Leon Scott Kennedy | Resident Evil Wiki | Fandom, Resident Evil 4: rozdíly mezi originálem a remake – Dexerto

Resident Evil 4: rozdíly mezi originálem a remake

V remake DLC byl U-3 přepracován a přejmenován na „Pesenta“. V příběhu hry je také kombinován se druhým Verdungem Salazarem, než aby byl samostatným monstrum uloženým podzemním. Při přiřazení Ada Salazar uvolní svůj černošský „levou ruku“, aby lovil Adu, jako on poslal Verdunga (jeho pravice) po Leonu. Stvoření pronásleduje Adu během dobrodružství a během svého třetího a posledního boje šéfa, stvoření mutuje do U-3.

Leon Scott Kennedy

Tento článek obsahuje informace o novém nebo nevydaném obsahu a nemusí být úplný, potvrzen nebo správný. Aktualizujte jej, jakmile je k dispozici jakýkoli relevantní, aktuální a přesný materiál.

Leon Scott Kennedy

VEN

Rev2

RE6

PŘEHRADA

Id

Idtb

Dege

RE4 (2023)

RE4 (2005)

DC

VIDÍŠ

RE3

RE2 (2019)

RE2 (1998)

Název JP

Datum narození:

Rasa/národnost:

Obsazení:

Policista (1998)
Agent USSTRATCOM (1998–2011) [3]
Agent DSO (2011–)

Postavení:

Biologické informace

Sex:

Krevní skupina:

Výška:

178 cm (5 ft 10 in) [1]
180 cm (5 ft 11 in) [2]

Hmotnost:

70.2 kg (155 lb) [1]
75 kg (165 lb) [2]

Jiná informace

První dojem:

Poslední vzhled:

Hlas:

Zobrazení:

Modelováno po (modelu):

Mocap:

Další výsledky viz Leon Kennedy (Disambiguation).

Kdybych mohl jen zapomenout, co se stalo té noci, bolest – i na vteřinu. Tentokrát to může být jiné. Musí.
. Kennedy [8]

Leon Scott Kennedy je Američan italského původu, který je v současné době zaměstnán jako federální agent divizí bezpečnostních operací (D.S.Ó.), agentura proti terorismu pod přímým prezidentským velením. Kennedy je známým pozůstalým incidentem z destrukce Raccoon City z roku 1998, v té době policista. Po jeho útěku byl násilně přijat do přísně tajného týmu anti-umbrella pod USSTRATCOM věnovaným anti-B.Ó.W. Boj, sloužit do roku 2011 v opakovaných operacích po celém světě.

Obsah

 • 1 Životopis
  • 1.1 raný život
  • 1.2 Incident Raccoon City (1998)
  • 1.3 Stratcom Recruitment (1998)
  • 1.4 Operace Javier (2002)
  • 1.5 Los Illuminados (2004)
  • 1.6 Incident Harvardville (2005)
  • 1.7 Incident Pittsburgh (2006)
  • 1.8 Incident pro spiknutí Penamstan (2006)
  • 1.9 Weskerova smrt a setkání Chris (2010)
  • .10 Eastern Slov Civil War (2011)
  • 1.11 Global Bioterrorist Attacks (2013)
  • 1.12 Incidentů A-Virus a ohniska New Yorku (2014)
  • 1.13 San Francisco Serial Murders and Alcatraz Outbreak (2015)

  Rychlé odpovědi

  Co je první den Leon Scott Kennedy jako policejní důstojník Raccoon City?

  Leonův první den jako policejní důstojník městské rackoonu nebyl to, co očekával. Ve městě neměl žádné cestovní plány ani byt, rozešel se se svou přítelkyní a odpoledne 29. září se probudil v motelu v motelu odpoledne 29. září.

  Jak se Leon setkal s Claire Redfield?

  Leon se setkal s Claire Redfield při jízdě do Raccoon City. Oba se setkali s zombie a hledali úkryt na policejní stanici Raccoon.

  Který se Leon setkal na policejní stanici?

  . Marvin Branagh, Elliot Edward a policejní šéf Brian Irons. Potkal také mladou dívku jménem Sherry Birkin.

  Který se Leon setkal v suterénu policejní stanice?

  V suterénu policejní stanice se Leon setkal s Adou Wongovou, firemní špionem od konkurenční společnosti. Později se setkali s Ben Bertolucci, novinářem, který odkryl informace o spiknutí mezi deštníkem USA a místní policií.

  Kam šli Leon a Ada po odchodu z policejní stanice?

  Leon a Ada šli do městských kanalizací, kde našli transport do hnízda, deštníková laboratoř věnovaná výzkumu G-virus.

  Životopis

  Raný život

  Je známo, že Kennedy utrpěl traumatické dětství kvůli spojení své rodiny k zločinu. To nakonec vedlo k tomu, že byl osiřelý poté, co byla zabita celá jeho rodina. Kennedy přežil pouze s pomocí jediného policistu, akt, který ho inspiroval k jednomu dne, se stal samotným policistou, aby podobně chránil tolik lidí, kolik jen mohl. [9] Po absolvování policejní akademie ve věku 21 let požádal Kennedy za úkol pracovat pro policejní oddělení Raccoon. Jeho důvodem byl zájem o široce propagované, ale nevyřešené bizarní případy vraždy, které se odehrávají v pohoří Arklay a jeho okolí. [10]

  Recenze expertů GameSpot

  22. ledna 2019

  Incident Raccoon City (1998)

  Tato sekce je založena na hře s větvením příběhových cest nebo na několika hrách s konfliktními účty. Více podrobností o různých zobrazeních naleznete na této stránce.

  Takhle jsem si představoval svůj první den.
  – Leon komentuje svůj první den jako policejní důstojník Raccoon City [11]

  Kennedy neměl žádné cestovní plány ani byt v Raccoon City a při spěchu se rozešel se svou přítelkyní. Zastavil se v motelu na noc, omdlel z těžkého pití a probudil se odpoledne 29. září, úterý. . [12] Na jednom počtu událostí se jeho cesta do Raccoon City konala týden poté, co ho matoucí telefonní hovor naléhal, aby nepřišel do práce. [Citace je zapotřebí] Projel okresem Arklay, prošel blokádou dálnice postavenou armádou Spojených států a národní gardou v noci 29. září, která klesla kvůli chaosu ve městě. [13]

  Leon Re2 Intro

  . Ustoupil do uličky, setkal se s Claire Redfield, dalším nováčkem, který sama uprchl ze zombie v večeři. Přikázali křižník RPD a odjeli na policejní stanici Raccoon, aby hledali úkryt a odpovědi. [14] Neznámý jim, samotné auto má Stowaway Zombie, který na ně spontánně zaútočil při jízdě na cestě do Raccoon City, což způsobilo, že jejich auto narazilo do nedalekého znamení a vypustilo útočící zombie. Bohužel, auto bylo zničeno, když se s ním srazil benzín, a oba byli odděleni a samostatně cestovali na policejní stanici. [14]

  2 kostým Leon 1-1

  Samotná stanice již klesla na zombie a jedinými nezombifikovanými policisté byli zraněni LT. Marvin Branagh; Elliot Edward a policejní šéf Brian Irons. Kdyby se setkal s LT. Branagh, byl by informován o aktuálních událostech, než se stane zombie. Během vyšetřování Kennedy narazil na mladou dívku – Sherry Birkin – a odstranil jakékoli myšlenky na sebevraždu z jeho mysli, pokud jeho smrt v budoucnu zabrání útěku dívky v budoucnu. [15] V suterénu policejní stanice se Kennedy setkal s Adou Wongem, firemního špiona z jedné z deštníkových soupeřů poslaných, aby ukradl G-virus. Pro ochranu mise Wong tvrdil, že hledá svého pohřešovaného přítele, Dr. John Clemens, nevěděl, že zahynul při incidentu sídla. Brzy se uvědomila o Ben Bertolucci, novinářce na volné noze, o kterém věřila, že pro své misi odhalila užitečné informace při špežení deštníkových vědců. Přestože Bertolucci dokázal odhalit informace o spiknutí mezi deštníkem USA a místní policií, což byl důvod pro jeho zatčení, nestačilo to pro její misi.

  Ben byl brzy zabit Dr. William Birkin nebo G Parasite. Kennedy a Wong pokračovali do městských kanalizací, kde našli přepravu do hnízda, deštníková laboratoř věnovaná výzkumu G-Virus. Kennedy byl ponechán, aby udělal hodně práce sám v laboratoři; Ačkoli on sám utrpěl střelnou ránu, Wongova zranění nohou ji nedokázala pokračovat.

  Re2 hej, to

  Během průzkumu laboratoře si Kennedy uvědomila Wongovu skutečnou misi, když v roh, hledala virus. Brzy ji vyrazila T-00; Úspěšně však uprchla zařízení, když se začalo sebezničit, ale ztratila vzorek G-virus. Kennedy uprchl do spodní platformy Nest, Kennedy se znovu setkal s Claire a mladým Sherrym, který byl infikován G-virem, ale byl očkován ďáblem, aby zastavil její mutace. Zařízení bylo zničeno s DR. William Birkin brzy zahynul.

  Leon - Resident Evil 2 Remake

  Když Kennedy dorazil na čerpací stanici Mizoil těsně před městem, aby zaplnil plyn, uslyšel uvnitř havárii a šel vyšetřit. Uvnitř se setkal s zombie, který jedl policistu a utekl ze stanice, [16] narazil na Claire Redfield venku. Místo toho rychle unesli hlídkové autorečkové oddělení Arklay County Sheriff. [17] Bohužel bylo auto zničeno, když se s ním srazil benzín, a oba byli odděleni a cestovali na policejní stanici nezávisle. [18]

  RE2 Leon OCT8 Screen11

  Samotná stanice již klesla na zombie a jedinými nezombifikovanými policisté byli zraněni LT. Marvin Branagh; Elliot Edward a policejní šéf Brian Irons. Když se Leon pokusil vytáhnout Elliota přes nouzové dveře závěrky, zombie odložily trup důstojníka a způsobily, že o několik sekund zemřel později. Poté, co byl zachráněn Marvinem Branaghem, byl informován o situaci a řekl, že Elliot našel tajnou průchod, který by mohl vést ze stanice.

  Jakmile vstoupil na průchod pod stanicí, setkal se s DR. William Birkin, který padl do propasti poté, co byl poražen Leonem. V suterénu policejní stanice se Kennedy setkal s Adou Wongovou, firemním špionáží jedné z deštníkových soupeřů poslaných, aby ukradl G-virus. Pro ochranu mise tvrdila, že je agentem FBI, který hledá důkaz o projektu nelegálního bioseaponů z deštníku USA. Brzy se uvědomila o Ben Bertolucci, novinářce na volné noze, o kterém věřila, že pro své misi odhalila užitečné informace při špežení deštníkových vědců. Přestože Bertolucci dokázal odhalit informace o spiknutí mezi deštníkem USA a místní policií, což byl důvod pro jeho zatčení, nestačilo to pro její misi.

