League of Legends Patch 7.14: 5 věcí k vědět – The Rift Herald, Official Patch 7.14 poznámek! |

7.14 lol

Contents

Pasture Persed Quest Reward je upgradována na laskavost císaře a získáte elixír, který uděluje bonusový bod bonusové dovednosti ⇒ nedaleké spojence získávají rychlost pohybu 8%, když se pohybují směrem k vám

League of Legends Patch 7.14: 5 věcí, které byste měli vědět

Změny Cho’gath, Diany a zpívané, aby se squishy nese nešťastné.

Austen Goslin a Ryan Gilliam 11. července 2017, 14:11 EDT

Sdílejte tento příběh

 • Sdílejte to na Facebooku
 • Sdílejte to na Twitteru

Podíl Všechny možnosti sdílení pro: League of Legends Patch 7.14: 5 věcí, které byste měli vědět

Patch 7.14 přináší na stůl spoustu zábavy, nové věci. Kromě nového šampiona máme menší přepracování pro tři starší postavy. V kombinaci se změnami položek tanku a vraha se zdá, že Riot se snaží trochu přesunout meta, než zasáhneme záplatu světa. Mohli bychom zírat do tmavého hlaveň další nezastavitelné tankové meta, takže připravte si svého lorda Dominika s pozdravem.

I když existuje mnoho změn, které je možné absorbovat pro tuto opravu, zde je pět věcí, které opravdu potřebujete vědět, než doufáte, že do Patch 7.14.

1. Kayn přichází

Nejnovější šampion League of Legend zasáhne tuto záplatu. Transformující, Scythe ovládající vrah/juggernaut existuje, aby zničil váš život, pokud jste reklama. Může také projít stěnami a skočit do vašeho těla. Kayn bude vydána v určitém okamžiku na začátku části Patch 7.14. Obvykle to znamená den, ale někdy to může být o několik dní později. Všichni si myslíme, že bude docela silný při propuštění, takže si užijte jen devět zákazů na několik příštích týdnů.

2. Cho’gathova e již není přepínač

Cho’gath má více změn, ale stále žádné přepracování. Nebylo to tak dávno, co se naposledy změnily oblíbené čtyři ozbrojené prázdnoty. Tehdy, asi před dvěma měsíci, to bylo všechno o jeho konečném a schopnosti škálovat nekonečno z toho, v náplasti 7.14 Změny se však zaměřují na jeho hroty E – Vorpal, které nyní právě mění jeho další tři základní útoky, způsobují trochu více poškození a zpomalení.

3. Aktualizace položek pro tanky a vrahy

Riot se v roce 2017 nestydil o změnách položek a na záplatě 7.14 se neliší. Čerstvé z jejich změn aktualizace v polovině sezóny se některé položky tanku znovu osvěžují. Největší změnou mezi nimi je aktualizovaná Thornmail To se může nyní ukázat jako užitečné, protože to přidává rychlost útoku pomalu a trochu více odrazu poškození.

Také získání aktualizace této opravy jsou některé z položek s letalitou jako Duskblade z Draktharr a Edge of Knight které ztratí svou rychlost bojového pohybu. Mezitím, Youmuu ‘S se stává výběrem pro mobilní vrahy, protože získává trochu více z rychlosti bojového pohybu a trochu menšího poškození.

4. Diana je nyní ještě větší rychlost útoku

Diana dostane aktualizaci, i když se to pravděpodobně na chvíli nestane, takže do té doby, oprava 7.14 jí dává několik změn, aby ji odlila. Změny se většinou zaměřují na její rychlost útoku a také na její základní útok obnoví manu. To rozhodně nestačí k tomu, aby se stala dobrým šampionem nebo dokonce životaschopným, ale mělo by to stačit k tomu, aby fanoušci Diany zůstali šťastní až do její případné aktualizace.

5. Singed právě jsem měl ještě více kluzký

Singed dostal zcela nový pasivní tuto opravu. Ztratil schopnost získat další zdraví za každý kousek many, který staví, což jsou fantastické zprávy. Místo toho se však bude moci unášet kolem nepřátel. V zásadě, kdykoli zpívá průchody a mistr nepřátel, získá malou zvýšení rychlosti. I když tento efekt má cooldown na šampion (podobný Yasuo’s E), bude to nejméně nejméně nejoblíbenějšího šíleného vědce.

Je to stará lekce, ale dobrá lekce: nikdy nepatří. Nedělej to. Stop. Přemýšlejte o svých volbách. Otočte se a jděte domů.

V tomto proudu

League of Legends Patch 7.14: Poznámky, aktualizace zůstatku a nové kůže

 • Změny Thornmail jsou pro tanky docela dobré
 • 5 věcí, které byste měli vědět z náplasti 7.14
 • League of Legends Patch 7.14 Seznam změn

Nerfplz.Lol

Toto je blog League of Legends, který pořádá nejnovější průvodce League of Legends News and Strategy.

 • Domov
 • O mně
 • Plán vysílání
 • Seznam úrovní sólové fronty
 • Nejsilnější šampioni
 • Ban Výběr
 • Champion Pools
 • Zprávy FOTM
 • Seznam úrovně FOTM
 • Humor
 • Průvodce mechaniky
 • Meme/termín slovník
 • Poznámky k opravě
 • Seznam úrovní trojic
 • 10 nejlepších seznamů
 • Top Team Comps
 • Školení
 • Tapety
 • Divné tipy
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • .

