League of Legends Practice Tool: Co můžete dělat v novém „režimu Sandboxu“ – The Rift Herald, Jak efektivně cvičit v League of Legends | Dignitas

Jak efektivně cvičit v League of Legends

Pokud jsou zapnuty, věže nebudou střílet vůbec, ne na vás nebo na vaše přisluhovače. Je to jako OhmWrecker . ale užitečné.

League of Legends Practice Tool: Co můžete dělat v novém „režimu Sandboxu“

Mezi nedávnými hlavními oznámeními o tréninkovém nástroji, Yorick Rework a přehrávání na živých serverech bych nikdy neuhodl, že praktický nástroj bude posledním, kdo se skutečně uvolní. Přesto v náplasti 7.2 Poznámky, Riot oznámil, že praktický nástroj by konečně zasáhl živé servery po celém světě a ukončil MEME „rito prosím“ jednou provždy. Úterý praktický nástroj konečně zasáhl servery EUW a NA.

Bylo realizováno tolik nejdivočejších snů hráčů, mnozí z nás si mysleli, že tento den nikdy nepřijde. Možná chcete praktikovat nový Warwick Clear, nebo si nechat svůj CS perfektní pro Ezreal, nebo možná píšete pro a League of Legends Web a pravidelně si musí prohlédnout spoustu divných hypotetických pro nadcházející šampióny na PBE, abyste mohli napsat průvodce. Problémy vyřešeny! Pryč jsou dny zemědělství na třicet minut ve vlastních hrách, jen aby se dostali do příliš agresivního bota Ashe Ashe.

Pojďme si tedy vzít vteřinu a projít různé věci, které můžete udělat v novém praktickém nástroji.

  • Auto-Refresh cooldowns

Po použití schopnosti může být cooldown úplně ignorován, což vám umožní ji téměř okamžitě používat.

Když se přepínáte, budete mít regeneraci zdraví, na které by dokonce mundo žárlil. Jste v podstatě nemilovatelní.

Kouzla nemají náklady, protože vaše zdroje nevypouštějí. Můžete použít kouzla se stejným bezohledným opuštěním jako hráč Ryze.

Pouhým kliknutím na toto tlačítko bude okamžitě uloženo 10 000 zlatých. S pouhými pěti kliknutími si můžete dovolit průměrné sestavení reklamy!

Okamžitě získejte úroveň.

Přepínání tohoto na to vás přinutí zůstat na vaší současné úrovni. Tato funkce existuje, pokud opravdu chcete pracovat na zemědělství na úrovni druhé úrovně na ZED nebo procvičit jinou úroveň One Jungle Clears.

Toto je nejchladnější věc s nízkým klíčem, kterou v tomto nástroji můžete udělat. Kliknete na něj a poté okamžitě teleportujete kamkoli na mapě! Nyní si můžete okamžitě přenést cestu přes Summer’s Rift Goku Style. Přemýšlel jsem, jak rychle by nepřátelská fontána mohla zabít maokai úrovně 1? Už se divím!

Pokud se vám nějak podaří zemřít v praktickém nástroji, můžete se okamžitě oživit.

Věže nelze zničit tímto přepínačem.

Pokud jsou zapnuty, věže nebudou střílet vůbec, ne na vás nebo na vaše přisluhovače. Je to jako OhmWrecker . ale užitečné.

Můžete zapnout nebo vypnout přisluhovače kdykoli chcete.

Přesune hru tam, kde to bude 30 sekund, což vám umožní sledovat, jak Minion tlačí nebo malovat suché.

Pokud jste všechno opravdu zkazili, nezamkli jste svůj XP, došli vám zlato a necítíte se jako stisknutí zlatého tlačítka, můžete začít úplně novou hrou úplně.

Vytvoříte trochu teemo na hůlku, kterou můžete kvírat na obsah svého srdce. Poskytne vám čísla poškození a způsobí poškození v reálném čase, ale nelze ji porazit. I když zdraví klesne na nulu, bude se regenerovat za několik sekund.

Vytvoříte malého kamaráda, že můžete chránit. hádám? Nevím, pokud opravdu chcete pracovat na svých dovednostech Soraka, můžete tohoto chlapa použít.

Odstraňuje všechny figuríny z mapy.

VAROVÁNÍ: Abyste se dostali do další části ikon, musíte šipku použít v horní části lišty nástrojů. Nestůjte prosím před Dragon Pit stisknutím tlačítka „Rychlý vpřed 30 sekund“ 12krát jako já. Existuje snadnější způsob.

Vytvoří všechny tábory v džungli.

To způsobí, že rostliny v podstatě neustále růst.

