League of Legends Season 2023 Mission Champion Mission: Denní odpověď, stopy a odměny, League of Legends Mystery Champions: Všechny odpovědi mise

League of Legends Mystery Champions: Všechny odpovědi mise

Katarina je honosný, mobilní vrah, který řezá své schopnosti v opakovaných kombach, které devastují týmy. S masivně poškozujícím AOE Ultimate a tuny resetování schopností je Katarina dalším zvýrazněným navijákem, který čeká, až se stane.

League of Legends Season 2023 Mission Champion Mission: Denní odpověď, stopy a odměny

Sezóna League of Legends 2023 odstartovala 11. ledna a představila pro hráče novou sadu misí.

Mission Mission Champion Mission League of Legends Season 2023 má hádanky, které musí hráči vyřešit, aby postupovali.

Sezóna League of Legends 2023 odstartovala 11. ledna a představila novou sadu misí pro hráče, které si mohou hrát a požadovat odměny ve hře. Hráči musí řešit a brousit devět misí do 24. ledna před lol Patch 13.2 kapky. Mise League of Legends Season 2023 mají k nim dvě části a po jejich dokončení obdržíte ikonu šampiona a sezónu 2023 Kickoff. Mission Mission Champion Mission League of Legends Season 2023 má hádanky, které musí hráči vyřešit, aby postupovali. Zde je vše, co potřebujete vědět o misi záhadného šampiona.

Co je to Mission Season League of Legends Season 2023 Mission?

Když aktualizujete klienta a přihlásíte se do účtu League of Legends, nyní vás uvítá sada misí Lunar Revel a mise sezóny 2023. Najdete je tak, že se vydáte na kartu „Mise“ vpravo dole klienta poblíž krabice chatu.

Zprávy Mission Mission Season 2023 ZÍSKÁ:

Mission 2023 Mission (pouze hry Matchmade): Hrajte 1 hru jako nebo s tajemným šampionem nebo vydělávejte body od času stráveného hraním a vítězstvím her.

Jedním ze dvou způsobů, jak tyto mise dokončit, je hrát hru nebo s tajemným šampionem. Aby se zjistili, kdo je tajemný šampion, musí se hráči blíže podívat na nabídku uvedenou v popisu mise.

Tyto mise budou odemčeny každý den po dobu devíti dnů a pravděpodobně budou mít každý den nového tajemného šampiona. Pro hráče, kteří nejsou obeznámeni s tradicí hry nebo jsou v League of Legends noví, se tato příručka hodí. Odměny za každou z misí zahrnují šampiony, modrá esence, ikony a další.

11. ledna: Stojím na pokraji nekonečna (1/9)

První misí 11. ledna bylo vyřešit: “Stojím na pokraji nekonečna.„Kromě skutečnosti, že se jedná o název Cinematic League of Legends z roku 2023, museli hráči hádat, který šampion řekl tento citát ve hře. Xerath je šampion, který říká, že tento citát ve hře, a proto hraje jako nebo s Xerath odemkl druhou část mise.

Odměny: Yasuo Shard and Season 2023 ICON KICKOFF

12. ledna: Přesto se nebojím temnoty (2/9)

Druhá hádanka 12. ledna byla „Přesto se nebojím temnoty.„I když si možná myslíte, že by to mohl být šampion, který musí udělat něco se strachem a temnotou, jako je Nocturne, byla to úplná odchylka. Ve skutečnosti je Yasuo šampionem, který říká tento citát. Hraní jako nebo s Yasuo odemkne další sadu misí.

Odměny: Zed Shard a 1500 Blue Essence

Poznámka: Po druhém dni hráči našli řešení pro dokončení mise. Odměnou za cíl den 1. den byl Yasuo Shard a druhý den záhadným šampionem byl Yasuo. Stejně tak dokončení mise „Přesto se nebojím se tmy“ odměňovalo hráče hráče zed šampiona Shard.

13. ledna: Co leží za zahalenou cestou? (3/9)

Třetí puzzle Mission League of Legends Season 2023 Mission je citát: “Co leží za zahalenou cestou?„Odpověď na třetí hádanku série tajemného šampiona je Zed. Podle teorie tajemného šampiona, který odpovídá středu předchozího dne, se hráči zamkli v Zedu a úspěšně dokončili misi.