  Ben byl brzy po zabit T-00 b.Ó.W. poslán zabíjet přeživší na stanici. Kennedy a Wong pokračovali do městských kanalizací, kde našli přepravu do hnízda, deštníková laboratoř věnovaná výzkumu G-Virus. Kennedy byl ponechán, aby udělal hodně práce sám v laboratoři; Ačkoli on sám utrpěl střelnou ránu, Wongova zranění nohou ji nedokázala pokračovat.

  Leon Sherry Claire uniká mýval po defaetu Birkin

  Během průzkumu laboratoře si Kennedy dozvěděl Wongovu skutečnou misi poté, co mu Annette Birkin řekla, že je Mercernary. Poté, co ji zakryl, spadla z šachty, i když úspěšně unikla zařízení, protože se začala sebezničit bez vzorku G-viru. Kennedy uprchl do spodní platformy Nest, Kennedy se znovu setkal s Claire a mladým Sherrym Birkinem, který byl infikován G-virem, ale byl očkován ďáblem, aby zastavil její mutace. . William Birkin brzy zahynul.

  Stratcom Recruitment (1998)

  Leon je vyslýchán opětovným deštníkem

  Po jejich útěku z Raccoon City ráno 30. září se Claire a Kennedy rozdělili; Zatímco pokračovala ve svém hledání Chrisa, zatímco zraněný Kennedy se nadále staral o oslabenou sherry. Po vyhledávání u.S. Vojenství umístěné mimo město pro ochranu, byli zadrženi Kennedy a Sherry. [19] Sherry byl odvezen a umístěn do ochranné vazby jako výzkumný předmět, zatímco Kennedy byl vyslýchán Adamem Benfordem, vysoce postaveným vládním úředníkem a vojenským zpravodajským důstojníkem. [20] [21] [22] Kennedy byl o incidentu považován za příliš mnoho, ale jak jeho přežití prokázalo Anti-B.Ó.W. Dovednosti vysoce vyhledávané armádou, zejména kvůli decimaci a selhání jejich zvláštních sil ukrást G-virus [23] Dostal ultimátum. Výměnou za Sherryho bezpečnost a jeho vlastní život měl být přijímán do utajované vojenské agentury proti umbrelům, která byla po incidentu rychle vytvořena, aby zničila deštník a zabránila podobným katastrofám, odpověděl pouze prezidentovi. [24] [25] Jeho následné školení ho změnilo z jednoduchého policejního nováčka na odbornýho speciálního agenta, který je ovládán v manipulaci se zbraněmi a boje v blízkosti, přičemž se aktivně zapojuje do speciálních misí a inteligence ops. Začal tajně vyšetřovat deštník osobně.

  V listopadu 1998 poslal Kennedy osobního přítele, soukromého detektiva Arka Thompsona, aby prozkoumal zařízení deštníku na ostrově Sheena. [26] Následující měsíc se Claire vydala do Evropy, aby pokračovala ve svém hledání Chrisa. Byla zajata deštníkem poté, co byla chycena přestupek v deštníku v Paříži. [27] Zatímco na ostrově ostrova Rockfort Island, Claire poslala Kennedyho e-mailu s žádostí, aby informoval Chris o jejím místě, aby mohl přijít a zachránit ji. [28] [29] Kennedy se podařilo osobně sledovat Chrisa Down a řekl mu o situaci Claire a Chris zamířil na ostrov Rockfort poté, co požádal, aby Kennedy uspořádal vládní záchranný tým, i když sám Leon byl v té době na samostatné misi v té době. [30] [31]

  Operace Javier (2002)

  Virus stále roste. Změna své formy a neustále posilovat. Až do dne může být zničen. V našich tělech. v našich duších.

  V roce 2002, před zničením ruské pobočky deštníku, byl Kennedy poslán do malé jihoamerické země v rámci tajného vojenského oddělení poté, co bylo ústředí informováno, že bývalý výzkumný pracovník deštníku kontaktoval muže jménem Javier Hidalgo. Kvůli obtížné povaze operace, Jack Krauser, ostřílený a zdobený u.S. Provozovatel speciálních sil armády, byl vybrán jako partner Kennedyho.

  Krauser a Kennedy byli posláni na misi u.S. Vláda infiltrovat tuto malou jihoamerickou zemi. Nalezení Javiera bylo jejich cílem, protože byl drogovým pánem, který převzal kontrolu nad velkou oblastí džungle s železnou pěstí. Malá vláda nebyla schopna udělat nic o kontrole Javiera nad obchodem s drogami a vyžadovala nasazení Krausera a Kennedyho. U.S. Vláda obdržela informace, že do regionu nějak vstoupil bývalý deštník, s nevysvětlitelnými incidenty v zemi. Neojetí riskovat bio-hazardní ohnisko, pár je nasazen k prozkoumání země.

  Později se ocitli, že musí spolupracovat jako dvoučlenná buňka v T-virovém ohnisku. Kennedy se také setkala s tajemnou dívkou jménem Manuela, která vypadala jako jediná přeživší z vesnice, ačkoli to nebylo známo, proč neunikla. Manuela se ukázala jako Javierova dcera; Nakazila se vzácnou onemocnění a její otec byla udržována naživu prostřednictvím viru T-Veronica. Při zkoumání Javierovy sloučeniny se Kennedy otevřel Krauserovi o své pekelné noci v Raccoon City a také Claireho setkání s virem T-Veronica, aby vysvětlil, jak deštník B.Ó.W.s fungovalo.

  Leon a Manuela

  Nakonec Kennedy a Krauser bojovali proti Javierovi poté, co se Pán zločinu spojil s rostlinou infikovanou virem T-Veronica. Manuela jim pomohla uvolnit účinky viru na jejího otce. Javier byl zabit a Manuela byl vzat do vládní vazby. Kennedy se rozešel s Krauserem poté, co byl během mise propuštěn ze zranění. Někdy později toho roku se Kennedy dozvěděl, že jeho bývalý partner při nehodě zdánlivě zemřel.

  Los Illuminados (2004)

  Hádejte, že to je místní způsob, jak rozbít led. Každopádně víte, o co jde. Mým úkolem je hledat chybějící dceru prezidenta.
  – Leon pro pár španělských policistů, kteří mu byli přiděleni [33]

  V roce 2004 byla dcera prezidenta Grahama unesena na cestě domů z University of Massachusetts v tom, co mělo charakteristické znaky vnitřního zaměstnání. Američtí špioni hlásili, že viděli dívku Ashley Grahamovou ve Španělsku a sledovali ji na izolovanou venkovskou komunitu. [33] Když byli všichni vládní agenti důkladně vyšetřováni, aby identifikovali krtek, byl Kennedy poslán sám, aby prozkoumal oblast. [34] [35]

  Kennedy, který přijel se dvěma obecními policisty Madridian, byl téměř okamžitě napaden místními vesničany, kteří oba důstojníci přinutili do rokliny. Přístup k vesnici odhalil důkazy o více vraždách, které vesničané jako celku. . Vedený jeho prorokem, Osmund Saddler a jeho poručíky Fr. Bitrores Méndez a Ramón Salazar implantovali geneticky upravený parazita nazvaný Plaga do členů jako součást svých křestních obřadů, aby zajistili poslušnost, než jim nařídili zabít všechny vetřelce, aby chránili svůj výzkum, aby chránili svůj výzkum, aby chránili svůj výzkum, aby chránili svůj výzkum, aby chránili svůj výzkum, aby chránili svůj výzkum, aby chránili svůj výzkum, aby chránili svůj výzkum. [36]

  Sám Kennedy byl kultem zajat bezprostředně poté, co našel rukojmí a implantoval s jedním z plagů v nadějí proroka sedlovače, že se stane užitečným. Důvod to nebyl široce známý, dokonce ani jeho poručíkům a vesničané byli více než ochotni se ho pokračovat v zabíjení. Jeho kolega rukojmí, se kterým unikl, Dr. Luis Sera, byl krtek v rámci rozvojového programu Bio-Weapons proroka proroka a byl zajat a snažil se uniknout s ukradeným dominantním druhem Plaga vejce výměnou za to, že byla zachráněna organizací, tajná skupina Dr. Albert Wesker byl spojen s. V té době neochotný odhalit tyto informace, místo toho lhal o tom, že byl bývalým policejním důstojníkem v Madridiánu, který držel v zajetí. [36]

  RE4 Leon a Sherry unikají kostel

  Kennedyho pátrání ve vesnici naznačovalo, že Graham byl držen v kapli, ale bylo by to více než šest hodin, než se mohl dostat dovnitř po omdlení, možná z komplikací zahrnujících plaga. Uvnitř rychle propustil Grahama z zajetí, ale oba byli konfrontováni prorokem Saddlerem, který odhalil, že on i Graham byli implantováni vejce Power Base. [37] Oba se pokusili uniknout z vesnice, ale brzy zjistili, že vládní vrtulník na pohotovostním zvednutí byl sestřelen, což Leon teoretizoval jen tím, že dělá krtek jen. [35] Tento akt je přinutil je hledat útočiště na noc, zpočátku v odlehlém domě a později v nedalekém hradu. [38] Po cestě byl Kennedy nucen bojovat proti FR. .

  Během průzkumu hradu byla vládní rozhlasová frekvence zaseknutá, [39] krtek, který má podrobnou znalost svých rozhlasových frekvencí. Brzy poté byl Kennedy představen Salazarovi, [40], mladý šlechtic, který ovládal hrad a chlubil se armádou mnichů vyzbrojených středověkými zbraněmi. Graham sama byla opakovaně rukojmí, [41] [42] ponechala Kennedyho na vlastní pěst po většinu noci. Blízko nádvoří narazil na Wong, kterého rychle usoudil, že pracoval s DR. Wesker’s Group, [43], který byl agentem poslán k načtení DR. Vzorek séra vejce. Dr. Sám Sera byl zabit brzy poté prorokem sedlak, který neviděl žádný důvod, aby ho udržel naživu, když viděl, že má vzorek v ruce. [44] Prorok Saddler pak odešel do výzkumného komplexu Los Iluminados na nedalekém ostrově s Grahamem, zatímco Kennedy byl nucen prozkoumat celou pevnost z ruin starověkého podzemního města do katedrály na věži. Poté, co Kennedy zabil Salazara, jehož tělo se sloučilo do „Queen Plaga“. [45] [46]

  PlayStation-4-ScreenShot-Leon-Versus-Krauser

  Při zkoumání ostrova dokázal Kennedy zachránit Grahama z její vězeňské cely a bojoval b.Ó.W. vedlejší produkty experimentování Plaga, jako jsou regeneradores. Poté, co cestoval po skladové čtvrti, kde byly plány na založení námořnictva, byl Graham znovu zajat, tentokrát s prorokem, který ji přímo ovládal manipulací s manipulací s její plagou. . [48] ​​Krauser byl původním agentem, který se vypořádal s získáním dominantního vzorku Plaga a zúčastnil se únosu Grahama, aby ho získal, přičemž byl poslán Wong, aby převzal misi, když byl odhodlán být odpovědností poté hostitel tohoto vzorku velmi plaga.