Posledních pět vám umožní svolat draka vašeho vlastního výběru.

Abych byl k vám naprosto upřímný, jsou tyto nástroje neuvěřitelné a budou pro tvůrce obsahu obrovskými časem a vyhrazeni liga hráči podobně. Poté, co čeká tak dlouho, je hezké vidět, že tyto nástroje nejsou nijak poloviční, fungují přesně tak, jak byste je chtěli. Téměř každý, kdo hraje liga Měl by zde najít něco užitečného, ​​ať už jde o testování různých sestav nebo se jen snažit přibít poslední bití, aniž by byl obtěžován nepřítelem.

Nyní, hrdinové, kteří natočí taková videa, to budou mít mnohem snazší.

Jak efektivně cvičit v League of Legends

Víte, co to znamená cvičit, ale opravdu víte, jak cvičit?

10. listopadu 20
Průvodci

lolmjlauer, přispěvatelé

League of Legends

Úvod

Pokud v životě existuje něco, v čem se chcete zlepšit, praktikování této dovednosti je pro váš úspěch zásadní. Nejdůležitější věcí při vývoji této dovednosti je vytvoření bezvadné praxe a důsledně ji dodržuje. Bylo by pošetilé, kdyby kdokoli, kdo sledoval dovednost (bez ohledu na její obtížnost), věřit, že jeho zvládnutí lze provést bez dostatečné praxe. League of Legends není výjimkou a musíte si procvičit, pokud se chcete zlepšit.

Typy praxe

Existují dva typy praktikování, které by měly být zváženy. První typ, praktikuje se naučit něco nového nebo se něco zlepšit. Druhým typem je praktikovat základy dovednosti, aby byla bez námahy, minimalizovala šanci na chyby a udržovala se v nejvyšší formě. Bohužel, mnoho hráčů League of Legends se chtějí zlepšit a vědět, že praktikování je důležité pro zlepšení, ale stále se k tomu nezavazují. Pokud se tedy opravdu chcete zlepšit, zvažte tyto dva typy praxe a uveďte je ve své vlastní hře a plánu.

1. Naučit se něco nového

První metoda praktikování je ve snaze naučit se něco nového nebo zlepšit na konkrétní dovednosti. V League of Legends to zahrnuje věci jako šampióny učení, mistrovské komba, využití schopností, CSING, experimentování se stavbou a mnoho dalšího. S nesčetnými aspekty hry k tréninku, může to být ohromující. Navíc, jak se dokonce postupujete k praktikování těchto dovedností? Nejdůležitější věcí je stanovit cíle dovedností, na které je třeba vylepšit. Tyto cíle musí být nejen realistické, ale musíte vytvořit plán k jejich dosažení, které zahrnují referenční hodnoty nebo „subgoals“. Navíc je nejlepší pracovat na jedné dovednosti najednou. Zvládnutí dovedností zahrnuje vložení co nejvíce času a energie, takže si vyberte jeden po druhém a v ideálním případě si vyberte nejdůležitější pro vás, abyste nejprve opravili.

Co byste měli cvičit?

Jak si vyberete, co je pro vás nejdůležitější? Pokud jste hru již nějakou dobu hráli, pravděpodobně máte představu o tom, na co byste se mohli zlepšit, a pokud ano, vyberte si ji a udělejte si cíle pro sebe. Druhou možností je sledovat VOD některých vašich her a hledat běžné chyby nebo zmeškané příležitosti. Jinak, pokud jste ve hře novější, doporučuji se zaměřit na tyto tři aspekty: csing, pohledu na mapu a pochopení cest sestavení. Používání těchto tří aspektů jako příkladu začněte s jedním (např. Csing). Jakmile je to stanoveno, pochopte, jaký je váš ideální cíl pro tento aspekt. Příkladem konečného cíle pro CSING je přivést váš průměrný CS na hru až do 8 cs/minutu. Kromě toho můžete nastavit subgoal 7cs/minutu atd. Důvodem pro nastavení těchto subgoalů, kterých byste se měli nejprve dosáhnout, je zajistit, že k dosažení tohoto cíle nedosáhnete žádné jiné dovednosti. Měl by to být organický růst, ke kterému dochází v průběhu času a neměl by být kompromisem. Nezapomeňte se rozhodnout správně, abyste získali tu další jednu nebo dva CS každou minutu a nebýt chamtivý.

