklasifikovali jako šampioni melee

  To, že preseason začíná, neznamená, že Riot zanedbává, aby vyrovnal zbytek hry. Vývojáři League of Legends začínají odesílat změny, které nechtěli poblíž ocasního konce sezóny 12, a začíná to reklasifikací některých šampionů.

  Článek pokračuje po reklamě

  Rakan a Lillia, kvůli předmětu a Rune Power, byli považováni za šampióny na dálku. To ztěžovalo jejich životy, protože populární předměty jako Relic Shield a démonické objetí byly pro každého šampiona slabší navzdory jejich krátkému dosahu.

  Článek pokračuje po reklamě

  To se však mění v lol patch 12.22, kdy jsou oba šampióny nyní klasifikováni jako šampióni melee. Lillia dostává mírný obranný nerf, ale je převážena možnostmi, které jí tyto nadšenci otevírají.

  Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

  • Když je Chemtech Drake pod 50% zdraví, získá 33% odolnost proti poškození a způsobí 50% více poškození. Tento Drake způsobuje 100% své celkové AD + 4% zdraví cíle jako fyzické poškození při každém útoku
  • Když váš tým zabije Chemtech Drake, získají stohovací buff, který udělí 5% houževnatost a 5% Heal/Shield Power
  • Po přijetí Chemtech Soul dostanou hráči buff, který jim způsobí 10% odpor poškození a o 10% větší poškození, zatímco pod 50% zdraví

  Změny mapy chemtech

  Stim Fruits

  • Honeyfruits jsou upgradovány na ovoce Stim, poskytují obvyklé uzdravení a bonusový štít. Také již nezpomaluje šampiony konzumující ovoce.

  Výbuchové kužely

  • Výbuchové kužely nyní budou vybudovat jednotky v jejich rozsahu dvakrát tak daleko.

  Firelight Bloom

  • Bloom Scryera upgraduje na Bloom Firelight a odhalí malou oblast kolem hráče a také obvyklý kužel vidění, který jde před a přímo za směrem, ze kterého byla rostlina zasažena. Spojenci ve Vision Cones získávají rychlost pohybu v tomto směru po krátkou dobu a nepřátelská oddělení budou převezeny na 1 HP.

  Změny džungle

  Mechanika tábora džungle

  • Označeno pro smrt: Když zemře velké monstrum, budou všechny malé příšery v jejich táboře označeny za smrt. Po deseti po sobě jdoucích sekundách, že nebudou v boji s šampionem, zemřou příšera, která byla označena za smrt.
  • Síla zúčtování na vlastní straně: Junglers nyní způsobuje o 20% více škod ze zdrojů škod na monstra na vlastní straně džungle. Toto zvýšené poškození se nebude uplatnit při napadení a vyčištění táborů nepřítele.
  • Rozloučení dárků: Všechny velké příšery se nyní uzdraví 27+3 hp na úroveň (zvýšené o až 2.25x na základě chybějícího zdraví) a obnovení 15+2 many na úroveň (zvýšena o až 2.25x na základě chybějící many) na zastavení šíření, pokud máte společníka džungle. Tato obnova Heal/Mana bude mít podobu projektilu, který vystřelí směrem k šampionovi, který naposledy zasáhl monstrum po 0.3 druhé zpoždění.
  • Měkké resetování:
   • Po ztrátě veškeré trpělivosti, namísto úplného resetování, monstrum „měkký resetování“ po dobu 6 sekund.
   • Při měkkém resetování se monstrum prochází směrem k jeho táborovému centru, regeneruje 6% svého maximálního zdraví za sekundu a ignoruje útočníky mimo jeho vodítko. Útok na monstrum, zatímco útočník je v rámci svého vodítka, ukončí měkký reset a obnoví nějakou trpělivost.
   • Poté, co těchto 6 sekund prošlo, aniž by bylo napadeno monstrum, monstrum „tvrdě resetuje“ a ignoruje všechny útočníky, rychle uzdraví a vrátí se do své původní pozice.
   • Leash rozsah pro všechny příšery džungle, s výjimkou Drake a Barona.

   Džungle tábora zlato a xp

   • Zkušenost s minionem jízdního pruhu: Junglers získají 75% zkušeností od Minions Lane před jejich prvním vývojem domácích zvířat, pokud je džungler za průměrnou úrovní hry.
   • Velké monstrum zlato: Všechny velké monstrum zlato, které se nesešargerům zmizelo o 15 zlatých.
   • Velký zážitek z monster: Všechny velké zkušenosti s monstrum, které se daly neuglírům, byly sníženy o 15 zkušeností, přičemž jedinou výjimkou byla starověká Krug (největší Krug), která byla snížena o 12 zkušeností. Všechna velká příšery nyní poskytují dalších 15 zkušeností těm, kteří mají společníka džungle

   Blue Sentinel

   • Základní zdraví: 1850 ⇒ 2300
   • Poškození základního útoku: 78 ⇒ 66
   • Blue Sentinel nyní zasáhne 5% současného zdraví cíle

   Red Brambleback

   • Základní zdraví: 1850 ⇒ 2300
   • Poškození základního útoku: 78 ⇒ 66
   • Red Brambleback nyní zasáhne 5% současného zdraví svého cíle

   Gromp

   • Základní zdraví: 1650 ⇒ 2200
   • Základní magické poškození: 74 ⇒ 70
   • Rozsah útoku: 200 ⇒ 175
   • Gromp nyní zasáhne 5% současného zdraví svého cíle na hit
   • Gromp už nebude uzdravit šampiona, který ho po smrti zabil

   Krugs

   • Starověké zdraví Krug: 1050 ⇒ 1350
   • Poškození útoku starověkého Krug Base: 74 ⇒ 57
   • Starověký Krug nyní zasáhne 3% současného zdraví cíle na zásah
   • Střední Krug Base Health: 500 ⇒ 650
   • Starověká a střední doba animace smrti Krug: 1.3 sekundy ⇒ 1 sekundu
   • Starověký Krug už neliší 2 střední Krugs, když je zabit

   Murk Wolves

   • Větší zdraví Wolf Base Health: 1200 ⇒ 1600
   • Poškození útoku na základní útok Greater Murk Wolf: 35 ⇒ 30
   • Větší Murk Wolf nyní zasáhne 3% současného zdraví cíle
   • Zdraví základny Murk Wolf: 480 ⇒ 630