 • .
 • Patron Hall of Fame
 • .

11. července 2017

Oficiální záplata 7.14 poznámek!

Úvod

Nejnovější záplata 7.14 poznámek je nyní k dispozici! Tentokrát se Riot zasáhl některé z nejnižších šampionů ve hře a rozhodně některé z jejich nejzákladnějších modelů včetně Garena a Rammuse.

Vím, že je to už nějakou dobu od posledních nejsilnějších šampionů, když jsem zvládl aktualizaci. Zůstaňte naladěni!

souhrn

Buffy : Alistar, Cho’gath, Diana, Garen, Rammus, Taric, Yorick
Nerfs : Caitlyn, fiora

Patch 7.14 Poznámky

Aether, gentleman gustaf, luqizilla
Mám problémy s opravami? Zkontrolujte desky, kde najdete tipy a řešení!

Vítejte v Patch 7.14. Tato oprava upustí mnoho jmen, která jsme za chvíli neslyšeli, od zpěvu po Garena po Dianu až do … no v tomto okamžiku jen chrastíme z obsahu v náhodném pořadí. Mnoho z těchto šampionů už nějakou dobu sedělo v temnotě a jsme rádi, že je odprášíme.

Na frontě položky máme také několik otřesů. Aktualizace ThornMail dává tanky šampiony přístup k těžkým ranám, s vestou Bramble jako součást odrazového kamene podél linií hexdrinker, QSS a dalších „zabuduji do větší verze sebe“ položky. Do obchodu jsme také vzali předměty letality, abychom zajistili, že nabízejí vrahové smysluplné a uspokojivé volby.

A konečně bychom se nestali nezmínit stín číhajícího na obzoru. Dávejte pozor na Kayn, ne na tom, že na tom bude záležet, jakmile vystoupí ze zdi za vámi.

Nic osobního, dítě.

Paul “Aether” Perscheid Mattias “Gentleman Gustaf” Lehman Lucas “Luqizilla” Moutinho

Šampióni

Kayn

Kayn, Shadow Reaper bude uvolněn na Rift později během náplasti 7.14. Mezitím se dozvíte více o Shadow a jeho Scythe zde:

 • Šampion Teaser: Cesta stínů
 • Kayn Champion Spotlight
 • Kayn odhalí
 • Kayn Bio
 • Kayn povídka: The Blade of Millennia

Kayn

Soulhunter Kayn

Alistar

Snížení poškození r se zvýšilo.

Alistar se vždy musel dostat zblízka a osobní, ale v těchto dnech tam musí zůstat trochu déle, aby se dostal do plného rozsahu jeho kontroly davu. Výsledkem je, že Minotaur musí být trochu tankier, když se zavazuje k boji.

R – nerozbitné vůle

Snížení poškození 50/60/70% ⇒ 55/65/75%

Nová jasnost nyní ukazuje, jak velkou škodu je nerozbitaná vůle zmírňuje instanci poškození (viditelné pouze Alistarovi a jeho útočníkovi)

Caitlyn

Rychlost útoku na úroveň dolů.

Naše cíle dnes jsou stejné jako patch 7.11: Pokračujeme v oříznutí silných stránek kromě primárních příspěvků Caitlynu (umístění inteligentní pasti a šťavnaté hlavy). Naše předchozí změny ke snížení trvalého poškození šerifa v pozdní hře nešly v tomto směru dost daleko, takže pokračujeme po cestě.

Základní statistiky

Růst rychlosti útoku 4% ⇒ 2%

Cho’gath

E nyní se vztahuje pouze na další tři útoky, ale výrazně více poškozuje. Q Mana stojí. W ticho doba trvání v dřívějších řadách.

Teoreticky je Vorpal Spikes hodně konzistentní síly pro charakter melee. V praxi je Cho’gathova nízká mobilita snaha přistát více než několik útoků na jakýkoli pohybující se cíl. Okno vrpal hroty, takže Cho’gath potřeby přistát několik útoků, aby získal plnou hodnotu, a pomalu přidal schopnost mu poskytnout lepší výstřel.

Aktualizováno e – hroty Vorpal

Cho’gathovy další 3 základní útoky zahajují hroty, které poškozují a zpomalují všechny cíle zasažené.
New Cooldown 8/7/6/5/4 sekundy
Poškození základny 20/35/50/65/80 (+0.3 síla schopností) (beze změny)
Nové maximální zdraví maximálního zdraví maximálního zdraví 4% (+0.5% na stoh svátku)
Nové rozpadající se pomalé 30/35/40/45/50%, rozpadající se nad 1.5 sekund
Nová sada a Spike nyní poskytují 50 extra základní rozsah útoku
Nové rychlé hroty nyní resetují základní časovač útoku Cho’gatha
Oprava chyb nyní správně aplikuje Hunter’s Talisman’s Health Drain

Q – Rupture

Poškození 80/135/190/245/305 ⇒ 80/135/190/245/300
Cena 90 mana ⇒ 60 mana

W – Feral Scream

Trvání ticha 1.5/1.625/1.75/1.875/2 sekundy ⇒ 1.6/1.7/1.8/1.9/2 sekundy

Diana

Rychlost útoku Pasive nyní prokládá kouzla a zvyšuje se s E -Rank. Pasivní útok nyní obnovuje manu. Q Cooldown se snížil na raných úrovních. W mana náklady se snížily na raných úrovních.