  Jak slunce stoupalo, Kennedyho boj proti Los Iluminados s ním pokračoval vážně zraněné Krauser po mutaci, i když ho mýlil s mrtvým. Wong ho později zabil. Poté, co jsme se zasekli, Kennedy se Kennedy dostal do kontaktu s druhou vládní vrtulník, který zahájil útok na milici kultovního předtím, než byl zničen raketovým odpalovacím zařízením na rozkaze. [49] [50] Užívání stop, které zůstal Dr. Séra pro kohokoli, kdo zaútočí na ostrov, Kennedy a Graham, dokázali najít původní vybavení určené k zabíjení prototypu Plagas a osvobodily se z parazitů. [51]

  Konec Leon a Ashley

  Vůdce kultovního vůdce byl sám zabit raketovým odpalovacím zařízením pomocí Wonga po záchraně Grahama. Kennedyho vyhledávání vzorku vajec ze zbytků bylo krátkodobé a Wong se na něj otočila, aby dokončila svou misi, i když zajistila, že má prostředky k útěku z ostrova s ​​Grahamem ve formě Jet-Ski. . Poté, co byla vyzvednuta vládou, byla Kennedyova zpráva o Plagas, nazvaná „Kennedyova zpráva“, sdílena s aliancí pro hodnocení bezpečnosti bioterorismu, aby se v budoucnu zajistila obranu proti Plagasu.

  Kennedy si později uvědomil přeživší kultu v regionu, kteří získali zájem o bioterorismus. Uprchlíci, kteří uprchli z kultura, se také vrátili domů do své vesnice, ale byli parazitizováni plagami, takže region ještě jednou nebezpečný.

  Re4Make Mario Fernandez Castaño (4)

  Přijetí spolehlivého intelů od americké tajné agentury, že Ashley Graham, kódový Baby Eagle, unesená dcera současného prezidenta Grahama, byla naposledy spatřena v regionu, Leon dorazí do Valdelobos, vzdálená, hornatá vesnice, která se nachází ve Španělsku spolu s Dva místní policajti z Cuerpo Nacional de Policia, které šéf poslal, aby mu pomohl při pátrání. Důstojník Castaño přijel na vzdálené místo a omlouvá se do lesa. Zjistil, že důstojník odešel po delší dobu, Leon jde ven, aby hledal důstojníka, zatímco druhý zůstává v autě.

  RE4R-Estabanhouse

  Postavuje se po Castañově stezce a zakopne na staré a zchátralé Hunterovy chaty. Vstup do chaty, Leon zkoumá své okolí a setkává se s obyvatelem Lodge, který jedná v podivném chování. Leon se zeptá muže ve španělštině, jestli viděl chybějícího důstojníka, ale nejsou dány žádné odpovědi. Rozhlížel se po místnosti, všimne si krvavého odznaku důstojníka Castaña a najednou je napaden zdánlivě bláznivým mužem, i když se mu podaří vyhnout se a neúmyslně zlomit krk. Sluchový důstojník Castaño Scream, Leon sleduje zvuk po suterénu, kde objevuje jeho zmrzačenou mrtvolu, stejně jako žádosti o pomoc od druhého, než se signál rozpadne. V suterénu Leon slyší náhlou trhlinu přicházející z nahoře a vidí vesničana, který se k němu přiblíží navzdory zlomenému krku, s chapadly nyní vyklízají z jeho ran, ale podaří se ho zabít muže.

  Leon na vesnickém náměstí

  . Leon informuje o podpoře své agentury, který byl o jeho objevu Ingrid Hunnigan. Poté, co našel vedení, Leon uniká pronásledovatelům a postupuje dále na vesnické náměstí, kde je svědkem rituálního pálení a popravy zbývajícím policistou vesničany. Brzy se ocitne rychle obklopený vesničany Valdelobosu, včetně šíleného muže, který nosí pytel jako masku a ovládá řetězovou pilu, ale kupuje dostatek času na to, aby zvonek kostela nekryl, vykreslil vesničany dofitně městská radnice. Leon stojí venku, zmatený akcí vesničanů a nechal zmatený, co se právě stalo.

  Mendez se připravuje na injekci Leona

  Krátce nato Hunnigan kontaktuje a informuje Leona o cestě k jezeru velkým větrným mlýnem a setkává se s spáleným domem, kde uslyší bouchající hluk vyzařující ze sklepa emitujícího. Uvnitř Leon objevuje zajatého muže, který se svíjel v tašce na tělo a odstraní jeho omezení. Leon potká muže jménem Luis Serra Navarro a pokouší se ho zachránit, dokud náčelník místní vesnice jménem Bitrores Méndez zachytí a odzbrojí Leona a hodí ho po místnosti a nechá ho neschopnou. Ve svém vyřazeném stavu se Méndez blíží a vstříkne ho vejcem Las Plagas.

  Ve svém neschopném stavu vidí Leon vůdce kultu Osmunda, který mu představuje jejich „nejposvátnější tělo“ a proces začíná nyní. . Než dokáže mluvit více, Ganado vstoupí do místnosti a pokračuje v útoku na pár, i když se tito dva podaří zamknout Ganado v uškrcené poloze svými řetězy. Leon pokračuje v tom, aby si řetězoval dostatečně tvrdě, aby zlomil Ganadoův krk. Luis načte klíč a osvobodí se nejprve před odjezdem do místnosti, s Leonem brzy poté. Po jeho útěku ho Hunnigan kontaktuje a je informován o svém nedávném objevu nového pobytu Ashleyho, přičemž Leon ji požádal, aby prošla kontrola na pozadí ohledně Luise kvůli jeho podezřelé auře.

  Leon otevírá palbu na Mendez

  Po procházení vesnicí se Leon ocitá prochází panstvím náčelníka vesnice Méndez, kde získá klíč potřebný k postupu do kaple, ale zastavil ho Méndez. .„Hodí ho přes místnost, dokud není zastřelen do hlavy neviditelnou ženou před oknem. Méndez ho nechá jít a pronásledovat po ženě, nechal Leon, aby přemýšlel o tom, co Méndez myslel „nadaný.”

  RE4R-LEONBOAT

  Hunnigan se zotavil z jeho útoku, kontaktuje Leon a pošle její zprávu o Luisovi, který rozzlobí Leona, když zjistí, že Luis pracoval pro deštník a nářky, že měl muže nechat hnilobu. Když večer padá, Leon se vrací na vesnice náměstí, jen aby zjistil, že věž byla zničena, a blokuje jeho cestu do kaple. . Leon se vydává na loď a naviguje se kolem jezera, ale než může cestovat daleko, poruchy lodi a Leon uvízne uprostřed jezera, kde se stěží vyhýbá jeho útokům a dokáže se zamotat ploutev kotva lodi. Leon se zapojuje do bitvy s Del Lago a objevuje se vítězně, když se jeho tělo klesá pod jezero. Leon vyčerpaný z boje vykašlává krev, než omdlí na lodi.

  Ještě jednou začne Leon vidět vize vůdce kultur, který hrdě prohlašuje, že on a Ashley se připojí ke svému Coven a sdílí své svaté požehnání, než zamořuje Leona s více parazity, což způsobí, že se jeho tělo svíjejí v bolesti, aby se ocitl, aby se ocitl kde byl předtím. Leon pilotuje svou loď zpět na pevninu, kde se k němu Hunnigan po třech hodinách rozhlasového ticha znovu natáhne. Jak noc padá, narazí na mrtvoly dvou chybějících turistů s krvavými značkami, které byly dříve uvedeny jako nejnovější zmizení.

  Leon a Ashley opatrní

  Na cestě zpět je Leon nucen bojovat proti jinému zmutovanému stvoření, El Gigante, a přežívá, protože stvoření leží na zemi bez života. . Leon přistupuje k jejímu ubohé místnosti, kde se ho Ashley pokouší podmanit se svícnem, ale Leon ji odzbrojí a oznámí své záměry ji zachránit. Ashley se však vrhá mimo místnost, aby viděla, že hordy vesničanů z Ganadosu za ně přicházejí poté, co ona a Leon uvidí ve své vizi sedláře, který jim přikazuje, aby je „doručili do spasení“. Ashley a Leon jsou opatrní, když se blíží blíž.

  V církvi se Ashley obává, jak se dostanou z těsné situace, ale Leon ji ujišťuje a žádá ji, aby na něj dala důvěru, stejně jako její otec v něm dal svou důvěru, aby ji bezpečně dostala domů. Ashley neochotně souhlasí a oba se vydávají mimo kostel. Venku Leon kontaktuje Hunnigana o svém úspěšném vyhledávání cíle a ona posílá vrtulník a souřadnice pro jejich extrakci.

  Po útoku na kabinu

  Silné srážky sestupují, když se pár začne dostat do bodu extrakce. Leon a Ashley dorazí na místo, jen aby se ocitli obklopeni hordami Ganadosu. V dálce je Luis gesta zamíří do kabiny a pár spěchá dovnitř pro bezpečnost. Leon ho stále zuří od jeho objevu Luisova rekordu, zatáčí ho a pokouší se ho vyslýchat, ale je přerušen, když se Ganados začnou procházet kolem areálu. Leon a Luis mezitím skrývají Ashley. .

  RE4R-WOODENCOLLAPS

  Hunnigan kontaktuje Leona, aby ho informoval, že vrtulník nebude schopen dosáhnout svého umístění kvůli zhoršujícímu počasí. Vyjadřuje touhu udělat něco víc, aby jim pomohla, ale Leon ji ujišťuje, že to bezpečně vrátí. . Leon a Ashley procházejí úzkým a křehkým dřevěným průchodem podél okraje útesu, kde Ashley dostane nohu uvíznou v dřevěných prknech. Leon pro ni zakrývá pronásledování Ganada, což způsobuje, že se průchod úplně zhroutí, ale oba se dostanou na druhou stranu. Leon vypadá, když šéf vesnice odchází a pokračuje ve svém pronásledování.

  Leon Battles Mendez

  Leon a Ashley procházejí starým srážkovým jatkem, kde je Leon přepaden náčelníkem vesnice. Šéf jim říká, aby přestali svůj boj a podrobili se kultovní vůli. . To ho neznamená, když ho odhaluje svou zmutovanou podobu, a Leon začíná bojovat. Nakonec Méndez umírá, když Leon přežije své setkání s náčelníkem vesnice na poslední době. . Leon děkuje Ashley za její záchranu a dvojice se vzdává od budovy, když hoří, aby upoutal pozornost ostatních. Pár se vydává na hrad a vstupuje do oblasti, protože brána za sebou pomalu zvedá a zamkne je.