   Raptoři

   • Crimson Raptor Base Health: 800 ⇒ 1100
   • Poškození útoku na základní útok Crimson Raptor: 20 ⇒ 17
   • Crimson Raptor nyní zasáhne 3% současného zdraví cíle
   • Zdraví základny Raptor: 425 500
   • Poškození útoku základny Raptor: 10 ⇒ 7

   Rift Scuttler

   • Čas tření: 3:15 ⇒ 3:30
   • Základní zdraví: 1050 ⇒ 1550
   • Rift Scuttler již nemá štít

   Společníci džungle

   Doprovodné útoky

   • Společníci se budou zabývat 20 (+4% základny HP) (+15% AP) (+10% AD) a zaútočí na 1 čas za sekundu. Poté, co jejich majitel přestane útočit, zaútočí ještě dvakrát, než se zastaví.
   • Společníci uzdraví svého majitele za 70% poškození před zmírněním pokaždé, když zaútočí
   • Poškození tábora z dálky přiměje společníky, aby skočili směrem k táboru a zaútočili

   Regenerace doprovodné many

   • Společníci poskytnou svým majitelům nárůst regeneraci many rovné 8% chybějící mana + 0.1 x 8% chybějícího škálování many na 1.3x na úroveň

   Doprovod

   Společníci džungle se budou během hry vyvíjet dvakrát tím, že získávají pochoutky prostřednictvím následujících metod:

   • 1 ošetřte na velké monstrum/šampion
   • 1 Bonusová léčba je uložena každých 60 sekund před dosažením konečné formy Companion a po dosažení konečného vývoje se mění na každých 90 sekund
   • Když je zabita velká monstrum s k dispozicimi bonusovými pochoutkami, hráči obdrží 2 pochoutky a 50 bonusových zlata. 1 Bonus Treat Stack bude také odstraněn.

   Doprovodné vývoje

   První vývoj

   • Poškození SMITE bude zvýšeno na 900 skutečné poškození příšer
   • SMITE je nyní castiable na nepřátelské šampiony a způsobuje 80-160 (na základě úrovně) skutečné poškození, což zpomaluje cíl o 20% po dobu 2 sekund
   • Společník se bude vizuálně vyvíjet a ikona Smite se změní tak, aby odrážela upgrade

   Konečný vývoj

   • Poškození SMITE bude zvýšeno na 1200 proti monstra a způsobí 50% jeho poškození v AOE
   • Hráči budou zmocněni a obdrží nadšence v závislosti na jejich zvoleném společníkovi
   • Položka džungle bude odstraněna z vašeho inventáře
   • Společník se znovu vyvíjí a ikona Smite se změní tak, aby odrážela ještě větší upgrade

   Doprovodné možnosti

   Existují tři společníci, z nichž si můžete vybrat jako džungler. Všichni společníci mají ochrannou buff, který umožňuje džunglíkům přinést 30% snížené poškození příšera, zatímco nejméně 2 spojenci jsou do 1300 jednotek.

   Článek pokračuje po reklamě

   • Mosstomper
    • Odvaha Mosstompera: Získejte 75-330 (na základě úrovně) zdravotní štít po zabití monster tábor nebo po 10 sekundách mimo boj. Tento štít zůstane na neurčito. Hráči získají 20% houževnatost a pomalu odporují, zatímco je štít přítomen a po 3 sekundách poté, co byl rozbitý
    • Scorchclaw
     • SCORCHCLAW’s SLASH: Scorchclaw akumuluje Ember Stacks rychlostí 3 zásobníků na .5 sekund, nebo 100 hromádek po zabití velkého monstra. Na 100 Ember Stacks, vaše další instance poškození proti nepřátelskému šampionovi zpomalí všechny nepřátele v poloměru 250 jednotek o 30% (rozpadne se po 2 sekundy) a způsobí poškození spálení rovnou 5% maximálního zdraví cíle ve skutečném poškození nad 4 sekundy k primárnímu cíli.
     • Při vstupu do štětce získejte rychlost pohybu bonusu 45%. Po zabití velkého monstrum se to zvýší na 60% po dobu 2 sekund.

     Summoner Spell: Smite

     • Smiteovo poškození bylo změněno tak, aby odpovídalo množství hromádek, které se vaše společník džungle nahromadila v celé hře.
      • Poškození SMITE: 450/900 ⇒ 600/900/1200 odpovídající evoluci doprovodné džungle

      Změny z zlata a zkušeností

      • Změny středního pruhu: Všichni přisluhovači se vynoří ve středním pruhu
      • Zkušenost Minion: Přisluhovači nyní udělují 2.15% více zkušeností sólovým šampionům. Zkušenost při minionu, když se sdílí mezi více šampiony, se nezměnila

      Nové a změněné položky

      Spolu s opětovným zavedením obou tyčí a kopí Shojin, předměty, které byly po léta mimo ligu, které byly mimo ligu legend, existuje řada nových tanků. Tyto nové položky najdete v těchto změnách položek, ale pokud se chcete plně podívat na jejich nové ikony a myšlenky návrhářů při jejich vytváření, najdete náš průvodce na všech těchto nových položkách zde.

      Článek pokračuje po reklamě

      Jak’sho, Protean

      • 400 zdraví, 30 brnění, 30 magických odporů, 20 schopností spěchu
      • Pasivní – Voidborne odolnost:
       • Pro každou sekundu v boji šampiona získejte zásobník udělení 2 brnění a pana, až 8 hromádek.
       • V Max Stacks se stanete zmocněni a okamžitě vyčerpáváte nepřátele kolem vás za 3% vašeho maximálního zdraví (sníženo na 30% proti přisluhovačům a monstrům) a zdvojnásobíte vaše odpory ze zásobníků až do konce boje.
       • 60 sekund cooldown

       Radiační ctnost

       • 400 zdraví, 30 brnění, 30 magických odporů, 20 schopností spěchu
       • Pasivní – vodicí světlo:
        • Po obsazení svého Ultimate překročíte a zvyšujete své maximální zdraví o 10% po dobu 9 sekund.
        • Zatímco jste překročili, vy a vaši spojenci do 1200 rozsahu získáte 25 nelidských schopností spěchu a uzdravení pro 1.5% vašeho maximálního zdraví každé 3 sekundy, zvýšené na základě chybějícího zdraví. Uzdravení se na sebe zdvojnásobí
        • 90 sekund cooldown