Diana je šampiona se zlomenými identitami, sedí někde uprostřed Assassina a potápěče, Laner a Jungler. Zatímco tato mnohostranná příroda funguje pro některé šampiony, viděli jsme, co se stane, když se vrah stane tanky, nebo když potápěč vyhodí lidi. Díky tomu je Diana obtížné naladit na základě záplaty, protože nemůžeme zodpovědně vyrovnat Dianu kolem jedné identity, aniž bychom jí nejprve dali nástroje k úspěchu v této roli. (Číst: Potřebuje aktualizaci.)

Mezitím je jasné vidět, že se Diana prostě nehodí kdekoli. Řešíme dva aspekty Diany, které platí pravdivé bez ohledu na styl hry tím, že zmírňujeme některé z jejích mana problémů a lépe odměňujeme Dianu za hraní do jejího kouzelníka/základního stylu – duální povahy, kterou rádi podporujeme.

Pasivní – Moonsilver Blade

Rychlost útoku pasivně poskytuje 20% rychlost útoku ⇒ Diana’s Spellcasts uděluje 20% rychlost útoku pro její další 3 útoky, což se zvyšuje s hodnotou Moonfall

Nový Mana Restore Moonsilver Blade Attack obnovuje manu rovnou 15% síly schopnosti Diany

Q – Crescent Strike

Cooldown 10/9/8/7/6 sekundy ⇒ 8/7.5/7/6.5/6 sekund

W – bledá kaskáda

Cena 60/70/80/90/100 Mana ⇒ 40/55/70/85/100 Mana

E – Moonfall

Nová rychlost útoku zvyšuje bonus rychlosti útoku Moonsilver Blade na 50/60/70/80/90%

Fiora

Rychlost pohybu pasive. R již neposkytuje rychlost pohybu tance Duelist, když je blízko cíle.

Hraní kolem vitálů dává Fiorovi hodně moci, ale její odpůrci jsou příliš nevýhodou stop z toho. Když Fiora je výrazné osamělé vitály, tanec rychlosti pohybu Duelist poskytuje často úniku od odvetných opatření. Když Fiora jde se svým konečným, rychlost pohybu, kterou dostane. V obou případech je třeba odměny rychlosti pohybu Fiory zmírnit, takže soupeři mají spravedlivou šanci vyhrát hru nohou.

Passive – Duelist’s Dance

Rychlost pohybu bonusu 20/30/40/50% ⇒ 15/20/25/30%

R – Velká výzva

Odstraněný taneční parket Grand Challenge již neposkytuje rychlost pohybu tance Duelist, zatímco poblíž cíle

Garen

Pasivní modernizace (a buff). W nyní po aktivaci krátce udělí snížení poškození a houževnatost.

Garen poskytuje svým soupeřům zdravé množství protihráči. To odchází Garen S jeho vlastním výrazem dovedností, díky čemuž je „dovednost“ v „dovednosti“ docela jednostranná. Dáváme odvahu kontrolu dovedností, aby se Garen trochu méně přímočarý, nechali nejjednodušší garens ohýbat svaly a předvádět. Zatímco jsme byli na Garenu, využili jsme této příležitosti a modernizovat jeho pasivní přesouváním z 3-stupňového modelu na model, který se jednou transformuje kolem konec fáze laningu.

Celkově vzato, stále si myslíme, že je toho více, co lze udělat, aby se Garen v budoucnu v budoucnu stal více, takže tyto změny vezměte jako začátek větší konverzace Garen.

Pasivní – vytrvalost

Z bojového zdraví Regen Regen 2%/4%/10%Maximální zdraví za 5 sekund (na úrovních 1/11/16) ⇒ 2%/8%Maximální zdraví za 5 sekund (na úrovni 1/11)

Z bojového časovače 9/6/4 sekundy (na úrovních 1/11/16) ⇒ 9/4 sekundy (na úrovni 1/11)

Nová regenerace demaciánské odvahy se zvyšuje na 4/16% maximální zdraví za 5 sekund, když je Garen pod 25/50% maximální zdraví (na úrovni 1/11)

W – odvaha

Nová jasnost nyní ukazuje, jak velkou škodu odvaha zmírňuje

Nová ocel Vaše odvaha nyní poskytuje 60% snížení poškození a houževnatost pro první 0.75 sekund, návrat k normálnímu 30% snížení poškození po zbývající dobu trvání

E – Soud

Poměr na rotaci 34/35/36/37/38% Celkové poškození útoku ⇒ 36/37/38/39/40% Celkové poškození útoku

RAMMUS

Self-Show on W se snížil intenzitu.

Samo-Slow Defensive Ball Curl je pro hráče Rammuse příliš bolestivý, takže to méně agresivně vyladíme. Navíc, s aktualizací Thornmail této záplaty, která má méně synergie s pasivním Armillovým pasivním (méně brnění a menší škálování brnění na novém Thornmailu), Armidillo mohl stejně použít buff.

W – Defensive Ball Curl

Obranná kulička oprava chyb nyní správně zvětšuje velikost pomalé zóny ledové Gauntlet

Zpíval

Nové pasivní poskytování rychlosti pohybu při průchodu jinými šampióny. Zdraví základny a škálování se zvýšilo. Q Poškození základny, ap zmenšit se. W nyní v něm pokládá nepřátele.