Cvičit CSING

Při praktikování CS doporučuji nejprve procvičit základní nástroj v praxi. Dělejte to nejlepší s minimálním rozptýlením CS co nejlépe, abyste si zvykli efektivně csing pouze pomocí automatického útoku na mistra nízké reklamy. Je nejlepší praktikovat s šampionem, který však hrajete, protože je důležité znát rozsah auto útoku a rychlost animace automatického útoku, protože se liší u každého šampiona a ovlivňují vaši schopnost efektivně CS. Pokud chcete těžkou výzvu, zkuste co nejlépe CSING na LeBlanc nebo Anivia bez schopností a bez bonusových statistik reklamy, protože mají nízkou reklamu a pomalé útočné animace rychlosti, což ztěžuje načasování mnohem obtížnější. Další vrstvou obtížnosti je uzamčení zisku XP, takže zůstanete na úrovni 1 při tréninku, takže si ponecháte minimální reklamu.

Rychlý tip: Pokud se obáváte, že zmizíte CS kvůli rychlosti animace útoku, přistěhovejte se blíže k minionu, abyste minimalizovali vzdálenost, kterou musí animace cestovat k přisluhovači, což usnadňuje načasování (proto je důvod Csing s šampiony Melee je snadnější). Nakonec se chystáte na kooperaci vs ai hry, abyste se pokusili CS stejně dobře při hraní v pruhu proti nepříteli, i když snadné. Jakmile s tím budete spokojeni, navrhuji to nejprve na některé normální hry a nakonec, jakmile dosáhnete tohoto cíle, přiveďte ho k hodnocení a sledujte, jak přirozeně budete csing a o kolik více zlata budete vydělávat! Tento typ strategie pro praxi je nezbytný pro zlepšení aspektů hry, které vám chybí. Vytvořte cíle a přírůstkové cíle, které vám pomohou dosáhnout konečného výsledek, který chcete.

Rozsah melee pomáhá zkrátit dobu cestování při csingu

Mapa povědomí a položka

Stejná pravidla platí pro při pohledu na mapu a položku. Při pohledu na mapu lze kvantifikovat podle toho, jak často se na mapu díváte každou minutu. Minimap je zásadní pro shromažďování informací, které vás povedou k tomu, abyste mohli hrát aktivně a efektivně hrát. I když musíte přemýšlet o informacích, které shromažďujete z mapy, aby se vyplatilo podívat se na mapu, často je zjevně prvním krokem. Aby to zvyk, jedním z nejlepších způsobů, jak zkontrolovat mapu, je rychle se na to podívat, zatímco začnete animaci útoku na CS. Zatímco nasměrujete tuto animaci útoku. Pokud jde o položení, doporučuji vyzkoušet různé populární sestavy pro šampióny, které chcete hrát, a experimentovat v praxi nástroj proti figuríkům, abyste zjistili, co je nejúčinnější pro to, co si myslíte, že musíte zajistit pro svůj tým. Ať už je to poškození, statistiky, nástroj (CDR) atd. A získejte obecný smysl pro to, co je nejlepší v jakém scénáři, takže jste připraveni vybrat správné položky ve správných hrách.

Měli byste se ujistit, že zkontrolujete svůj minimap, abyste zjistili, zda je nepřátelský džungler blízko vašich oddělení.

2. Kartáčování vašich dovedností

Druhým typem praxe je praktikování základů dovedností, které již znáte. Svým způsobem to lze považovat za vaše zahřívání. Toto je typ praxe, ke které byste se měli zavázat před každou relací. To, co děláte při zahřívání, je zcela na vás. Vřele doporučuji vytvořit zahřívání, které je čistě založeno na základech a mechanicky zahřívání. Začněte v praxi nástroj s CSING na pár vln s šampionem, který chcete hrát v této relaci. Poté použijte praktický nástroj k získání zlata pro několik různých bodů ve hře k procvičování základů vaší hry s různými body ve vaší sestavení. Například praktikování efektivně zacvičte jako ADC v různých bodech ve vaší sestavení, abyste získali pocit pro vaše energetické hroty a načasování správně draka při různých rychlostech útoku. Doporučuji přidat cokoli jiného, ​​o čem si myslíte, že byste měli k zahřívání. Až budete spokojeni, udělejte z něj zvyk před každou relací hry a když máte pocit, že jste připraveni, začněte frontu a najděte hru.

Příklad praktikování kitingu pomocí Scuttle Crab Speed ​​Boost.

Závěr

S oběma těmito metodami praktikování, čím více je implementujete, tím více včas uvidíte zvýšení hry. Udržujte pozitivní mentální a ujistěte se, že praxe je perfektní. Udělejte si tedy čas a posoudíte svou hru a zjistěte, co si přejete trénovat a jak se chcete zahřát před každým z vašich herních sezení. Hodně štěstí, svolání!