  RE4R-SALAZARISINTRODUCTION

  Po vstupu na hrad Luis kontaktuje Leon a nabízí potlačování, které může pomoci zpomalit vývoj parazita. . Uvnitř se Leon a Ashley setkávají s Castellan of the Castle, Ramón Salazar, který požaduje, aby byl Ashley předán, aby šířil parazit po celém světě pod vůlí svého vůdce kultur Saddler. Leon a Ashley poptávku odmítají, ale setkávají se s odporem fanatiků. Dokáže se jim však uniknout.

  Bojuje přes Salazarovy ozbrojené muže, pár dosáhne nádvoří, kde Ashley začíná vykazovat zhoršující se příznaky. Ashley omdlí v Leonových náručích a na jejím místě přichází loutkový Ashley, který popadne Leonův nůž a snaží se na něj zaútočit, ale selže. Než Leon dokáže něco udělat, brána je oddělí, protože Ashley znovu získá kontrolu a děsivě si uvědomí, že neúmyslně zranila Leona. Bála se, že mu znovu ublíží, Ashley uteče od Leona.

  Po napjaté situaci Leon kontaktuje Hunnigana a informuje ji o nedávných událostech, ale nemůže ji chytit, protože jejich signál se pomalu rozpadá a nechá Leon ve tmě ve tmě. Leon se ustupuje zpět a snaží se sledovat Ashley dolů po celém zámku, když se znovu setká s Adou poprvé za 6 let. Leon se jí ptá na organizaci, pro kterou nyní pracuje, ale hravě se vyhýbá zodpovězení jeho otázky. Ada vyzvedne svá ložiska, navrhuje, aby opustil Ashley, o kterém věří, že je odsouzen, v naději na další šanci na setkání, ale Leon tento návrh odmítá. Došel čas, Ada navrhuje, aby pokračovali v diskusi později a unikli oknem.

  Re4r-ashleyleon

  Po navigaci kolem, Leon najde v místnosti slznou Ashley a pokouší. Leon se ji snaží ujistit, když si Ashley všimne svých příznaků a je překvapen, že zjistí, že byl také implantován. Leon konzole a připomíná jí, že je v pořádku, když se bojí, ale nemůže přestat pohybovat vpřed. Ujišťuje ji, že to udělají naživu, ačkoli Ashley si není jistá možnost, ale oceňuje jeho povzbudivá slova.

  Po emocionálním spojení mezi nimi se Luis kontaktuje Leonem, který je zmatený jeho nepřítomností, aby mu řekl, že potřebuje pomoc, protože je v tanečním sále těsně za nádvoří. Leon pokračuje, aby se vydal na své informované místo, kde je po cestě uvězněn v kleci, která ho odděluje od Ashley. Leon naléhá na Ashley, aby běžela, když ostatní pronásledovali, zatímco zabíjí své vlastní útočníky a brání se před mnoha dalšími. Ashley úspěšně osvobodí Leona, ale je nucen být svědkem toho, jak ji vzala Salazarovým Henchmanem Verdugovi. Když si Ada všimne, že se unese do trůnní místnosti, kontaktuje Leona a dá mu polohu.

  Když Leon dorazí do trůnní místnosti, vidí, jak Ashley zadržel fanatici, označený krví. Než může podniknout další kroky, je Leon pošlapán Verdugo. Sleduje, jak Ashley násilně pije černou tekutinu, kterou Salazar tvrdí, že ji zhoršuje. Ashley se svíjejí, jak se její příznaky začnou zhoršovat. . . Leon sestupuje po jeskyni a konfrontuje Verdugo a úspěšně přežije setkání. .„Po dosažení dolů Leon vidí Luise s potlačením.

  Leon a Luis v dolech

  Poté, co se vstříkl potlačení, Luis varuje Leona, že účinek potlačení nebude trvat dlouho. Leon však určuje, že Ashley je stále prioritou a je ochoten zemřít, aby dokončil svou misi. Luis doprovází spolu s Leonem. Leon po cestě vyjadřuje nedostatek důvěry v někoho, kdo pracoval na deštníku, i když ho Luis ujišťuje, že společnost je hotová a je ochotná mu pomoci, aby se změnilo s dalším důvodem, že pracoval pro LOS pro LOS Iluminados a lituje. Postupující vpřed, Leon a Luis najdou cestu k výbuchu pece, kde Leon popadne další El Gigante. Luis se ho snaží stáhnout zpět, ale obří síla je tahne. Luis zachraňuje Leona před jeho pochopením, s Leonem ho varoval před příchozím útokem druhého El Gigante. Oba se ocitnou v boji proti oběma tvorům. S využitím prostředí ve svůj prospěch se páru podaří zabít stvoření.

  Leon uklidňuje umírající luis

  Luis, který přichází nad výše, je najednou bodnut dozadu dozadu Jackem Krauserem, k Leonově šoku a zradě, když zjistí, že Krauser byl krtek v únosu Ashley a dobrovolně pracoval pro kult. Krauser zotaví vzorek a pokračuje v boji proti Leonu v boji z těsného čtvrtletí s nožem. Uprostřed boje se Leon snaží s ním uvažovat a zeptá se důvod, proč odpovídá. Leon prohraje boj proti Krauserovi, i když se Luis podaří zachránit ho zastřelením nože. Krauser opouští prostory zklamaný z jeho nedostatku změn. Luis silně zraněný propadl na zem a dává Leonovi klíč k jeho laboratoři, kde mohou odstranit parazity, než řeknou Leonovi, že lidé se mohou změnit. Luis zemře, když Leon litujně vypadá.

  Leon vidí, jak se Ashley odebrala

  Leon se snaží pomstít jeho smrt tím, že jde za Krauserem a narušuje výtah na povrch. Uvnitř dává Ada další tip na to, aby se Ashleyova poloha přesunula do věže s hodinami a informovala ho, že je ještě čas ji zachránit. Z vrcholu Leon vidí Salazar Escort Ashley uvnitř budovy a jde po jejich stezce. Uvnitř budovy Salazar předá Ashley k Krauserovi a zároveň mu připomněl, aby prohlásil svou loajalitu k věci. Než se k nim dostane Leon, Krauser odnáší Ashley pryč s padadlem zvednutým a Salazarem čelí Leonovi. Salazar posměšuje Leon, který měl dost svých starožitností, střílí Salazara do hrudi a hlavy, když padá dolů.

  Leon stále slyšel jeho smích, Leon čelí proti zmutovanému salátu, když naviguje okolní prostředí, aby ho pokusil zabít. Salazar může plakat pouze za pomoc Saddlera, než podlehne jeho zraněním způsobeným Leonem. Leon se vydal ven a viděl Krauser pilotovat loď s Ashley jako její spolujezdce. .

  Leon a Ada jdou na ostrov

  . Vysvětluje, že úspora jednoho života často vede ke smrti dalších stovek a zeptá se Ady. Ada však neodpovídá a nechává Leona, když pilotuje loď do dokovacího bodu.

  Leon sedí u Ashley

  . . . Leon vezme poslední potlačující látku, vstříkne Ashley se sérem a úspěšně ji koupí nějaký čas. .

  . Slibuje, že se pro něj zbaví parazitů. Leon kontaktuje Adu, aby našel umístění Luisovy laboratoře, a ona odpovídá, že důležitá zařízení jsou obvykle umístěna na vrcholu summitu. Vědět, kam jít, pár se rozhodne dosáhnout vrcholu. Na cestě nahoru si Ashley vzpomíná na chvíle, kdy pracovali dobře jako tým, a vyjadřuje svou touhu stát se agentem, jako je Leon. Znovu však potvrzuje, že jejich hlavní prioritou je uniknout.

  Leon a Ashley čelí Saddlerovi

  Vstoupil do Amber Storeroom a Saddler a jeho následovníci se odhalili, přičemž Saddler se představil jako řečník pro kult. Leon reaguje střílením Saddlera do očí, ale zranění se poté rychle uzdraví. Saddler nezpůsobuje Leona pod jeho kontrolou a vezme Aholdu z Ashley, kterému přikázal zabít. Ashley násilně zvedne zbraň, ale ona získává dostatečnou kontrolu, že sotva chybí Leona a zabije další dva následovníky. Než může zastřelit Leon, zbraň zasekává a nutí Saddlera a jeho následovníky, aby doprovodili Ashley z předpokladu. Poté, co se odstěhovali dostatečně daleko, je Leon propuštěn z kontroly Saddlera a načte jeho zbraň.

  Leon směřující proti mutovanému Krauserovi

  Leon pronásleduje po Ashley a narazí na Krausera, který posmívá Leona za jeho nedostatek úsudku a zesměšuje ho za jeho neschopnost někoho zachránit, což způsobí, že Leon zachytí o Krauserových vlastních důvodech pro práci s kultem, přičemž druhá vidění je, že moc je nejdůležitější, je nejdůležitější nejdůležitější, že moc je nejdůležitější věc a jak mu to kult udělil. . Outmatched, Krauser začne mutovat jeho paži, když se Leon vydává ke vchodu do věže, ale přichází pozdě, když se padací most zvedne, a Krauser se objeví za ním, nyní s druhou paží zmutuje. . Uznání, že jeho smrt je nevyhnutelná, Krauser řekne Leonovi, aby udělal, co musí udělat, a Leon bodne Krausera do srdce svým vlastním nožem a zabíjí ho. Než nakreslil svůj poslední dech, Krauser hrdě řekne Leonovi, že ho dobře trénoval, a Leon souhlasí s sentimentem. Padací most se zvedne zpět dolů a Leon vstoupí, i když ne před lítostivým pohledem zpět na Krauserovo tělo.

  Na vrcholu budovy se Leon dívá na svou těžce zabezpečenou svatyni, přičemž Ashley doprovodila uvnitř Saddlerovy následovníky. Když se Leon prochází, pomáhá mu Mike, který pilotuje bojový vrtulník, který poslal Hunnigan, ale první je zastaven roje novistadorů, které obklopují vozidlo a poškozují jeho části, což způsobí, že se vtrhne do plamenů a spirály mimo kontrolu, vymknuto, ovládací Nakonec se narušuje a zabíjí Mika. Rozzuřený na Saddlera se Leon rozhodne, že ho vloží do svého hrobu.

  Konfrontace v oltáři

  Leon přijel do jejich svatyně a vidí Ashley nevědomě leží na kamenném oltáři a snaží se ji dostat, ale ve svých stopách je zastaven Saddler, který mu říká, že jejich těla a myšlenky jsou spojeny „svatým tělem“ a přesvědčí ho, aby přijala, aby přijala Dárek, jako Ashley. Zběsilý, Leon se vrhne na Saddler, ale plaga postupuje přes jeho tělo rychle, dokud není téměř pod jeho kontrolou. . S omezeným časem pár zakopne cestu do Luisovy laboratoře a Leon vidí vize zatažené nad jeho dohledem. . .