Singed není na našem seznamu VGU pro blízkou budoucnost, takže jsme chtěli najít příležitosti, jak do roku 2017 přinést existující schopnosti Singed do roku 2017. Velké problémy, které jsme chtěli řešit: jeho budování nepružnosti a jeho boje proti kluzkým šampionům.

Zmocněná Bulwark znamenala, že se zpívala na položky many pro efektivní trvanlivost. Místo toho mu dáváme vyšší trvanlivost základny a necháváme ho volněji rozkládat. Jeho nový pasivní zajišťuje, že zpěv má lepivost a závěrečnou sílu, kterou rostoucí šampion Melee potřebuje.

Zatímco škodlivé Slipstream by mu měl pomoci dostat se do Zpívané odpůrci jsou stále tvrdě čelí kluzkými šampiony. Mega lepidlo základy ti, kteří v něm stojí, by měli dát zpívat více šance dostat se k těmto šampionům.

Nakonec přesouváme poškození Poison Trail z základních hodnot na škálování, takže zpívané se může cítit dobře z poškození budování, když se na sněhu, spíše než vždy cítit nejlépe o spravedlivé slávě.

Základní statistiky

Základní zdraví 542.76 ⇒ 610
Růst zdraví 82 ⇒ 90

Nový pasivní – škodlivé SlipStream

Jméno zmocněné Bulwark ⇒ Škodlivé SlipStream

Nový škodlivý Slipstream Když zpívá průchod do 225 rozmezí šampiona, odnáší z nich a získává 20% rychlost pohybu bonusů po dobu 2 sekund. Tento efekt má šampiona-Unique 10 sekund cooldown.

Odstraněný zmocněný Bulwark již nezískává zdraví na základě jeho maximálního many

Q – Poison Trail

Poškození základny 44/68/92/116/140 ⇒ 40/60/80/100/120
Poměr 0.6 Schopnost síla ⇒ 0.8 Schopnost síly
Aktualizována více zakalená velikost částic zvětšená na jasněji představují oblast účinku jedu
Poison Trail Bugfix již vizuálně nezmizí, když zpívá vidění nepřátel

W – Mega lepidlo

Doba trvání plochy 5 sekund ⇒ 3 sekundy
Nový extra lepkavý důvody Jednotky v mega lepidlové kaluži
Slow 35/45/55/65/75% ⇒ 40% ve všech řadách
Odstraněný přetrvávající mega adheziva se už netrvá po dobu 1 sekundy poté, co nepřátelé opustí kaluži
Cena 70/80/90/100/110 Mana ⇒ 60/70/80/90/100 Mana
Cooldown 14 sekund ve všech řadách ⇒ 17/16/14/14/13 sekundy

E – Fling

Cena 100/110/120/130/140 Mana ⇒ 80/95/110/125/140 Mana

R – šílenství lektvar

Cena 150 mana ⇒ 100 mana
Bonusové statistiky 35/50/80 ⇒ 35/60/85

Taric

Mana regen se zvýšil na raných úrovních. Q uzdraví více; Aktualizován model nabíjení. E cooldown je vyšší brzy; nižší později. E způsobuje více škod a omráčení po stejnou dobu ve všech řadách.

Zatímco Taric’s Ult z něj dělá jednu z nejlepších podpor v pozdní hře, trest, který platí v rané hře, je v současné době příliš strmý. Dotyk Starlight je nevýrazný v raných řadách, ale upřednostňování se může cítit jako past, protože jeho mana náklady střílí přes střechu pro 10 hereling-per-náboj. Zatímco hlavní koncept dotyku Starlight zůstává stejný, aktualizujeme většinu podrobností, aby se stala mnohem uspokojivější součástí sady Taric.

Také zvyšujeme výplatu Dazzle. Je to docela obtížná schopnost přistát a za to, jak zranitelná Taric se stane, když Dazzle chybí, si zaslouží vyhrát obchody trochu přesvědčivější, když se to spojí.

Základní statistiky

Mana regen 5 za 5 sekund ⇒ 8.5 za 5 sekund
Růst mana regenu 1 ⇒ 0.8

Q – dotek Starlight

Léčení za poplatek 20/30/40/50/60 (+0.2 schopnost síly) (+1.5% bonusové zdraví Taric) ⇒ 30 (+0.2 síla schopnosti) (+1% Taric maximumzdraví)

Max poplatky 3 ve všech řadách ⇒ 1/2/3/4/5
Cena 60/80/100/120/140 Mana ⇒ 70/80/90/100/110 Mana
New Cooldown 3 sekundy
Míra dobití 15 sekund (beze změny)

Aktualizované útoky Bravado Bravado-Empowered Snižte časovač dotyku Starlight’s Touch o dalších 5 sekund ⇒ Omezení dotyku Starlight’s Cooldown o 1 sekundu a okamžitě udělejte poplatek

E – oslnění

Poškození 60/105/150/195/240 ⇒ 100/145/190/235/280
Cooldown 15 sekund ve všech řadách ⇒ 17/16/14/14/13 sekundy
Doba omračování 1/1.125/1.25/1.375/1.5 sekund ⇒ 1.25 sekund ve všech řadách

Yorick

Poškození základny Mist Walker Down Early Game. Maiden of the Mists Health Up Late Game. Chodící mlhají více citliví, hroby konzistentnější.

Yorick se v rané hře daří docela dobře, ale pastýř duší se docela tvrdě upadá. Chceme podpořit jeho rozdělení na středně až pozdní hry, která tlačí fantazii.