        Heartsteel

        • 800 Health, 200% Base Health Regen, 20 schopností spěchu
        • Pasivní – kolosální spotřeba:
         • Nabijte silný útok proti šampionovi za tři sekundy, zatímco do 700 rozmezí.
         • Nabitý útok se zabývá 125+6% vašeho maximálního zdraví jako bonusové fyzické poškození a uděluje vám 10% poškození před zmírněním jako trvalé maximální zdraví
         • 30 sekund cooldown na cíl

         Iceborn Gauntlet (dříve Frostfire Gauntlet)

         • Cena: 2800 zlatých ⇒ 3000 zlata
         • Zdraví: 450 ⇒ 400
         • Brnění: 25 ⇒ 50
         • Magic Resing: Odstranit
         • Sestavení Path: Bami’s Cinder + Null-Magic Mantle + Latův brnění ⇒ Sheen + Kindlegem + Chain Vest
         • Pasivní – Spellblade:
          • Po použití schopnosti je váš další útok vylepšen dalším 100% fyzickým poškozením základní reklamy a vytvoří Frost Field pro 2.5 sekund. Nepřátelé, kteří se pohybují po poli, jsou zpomaleni o 15% +.004% Bonus Health (polovinu pro uživatele na dálku).
          • Váš primární cíl je zmrzačený, aplikuje na ně 100% silnější pomalu a snižuje jejich poškození o 10% proti vám za 2.5 sekund.
          • 1.5 sekund interní cooldown

          Rod of Ages

          • Náklady na zlato: 3200
          • 60 schopnost síly, 300 zdraví, 400 mana
          • Cesta sestavy: Katalyzátor Aeons + tryskání hůlky + zesilující tome
          • Unikátní pasivní – věčnost:
           • Obnovte mana rovnající se 8% škod na premitaci od šampionů a zdraví rovnající se 20% utraceného many, až 15 zdraví na obsazení. Přepínané schopnosti se mohou uzdravit až 15 za sekundu.
           • Za každých 250 zdraví nebo mana obnovené tímto způsobem získejte 25% rozpadající se rychlost pohybu po dobu 2 sekund.

           Katalyzátor Aeonů

           • Náklady na zlato: 1100
           • Zdraví: 225
           • Mana: 300
           • Sestava Path: Ruby Crystal + Sapphire Crystal
           • Unikátní pasivní – věčnost:
            • Obnovte mana rovnající se 8% škod na premitaci od šampionů a zdraví rovnající se 20% utraceného many, až 15 zdraví na obsazení. Přepínané schopnosti se mohou uzdravit až 15 za sekundu.
            • Nelze se hromadit s tyčími věky nebo propasti, protože je jedinečný pasivní

            ABYSSAL MASK

            • Náklady na zlato: 2700 ⇒ 3000
            • Zdraví: 450 ⇒ 500
            • Mana: 0 ⇒ 300
            • Magic Resing: 35 ⇒ 40
            • Sestavení Path: Kindlegem + Spectrův Cowl ⇒ Catalyst of Aeons + Specter’s Cowl
            • Unikátní pasivní – věčnost:
             • Obnovte mana rovnající se 8% škod na premitaci od šampionů a zdraví rovnající se 20% utraceného many, až 15 zdraví na obsazení. Přepínané schopnosti se mohou uzdravit až 15 za sekundu.
             • Prokletí nedalekých nepřátelských šampionů, snižování jejich magického odporu o 5 + 1.2% bonusové zdraví (max 25).
             • Pro každého prokletého nepřítele získejte 9 magických odporů.

             Randuinovy ​​znamení:

             • Náklady na zlato: 2700 ⇒ 3000
             • Zdraví: 250 ⇒ 400
             • Brnění: 90 ⇒ 60
             • Schopnost spěchu: odstraněno
             • Sestavení Path: Warden’s Mail + látkový brnění + Ruby Crystal ⇒ Warden’s Mail + Giant’s Belt
             • Aktivní – pokora: krátce zpomalujte nedaleké nepřátele o 55% po dobu 2 sekund (60 sekund cooldown)
             • Pasivní – Kritický odpor: Kritické stávky vám způsobují o 20% menší poškození
             • Pasive – Rock Solid: Snižte příchozí poškození útoky až do 5 +0.35%, omezeno na 40% poškození útoku

             Sunfire Aegis

             • Již není mýtická položka, je nyní legendární
             • Náklady na zlato: 3200 ⇒ 2800
             • Zdraví: 450 ⇒ 400
             • Brnění: 35 ⇒ 50
             • Magic Resing: Odstranit
             • Schopnost spěchu: odstraněno
             • Sestava Path: Bami’s Cinder + Aegis of the Legion ⇒ Bami’s Cinder + Chain Vest
             • Flametouch pasivní byl odstraněn
             • Pasivní – Immolate: Ammolate poškození se již nezvyšuje o 150% proti příšera džungle

             Turbo Chemtank

             • Již není mýtická položka, je nyní legendární
             • Náklady na zlato: 3200 ⇒ 2800
             • Zdraví: 450 ⇒ 500
             • Magic Resing: 25 ⇒ 50
             • Armor: odstraněno
             • Schopnost spěchu: 20 ⇒ 10
             • Sestava Path: Bami’s Cinder + látkový brnění + nulový magický plášť ⇒ Kindlegem + Negatron Cloak + Ruby Crystal
             • Palivo pasive bylo odstraněno

             Aegis legie

             • Náklady na zlato: 1400 ⇒ 1200

             Ravenous Hydra

             • Poškození útoku: 70 ⇒ 65
             • Unikátní pasivní-Cleave Poškození: 60-12% Celková reklama (na základě vzdálenosti) ⇒ 60% celkové reklamy pro šampiony melee a 30% celkové reklamy pro šampiony na dálku až po všechny nepřátele kolem nich kolem nich
             • Unikátní pasivní – masožravý:
              • Zisk 0.6 nl a 0.1% Omnivamp na zabíjení přisluhovačů, zvýšila se na dvojnásobek tohoto množství pro šampiony, velké/epické příšery a obléhání přisluhovačů. Stock do 24 nl a 4% omnivamp.
              • Ztratit polovinu těchto hromádek po smrti

              Tiamat

              • Školení poškození: 60-12% celková reklama (na základě vzdálenosti) ⇒ 50% celkové reklamy pro šampiony melee a 25% celkové reklamy na šampiony na dálku po všechny nepřátele kolem nich

