Lego Ideas – Terraria, Fan’s Lego Terraria Build Tackles Bosses, těžební eskapády | PCGamesn

Fan’s Lego Terraria sestaví šéfy, těžební eskapády

. Představuje průvodce her, který se skrývá uvnitř, zatímco jiná postava řeší několik slizových nepřátel na střeše struktury. Příspěvek se osvědčil jako populární a inspiroval je, aby navazovali scénu obrněné postavy, která zadržela několik zombie a létající démonské oči.

Terraria

Pomozte svému staviteli tím, že zanecháte zpětnou vazbu na základě těchto tří kritérií:

  • Originalita: Jak je to originální – nikdy předtím neviděl?
  • Stavební techniky: Kolik dovedností si myslíte, že tvůrce tohoto MOC má, pokud jde o techniku ​​budování?
  • Podrobnosti: Vyjádřete, jak se vám líbí podrobnosti o sestavení.

Vaše zpětná vazba je zobrazena pouze tvůrci i sobě. Pro ostatní uživatele není k dispozici. Tvůrce neuvidí vaše uživatelské jméno.

Naposledy aktualizováno . Kliknutím na „Aktualizace“ výše zobrazíte nejnovější.

Velký model Terraria Display, 1970 kusů.

Má dům se dvěma patrami a suterénem, ​​malý rybník a malou jeskyni. Uvnitř jeskyně jsou dvě malá vodní útvary, několik hrnců, žíly rud a životní krystal.

.

Myslím, že tento koncept by vytvořil skvělý displej pro fanoušky Terraria a také pro konverzační startér pro lidi, kteří nejsou obeznámeni s hrou.

Fan’s Lego Terraria sestaví šéfy, těžební eskapády

Lego Terraria Build: Dvě postavy Lego bojují s okem Cthulhu

LEGO pocty jsou pro fanoušky oblíbeným způsobem, jak projevit lásku svým oblíbeným hrám, a jeden nadšenec hry pro tvorbu udělal přesně to, že se stavěním LEGO Terraria, kterou postupně vyšplhali. Uživatel Reddit AaAdvancednerd začal s konceptem malého domu založený na indie hry a postupně přidal více ke svému designu v přírůstkových kouscích a stavěl velkou scénu nad několika splátkami.

První budování aaadvancednerd zveřejněné na subredditu hry RPG byl jednoduchý dům se čtyřmi stěnami, židlí, stolem a řemeslnou lavicí. Představuje průvodce her, který se skrývá uvnitř, zatímco jiná postava řeší několik slizových nepřátel na střeše struktury. Příspěvek se osvědčil jako populární a inspiroval je, aby navazovali scénu obrněné postavy, která zadržela několik zombie a létající démonské oči.

Fanoušci odpověděli, že zvláště rádi vidí velké oko šéfa Cthulhu, které se znovu vytvořilo – a AaAdvancednerd odpověděl působivým designem dvou postav, které čelí proti obřím, zubatým monstrum. .

Jejich nejnovější aktualizace obsahuje dvě sady, včetně jejich prvního pokusu o řešení podzemních modulů a vyzdobeného dvoupodlažního domu pro obchodníka hry. Undergroundová scéna předvádí dva neohrožené průzkumníky, kteří se ponoří do jeskynní sítě, kompletní s rudami a umístěním sporadické stěny a podlahové pochodně, které byste očekávali od své průměrné expedice Terraria. .

Další pracovitý tvůrce LEGO pracuje na projektu Lego Minecraft Stop Motion. Obě hry pro přežití se také nedávno narazily na sebe, přičemž zprávy o najatém modelu bývalého mininerecraftu pracovaly na Terraria Mod Tools. .

Obrázek záhlaví od AaAdvancednerd.

. Miluje RPG, Soulslikes a Roguelikes a nepřestane mluvit o Monster Hunter a jako drak.