Pasivní – pastýř duší

New Mist Jumpers Mist Walkers nyní zaútočí ihned po přistání z E Jump
Poškození základny Mist Walker 10-95 (na úrovni 1-18) ⇒ 2-100 (na úrovni 1-18)
Poměr mist Walker 0.3 Celkové poškození útoku (beze změny)
Mourning Mist Reaction Range 1000 ⇒ 1400
Hrobí zoufalství 1600 ⇒ 2000

R – Eulogie ostrovů

Cooldown 160/150/140 sekundy ⇒ 160/130/100 sekundy
Základní zdraví 700/1500/3000 ⇒ 700/1500/4000

Mid-Patch 7.13 Aktualizace zůstatku

Změny zde byly provedeny částečně přes patch 7.13. Zde je znovu zveřejňujeme pro každého, kdo jim zmeškal v aktualizaci 7.13 poznámek o záplatě.

Nunu

Základní zdraví Regen 7 za 5 sekund ⇒ 5 za 5 sekund

Zac

Protahovací stávky 2. rozsah hitů 300 ⇒ 200

Položky

Aktualizováno

Thornmail

Nyní poskytuje zdraví. Nyní aplikuje těžká rána na útočníky

Proti šampionům a týmům, které se opírají o silné uzdravení a regenerační efekty, se typy tank melee někdy cítí, jako by ve skutečnosti bolí svůj tým tím, že sloužili jako pohodlné zdravotní baterie. Zatímco mágové mají Morellonomimin a další nesení, které mají popravčí volání, aby pomohli soustředit hrozby orientované na léčení, chtěli jsme se ujistit, že šampioni melee mohou alespoň donutit prodejce škod s vysokým obsahem sustainů, aby hledali jinde pro jejich uzdravení.

Build Path Clack Armor + Chain Vest + 1250 Gold ⇒ Bramble Vest + Ruby Crystal + Warden’s Mail + 400 Gold

Celkové náklady 2350 ⇒ 2900 zlatých

Aktualizované jedinečné pasivní – trny Po zasažení základního útoku odráží magické poškození rovnající se 25 + 10% vašeho bonusového brnění a způsobuje útočníkovi těžkou rány po dobu 1 sekundy.

Nová jedinečná pasivní – studená ocel, když je zasažena základními útoky, rychlost útoku zdroje Crusics o 15% po dobu 1 sekundy.

Bramble vesta

Redesign Thornmaila z něj dělá silnou odpověď na uzdravovací kompasy, ale jeho cenová bod je příliš vysoká na to, aby sloužila jako včasná reakce na hrozbu mimo kontrolu. Představujeme vestu Bramble, aby byla Thorns pasivní dostupná na Lower Gold Investments. Toto je paradigma, se kterým pravděpodobně znáte další předměty: hexdrinker do Maw of Malmortius, Quicksilver Sash do Mercurial Scimitar atd.

Stavba látkového brnění + brnění + 300 zlata

Unikátní pasivní – Thorny Po zasažení základního útoku odráží 20 magických poškození a způsobuje útočníkovi těžkou rány po dobu 1 sekundy.

Starověká linka mincí

Odměna Quest nyní poskytuje rychlost pohybu blížícím se spojenci místo raného bodu dovedností.

Zatímco časný bod dovedností byl jedinečnou a novou odměnou za úkol Ancient Coin, také se nerovnalo s tím, co chtějí základní uživatelé Coin dělat: vést svůj tým do bojů a ven z bojů (vaše rakany, vaše jannas). Nahrazujeme jej známějším účinkem, který poskytuje podpora prostředků, jak sloužit jako „Go Here“, které pro své spoluhráče dávají výhodu, když určují, kam boj jde.

Pasture Persed Quest Reward je upgradována na laskavost císaře a získáte elixír, který uděluje bonusový bod bonusové dovednosti ⇒ nedaleké spojence získávají rychlost pohybu 8%, když se pohybují směrem k vám

Randuinovy ​​znamení

Aktualizována cesta sestavení. Poskytuje více zdraví.

Randuin’s je položka, kterou si můžete koupit, když se snažíte čelit kritickým šampionům, ale i tak je to o něco slabší, než by to mělo být. Dáváme Randuinovi o něco více třesku za babku a změníme svou cestou sestavení, aby se usnadnilo otočení pryč (nebo směrem k), jak se situace zavázala.

Build Path Ruby Crystal + Ruby Crystal + Warden’s Mail + 1100 Gold ⇒ Giant’s Belt + Warden’s Mail + 900 Gold (2900 zlatých celkových nákladů nezměněných)

Doporučené položky přejdou

Aktualizovali jsme výchozí stránky doporučených položek pro spoustu šampionů (hlavně podpory), které odrážejí některé aktualizace položek z celé sezóny.

Lethality položky

Obecné poznámky

Původně jsme zavedli letalitu, abychom nám poskytli jemnější kontrolu nad dopadem penetrace plochých brnění v různých bodech hry a oddělené předměty vraha od ostatních prodejců fyzických škod. Vzhledem k tomu, že dnes existují, jsou letadlové předměty obecně na slabé straně a nenabízejí Assassins Real Choice ve svých sestavách (jen Rush Ghostblade každé hry).

