League of Legends Patch 9.14: Vše, co potřebujete vědět IBTimes, League Patch 9.14 Odstraňuje vzkříšení AATROX, mimo jiné změny.

Ligová záplata 9.14 Odstraňuje vzkříšení AATROX, mimo jiné změny

Poznámky k opravnému opravně vydaly cestu před náplastí 9.Podrobnosti vydání 14 Velké změny ve hře. V této nové aktualizaci jsou zavedeny nové šampiony Buffs, Nerfs a Specific Affice Atterns. Nový režim taktiky Team Fight obdržel také několik vylepšení.

„League of Legends“ Patch 9.14: Vše, co potřebujete vědět

Poznámky k opravnému opravně vydaly cestu před náplastí 9.Podrobnosti vydání 14 Velké změny ve hře. V této nové aktualizaci jsou zavedeny nové šampiony Buffs, Nerfs a Specific Affice Atterns. Nový režim taktiky Team Fight obdržel také několik vylepšení.

Jak je vidět na oficiálním webu „League of Legends“, tyto nové aktualizace měly otřesy, jak se hra hraje podobně jako předchozí změna oprav. Oficiální web podpory poznamenává, že nová oprava byla uvedena naživo 17. července.

V náplasti 9.14, některým šampionům byla udělena schopnost být mimořádně odolný, pokud jde o jejich obranné bonusy. Mezi těmito šampiony patří Leona a Fizz. Schopnost Leony W se snížila své bonusové brnění a statistiky obrany, ale během dovedností dovedností dochází k rovnému poškození, aby to nahradilo. Mezitím se vrozený bonus za obranu pasivní na Fizz nyní stupňuje v závislosti na tom, jak moc má schopnost, místo aby ho posílil, když se vyrovná.

Strategie přehnaných a stínění mají nyní konkrétní čítače, protože jen málo šampionů dostává nástroje, které jim přímo ignorují nebo zabraňují příliš mnoho. S jeho zmocněnou schopností W může Renekton okamžitě zlomit štíty a způsobit poškození přímo na zdraví nepřátel. .

Pokud jde o prevenci léčení, Katarina a Kled mají nadšence, které snížily více uzdravení, než jakákoli položka může nabídnout. Konečný Katarina může použít 60 procent redukce hojení, což je lepší než to, co většina položek regenerace proti zdraví má při 40 procentním snížení. Kledova pasti medvěda se svou schopností Q má také zlepšenou redukci hojení.

A konečně, Karma, LeBlanc a Morgana nyní poskytují skutečný pohled na cíle, které úspěšně připoutaly. Musí však úspěšně zakořenit své cíle, aby je vyvedli z neviditelnosti, a to poskytuje dostatek času těm, kteří byli chyceni k útěku. Když už mluvíme o neviditelnosti, Akaliův kouř už v této záplatě úplně neskrývá její.

Kromě hry Summoner’s Rift, změny v režimu taktiky Team Fight jsou také implementovány v nové opravě. V této nové aktualizaci je zavedena zkroucený osud pirátů/kouzelníku. Tento herní režim má také svou vlastní sadu poznámek o záplatách kvůli jeho automatické šachové hře namísto svého tradičního kořenů pro více hráčů online bitvy (MOBA).

Ligová záplata 9.14 Odstraňuje vzkříšení AATROX, mimo jiné změny

League of Legends Patch 9.14 přinese několik velkých změn na Summoner’s Rift, včetně odstranění ikonické oživovací schopnosti AATROX.

Vzkříšení Darkin Blade zůstalo nejkonzistentnějším kusem jeho soupravy od jeho propuštění. Dříve to bylo součástí původního pasivního, krve Aatroxu, než se stal součástí jeho nového endera světa Ultimate Asfatie po úplném přepracování šampiona v roce 2018. Riot Games nyní plánuje odstranit oživení démonického šampiona výměnou za burpující statistiky o schopnosti enderu světa.

Patch 9.14 je naživo na PBE, kde se Cooldown Aatrox’s Ultimate’s Cooldown snížil o 20 sekund v každé hodnosti a jeho procento hojení bylo zváženo od 40/55/70% na 50/60/70%. Tyto úpravy mohou zvýšit časný herní potenciál AATROX, ale přichází za cenu klíčové vlastnosti soupravy šampiona.

Tato hlavní změna vyvolala kontroverzi v komunitě. Někteří tvrdí, že odstranění schopnosti vzkřísit Aatrox odebírá jedinečný aspekt hraní válečníka šampiona.

Aatrox změny, které ukradnou pozornost většiny lidí v nadcházejících poznámkách.

Jeden významný doplněk implementoval v náplasti 9.14 je aktualizace rekapitulace smrti. Hráči budou moci rozeznat přesnou částku a typ poškození, které jim bylo způsobeno, což šampióni a schopnosti nejvíce ublíží, a přesně uvidí dobu, po kterou byli chyceni v tvrdém CC.

Dalšími věcmi, které je třeba sledovat, jsou některé pozoruhodné změny v řadě šampionů včetně Akali, Cassiopeia, Galio, Lux, Malphite, Sylas, Tahm Kench a Swain. Garen a Lucian navíc dostávají dvě nové skiny s tématem Miami. K tomu všemu bude taktika týmu Team Fight přijímat režim, kdy 9 9..

Vzhledem k zdlouhavému seznamu nadcházejících doplňků, odčítání a úprav byl tato oprava odložena od původního data vydání. Patch 9.14 je nyní naplánováno na život 17. července.