  Poslední zúčtování proti Saddlerovi

  .. Censing nebezpečí, Leon nechá Ashley za sebou a zamíří k místu, kde osvobodí Adu z jejích omezení. . Ada ho zachrání jako dva konfrontační mutovaný sedlář, který se u obou obviní, odděluje pár. Leon čelí sedlarci a úspěšně ho bije, když spadne do moře dole, ale ještě jednou mutuje do obří masové stvoření. Vydrží dost dlouho na to, aby mu Ada hodil raketomet, který používá k vážnému oslabení stvoření. Nakonec vystaven, Leon používá Saddlerův personál a nabodne ho, porazí stvoření.

  Leon se pokouší získat jantar, ale vyzvedne ho Ada, která vypráví Leonovi o ujednání. Ada nabízí jízdu na vrtulníku, ale Leon odmítá s vědomím, že to je místo, kde odcházejí. . Leon spěchá Ashley a oba hlavou směrem k doku a jezdí ve vodním skútru, který zanechal Ada, a procházejí se kolem kolapsů jeskyně a hořícího zařízení. Vyjádřete to, oba svědky zničení ostrova. Ashley nabízí, že Leon vloží do svých detailů ochrany, ale Leon odmítá, když vidí, jak zvládne sebe sama. Oba se dostanou domů, když Hunnigan konečně dosáhne kontaktu s Leonem.

  Tento článek obsahuje informace o novém nebo nevydaném obsahu a nemusí být úplný, potvrzen nebo správný. Aktualizujte jej, jakmile je k dispozici jakýkoli relevantní, aktuální a přesný materiál.

  Incident Harvardville (2005)

  Střílet do hlavy.
  -Leon radí SRT o tom, jak zvládnout vedlejší produkt vypuknutí t-virus.

  V roce po panice Terragrigia z roku 2004 se rostla hrozba bioterorismu. Bývalí deštníkoví vědci byli podezřelí z prodeje biologických zbraní na černý trh, což vyžadovalo stále radikálnější protiopatření. U.S. Vláda uzavřela dohodu s farmaceutickým gigantem WP Corporation o hromadné produkci T-VACKINE, která by mohla eliminovat provozní účinnost hlavní virové zbraně deštníku. V srpnu 2005 se vojáci loajální k generálovi Miguelovi Grandé dostali ruce na T-virus a spustili ohnisko v Indii, které bylo zastaveno díky vakcíně společnosti WP Corporation. [53]

  Leon, Angela a Greg

  V listopadu 2005 došlo k koordinovanému teroristickému útoku na letišti Harvardville, což způsobilo vzpouru v terminálu a také na havárii letadla. Usamriid potvrdil, že je zodpovědný kmen T-virus, a 75. Ranger Regiment byl nasazen do společnosti WP Corporation, aby vyhladil zombie s WP Corporation nařízený očkovat každou pájku i civilisty v karanténě. Prezident Graham také poslal Kennedyho, aby dohlížel na operace kvůli jeho znalosti boje proti zombie. Kennedy vedl policejní tým na letiště, aby zachránil pět přeživších před útokem Rangera, a uspěl se záchranou senátora Ron Davise a jeho starého přítele Claire Redfield. [53]

  Během čištění letiště obdržel Kennedy od Ingrid Hunnigana aktualizované informace, že Federální vyšetřovací úřad zatkl vojáka v armádě General Grandé v Los Angeles a držel ho kvůli výslechu. Brzy obdržel slovo, že ve Spojených státech by měl dojít k hlavnímu útoku na biologické zbraně, pokud vláda odmítla odhalit své zapojení do původního projektu T-Virus. Když při bombovém útoku explodovaly nákladní automobily WP Corporation, která měla vakcínu, začal Kennedy vyšetřovat DR. Curtis Miller, soupeř WP Corporation, který byl během útoku spatřen na letišti. Jízda na DR. Millerův dům s DR. Millerova mladší sestra, s.R.T. . Brzy poté byli upozorněni na explozi ve společnosti WP Corporation Air Dome Laboratory na okraji města a vyrazili tam.

  PDVD 062

  Kennedy a Ranger Squad se dostali do laboratoře WP Corporation Laboratory, která byla při bombovém útoku silně poškozena, což tam způsobilo vypuknutí t-virus. Redfield byl jediným zbývajícím neinfikovaným přeživším, který byl chráněn v nejvyšším patře budovy, s hlavním výzkumným pracovníkem Dr. Frederic Downing věřil v bombardování mrtvý. . Miller byl nalezen v přízemí, když se infikoval virem Golgotha, něco získaného na černém trhu. G-mutant vymazal skupinu Strážce a začal lovit svou sestru, kterou instinktivně potřeboval jako nástroj k šíření svého nového druhu. Kennedy dokázala Angelu zabránit před jejím bratrem a ti dva se dostali do podzemního přístupu k tomu, aby mu unikli. Kvůli komplikovaným opatřením pro zadržování biohazard zavedených architekty Dr. . [53]

  Po útoku si Kennedy a Redfield uvědomili, že něco je na místě. Hunnigan informoval o tom, že generál Grandé’s se konečně přistoupil k výslechu FBI a odhalil, že byl pouze kurýrem pro vyvracet T-virus, t-vackine a G-virus ze země. Důkazy se netýkají nikoli dr. Millere, ale Dr. Dopad, který zjevně zfalšoval svou smrt při bombardování, aby unikl vzorky. Kennedy, Angela a Redfield jeli na místo Courier’s zamýšlené dohody a našli DR. Downing čeká. Následně byl zatčen a přiznal se k tomu, že byl zaměstnancem Nest, ukradl vzorek G-viru a během útěku z Raccoon City změnil své jméno. Indické ohnisko bylo drženo Dr. . Miller byl radikalizován, aby provedl další útoky ve Spojených státech jako další potvrzení. Po jeho zatčení se společnost WP Corporation zhroutila a byla zakoupena společností Tricell prostřednictvím akvizic Wesker. [53]

  Incident Pittsburgh (2006)

  Leon (ID-TB) 1

  . . Leon, který přichází do Pittsburghu, se Leon setká s ředitelkou muzea Abigail Schwartz, hlavou bezpečnosti, Jamal Hawkins a Pittsburghský úřad policejního detektiva Josepha Pascazziho, aby diskutoval o událostech incidentu, a odhalil jim, že použitý výbušný byl podobný tomu, že je podobný tomu, že je to podobné tomu, že je to podobné výbušnosti, které bylo možné. jeho předchozí úkol, který měl stále několik pachatelů. Leon pak teoretizuje, že bomba měla být zahájena v den zahájení nové výstavy muzea v řecko-římském starověku, ale předčasně byl odpálen pokusem Moniky o to Jamal nad jejím rádiem.

  Když se od Jamalu dozvěděl, že bezpečnostní systém v muzeu nedokázal zachytit okamžik, kdy byla bomba vysazena, a také od Josepha, že křížové odkazování s jinými donucovacími orgány nepřineslo žádné významné stopy, kdo by mohl být pachatel, Leon mohl být Leon začíná mít podezření, že výbušnina byla umístěna s pomocí vnitřního krtka. Při kontrole personálních souborů muzea jedno jméno zachytí Leonovo oko: Mack Storm, kterého si uvědomí, že se podílel také na předchozím bombovém incidentu. . Louis a byl nedávno najat na doporučení od strážce v důchodu, Philip Zelenetsky. Leon také zjistí, že Storm byl dotazován spolu s dalším personálem Pascazzi a policií krátce po bombardování, ale v té době nevyvolal žádné podezření. .

  Leon (ID-TB) 2

  Kennedy a Pascazzi vyšetřují rezidence a objevují skutečnou mrtvou mack bouři v mrazáku, jeho mrtvola tam byla uložena po delší dobu, což znamená, že někdo jiný převzal Stormovu identitu po celou dobu pro bombardování muzea i na jedno před. Poté prozkoumají hluk u předních dveří, jen aby byli konfrontováni ozbrojeným a nyní jasně voláním „Mack“ z muzea. Rychle zranil Pascazzi výstřelem na rameno a Leon nechal ho pronásledovat. „Mack“ dokáže uniknout v dodávce poháněném spolupachatelem, ale ne dříve, než Leon chytí poznávací značku dodávky. Leon poté vyšetřuje byt nahoře a objevuje dokumenty související s jeho předpokládaným nájemcem Frankem Wrightem. [54]

  . Leon se připravuje na odjezd do parku, když zaslechne nouzový volání analytika, Aleca’s, rozhlasové hlášení zombie vypuknutí v kanceláři lékařského vyšetřovatele Allegheny County, způsobené probuzením Poseyho jako zombie, zatímco je připraven ke zkoušce.

  Leon (ID-TB) 3

  Leon spěchající do kanceláře naléhavě volá Schwartze a zpochybňuje ji o všech zaměstnancích přítomných v muzeu v noci bombového útoku, kteří v současné době chybí v práci, na kterou Schwartz reaguje pojmenováním Hawkins a José Santiago. . Leon přichází na scénu a pomáhá policejní posílení při odstraňování budovy zombie, které je úspěšné, i když se zombifikací jednoho policisty a infekcí jiného. Vzhledem k tomu, že zranění jsou zasílány k okamžitému lékařskému screeningu a léčbě, Leon kontaktuje policii, která kontroluje Wrightův domov a rozkazy na kontrolu zbytkové kontaminace T-virus. Poté cestuje do Frick Parku a učí se od bezdomovců rally, který se také odehrál v parku v době, kdy ho Wright navštívil. [55]

  Leon nakonec navštíví Allegheny General Hospital, kde jsou Hawkins a Santiago izolovány pro to, co může nemocnice pouze předpokládat, je to zvláště bizarní infekce Infleunza. Leon radí personálu nemocnice, aby odebíral vzorky krve od obou mužů a poslal je do federální laboratoře pro testování t-viru, které začínají navzdory svému omezenému porozumění viru. Poté se setká s Pascazzi, stále se zotavuje ze svého zranění, aby diskutoval o dalším bombardování, které se od té doby vyskytlo v komunitním centru Willie Stargell.

  . Zrušivější je objev seznamu adresátů, jehož Wright je členem, jednoduše známým jako „zarostl“, který obsahuje odkazy na články o populačních trendech, porodní míře a nedostatku potravin. Leon vyvolává na základě těchto zjištění, že od doby, kdy byly muzeum a komunitní centrum zaměřeny na maximální obsazení, bude PNC Park s největší pravděpodobností dalším cílem během nadcházející hry Pittsburgh Pirates ten večer. . Lee, kterého informuje o bombardování komunitního centra.

  Když Leon zamíří do komunitního centra, aby to prozkoumal sám, zjistí, že policie na scéně je napadena skupinou zombie, mezi nimi Rasheen Washington, vůdce komunitního centra. .