Při pohledu na možnosti by YouMuu’s Ghostblade (Roaming Power) a Duskblade z Draktharr (poškození proc, vision Denial) by měli soutěžit o první nákup vraha jako upgrade čistého trestných činů Dirk. V praxi je Duskblade za křivkou téměř na každé frontě. Vyrovnáváme podmínky mezi oběma čepelemi, pokud jde o cestu budování, náklady a statistiky, abychom vytvořili přesvědčivější volbu.

V důsledku této práce Ghostblade regeneruje svůj monopol na rychlost pohybu mezi položkami penetrace brnění. Ale s odstraněnou mobilitou potřebují položky DIRK jiný způsob, jak pomoci vrahovým výhodám vpřed. Změna letality z nepřátelství na samosprávu vyplňuje tuto mezeru a zároveň prosazuje naše původní cíle tím, že ji tlačí dále od bot-laners (kteří mají tendenci být nižší úroveň).

Závěrečná poznámka: Upgrady společnosti DIRK obecně ztratily poškození útoku a získaly letalitu. Myšlenka je zde podobná naší práci s trvanlivostí v polovině sezóny: Siphon Síla ze statistiky obecného (poškození útoku) a do specializované statistiky (letalita).

Škálování lethality uděluje průnik brnění na základě úrovně vašeho cíle ⇒ Vaše úroveň
Určení z jasnosti položky nyní zobrazují aktuální množství penetrace pronikání brnění, které vám poskytuje

Statistiky dokončené položky letality poskytují větší letalitu a (s výjimkou okraje noci) menší poškození útoku

Odstraněná mobilita s výjimkou YouMuuho duchlade, Lethality Položky již neposkytují rychlost pohybu mimo kombi

Zoufalý dirk

Pasivní aktualizováno, aby se vaše další bonusové poškození zabilo po zabití jednotky.

Pasivní odměny Headhunter Assassins za předvídané obchody a pokusy zabíjet a přidat kus poškození jejich kombi. Slouží také jako nástroj pro vyčištění vlny nebo tábora pro šampiony se schopnostmi efektu oblasti, což umožňuje dříve povzbuzovanou rychlost pohybu roamingu Dirka.

Bonusový kontext: Headhunter je v podstatě Dirkův původní pasivní s faceliftem. Tam, kde předchozí verze byla menším, přetrvávajícím efektem nejvhodnějším pro poke a obtěžování na dálku (prokázání základních útoků a kouzel s jedním cílem), je to větší účinek na cooldown, který spustí jakoukoli škodlivou schopnost. Headhunter je lépe zaměřen na Assassins než na originál a měl by být pro ně více obohacující hrát.

NOVÝ? Unikátní pasivní Headhunter: Po zabití nepřítele způsobí vaše další škodlivé kouzlo 40 bonusových fyzických poškození všem nepřátelům, které zasáhne (30 sekund cooldown)

Odstraněno z rychlosti bojového pohybu již neděluje 20 z rychlosti bojového pohybu

Poacherův dirk

Zdědit změny v zoubkování Dirk. Toto je docela významný buff pro rychlost vyčištění!

NOVÝ? Unikátní pasivní Headhunter: Po zabití nepřítele způsobí vaše další škodlivé kouzlo 40 bonusových fyzických poškození všem nepřátelům, které zasáhne (30 sekund cooldown)

Odstraněno z rychlosti bojového pohybu již neděluje 20 z rychlosti bojového pohybu

Duskblade z Draktharr

Staví z Caulfield’s Warhammer místo b. F. Sword a Grants Cooldown Reduction. Náklady se snížily. Lethality nahoru, zaútočit na poškození. Nightstalker Proc Scales s úrovní namísto letality.

Duskblade má nejtvrdší cestou sestavení jakéhokoli upgradu DIRK a také pasivní, který je nejúčinnější v sestavě skleněných děl (který ponechává vrahy náchylné k vyhození do bojů, než mohou dostat jejich komba). Oba tyto faktory to činí neatraktivní jako první nákup a ponechává Youmuu jako jedinou možnost pro každý Ad Assassin. Aby byla Duskblade konkurenceschopnější, dáváme jí náklad a cesty stavební cesty a zajišťujeme, že Nightstalker stojí sám, i když Duskblade je jediná položka s letalitou, kterou Assassin koupí.

Sestavení cesty zoubkované dirk + b. F. Sword + 850 Gold ⇒ Stupted Dirk + Caulfield’s Warhammer + 700 Gold
Celková cena 3250 zlata ⇒ 2900 zlatých
Poškození útoku 65 ⇒ 55
Odstraněno z rychlosti bojového pohybu již neděluje 20 z rychlosti bojového pohybu
Nová redukce Cooldown nyní poskytuje snížení 10% cooldown

Poškození Nightstalker 75 (+2.0 Lethality) Skutečné poškození ⇒ 90 + 15 na úroveň (105 – 360 na úrovni 1-18) Fyzické poškození

Nový Nightstalker Slow Nightstalker nyní zpomaluje cíl o 99% pro 0.25 sekund
Okno Nightstalker Proc do 4 sekund ⇒ 5 sekund po vidění

Youmuu’s Ghostblade

Poskytuje ještě větší rychlost pohybu. Lethality nahoru, zaútočit na poškození.

Zdvojnásobení na identitě Ghostblade jako upgradu DIRK orientovaného na mobilitu, nyní, když je to jediný, kdo poskytuje rychlost pohybu. Již nabízí každému statistiku poškození, který chce fyzický vrah (poškození útoku, letalita a redukce cooldown), takže jsme zde nemuseli dělat nic jiného.