              Spear of Shojin

              • Náklady na zlato: 3400
              • Poškození útoku: 65
              • Zdraví: 300
              • Schopnost spěchu: 20
              • Unikátní pasivní – Dragonforce:
               • Non-Ultimate Spells získávají navíc [8 (+8% základní reklama) SPOLEČNOST HASTE pro melee šampiony | 6 (+6% základní reklama) Schopnost spěchu pro šampiony na dálku], snížená na [4 (+4% základní reklama) Schopnost spěchu pro šampiony melee | 3 (+3% základní reklama) Schopnost spěchu pro rozsah] pro kouzla s imobilizujícími efekty
               • Získejte až [15% melee | 10% se pohybovalo] rychlost přesunu na základě vašeho% chybějícího zdraví (maximalizováno, zatímco pod 33% zdraví)

               Posunutí věže

               • Zlato na talíři: 160 ⇒ 175
               • Armor a MR na věžičku: 35 ⇒ 40

               Komunikační nástroje

               Byla přidána zcela nová sada nástrojů, které lze použít ke komunikaci se spoluhráči. Pro seznam těchto nástrojů a jak je používat, můžete získat úplné vysvětlení zde.

               Článek pokračuje po reklamě

               Změny vytí ABYSS (ARAM)

               Howling Abyss je přepracován, s novou mapou, která žije další záplatu (12.23). Prozatím však probíhají některé změny rovnováhy s rozsáhlými rovnováhami, aby se pokusili vyvážit herní režim, aby byl trochu zábavnější bez ohledu na to, s jakým šampionem uvíznete, a učinit některé historicky slabé šampióny trochu životaschopnějším.

               Šampioni:

               Akali:

               • +20% houževnatost, +20% regenerace energie

               Ashe:

               • -20% schopnost spěchu

               Ekko

               Elise

               League of Legends Patch 12.22: Úplné poznámky a aktualizace

               Po měsících bolastivého pohledu na PBE a čekání na vrácení tyče věků, 2023 League of Legends Preseason je konečně tady.

               Podobně jako v jiných podmínkách, Riot Games vylepšuje zastaralé položky, které nikdo nekupuje, přináší zpět draky, které jsme všichni nenáviděli, a pomáhají novým džunglím a jejich mazlíčkům najít cestu v džungli. Kromě toho, Preseason Patch vylepšuje zlato a zkušenosti pro sólové laners. A konečně, Riot konečně řeší přetrvávající problémy, jako je afking a cílový inting.

               Se všemi těmito změnami se Riot zaměřuje na obecně zlepšit kvalitu her a nechat prostor pro kontraplay. Kromě toho byla džungle, která je velmi nepřátelská vůči aspirujícím džunglím, neodpustila se při pokusu o učení základů. Takže se všemi těmito novými změnami můžete přestat křičet na obrazovce, vyzvednout džungli.

               Bez dalšího povyku, pojďme skočit do poznámek o záplatách a uvidíme, co nás čeká v listopadu. 16 in League of Legends Když patch 12.22 konečně klesne.

               Změny preseason

               Návrat Chemtech Drake a Rift

               Chemtech Drake

               • Chemtech Drake: Když je Chemtech Drake pod polovinou zdraví, získá odolnost proti poškození 33 procent a způsobí 50 procent více poškození. Tento Drake povede 100 procent celkové reklamy + čtyři procenta zdraví svého cíle jako fyzické poškození při každém útoku.
               • ChemTech Buff: Když váš tým zabije Chemtech Drake, získají stohovací buff, který udělí pěti procentní houževnatost a pět procent uzdravení a stínění síly.
               • Chemtech Soul: Po obdržení duše Chemtech dostanou hráči buff, který jim způsobí 10 % odpor poškození a 10 procent více poškození, zatímco pod 50 procent zdraví.

               Chemtech Rift

               • Stim Fruits: Honeyfruits bude upgradovat na stimulační ovoce a poskytnout obvyklý léčení plus bonusový štít kromě toho, že již zpomalují šampióny, kteří to konzumují
               • Výbuchové kužely: Blast kužely budou nyní vystřelit jednotky ve svém rozsahu dvakrát tak daleko, když explodují
               • Firelight Bloom: Scryerův květ bude upgradovat na květ Firelight, který odhalí malou plochu kolem rostliny, když je rozbitý kromě obvyklého kužele v opačném směru. Spojenci označeni také získají rychlost pohybu směrem k tomuto směru na krátkou dobu a odhalená nepřátelská oddělení budou převezeny k jednomu zdraví.

               Změny džungle

               Změny tábora džungle

               Blue Sentinel

               • Zdraví: 1850>2300
               • Poškození útoku: 78>66
               • Poškození nově na zasažení: Blue Sentinel nyní zabývá pět procent současného zdraví cíle

               Gromp

               • Zdraví: 1650>2200
               • Poškození útoku: 74>70
               • Dosah útoku: 200>175
               • Poškození nově na zasažení: Gromp nyní zasáhne pět procent současného zdraví cíle na hit
               • Odstraněný dárek: Gromp už nebude uzdravit šampiona, který ho zabil po umírání

               Krugs

               • Starověké zdraví Krug: 1050>1350
               • Starověké poškození útoku Krug: 74>57
               • Poškození nově na zasažení: Starověký Krug nyní zasáhne tři procenta současného zdraví svého cíle
               • Krug Health: 500>650
               • Starověká animace smrti Krug a Krugs/menší čas Krug: 1.3 sekundy> jedna sekunda
               • Odstraněno to dohromady: Starověký Krug už nepřipravuje dva Krugs, když je zabit, a místo toho vyvolává čtyři mini Krugs
               • New-1 = 2: Starověký Krug se nyní počítá jako dva CS (POZNÁMKA: Tábor Krugs jako celek bude stále počítán jako čtyři CS)

               Murk Wolves

               • Větší zdraví vlčího zdraví: 1200>1600
               • Poškození útoku většího Murk Wolf: 35>30
               • NovýPoškození zasaženo: Větší Murk Wolf nyní zasáhne tři procenta současného zdraví svého cíle
               • Murk Wolves Health: 480>630

               Raptoři

               • Crimson Raptor Health: 800>1100
               • Poškození útoku Crimson Raptor: 20>17
               • Poškození nově na zasažení: Crimson Raptor nyní zasáhne tři procenta současného zdraví svého cíle
               • Zdraví Raptor: 425>500
               • Raptor útok poškození: 10>sedm

               Red Brambleback

               • Poškození útoku: 78>66
               • Zdraví: 1850>2300
               • Nové poškození: Red Brambleback nyní zasáhne pět procent současného zdraví cíle na hit