  Incident pro spiknutí Penamstan (2006)

  Nemůžete zachránit zemi, pokud se o lidech v něm zatraceně nedaří.
  – Leon do Jasona [57]

  Krátce po incidentu v Pittsburghu je Bílý dům uvězněn po neidentifikovaných jednotlivých hackech do důvěrných počítačových souborů. Vyšetřování tohoto incidentu je následně zahájeno, pod dohledem prezidenta Grahama, jeho náčelníka štábu, Ryana a jeho ministra obrany Wilson. Všechny osoby, které byly v Bílém domě v den hackerství, podléhají vyšetřování, které má vést čtyři speciálně vybrané federální agenty: Patrick, Jason, Shenmei a Leon, kteří běží pozdě kvůli událostem v Pittsburghu Takže počáteční schůzka se odehrává v oválné kanceláři bez něj. [58]

  Leon Bílý dům

  Přímo, když Leon dorazí do Bílého domu, síla jde ven a tajná služba pramení k akci, připravená vzít Grahama do zvířete (prezidentské státní auto v případě potřeby. . Agenti opouštějí oválný úřad, aby hledali krtek; Patrick se setká a je téměř pokousán záhadně zombifikovaným tiskovým tajemníkem Bílého domu, když ho Leon zastřelí, zachraňuje Patricka. Leon se setká s Grahamem v oválné kanceláři a varuje ho před situací; Útěk ke zvířeti je odvolán ve prospěch bunkru. Leon, Shenmei a Jason začínají prozkoumat Bílý dům pro zombie, zatímco Patrick je poslán do bunkru s detailem tajné služby pro Grahamovu ochranu. Washington, d.C. Metro SWAT jsou povolány jako zálohování jen pro případ. Brzy zjistí, že odpovědný virus se rychle rozšířil a infikoval desítky zaměstnanců. Bílý dům je následně vyčištěn ze všech zombie. [58]

  . Claire Později spatří Leon, hodně k jeho překvapení, svěřuje se o svém objevu o biohazardu v Penamstanu. Později vyšetřování DIA za hackováním určuje odcizené soubory diskutované o bio-výzkumném zařízení v Šanghaji. . Jsou přeletěni do Guamu a nastupují na jednu z nových Virginie-.

  . Mají však samostatné pohledy na věci; Když Jason popisuje bombardování města Raccoon City jako nezbytnou operaci pro záchranu Spojených států, Leon se tlačí zpět, stále hořký nad zbabělým stažením armády z městského města Raccoon. Ponorka je nečekaně houpaná a Leon a Jason zamíří k mostu, aby prozkoumali, jen aby zjistili, že posádka mostu byla zabita. k ASD. Leon dorazí do inženýrské sekce, aby zjistil, že inženýři byli také zabiti, a zjistil, že mutantní krysy se vrhly do jejich těla. Vzhledem k nebezpečím používání střelných zbraní na palubě ponorky si Leon vybere místo toho, aby je zapečetil za poklop. Když se spustí systém sebezničení, Leon dojde k ASD a na cestě elektrickým proudem další roj potkanů. Když Leon dosáhne ASD, Shenmei si položí zbraň do hlavy, ale je nařízen, aby se postavil Jasonem. Oba unikají s Leonem jako jejich vězněm, vázaným na Šanghaj, když ponorka exploduje. [57]

  ASD dosáhne Šanghaje a Shenmei, Jason a Leon zamíří do bezpečného domu, který byl zřízen pro jejich misi. . Diskuse se stává násilnou, přičemž oba muži sahají po svých zbraních; Leon vyjde Victor s Jasonem, který udržoval střelnou ránu na hrudi, ale Shenmei se podařilo během boje uniknout.

  Shenmei

  . Vysvětluje situaci, že zpracovávala rozhlasovou komunikaci mezi Wilsonem a vojáky v Penamstanu. Nebylo jí dovoleno reagovat na žádost Mad Dogů o evakuaci, i když hlásili, že zvedli přeživšího z Alphy Two, Jun Shī, který je jejím bratrem, když nečekaně dorazili na základnu, Shenmei je konfrontoval, jen aby našel, jen aby našel, jen aby našel, jen aby našel Jun Shī Alive, ale postižený onemocněním kanibalu. Od té doby Shenmei spolupracuje s Jasonem, který se snaží najít důkazy, aby veřejně vystavil Wilsona za spiknutí za nasazení biologických zbraní v Penamstanu. . Mad psi podali nepravdivé zprávy o incidentu, i když pouze Jason a Shenmei byli připraveni prozkoumat Wilsona, zatímco ostatní byli propuštěni. Shenmei poté použila své rodinné spojení, aby Jun Shī tiše pašoval přes čínskou hranici, aby unikl eutanazii. .Ó.W. výrobce zapojený do incidentu Penamstan, kterého mohou být schopni identifikovat. Najednou je zámek zničen při bombovém výbuchu; Stropní jeskyně dovnitř, rozdrcení jejího bratra, Hao Ran a jejího dědečka, Leon se podaří vytáhnout Shenmei před jeho zničením. [59]

  Leon a Shenmei stojí sami v troskách panského sídla, i když s sebou stále mají počítačový čip. Shenmei prosí Leona, aby jí to předal, aby spiknutí bylo vystaveno celému světu. Leon však není ochoten zničit pověst Spojených států v tomto procesu. Místo toho se více zajímá o to, co způsobilo explozi, a usoudí, že Jason je mutant a stále naživu plánuje pomstít se za své zkušenosti v Penamstánu, než aby skutečně hledal spravedlnost. [59]

  Leon se snaží zachránit Claire

  Leon a Shenmei se vracejí k u.. Záměrem zatknout Jasona, zatímco Leon kontaktuje Patricka a upozorňuje na objev. Vstupují do tajného výzkumného zařízení, které se nachází pod základnou Andrews Air Force Base v Marylandu, kde prezident Graham pořádá tiskovou konferenci. Když vstoupí do zařízení, zjistí, že Jason nedokázal užívat léky na inhibitoru a mutoval mimo kontrolu do velkého humanoidního mutantu. Sám Wilson je vážně zraněn a infikován poté, co byl rozdrcen proti kapslí a kousnut do krku Jasonem. Superpočítač zařízení určuje, že se odehrál biohazard, a začíná ukládat nádrže obsahující nevědomé super-vojáky do kádě vysoce korozivních kyselin, kde jsou zabiti jeden po druhém. Shenmei prosazuje své smysly, ale Jason už nemůže ovládat své násilné impulsy a zabíjet ji spíše než používat čip, místo toho plánuje, aby se objevil na povrchu a masakroval obsluhující v živé televizi. Claire, kterého byl Wilsonův agent unesen po jejím probíhajícím vyšetřování týkající se skupiny Mad Dogs, je ohrožen kyselinou, která dosáhla její podlahy. Když ji spatří, Leon se rozhodne zachránit Claire, spíše než pokračovat v pronásledování Jasona. [60]

  Leon Arms sám s Bazookou z nedaleké zbrojnice, v případě potřeby připraven vyhodit do vzduchu Jasona, ale jeho pokus selhal, když Jason pultoval, s Leonem téměř zaklenutím do kyseliny. Chytí a ničí Jasonovu pravou paži s puškou anti-Materiel, jen pro Jasona, aby ho chytil za krk. . . Jak kyselina začíná ustupovat, Leon najde Jasona stále naživu, i když se rozpouští, zatímco je vložen na kus kovu. Varuje ho před šířením skutečného strachu, než klesne a úplně se rozpustí. . [60]

  Později odpoledne Leon najde Claire před Bílým domem. Claire žádá Leona, aby předal čip, aby jej mohl doručit do tisku. . Claire je ve svém rozhodnutí zklamaná a poznamenává, že „outfit“ mu neodpovídá a odchází. Leon si slibuje, že to zastaví, zatímco drží čip. . [60]

  Weskerova smrt a setkání Chris (2010)

  V následujících třech letech si Wesker pro sebe vybudoval zločineckou říši s Tricellovými zdroji, což vedlo k masivní fragmentaci po jeho smrti v rukou BSAA v roce 2009.

  V roce 2010 se Kennedy a Chris Redfield poprvé na jednom z Terrasave Reunions poprvé setkali díky prezentaci Claire a vytvořili přátelství, které by pomohlo přerušit bariéru mezi BSAA a vládou Spojených států Spojených států. [61]

  Pak myslím, že mou jedinou možností je na chvíli ztratit své americké občanství.
  . [62]

  Politika protiteroristiky se změnila v předsednictví prezidenta Adama Benforda, přítele Kennedyho, který ho najal do USStratcom. Jednotka pronásledování a vyšetřovací jednotky anti-umbrella byla rozpuštěna a její agenti se na začátku roku 2011 převedli do nově založené divize bezpečnostních operací.

  Leon dorazí do východní Slom Republiky

  V únoru 2011, u.S. Začal zkoumat obvinění rebelské síly v probíhající občanské válce východní Slomské republiky, používaly biologické zbraně. Kennedy byl nařízen mimo svou dovolenou, aby se setkal s agentem CIA, „Scarecrow“, a použít jakékoli informace k pomoci při jeho vyšetřování. Situace se obrátila brzy po příchodu Kennedyho, když vláda nařídila, aby se její agenty vytáhly ze země. Kennedy tyto rozkazy ignoroval a prošel válkou zničeným Holigradem. Podařilo se mu setkat se se Scarecrowem, ale brzy zemřel na rány, které pocházely z útoku lízání, a dokázal jen slovo „včelař“ pouze vyslovit slovo „včelař“. Brzy poté byl Kennedy zajat Ivan Judanovich, vůdce rebelů, který používal dominantní druh Plaga k ovládání parazitizovaných lízání.

  . Zamýšlené výslech nedošlo, když se dům stal cílem hledání východní Slavské armády. Sám Kennedy vzal na vědomí Judanoviče, který seděl v místnosti kašel, a okamžitě měl podezření, že se zhoršuje kvůli biologickému pásmu. Tři rebelové opustili jejich sklep a pokračovali tunely, aby unikli armádě, s Kennedym je sledoval. V tunelech byl Kennedy napaden ganado, bývalý vůdce rebelů jménem Chenkov, jehož mysl byl převzal parazita. Kozachenko mezitím obdržel povýšení na vedení Judanoviče, který nařídil své vlastní popravy, aby se zabránilo obrácení v podobné monstrum.

  Kennedy je odevzdán a vyslýchán

  Kennedy a JD utekli tunely sami, zamířili do kostela, který rebelové používali jako základna. Oba se vyhnuli řadě Ganadosu a byli svědky nepředvídaných účinků jejich používání rebelů a viděli četné civilisty implantovat parazity do zajatců. Když dorazili do kostela, JD obvinil Kennedyho z toho, co se stalo s lidmi města. Kennedy ho informoval o Plagu a řekl mu, že to byl parazita infikující těla těchto lidí. Řekl také JD o tvrdé pravdě, že ti, kteří byli infikovaní, už nikdy nebudou člověka, co by nejvíce mohl dosáhnout, je odstranit míchu a doufat v ochrnutí. V tu chvíli vstoupil Buddy do kostela se dvěma dalšími členy odporu, třetí sledoval Kennedyho shora. . Odpověděl, že se možná tentokrát může dostat k pravdě, kámo okamžitě udeřil Kennedyho a nechal ho další rebelové znovu rukojmí jako rukojmí.