Celková cena 2900 zlata (beze změny)
Z rychlosti bojového pohybu 20 ⇒ 40
Poškození útoku 60 ⇒ 55

Okraj noci

Poskytuje zdraví místo magického odporu. Lethality nahoru.

Edge of Night čelí strmé konkurenci s Maw of Malmortius a Mercurial Scimitar v prostoru „Magic Resist Icos for Squishy Champs“ – soutěž, kterou má tendenci prohrát. Přepínáme MR na zdraví, aby Assassins si mohl koupit Edge a Maw nebo scimitar, což je životaschopné proti týmům všech fyzických škod v tomto procesu. To přichází s nevýhodou: Zdraví ztěžuje maximalizaci bonusu za zabijáka od lorda Dominika z hlediska s pozdravem (zejména pokud také černý sekač je v mixu).

Sestavení Path Odivování Dirk + Pickaxe + NULL-Magic Mantle + 675 Gold ⇒ SUTRATED DIRK + CHICKAXE + Ruby Crystal + 725 Gold

Celková cena 3100 zlata (beze změny)
Odstraněno z rychlosti bojového pohybu již neděluje 20 z rychlosti bojového pohybu
Útok poškození 55 (beze změny)
Nové zdraví nyní poskytuje 250 zdraví
Odstraněná magie odolnost již neděluje 35 magie odporu

Krugs

Středně velké Krugs mohou být nyní smazány!

Střední Krugs způsobí dostatečné poškození a mají dostatečné zdraví, že jejich ušpiňování není opravdu plýtváním cooldown, takže vám dáváme schopnost tak učinit.

Vision schopnosti

Řada schopností v League of Legends uděluje vidění, ať už prostřednictvím debuffu na šampionech, které zasáhne nebo předvolaný předmět, který uděluje vizi kolem sebe. Schopnosti jako Hawkshot zjevně by měl dávat vidění, protože to je jejich práce. Začínáme odstraňováním vidění z nějakého svolaného terénu – jako je sloup ledu -, který se primárně používá pro jiné účely (v tomto případě narušení), ale také z nějakého důvodu dává vidění. Na druhé straně Brushmaker obecně vyžaduje, aby do něj byl spojenec, aby byl cenný, a tak si myslíme, že udělená vize má smysl; je to jen lititelné na příliš vysokou řadu. Celkově se podíváme na schopnosti poskytovat vizi v budoucích záplatách, abychom vytvořili větší konzistenci kolem „uh-oh, mohou mě vidět!” Zkušenosti.

  Trundle’s E – sloup ledu už neposkytuje vidění kolem oblasti obsazení

Ivern W – Brushmaker Rozsah obsazení se změnil na 1600 ⇒ 800

Útok a fronta schopností

Mnoho schopností je určeno k tomu, aby šampiony dostali do výrazné řady svých nepřátel. V těchto situacích často přidáváme příkaz útoku na konci schopnosti, takže šampióni nestávají trapně po uzavření nepřítele. Na základě toho, jak vstupní fronty funguje v lize, však tento příkaz útoku přepíše jakýkoli pokus o fronty do fronty během doby obsazení původní schopnosti. Upravujeme spoustu schopností, takže skrytý příkaz útoku již nepřekresluje pokusy o kouzel, ale bude stále fungovat, pokud nebude obsazena druhá schopnost. Dejte nám vědět, pokud si myslíte, že jsme něco nechali ze seznamu!

Je to trochu matoucí změněné několik interakcí, kde schopnosti přepsaly jakékoli příkazy ve frontě kouzla, místo toho nutily sesionář, aby okamžitě zahájil základní útok po dokončení schopnosti.

Tady je příklad, pokud se Pantheon pokusil do fronty E – Strike Heartseeker Strike během W – Aegis z ZeoniaDash, začal na základě základního zasažení cíle, jakmile bude dokončen Aegis of Zeonia místo toho, aby obsadil Heartseeker Strike.

Ale co moje … tato změna ovlivňuje pouze následující schopnosti:

Ovlivněné schopnosti

 • Aatrox’s Q – Tmavý sestup
 • Amumu Q – obvaz
 • Darius E – zadržení
 • Ekko E – fázový ponor a R – Chronobreak
 • Elise Spider Q – Jedovaté kousnutí
 • Evelynn E – Ravage
 • Irelia Q – Bladesurge
 • Kha’zix’s Q – ochutnat jejich strach
 • Kindred je E – Montáž strachu
 • Lee Sin je Q – Rezonující stávka
 • Maokai je W – Twisted Advance
 • Pantheony W – Aegis z Zeonia
 • Poppy’s E – hrdinský poplatek
 • Rek’Sai je R – Void Rush
 • Talon je Q – Noxian Diplomacie

Hodnocené flex

Je na hovno, když se vydáte na pořadí po žebříčku Flex se skupinou přátel, a pak se najednou nechají vaši skupinu zneplatněni, protože někdo náhodou postupoval do další úrovně před zbytkem skupiny. To se dělo hodně pro skupiny kolem Diamond, kde se omezení začala zpřísnit, takže uvolňujeme omezení vysokých MMR původně na flex večírky.