               Rift Herald

               • Zkušenosti, které šampionům poskytuje 600 jednotek: 200>300
               • První vyvolaný náboj Herald: 2000>1500

               Rift Scuttler

               • Čas vynořit: 3:15>3:30
               • Zdraví na první úrovni: 1050>1550
               • Odstraněno Viz Ya Shield: Rift Scuttler již nemá štít

               CAMP MECHANIC ZMĚNY

               • Nový-Označený pro smrt: Když zemře velké monstrum, budou všechny malé příšery v jejich táboře označeny za smrt. Po deseti po sobě jdoucích sekundách, že nebudou v boji s šampionem, zemřou příšera, která byla označena za smrt.
               • Nový-Síla čištění na straně vlastní: Junglers nyní způsobuje o 20 procent více škod ze zdrojů škod na monstra na vlastní straně džungle. Toto zvýšené poškození se nebude ucházet, když napadení a poškození škod na nepřátelské tábory.
               • Nové dárky: Všechna velká monstra se nyní uzdraví 27 hp+ tři pro každou úroveň (zvýšené až o 2.25x na základě chybějícího zdraví) Zdraví a obnovení 15 mana + dva pro každou úroveň (zvýšena o až 2.25x na základě chybějící many) mana na šíření, pokud máte společníka džungle. Tato obnova Heal/Mana bude mít podobu projektilu, který bude vystřelen směrem k šampionovi, který naposledy zasáhl monstrum po 0.3sekundové zpoždění.

               Kemp Zlato a zkušenosti změny

               • Zkušenost s přisluhovačem jízdního pruhu: Junglers získají 75 procent zkušeností od Minions Lane před jejich prvním vývojem domácích zvířat, pokud je džungler za průměrnou úrovní hry
               • Velké monstrum zlato: Veškeré velké monstrum zlata poskytované neuglírům bylo sníženo o 15 zlatých
               • Velké zkušenosti s monstrum pro neunglíky: Veškeré velké zkušenosti s monstrum, které se dalo neuglírům, byla snížena o 15 zkušeností s výjimkou starověkého Kruga, který byl snížen o 12 zkušeností
               • Velký monstrum zážitek pro džungle: Všechna velká příšery nyní poskytují dalších 15 zkušeností, pokud máte společníka džungle

               Společníci džungle

               • Položky džungle jsou nahrazeny společníky džungle: Mosstomper, Scorchclaw nebo Gustwalker ve vajíčkové formě na začátku hry
               • Rostou a vyvíjejí se, jak postupujete ve hře tím, že získáte hromádky z Monster a Champion Tashings

               Doprovodné útoky

               • Společníci se budou zabývat 20 (+Čtyří procentní základnou HP) (+15 procent AP) (+10 procent nl) a zaútočí rychlostí jednoho útoku za sekundu. Poté, co jejich majitel přestane útočit, zaútočí dvakrát a pak se zastaví.
               • Společníci uzdraví svého majitele za 70 procent výše uvedeného čísla pokaždé, když zaútočí.
               • Poškození tábora z dálky způsobí, že společníci skočí na útok na tábor a způsobí stejnou částku poškození.

               Regenerace doprovodné many

               • Společníci poskytnou svým majitelům nárůst regeneraci many rovnající se osmi procentům chybějící mana + osm procent chybí mana (pro každou další úroveň se zvýšila pro 1.3*0.1) Zatímco v džungli.

               Doprovod

               • Společníci džungle se budou během hry vyvíjet dvakrát tím, že získávají pochoutky prostřednictvím následujících metod:
               • Jedna léčba na velké monstrum/šampiony
               • Jeden bonusový ošetření je uložen každých 60 sekund před dosažení finálního evolučního formuláře společníka
               • Jeden bonusový ošetření je uložen každých 90 sekund po dosažení finálního evolučního formuláře společníka
               • Když je zabita velká monstrum s k dispozicimi bonusovými pochoutkami, hráči obdrží dvě dárky a 50 bonusových zlata. Jeden zásobník bonusového ošetření bude také odstraněn.

               Doprovodné vývoje

               Jak se společníci džungle vyvíjejí, obdrží při každém vývoji následující bonusy:

               První vývoj

               • Poškození SMITE bude zvýšeno na 900 skutečné poškození příšer
               • SMITE je nyní obsazen na nepřátelských šampionech a způsobuje 80-160 (na základě úrovně) skutečné poškození a zpomaluje cíl o 20 procent po dobu dvou sekund
               • Položka džungle zůstane ve vašem inventáři
               • Společník se bude vizuálně vyvíjet
               • Ikona Smite upgraduje

               Finále EVolution

               • Poškození SMITE bude zvýšeno na 1200 proti monstra a povede 50 procent jeho poškození jako poškození AOE proti nedalekým příšera
               • Hráči budou zmocněni a přijímají nadšence v závislosti na jejich zvoleném společníkovi
               • Položka džungle bude odstraněna z vašeho inventáře
               • Společník se bude vizuálně vyvíjet
               • Ikona Smite upgraduje

               Mosstomper

               • Mosstomperova odvaha: Získejte 75-330 (na základě úrovně) zdravotní štít po zabití monster tábor nebo po 10 sekundách mimo boj. Tento štít zůstane na neurčito. Hráči získají 20 % houževnatost a pomalu odporují, když je štít přítomen a po třech sekundách poté, co byl rozbitý.
               • Protection Buff: Vezměte 30 procent snížené poškození příšerami, zatímco nejméně dva spojenci jsou do 1300 jednotek.