Odměny: Sejuani Champion Shard, 1500 Blue Essence and Precision Icon

14. ledna: Důvěřování nic jiného než moje síla (4/9)

Čtvrtý citát mise je „Důvěřuji nic jiného než mé síle.„Šampion, který řekl, že je to Sejuani, a proto byste měli být schopni tuto misi dokončit hraním jako nebo se Sejuani ve vašem týmu ve hře do zápasů. Po dokončení toho budete moci odemknout pátou misi v této lize legend sezóny 2023 Mystery Champion Mission.

Odměny: ikona Pantheon Shard a Domination

15. ledna: Našel jsem svůj limit tisíckrát a stále stisknu dále (5/9)

Pátá mise je série, která má citát, “Našel jsem svůj limit tisíckrát a přesto jsem dále stisknu.„Šampion, který řekl, že je to Pantheon. Hraní jako nebo s Pantheonem ve hře vyrobené na zápas vás posílá na šestou misi v sezóně 2023 Mission Mismion Mission.

Odměny: Ikona Wukong Shard a Shorcerge

16. ledna: Každá chyba, lekce (6/9)

Šestá mise v Mission Champion Champion v League of Legends Season 2023 měla následující citát: “Každá chyba, lekce.„Jak se očekávalo, šampion, který řekl, že je to Wukong. Hraní jako nebo s Wukongem ve hře vyrobené na zápas vás povede k sedmému úkolu.

Odměny: Aatrox Champion Shard, Resolve Icon a HexTech hrudník a klíč

17. ledna: Naučím je, aby se mě obávali (7/9)

Sedmá mise v Mission Mismis Mission má citát, “Naučím je, aby se mě obávali.„Jak se očekávalo, šampion, který řekl, že je to Aatrox. Výsledkem je, že hraní s nebo jako Aatrox ve hře odemkne další výzvu.

Odměny: Ikona Yorick Champion Shard a Inspiration

18. ledna: Stanu se tím, čím musím být (8/9)

Osmým tajemným šampionem je Yorick, jak se očekávalo od odměn za předchozí dny. Citace pro tuto misi zní: “Stanu se tím, čím musím být.„Hraní hry vyrobené na zápas jako nebo s Yorickem vás povede k konečné misi v League of Legends Season 2023 Mission Mission Mission.

Odměny: Katarina Champion Shard, ikona knihy runy a hextech hrudník a klíč.

19. ledna: Proč? Protože můžu

Devátý a poslední záhadný šampion v této sérii je Katarina a to bylo zřejmé z odměn ze dne předtím. Citace mise tajemného šampiona 19. ledna zní: “Proč? Protože můžu„A hraní jako nebo s Katarinou ve hře vyrobené na zápas dokončí denní misi.

Odměny: 2023 Sezóna Start Ward and Season 2023 Ikona

League of Legends Mystery Champions: Všechny odpovědi mise

League of Legends Mystery Champions: Všechny odpovědi mise

Napsal Dave McAdam

Zveřejněno 26. ledna 2023 19:09

  • Příchod v sezóně 13 je kompletní liga legend Aurelion Sol Rework, kliknutím sem se dozvíte více.

League of Legends Mystery Champion: O čem to je?

O tajemném šampionovi došlo k nějakému značnému chatování League of Legends. To se týká cíle řady denních misí v sezóně 13.

Sezóna právě začala a už to způsobuje zmatek. Mise je podtitule s citací od šampiona a to úkoly hráčů s hraním jako nebo s tajemným šampionem.

To je opravdu vše, co je k tomu, stačí hrát jednu hru jako (nebo na stejném týmu jako) tento tajemný šampion. Můžete to dokonce udělat ve hře Bot, abyste se vyhnuli hraní s ostatními lidmi. Problém je v tom, že šampion je tajemství. Není mnoho stop, které by vás provedly, s výjimkou názvu mise.

League of Legends Mystery Champion: Kdo jsou

Katarina League of Legends

Dotyčný záhadný šampion je uveden níže, přičemž každý odemkne po dokončení jedné z výzev.