  . . .Ó.W.s. Ačkoli se to JD pokusil racionalizovat a soupeřit o sympatie, Kennedy to odmítl a řekl JD, že to bylo něco, co dva z nich nikdy neuvidí oči do očí. Když se Kennedy připravil odejít, JD řekl Kennedyho z Buddyho minulosti. Vysvětlil, jak vládní vojáci zaútočili na školního kamaráda, na kterém pracoval se svou snoubenkou, Irinou, protože si myslel, že škola má podporovat rebely. Kennedy zjistil, že když byli při útoku zabiti Irina a školní děti, Buddy se rozhodl připojit k odporu. JD prosil Kennedyho, aby zachránil Buddyho, aby se dostal na plagu. Vrátil mu kulomet, JD řekl Kennedymu, že Buddy míří na centrální trh, kde rada starších opustila Plagu pro rebely. .

  Kennedy dorazil na trh, aby našel případ, který držel plagu prázdný. Hlas okamžitě upoutal Kennedyho pozornost a způsobil, že se Kennedy rychle otočil a zaútočil. Oba se krátce bojovali, Wong se snadno vyhnul Kennedyho útokům, když se odvrátila a namířila na něj její zápasnou zbraň. . . Okamžitě to následoval a zeptal se, zda byla zodpovědná za uvolnění Plaga, představy, kterou považovala za směšnou, a poznamenal, že se nezajímala o „vadné produkty“. Wong krátce a záhadně mluvila o své práci a způsobila, že se Kennedy znovu zeptala, proč tam byla. . . Wong pobavil Kennedyho odmítnutí, uprchl a varoval ho, že město bude brzy očištěno.

  . JD řekne Kennedymu, že na chvilku nechal svou stráž; Vrátí Kennedyho vybavení, než se začne otočit. . JD podlehne Plagu a útočí na kamaráda; Kennedy je však okamžitě zabit. Kennedy se snaží s kamarádem uvažovat a žádá ho, aby předal plagu, na kterou odmítá. Vláda pak začala bombardovat oblast, což způsobilo, že se církev zhroutila. Buddy uniká a Kennedy ho pronásleduje. Kennedy se vydává do prezidentské budovy, která byla zničena lízáním a ponechala stovky mrtvých vojáků. Kennedy infiltruje budovu a poté se s nimi setká dva lízání, kteří ho nedokážou detekovat, dokud voják nedosáhne jeho nohy a zarvává bolestí. Kennedy z nich běží, podaří se jednoho zabít a způsobí, že druhý padne do jeho zániku poté.

  Snímek - 33

  Kennedy sestupuje do b.Ó.W. výrobní závod. . Kennedy a Wong jsou rychle obklopeni strážemi a konfrontováni Svetlana Belikovou, prezidentem východní Slova republiky. Wong deaktivuje světla, aby ji unikla. . Když se pokusil utéct, zeptal se Belikovy, jestli je „včelařkou“, ten, kdo vydal Plaga. Belikova si pak uvědomí, že netušil, kdo to je, a identifikoval se jako prezident republiky, než ho projeví své bojové dovednosti, aby ho vyhodila. . Belikova však uvolní své vlastní b…. . .

  Třetí tyran je následoval a pokusili se o něj bojovat. Buddy použil lízání k nalákání tyranu k tankerovému kamionu plnému výbušnin; Kennedy to okamžitě zastřelil zápalnými koly a zničil omezovač energie stvoření. . .Ó.W. . Kennedy vyšplhal z nádrže, poznamenal, že po letech boje b.Ó.W.s, nikdy neočekával, že bude zachráněn jedním. . Kennedy se pokusil pomoci kamarádovi uprchnout, ale nemohli je předběhnout. Kennedy nakreslil bojový nůž, jediná zbraň, kterou nechal. . V tomto okamžiku si Kennedy uvědomil u.S. .

  Dam-Leon-po východní slovanskové občanské válce

  . . . . Říká kamarádovi, že dluží to lidem, kteří zemřeli vedle něj, aby neustále žili. .

  . Kennedy pak opustí svůj byt.

  Global Bioterrorist Attacks (2013)

  Nemůžu uvěřit. Je to jako mýval.
  – Leon Heleně Harperovi ohledně ohniska na Tall Oaks [63]

  Kennedy se setkal s prezidentem Benfordem na Ivy University v Tall Oaks v sobotu 29. června 2013, kde byl informován o nové politice prezidenta pro válku proti teroru. I když bylo pro americkou prestiž a obranu škodlivé odhalit pravdu o jejím zapojení do Raccoon City, prezident věřil, že je nezbytné pro dlouhodobé vztahy. Ve večerních hodinách byl prezident Benford infikován nově inženýrským virem, chrysalidským virem, zjevným teroristickým útokem těsně před jeho projevem a neochotně zabil Kennedy, když se pokusil zabít agenta tajné služby Helena Harper.

  Kennedy unikla z město do katedrály Tall Oaks na Harperově poradenství, kde ho vedla do vápencové jeskyně, kde sídlící zařízení pro biologické zbraně bylo založeno. . . Organizace Simmons, rodina, vzala na sebe, aby pro výzkum biologických zbraní jménem Spojených států zaručila u.S. . Jako záběry a účty u.. Akce armády v Raccoon City byla užitečnými bojovými údaji pro B.Ó.. Výrobci, Benfordův návrh byl považován za bezohledný a hrozba pro národní bezpečnost. . Organizace, která se nazývá Neo Deštník, si vyžádala odpovědnost za útok a začala další v čínském městě Lanshiang.

  Re6 Captivate 0003 BMP JPGCOPY

  Brzy po bombardování se Kennedy a Harper spojili s Hunniganem a nechali je opravňovat jako zesnulé po Simmonsově prohlášení o nich jako podezřelé při útoku, když se dozvěděli, že je vázán do Číny. Oba byli zarezervováni na let, aby se mu vyšetřovali. Na cestě do Číny došlo ke komplikacím, když se v letadle vylíhla lepotica chrysalid a infikovala všechny cestující C-virem. Kennedy a Harper byli nuceni probojovat se přes rovinu zamořenou zombie a narazili se na to, kde se stanou Jake Muller a Sherry Birkin. . Sherry vrátil stejnou otázku Kennedymu, ve které odpověděl, že on a Harper se snažili vystopovat Simmons, muž za všemi chaosem. .

  . Po vyhřívané bitvě byli Kennedy a Harper odděleni od Jake a Sherryho, když na Ustanak padla elektrická věž. . . Jak Harper přemýšlel, jestli by byli v pořádku, Kennedy jí řekl, že budou, pokud byl Jake tak dobrý, jak tvrdil, že je. . .

  Leon vs

  . Nakonec se dostali do místnosti právě včas, aby ji viděli, že ji Chris Redfield a Piers Nivans zatáče, o kterém věřili, že je ten, kdo je zodpovědný za smrt Chrisových mužů a ohniskami, ke kterým došlo. . . Kennedy řekl Chrisovi, aby odložil svou zbraň a řekl, že byla „klíčovým svědkem“ a oni ji potřebovali, ale Chris odmítl a abstraktně řekl Kennedymu, že je to, kdo spáchal globální bio-teroristické útoky. Kennedy nesouhlasil a řekl, že to byl Simmons, kdo byl opravdu zodpovědný. . Po napjatém okamžiku se „Wong“ podařilo uniknout bleskovou bombou a Chris ji pronásledoval bez úmyslu ji ublížit po Kennedyho slovech. . [65]

  .„Vstoupili dovnitř, našli Simmons a jeho stoupence z rodiny a krátce nato se k nim připojili Sherry a Jake. . Rodina poté vystřelila na čtyři, což způsobilo, že se skrývali za kryt. Když Kennedy a Harper řekli Sherrymu a Jakeovi, aby unikli, zatímco zůstali pozadu, aby bojovali s Simmonsem, Sherry jim dal čip obsahující informace, které by mohly zastavit C-virus. Když ona a Jake utekli, Kennedy a Harper Open vystřelili na rodinu. .

  Leon a Helena vs Simmons Mutace 1

  . Když ho našli před vlakem, Simmons se nejprve pokusil odvrátit svou pozornost tím. . . Oba agenti bojovali s mutovanými Simmons v celé sérii vlakových vozů, i když nevykazoval žádné známky zastavení a jen posmíval Harperovi s smrtí své sestry. . . Jeho tělo krátce podlehlo poškození, které přijala, a vrátilo se do své lidské podoby. Rychle se vzpamatoval a když začal mutovat, Simmons prohlásil, že nemají tušení, co se stane, kdyby zemřel. Kennedy odsekl, že svět bude bez něj lepší.

  . Kennedy se podařilo sklouznout a zastřelit trosky, aby to srazil z kurzu. Simmons se rozrušil se situací před ním, když ho rodina opustila, a vklouzl z okraje vlaku a spadl na koleje, vlak nad ním běžel v tomto procesu. . Naživu a vyčerpaní, přitáhli se na břeh těsně před Tatchi. Krátce přehlédli trosky způsobené na mostní železnici, než vyšli z doku a sledovali, jak civilisté doprovázeli bezpečnost BSAA. Harper se zeptal Kennedyho, jestli utrpení skončilo, na které Kennedy odpověděl: „Jo. .”

  Než se Harper a Kennedy mohli uvolnit, Hunnigan je najednou kontaktoval, aby je informoval, že Sherry a Jake byli uneseni. . Když se Kennedy pokouší navázat kontakt s někým v BSAA, aby jim pomohl zachránit, Harper spatří objekt na obloze těsně nad. . . Kennedy řekl Chrisovi, aby našel Sherryho a Jakeho a zachránil je a Harper zaslechl, jak Chris zase řekl Kennedymu, že Wong byl mrtvý. Znepokojen, Harper se zeptal Kennedyho, jestli je v pořádku, ale Kennedy jen vzdáleně zmínil hledání přeživších a úniku z města. .

  Voják je řídí mlhou k okraji nebezpečné zóny a nasměruje je do čtyřkolky, kde byli přijati evakuovaní. Chaos připomínající vysoké duby byl všude, když je bludný benzín tankeru srazil krátce. . Podařilo se jim najít cestu k překročení mostu s zombie, které by vedly přímo k čtyřčlenné věži. Avšak letadlo zasazené uvnitř budovy se uvolnilo a zahájila řadu explozí, které zničily most. . Kennedy převzal ovládací prvky selhávajícího vrtulníku a dokázal jej udržet dostatečně zavěšené, aby narazilo na stranu čtyřkolky. Sotva unikl havárii, Kennedy a Harper pokračovali hlouběji do věže.