               Scorchclaw

               • SLASH SLASH SLASH: Scorchclaw bude hromadit Ember Stacks rychlostí tří hromádek na 0.5 sekund nebo 100 hromádek po zabití velkého monstru. Na 100 Ember Stacks, vaše další instance poškození proti nepřátelskému šampionovi zpomalí všechny nepřátele v poloměru 250 jednotek o 30 procent (rozpadací se po dvě sekundy) a způsobí poškození spálení rovnající se pěti procentům maximálního zdraví cíle ve skutečném poškození nad čtyřmi sekundy k primárnímu cíli.
               • Protection Buff: Vezměte 30 procent snížené poškození příšerami, zatímco nejméně dva spojenci jsou do 1300 jednotek

               Gustwalker

               • Gustwalker’s Gait: Získejte rychlost pohybu bonusů o 45 procent při vstupu do kartáče, který se po opuštění štětce rozpadá po dvě sekundy. To se po zabití velkého monstrum zvýší na 60 procent po dobu dvou sekund.
               • Protection Buff: Vezměte 30 procent snížené poškození příšerami, zatímco nejméně dva spojenci jsou do 1300 jednotek

               Aktualizace a ukazatele rozsahu vodítka

               • New- Soft Resets: Po ztrátě veškeré trpělivosti, místo plného resetování, monstrum „měkké resetování“ po dobu šesti sekund. Při měkkém resetování se monstrum prochází směrem k jeho táborovému centru, regeneruje šest procent svého maximálního zdraví za sekundu a ignoruje útočníky mimo jeho vodítko. Útok na monstrum, zatímco útočník je v rámci svého vodítka, ukončí měkký reset a obnoví nějakou trpělivost. Poté, co těchto šest sekund prošlo, aniž by bylo napadeno monstrum, monstrum „tvrdě resetuje“ a ignoruje všechny útočníky, rychle uzdraví a vrátí se do své původní pozice.
               • Nová- měkká vs tvrdá resetování rychlost: monstra se budou pohybovat pomaleji při měkkém resetování a rychleji, jakmile se tvrdě resetují
               • Klíčem je nová trpělivost: Monstra neztratí trpělivost za 1.5 sekund po napadení šampionem v poloměru vodítka
               • Regenerace nové trpělivosti: Tábory budou nyní regenerovat ztracenou trpělivost po dvou sekundách zpět v jejich vodítku
               • Malá trpělivost Monster: Malé příšery budou odpovídat trpělivosti jejich příslušného velkého monstru
               • Blue Sentinel: 1000>650
               • Gromp: 700>450
               • Krugs: 900>650
               • Murk Wolves: 800>650
               • Raptoři: 800>650
               • Red Brambleback: 1000>650
               • Rift Herald: 1200>1100

               Doporučená cesta

               • Přidáváme doporučení nejprve jasné cesty. Tato doporučení budou zobrazena na vašem minimapu a nad tábory vizuálně, což uvádí doporučené pořadí vašeho prvního jasného. Tyto první jasné cesty byly stanoveny shromažďováním údajů od vysoce kvalifikovaných džunglíků na jejich šampionech s vysokým masterií po celém světě. Doporučení pro cestu jsou založena na procentech výher a budou aktualizovány každé opravy.

               Nové komunikační nástroje

               Rozšířené taktické kolo

               • Vracející se pingy: Retreat (dříve nebezpečí), na cestě mi pomozte, nepřítel chybí
               • Nové pingy: Tlačit, all-in, hold, návnada

               Vision Wheel

               • Nové kola zaměřené na vidění– Vize vyčištěná, nepřátelská vize, potřebuje vidění
               • Extra funkce: Need Vision Ping ponechá malý přetrvávající ukazatel na minutu, nebo dokud nebude umístěn poblíž oddělení. Můžete mít aktivní pouze jeden z těchto ukazatelů. Pinging znovu nahradí váš předchozí.

               Další pingy

               Objektivní plánování

               • „Představujeme novou funkci hlasování, která se objeví, když jsou cíle pinged, která funguje podobně jako hlasování. Nyní mohou všichni hráči hlasovat a naznačují, zda by chtěli tento cíl vzít nebo napadnout. Hlasování džunglera se počítá jako dva hlasy a celkem čtyři hlasy pro nebo proti budou považovány za sladěné.“

               Aktualizace systému vidění

               Sledování spojeneckého oddělení

               • „Zavádíme nové vizuální efekty oddělení na minimapu, které naznačují, kdy se oddělení blíží k vypršení platnosti. Ikony minimapu spojeneckého oddělení se nyní změní vzhled, když dosáhnou třetiny zbývajících trvání.“

               Nepřátelské časovače Ward

               • “Nyní, pokud použijete vizi ping poblíž nepřátelského oddělení, které jste viděli za posledních 10 sekund – nebo na něj jen útočí – dokonale přesný časovač oddělení, který je vždy viditelný pro všechny spoluhráče.“

               Doporučení schopností

               Navrhovaná úroveň schopností UPS

               • „Přidáváme doporučení pro úroveň schopností ve hře. Tyto vizuální ukazatele se objeví, jakmile se zvýší a zdůrazní, která schopnost je obvykle vyrovnána hráči na každé úrovni.“

               Aktualizace orientované na nejvyšší pruh

               Změny z zlata a zkušeností

               • Změny středního pruhu: Všichni přisluhovači, kteří se vynořili ve středním pruhu, budou mít nyní o jedno méně zlaté před 14 minutami, když poslední zásah (dříve, jen pouze přisluhovači dění měli hodnotu méně zlata, ale měli hodnotu 10 méně zlata)
               • Zkušenost minionu: Přisluhovači nyní udělují 2.O 15 procent více zkušeností pro sólové šampiony. Zkušenost při minionu, když se sdílí mezi více šampiony, se nezměnila.

               Nové a aktualizované položky

               Jak’sho, Protean

               • Náklady na zlato: 3000
               • Zdraví: 400
               • Brnění: 30
               • Odolnost vůči magii: 30
               • Schopnost spěchu: 20
               • Cesta sestavy: Aegis legie + Kindlegem + Ruby Crystal
               • Pasivní– Voidborn Resilience: Pro každou sekundu v boji šampionů získejte zásobník udělující dvě brnění a pana až osm Maxe. Na Max Stacks se stanou zmocněni a okamžitě vyčerpávají nepřátele kolem vás za tři procenta vašeho maximálního zdraví (sníženo na 30 procent proti přisluhovači a příšerám) a zvýšení odolných odolných o 10 procent do konce boje.
               • Mýtický pasivní: Poskytuje všechny ostatní legendární položky pět brnění a pět odolných o magickém odporu

               Nevyslovený parazita

               • Toto je ORNN upgradovaná verze Jak’sho, Protean.
               • Zdraví: 550
               • Brnění: 40
               • Odolnost vůči magii: 40
               • Schopnost spěchu: 25
               • Pasivní – Voidborn Resilience: Pasivní je totožný s základní verzí