  • Mission One – Clue: „Stojím na pokraji nekonečna“ – Xerath
  • Mission Two – Clue: „Přesto se nebojím temnoty“ – Yasuo
  • Mission Three – Sluch: „Co leží za zahalenou cestou?” – Zed
  • Mission Four – Slup: „Důvěřujte nic jiného než vaše síla“ – Sejuani
  • Mission Five – Clue: „Našel jsem svůj limit tisíckrát a stále tlačím dále“ – Panteon
  • Mission Six – Sluch: „Každá chyba je lekce“ – Wukong
  • Mission Seven – Clue: „Naučím je, aby se mě obávali“ – Aatrox
  • Mission Eight – Clue: „Stanu se tím, čím musím být“ – Yorick
  • Mission Nine – Clue: “Proč? Protože můžu” – Katarina

To je pro cíl mise minčích League of Legends.

League of Legends Mystery Champion Guide

League of Legends odstartovala svou 13. oficiální sezónu a přidala záhadný šampion hledání hráčů, které mají dokončit, zde jsou všichni záhadné šampiony LOL Mystery.

League of Legends často hledá nové způsoby, jak zapojit hráče a udržovat je načítání zpět do Summonerova Rift nebo Howling Abyss. Nejnovějším z nich je opakující se událost, ve které mají hráči své znalosti o postavách League of Legends, aby dokončili různé úkoly za bezplatné odměny. League of Legends Mystery Champion Quests odměňuje hráče za hraní nebo jako, určité šampiony.

League of Legends Mystery Champions

Questy Ligy of Legends Mystery Champion jsou docela jednoduché, citát šampionů je uveden v výzvě Quest a hráči jsou odměněni za hraní ve hrách s tímto šampionem. Příští šampion každý týden je docela snadné identifikovat, zda věnujete pečlivou pozornost, protože odměna za každý týden je záhadným šampionem pro příští týden. Zde jsou odpovědi na každou z League of Legends Mystery Champion Quests a trochu informací o šampionu pro hráče, kteří je poprvé zkoušejí poprvé. Toto jsou hlasové linie, které se objevují v sezóně 2023, start přívěsu „Brink of Infinity.“

11. ledna záhadný šampion: Xerath

Obrázek blogu

První úkol by byl nejobtížnější, protože neexistoval předchozí úkol, který by dal shard. Citace pro pátrání z 11. ledna byl „Stojím na pokraji nekonečna“. Šampion, který říká: „Stojím na pokraji nekonečna“ je Xerath.

Xerath je jedním z nejdelších mágů ve všech League of Legends. Nemá žádnou mobilitu a místo toho se spoléhá na dovednosti hráče a naprostou vzdálenost, aby se udržel v bezpečí. Xerath je poke mág, který vyniká v nošení nepřátel, než na ně ukládá poškození.

Odměnou za tento úkol je Yasuo Champion Shard a ikona sezóny 2023 Kickoff.

12. ledna: Yasuo

Obrázek blogu

Hlasová výzva druhého úkolu byla „Přesto se nebojím temnoty.„Jedná se o hlasovou linii patřící do Yasuo, takže vše, co musíte udělat, abyste dokončili tento úkol, je hrát hru, protože nebo s Yasuo.

Yasuo je vysoce mobilní zabiják se zvláštním kritickým škálováním. Dostane dvojnásobnou normální šanci na kritickou úder z položek, proměňuje ho v tank shredding, nosí jednorázové monstrum. Yasuo je vysoká čepice dovedností, vysoce mobilní šampion, který se specializuje a zvýrazňuje představení navijáku.

Odměnou za tento úkol je Zed Shard a 1500 Blue Essence.

13. ledna: Zed

Obrázek blogu

Třetí hledání úkolů lol tajemného šampiona přišlo s výzvou „Co leží za zahalenou cestou?„Šampion, který má hlasovou linii, je Zed. Hrát hru, nebo s, nebo s, Zed, aby si nárokoval tento úkol.

Zed je obtížný assassin, jehož souprava ho točí vytvářet stínové klony. Zed může tyto klony použít k házení schopností, teleportujte sám a juke nepřátele. Zed je další šampion s vysokou dovedností známý pro některé z nejvíce působivých klipů ligy.

Odměnou za tuto misi je Sejuani Shard, 1500 Blue Essence a Precision Icon.