Uvolněná omezení Omezení Flex Party Omezení jsou stejná jako sólová fronta (Diamond, Master a Challenger večírky mají přísnější omezení) ⇒ Identická pro všechny úrovně. Všechny hodnocené večírky Flex mohou nyní zahrnovat hráče v rámci jedné úrovně, včetně večírků s diamantem, mistrem a Challengem.

Rotační herní režim

Dark Star: Singularity běží od 16. 7. 17 12:00 PT do 18/18/17 04:00 PT a 21./21/17 11:00 PT do 25/25/17 04:00 PT. Hrajte jako Dark Star Thresh v zápase 3v3 na kosmických ruinách, který obsahuje hlasatele Temné hvězdy a chladivou hudbou.

 • Hook nebo Flay protivníky a propagace a propasti do černé díry ve středu mapy, abyste získali body.
 • Dále budete létat, čím větší poškození jste způsobili, ale nemůžete zemřít na ztrátu zdraví.
 • První tým na 100 bodů vyhrává kolo a první tým, který vyhrál dvě kola, vyhrává hru.

Singularita volá. Odpovíte?

Aktualizace kůže 2016 SKT T1

Skiny SKT T1 v roce 2016 obdržely vlastní zvukové efekty! Kromě toho byly do SKT T1 NAMI nakládací obrazovky přidány účinky vody.

Oprava chyb

 • Opravena chyba způsobující první havran Swaina R – Ravenous Helo vizuálně se vynořit z fontány Blue Side
 • Phantom Dancer již nezabraňuje některým schopnostem šampiona (především tajné efekty) v ignorování kolize jednotky, když nejsou poblíž žádný nepřátelský šampióni – stav vlastní imunity Phantom Dancer vůči kolizi jednotek
 • Rek’sai nyní správně označuje cíle R – Void Rush I když je poškození zcela blokováno štítem
 • BLAST CONES již nehněk, když je spuštěn ohradnutým Rek’Sai v maximálním útoku
 • Opravena chyba způsobující Ashe Pasivní – Frost Shot Bonusové poškození přihlášky na inhibitory
 • Opravena chyba, kde několik forem efektů pro ztrátu kontroly (strach, útěk, taunt, knockback a šarm) nebylo správně zrušeno Anivia R – Glacial Storm
 • Když se Zilean pokusí vstoupit do dosahu, aby se aktivoval Pasivní – čas v láhvi Na spojencem mimo dosah již nebude místo toho obsadit svou naposledy využívanou schopnost, jakmile se dostane do dosahu. Něco něco vtipného.
 • Zilean E – Time Warp Indikátor rozsahu obsazení byl snížen tak, aby odpovídal skutečnému rozsahu
 • Lucian Q – pronikavé světlo Indikátor rozsahu obsazení byl snížen tak, aby odpovídal skutečnému rozsahu
 • Druhý hit Sejuaniho W – zimní hněv již se nepočítá jako samostatný kouzel
 • Raptorův plášť je nyní zakoupen na Howling Abyss. Ne technicky chyba, ale cítil se jako jeden, protože z toho vybuduje banner příkazu.
 • Twitch se již neuvízne jako vizuálně průsvitný, pokud se strážce spustí během Q – PřepadeníDoba maskování
 • Tlačítko „LOCK XP“ praktického nástroje nyní správně zobrazuje stav „přepínaného“, zatímco je aktivní
 • Opravena chyba způsobující, že stránka profilu někdy zobrazuje nižší hodnocení než vaše nejvyšší
 • Opravena chyba, kde by leaverbuster a průzkumy nepodařilo ukázat po čestných hlasy
 • Hráči v režimu s nízkým specifikací nyní vidí oslavu pro získání hlasů 3+ Honor
 • Opravena chyba, kde čest 1.0 tlačítek by se stále zobrazovala na konci herní obrazovky
 • Opravena vizuální chyba, kde by se v přechodu mezi hlasováním a konec obrazovky objevil modrý pruh
 • Reinder Kog’Maw’s Vintage nakládací obrazovka nyní správně zobrazuje pro původní majitele kůže
 • Vlasy SKT T1 NAMI již na začátku jedné z jejích nečinných animací se škubnou
 • SKT T1 EKKO W – Paralelní konvergence již nepoužívá základní VFX, když Ekko’s Shield absorbuje poškození nebo když jeho bonusové poškození proti nízkým zdravotním cílům Procs
 • SKT T1 Olaf’s Q – Undertow Nasažené částice se již nestanou masivním diskotékou, pokud se společnost Undertow zasáhne pohyblivý cíl
 • Znovu přidal Freljord Taliyahův hlas pro W – Seismic Shove
 • Obnovené vlastní zvukové efekty pro základní schopnosti Heartseeker Orianny
 • Custom Vo Vo nyní hraje na zabití
 • Zvuk Snow Day Ziggsův zvuk se již na konci animace restartuje
 • Hvězdný strážce začátek hry se již nepřekrývá s hudbou DJ Sona na začátku zápasu
 • Candy King Ivern již neukradne Jhinův zvukové efekty během jeho posměšné animace
 • Syndra Snow Day Q – Tmavá koule pozemní sněhová vločka VFX se nyní správně zobrazuje na středním nebo nižším nastavení
 • Textury Gothic Orianna se již mírně nezmění v závislosti na tom, zda v současné době drží míč nebo ne
 • Mechs vs. Skin Ward Ward Skin již nemá matoucí jasný stín ve voliči kůže šampiona Select Ward