               Radiační ctnost

               • Náklady na zlato: 3000
               • Zdraví: 400
               • Brnění: 30
               • Odolnost vůči magii: 30
               • Schopnost spěchu: 20
               • Cesta sestavy: Aegis legie + Kindlegem + Ruby Crystal
               • Pasivní – vodicí světlo: Po obsazení svého Ultimate překročíte a zvyšujete své maximální zdraví o 10 procent po dobu devíti sekund. Zatímco jste překročili, vy a spojenci do 1200 rozmezí získáte 15 nelidských schopností spěchu a uzdravení za jedno procento vašeho maximálního zdraví každé tři sekundy, zvýšil se o 100 procent na základě chybějícího zdraví šampiona. 60 sekund cooldown.
               • MYTICKÝ PASIVNÍ: Poskytuje všechny ostatní legendární položky 100 zdraví

               Prvotní úsvit

               • Toto je ORNN upgradovaná verze Radiant ctnosti.
               • Zdraví: 550
               • Brnění: 40
               • Odolnost vůči magii: 40
               • Schopnost spěchu: 25
               • Pasivní – vodicí světlo: Pasivní je totožný s základní verzí

               Heartsteel

               • Náklady na zlato: 3200
               • Zdraví: 800
               • Zdraví Regen: 200 procent
               • Schopnost spěchu: 20
               • Cesta sestavy: Kindlegem + Crystaline Bracer + Giant’s Belt
               • Pasivní – kolosální spotřeba: Nabijte silný útok proti šampionovi za tři sekundy, zatímco do 700 rozmezí. Nabitý útok se zabývá 125 + šest procent vašeho maximálního zdraví jako bonusové fyzické poškození a uděluje vám 10 procent této částky jako trvalé maximální zdraví. 30 sekund cooldown na cíl.
               • Mýtický pasivní: Poskytuje všechny ostatní legendární položky jedna procento bonusového zdraví a velikost šesti procent šampiona

               Leviatan

               • Toto je ORNN upgradovaná verze HeartSteel.
               • Zdraví: 1050
               • Zdraví Regen: 300 procent
               • Schopnost spěchu: 25
               • Pasivní – kolosální spotřeba: Pasivní je totožný s základní verzí

               Iceborn Gauntlet (dříve Frostfire Gauntlet)

               • Náklady na zlato: 2800>3000
               • Zdraví: 450>400
               • Brnění: 25>50
               • Odolnost vůči magii: 25>0
               • Schopnost spěchu: 20 (beze změny)
               • Cesta sestavy: BAMI’s Cinder + Null-Magic Mantle + Land Armor> Sheen + Kindlegem + Chain Vest
               • Pasivní – Spellblade: Po použití schopnosti je váš další útok vylepšen dalším 100 procentním fyzickým poškozením reklamy a vytvoří Frost Field pro 2.5 sekund. Nepřátelé, kteří se pohybují po poli, jsou zpomaleni o 15 procent +.004 procentní bonusové zdraví (polovinu pro uživatele na dálku). Váš primární cíl je zmrzačený, aplikuje na ně o 100 procent silnější a snižuje jejich poškození o 10 procent proti vám za 2.5 sekund. 1.5 sekund cooldown.
               • Mýtický pasivní: Poskytuje všechny ostatní legendární položky 50 zdraví, 5 % houževnatost a pět procent pomalého odporu

               Zmrazená pěst

               • Toto je ORNN upgradovaná verze Iceborn Gauntlet
               • Zdraví: 550
               • Brnění: 70
               • Schopnost spěchu: 25
               • Pasivní – Spellblade: Pasivní je totožný s základní verzí

               Rod of Ages

               • Náklady na zlato: 3200
               • Možnost napájení: 60
               • Zdraví: 300
               • Mana: 400
               • Cesta sestavy: Katalyzátor aeonů + tryskání hůlky + zesílení tome
               • Pasivní: Tato položka získává 20 zdraví, 20 mana a čtyři schopnosti každou minutu, až 10krát, pro maximálně 200 zdraví, 200 mana a 40 schopností schopnosti. Po dosažení maximálních komínů získejte úroveň a všechny účinky věčnosti se zvýší o 50 procent. (Poznámka: Tím se nezvýší hladina 18)
               • Unikátní pasivní-Věčnost: Obnovte mana rovnající se 8 procentům škod na premitaci od šampionů a zdraví rovnající se 20 procentům utraceného many, až 15 zdraví na obsazení. Přepínané schopnosti se mohou uzdravit až 15 za sekundu. Za každých 250 zdraví nebo mana obnovené tímto způsobem získejte 25 % rozpadající se rychlost pohybu po dvě sekundy.
               • Mýtický pasivní: Poskytuje všechny ostatní legendární položky pět schopností spěchu

               Nekonečná konvergence

               • Toto je ORNN upgradovaná verze Rod of Ages.
               • Možnost napájení: 80
               • Zdraví: 450
               • Mana: 550
               • Pasivní/jedinečný pasivní – věčnost: Pasivní jsou identické s základní verzí

               Katalyzátor Aeonů

               • Náklady na zlato: 1100
               • Zdraví: 225
               • Mana: 300
               • Cesta sestavy: Ruby Crystal + Sapphire Crystal
               • Unikátní pasivní – věčnost: Obnovte manu rovnající se osmi procentům škod na premitaci od šampionů a zdraví se rovná 20 procentům utraceného many, až 15 zdraví na obsazení. Přepínané schopnosti se mohou uzdravit až 15 za sekundu.

               ABYSSAL MASK

               • Náklady na zlato: 2700>3000
               • Zdraví: 450>500
               • Mana: 0>300
               • Odolnost vůči magii: 35>40
               • Schopnost spěchu: 10 (beze změny)
               • Cesta sestavy: Kindlegem + Specter’s Cowl> Catalyst of Aeons + Specter’s Cowl
               • Nový pasivní- věčnost: Obnovte manu rovnající se osmi procentům škod na premitaci od šampionů a zdraví se rovná 20 procentům utraceného many, až 15 zdraví na obsazení. Přepínané schopnosti se mohou uzdravit až 15 za sekundu.
               • Pasivní – Unmake: Prokletí nedalekých nepřátelských šampionů, snižování jejich magického odporu o pět + 1.2 % bonusové zdraví (max 25). Pro každého prokletého nepřítele získejte devět magických odporů.