14. ledna: Sejuani

Obrázek blogu

Čtvrtá mise přišla s výzvou hlasové linie „Důvěřování ničeho jiného než moje síla“. Tato hlasová linka patří Sejuani, takže hrajte hru jako nebo s, Sejuani, aby si nárokovali tuto misi.

Sejuani je tanková džungle, která se specializuje na klíčové cíle kontrolu davu, loupání svého týmu a poutavé boje. To, co Sejuani postrádá poškození, se vyrovnává v kbelících kontroly davu a téměř neparoliované schopnosti zamknout konkrétní šampiony.

Odměnou za tuto misi je pantheon shard a ikona nadvlády.

15. ledna: Pantheon

Obrázek blogu

Výzva k pátému kroku lol Mystery Champion Quest přišla s výzvou: „Našel jsem svůj limit tisíckrát a stále stisknu dále.„Šampionem, který poskytuje tuto inspirativní linii, je Pantheon, často připsaný jako jedna z nejlepších kusů League of Legends.

Pantheon je agresivní bojovník Top Lane, který může také sloužit jako podpora. Pantheon přináší spoustu poškození a uzamčení s jedním cílem. Má globální Ultimate, který mu umožňuje rychle se potulovat po mapě.

Odměnou za tuto pátou iteraci úkolu je ikona Wukong Shard a čarodějnice.

16. ledna: Wukong

Obrázek blogu

Citace pro 16. ledna je „Každá chyba, lekce.„Tento citát patří Wukongu, takže si zahrajte hru s Wukongem, abyste mohli postoupit do sedmého kroku.

Wukong je bojovník s nejvyšším pruhem s podvodem a nástroji. Wukong, který je schopný vytvořit dočasné kopie sebe, se specializuje na flikování a ven z bojů, s možností otevřít se pro velké, měnící se ultimates.

Odměnou za tento úkol je Shard Aatrox Champion, ikona odhodlání, stejně jako hextech hrudník a klíč.

17. ledna: Aatrox

Obrázek blogu

Tajemný šampion výzva k sedmému kroku události je: „Naučím je, aby se mě obávali.„Tato hlasová linka patří do Aatroxu, tak hop do hry s Aatroxem, abyste si ji mohli nárokovat a postupovat do předposlední fáze mise.

Aatrox je další bojovník s nejlepším pruhem. Aatrox je jedním z šampionů šéfů League of Legends, který je schopen převzít celé týmy, když je krmen. Je to přímý vpřed Bruiser, spoléhající se na telegrafované schopnosti s tunami poškození a kontroly davu.

Odměnou za tuto misi je ikona inspirace a Yorick Champion Shard.

18. ledna:

Obrázek blogu

“Stanu se tím, čím musím být.”.„Tento citát mluví Yorick, pastýřka duší, nejkvalitnější šampion ve hře. Vezměte si Yorick Shard, který jste dostali z předchozího úkolu, pokud ve své hře nemůžete najít Yoricka a postoupit do závěrečné fáze.

Yorick je dělený juggernaut, který vychovává těla mrtvých přisluhovačů, aby bojovali po boku. Yorick obchoduje schopnost týmů, mobility a užitečnost pro čirou, nepodváděnou rozštěpenou sílu. Yorick a jeho hordy zombie jsou známé pro praskání otevřených základů při rychlosti blesku.

Odměnou za tento úkol je Katarina Champion Shard, ikona knihy runy a hextech hrudník a klíč.

19. ledna mistrovka Mystery: Katarina

Obrázek blogu

Stopa pro 19. a konečný citát pro lol tajemné šampiony je „proč? Protože můžu.„Tato linka patří Katarině a lze ji nárokovat hraním hry s Katarinou v ní.

Katarina je honosný, mobilní vrah, který řezá své schopnosti v opakovaných kombach, které devastují týmy. S masivně poškozujícím AOE Ultimate a tuny resetování schopností je Katarina dalším zvýrazněným navijákem, který čeká, až se stane.

Odměny za tento poslední krok jsou ikona sezóny 2023 Start Ward Skin a ikona sezóny 2023.

To má dokončit všechny questy Ligy of Legends Mystery Champion, tak se tam dostanete a sbírejte všechny tyto bezplatné odměny.