               Randuinovy ​​znamení

               • Náklady na zlato: 2700>3000
               • Zdraví: 250>400
               • Brnění: 90>60
               • Schopnost spěchu: 10>0
               • Cesta sestavy: Warden’s Mail + látkový brnění + Ruby Crystal> Warden’s Mail + Giant’s Belt
               • Nový- aktivní- pokora: Stručně zpomalte nedaleké nepřátele o 55 procent po dobu dvou sekund (60 sekund cooldown)
               • Nový pasivníKritický odpor: Kritické stávky vám způsobí o 20 procent menší poškození
               • Pasivní – rock solidní: Snižte příchozí poškození útoky až o pět +0.35 procent, omezeno na 40 procent poškození útoku

               Sunfire Aegis

               • Úroveň položky: Mýtický>Legendární
               • Náklady na zlato: 3200>2800
               • Zdraví: 450>400
               • Brnění: 35>50
               • Kouzelný odpor: 35>0
               • Schopnost spěchu: 20>0
               • Cesta sestavy: BAMI’s Cinder + Aegis legie> Bami’s Cinder + Chain Vest
               • Odstranit-Jediné pasivní-flametch: FlameTouch byl odstraněn
               • Pasivní – Immolate: Pomocí se již nezvýší o 150 procent proti monstra

               Turbo Chemtank

               Aegis legie

               Ravenous Hydra

               • Poškození útoku: 70>65
               • Unikátní pasivní – Cleave: 60-12 procent celkové reklamy (na základě vzdálenosti)>60 procent celkové reklamyPro melee šampiony a 30 procent celkové reklamy pro šampiony na dálku všem nepřátelům kolem nich
               • Nový – jedinečný pasivní -karnivorous: Zisk 0.6 nl a 0.1 procenta Omnivamp na zabíjení přisluhovačů, zvýšila se na dvojnásobek tohoto množství pro šampiony, velké/epické příšery a obléhání přisluhovačů. Stock do 24 nl a čtyři procenta omnivamp. Ztratit polovinu těchto hromádek po smrti.

               Tiamat

               • Aktualizace Cleaveho poškození, aby byla více v souladu s novou havarousovou hydra.
               • Unikátní pasivní – Cleave: 60-12 procent celkové reklamy (na základě vzdálenosti)>50 procent celkové reklamy pro šampiony melee a 25 procent celkové reklamy pro šampiony na dálku všem nepřátelům kolem nich

               Spear of Shojin

               • Náklady na zlato: 3400
               • Poškození útoku: 65
               • Zdraví: 300
               • Schopnost spěchu: 20
               • Unikátní pasivní – Dragonforce: Nelimární kouzla získají navíc (+ osm procent základní reklamy) spěch pro šampiony melee (+ šest procent základní reklamy) Schopnost spěchu pro šampiony na dálku, snížená na (+ čtyři procenta základní reklamy) Schopnost spěchu pro šampiony melee (+ tři procenta základní reklama) Schopnost spěchu pro rozsah] pro kouzla s imobilizačními efekty
               • Unikátní pasivní – potřeba: Získejte až (15 procent melee, 10 procent na dálku) přesunu rychlosti na základě vašeho procenta chybějícího zdraví (maximalizované, zatímco pod 33 % zdraví)
               • Cesta sestavy: B.F. Sword + Kindlegem + Caulfield’s Warhammer

               Šampióni

               Cho’gath

               R – Svátek

               • Poškození ne-šampionů: 1000 (+50 procent AP) (+10 procent bonus HP)>1200 (+50 procent AP) (+10 procent bonus HP)

               Lillia

               Základní statistiky

               Pasivní-Dream-Laden Bough

               • Léčení vs šampióni: 10.5-124.5 (na základě úrovně) (+18 procent AP) (Poznámka: lineární škálování)>Six-120 (na základě úrovně) (+18 procent AP) (Poznámka: Nyní používá multiplikátor růstu statistik)

               NUNU & Willump

               Q – Konzumujte

               • Skutečné poškození neškodí: 340/500/660/820/980>400/600/800/100/1200

               Rakan

               Základní statistiky

               Summoner Spells

               Smite

               • Poškození smite: 450 (základna)/900 (náročné/chladicí smeta)>600/900/1200 (0/20/40 doprovodných zásobníků)
               • Aktualizováno- nová názvy Smites: Smite/náročný SMITE/Chlazení SMITE>Smite/Unleashed Smite/Primal Smite

               Úpravy věží

               Posunutí věže

               • Zlato na talíři: 160>175
               • Armor a MR na věžičku: 35>40

               Úpravy rovnováhy ARAM

               Champion Buffs

               • Akali: +20 % houževnatost, +20 % regenerace energie
               • Ekko: +20 % houževnatost
               • Elise: +20 % houževnatost
               • Evelynn: +20 % houževnatost
               • Fizz: +20 % houževnatost
               • Kassadin: +20 % houževnatost

               Šampion Nerfs

               • Ashe: -20 schopnosti spěchu

               Vyčištění statistiky šampionů

               • Základní reklama, základní HP, základní mana, základní MR, růst mana: Zaokrouhleno na nejbližší
               • Růst reklam, regenerace základní many, růst regenerace many: Zaokrouhleno na nejbližší 0.05
               • Růst rychlosti útoku: Zaokrouhleno na nejbližší 0.005

               Konkurenční

               AFK ODDĚLENÍ ČASOVÉ AKTUALIZACE

               • Už žádná mrtvá zóna: Týmy mají možnost zavolat jednomyslnému předčasnému odevzdání, pokud je hráč AFK detekován v jejich týmu mezi 10:00 a 15:00>3:30 a 15:00

               Champ Vyberte anonymitu

               • Spojenci jsou přátelé: V vybraném sólovém/duo šampionovi, všechna jména Summoner, která nejsou vaše nebo váš duo partner, budou nahrazeny spojencem One až pět.

               Aktualizace remake her

               • Kontrola fontány: Před třemi minutami, pokud je hráč ve fontáně po dobu 90 nepřetržitých sekund, je jejich tým schopen zahájit remake. Po 45 sekundách obdrží hráč chatovací zprávu, která jim říká, že potřebují opustit fontánu. V 70 sekundách obdrží vyskakovací zprávu, která jim sdělí, že potřebují opustit fontánu.

               Sezóna 2022 odměn

               Odměny na konci sezóny budou distribuovány všem hráčům do DEC. 14.

               Vedení štábu a World of Warcraft. Izabela má dlouhou historii s psaním a hrami jako World of Warcraft, League of Legends, Fortnite a The Sims. Než našel svůj domov v Dot Esports v roce 2021, byla Izabela učitelem angličtiny a nezávislým pracovníkem v Hotspawn, Ggrecon a Gamerranx. Ve svém volném čase najdete její psaní románů, putování azeroth nebo inting na Summonerově trhu.