  Harper přináší Kennedyho pocity pro Wong. Když vstoupili do Quad Tower, Harper a Kennedy byli šokováni, když našli Simmons na ně čekající. . . Wong se svým vrtulníkem ustoupil na střechu a Harper doufal, že výtah je stále funkční. Všimla si váhání Kennedyho, zeptala se ho, co se děje, ale trval na tom, že to není nic. Na jízdě výtahem se Harper konečně promluvil o Wongu a poukázal na zřejmé pocity Kennedyho. Než mohl Kennedy reagovat, byl výtah odfouknut výbuch. Společně vyšplhali na podpůrný kabel, jen aby byli svědky Wongova boje se Simmonsem na vrcholu nedaleké spojovací chodby mezi dvěma věžemi.

  Resident Evil 6 Derek C Simmons 03

  Když se Wong vyhýbal jiné části věže, Harper a Kennedy našli příležitost vystřelit na Simmons z dálky, dokud platforma, na které zastavila, začala padat, což je nutí skočit zpět na kabel. . Harper se pokusil zavolat Wongovu pomoc, když Wong vrátil laskavost a pokusil se zpomalit Simmons s Gunfire. Netrvalo dlouho předtím, než Simmons znovu šel po Wongu, a dal Harperovi a Kennedyovi šanci znovu najít ještě jednou, dokud Kennedy nenašel cestu, aby pomohl Wongu, když ji Simmons vyřadil. Z dálky Harper nemohl udělat nic jiného než poskytnout krycí palbu pro dva, zatímco se odrazil, co si zombie vyrazily. . Po odeslání Simmons, Wong Kennedyho se před odjezdem naposledy rozloučil, i když ho Harper naléhal na své komunikace, aby šel za ní. Kennedy odmítl a prohlásil, že on a Harper se drželi pohromadě.

  Harper naléhá na Kennedyho, aby následoval po Wongu. Dotažili se na střechu a zjistili, že Simmons přežil své poslední setkání, dále zmutoval, když absorboval těla infikovaných, aby se sám sám. Ačkoli Simmons krátce zablokoval svůj východ, podařilo se mu dostatečně zranit do té míry, že byl bezbranní, protože okolní nemrtvé se rojilo a začalo se ho živit. Vzali si všimli si, že vrtulník pro ně odešel a spěchal k němu, i když Simmons – nově zmutovaný do masivního sloučení různých hmyzů – se je pokusil znovu zastavit. Všimli si, jak Simmons použil těla infikovaných k regeneraci, použili uvolněnou bleskovou tyč k napínání zombie, když ji Simmons vzal k regeneraci poškozené hlavy. . Dosáhli se vrtulníku, ale zraněný a plně zmutovaný Simmons se je pokusil zastavit.

  Leon a Helena odcházejí Tatchi

  Agentům se podařilo ukončit Simmonsovi raketovým odpalovacím zařízením, který zůstal za sebou. Když Simmons padl, jeho tělo zmutovalo zpět do svého lidského stavu, stejně jako on byl nabodnut na Obelisk Harper a Kennedy prošel dříve, krvácel ho z jeho rány. Když sledoval Simmonsovu smrt, Harper mluvil o ní, že se konečně pomstila za svou sestru, protože Kennedy navrhla, aby se dostali k vrtulníku. V vrtulníku našli oba kompaktní, který zůstal za sebou s skrytým kompartmentem. Uvnitř kompartmentu byl malý datový disk obsahující všechny důkazy potřebné k prokázání, že Simmons byl za bioteroristickými útoky, důkazy k zajištění Kennedyovy nevinnosti. . Než mohl retortovou retorta, Hunnigan zavolal, aby informoval dva z nich, že byl nalezen způsob, jak zastavit c-virus. Než je mohla být kolapsová čtyřčlenná věž úplně dohnána, unikli ve Wongově vrtulníku.

  Helenagun2

  Někdy poté, co přežila události v Číně, Harper navštívila hrob své sestry s Hunniganem, Kennedym a dalšími přítomnými agenty. Poznamenal, že je čas, aby převzala odpovědnost, poděkovala Kennedyovi a řekla, že byla připravena být vzat do vazby za své zločiny. . Harper byl zmatený a prohlásil, že byla příslušenstvím k útoku na prezidenta. Hunnigan informoval Harpera, že při přezkumu důkazů bylo rozhodnuto, že není spravedlivé držet Harper odpovědný za zločiny Simmons a dále uvedl, že zjištění nebudou zveřejněna. . . [66]

  . .
  – Leon uvažuje o svém životě boje B.Ó.W.

  Někdy později se Kennedy a jeho skupina ocitla v misi proti B.Ó.W.’S ve Washingtonu, D.C. kde se mise strašně pokazila kvůli píšťalce. . . To ho nechalo emocionálně zjizvit. Svou dovolenou strávil pitím svých dní v baru podobným způsobem jako Chris, který ztratil svůj tým v Edonii.

  ..W. .S. . .Ó.W.S by dokonce skončil. .

  Leon na motocyklu po zabití Cerberus

  . . Poté, co zničili první palivový vůz, byli Chris, Kennedy a Damian napadeni infikovanými psy, kteří je rychle dekapitovali před tím, než se obrátili na svou pozornost Chrisovi. . Kennedy, který vedl psy na dálnici, snadno vyslal dva infikované psy a vrhl se do Ariasův ústředí, aby pomohl Chrisovi. Duo, které přicházelo včas, aby pomohlo Chrisovi zabít zbývající zombie první vlny, bylo konfrontováno s ještě více zombie.

  Leon vs

  Kennedy a Chris se jim podařilo zadržet, dokud se Chris rozhodl, že čas pro Rebeccu a Kennedy řekl Chrisovi, aby pokračoval, aby zachránil Rebeccu, zatímco zůstal pozadu, aby zabil zombie. . Kennedy pak dovedně uhýbal Ariasovým útokům a dokonce se mu podařilo nakopat Arias do hlavy. Když se Arias popadl na vrtulník stříbrné dýky, Kennedy jel na kole vysokou rychlostí a na poslední chvíli skočil z kola, aby umožnil zabouchnutí kola do Arias. Kennedy pak zastřelil kolo a způsobil, že explodoval a vážně zranil árie, než byl zabit Chrisem.

  ..W.s, pouze pro Chris, aby žertově odpověděl s předchozím komentářem Kennedyho o tom, že nikdy neudělá plány tak dopředu.

  San Francisco Serial Murders and Alcatraz Outbreak (2015)

  .
  – Leon to Dr. Taylor [68]

  Rok po newyorském bioteroristickém útoku DSO úkoly Kennedyho s záchranou a přineste robotický inženýr Dr. Antonio Taylor zaměstnával agenturou pro Advanced Research Projects Advanced Research Projects Agency do vazby, protože prosakoval vojenské tajemství do zámořských skupin s jeho posledním místem známým v San Franciscu v Kalifornii, než byl unesen bioteroristickou skupinou a přinucen do dodávky. Když ho jeho podpora Fos Hunnigan informovala o situaci, Kennedy zachytí pohled na dodávku, která uniká a pronásleduje vysokorychlostní pronásledování po celé dálnici, aby byl ocasn jiným motocyklistou, který se ho pokouší zastavit, Kennedy snižuje motocyklisty vozidlo jen proto, aby skočili na kolo a stáhli obě brzdy současně, zastavily se k náhlému zastavení, které vrhá Leona dopředu a nechává vozidlo na kousky. Motocyklista, bez její helmy a odhalil, že je Maria Gomez, skočí zpět k kamionu únosců.

  Death Island 24

  Kennedy, který se dozvěděl, že Taylor může být na ostrově Alcatraz, vyšetřuje populární turistické místo a vstupuje do tunelu odpadních vod, kde se krátce zapojuje a setkává se s Jill Valentine, která provádí své samostatné vyšetřování o nedávné záhadné případy infekce a vraždy, které se vyskytují kolem města. V kanalizacích se setkali s několika zombifikovanými turisty a obojživelníky s obavy, které se nepodařilo skrývat z tvorů. Pronásledují je, když se Kennedy a Valentine navzájem podporují z jejich útoků. Nalezení otevřeného, ​​oba běží, když Kennedy vymaže všechny při výbuchu.

  Kennedy a Valentine pokračují v cestě do tunelu, který se dříve používá pro přepravu munice, když Alcatraz byl vojenskou základnou, Kennedy a Valentýn sdílejí informace o svých příslušných misích a určují, že jsou propojeny dohromady. Kennedy vycítil návrh, Kennedy rozbije zeď a vystaví tajný přístupová dráha zbrojnici, kde komáři drony, které infikují lidi ve vězení a po celém městě. S vědomím, že jsou poblíž, Mastermind je přitahuje do vězeňských buněk, kde měli Redfields drží rukojmí, a láká je, aby šli do vězení.

  Kennedy a Valentine se spěchají ke sloučenině, se znovu sešli se sourozencem, kteří vykazují zhoršující se příznaky viru a oznámení a identifikují, že přeživší v Claire’s Cell je chybějící dr. . Nedlouho poté je Kennedy píchán do krku dronem a infikován virem. Mastermind se odhaluje jako bývalý operátor USS Dylan Blake a Ariasinu pomoc Gómez, který hledá pomstu proti skupině za vraždu jejího otce Diego Gómez. . Dále vysvětlil svůj názor, bývalý ho odsuzoval za jeho pokračující spojení s zkorumpovanou vládou, která šíří nekonečné bitvy a zakrývky.

  . Dylan, který se nechce rozhodnout, Dylan smrtelně střílí Taylora do hrudi a Maria způsobí Valentýna, dokud Kennedy nezasáhne a nevyhodí flashbang. Maria podrobí Kennedyho a připravuje se na něj zabít, dokud jí Dylan nařídil, aby mu nechala trpět mutací viru, když Dylan a Maria odcházejí připravit závěrečné fáze svých plánů. Když se Taylor zeptá na jejich odhodlání pokračovat v boji i v bezútěšné situaci, Kennedy a Redfield připouští, že svět je zmatený, ale nemůže ušetřit zničením nebo zabitím lidí. Před smrtí, Taylor předá Claire Backdoor Code do sítě poté, co byl svědkem jejich hrdinských akcí a rozhodl se.

  Příchod Kennedyho svědkem Chambers a vyžaduje její pomoc, na kterou vyléčí všechny své přidružení, odejde brzy, aby pronásledoval Valentýna a viníky na základnu zbrojnice. Kennedy, který přijde na základnu, má v úmyslu zastavit uvolnění dronů, aby se setkal s Marií, která je ráda, že přežije virus. Stále se zotavují z efektu viru, oba se zapojují do boje s Maria, která získává navrch a ničí zařízení kolem konzoly, zatímco Kennedy neustále odkloní její útok. Boj dosáhne svého vyvrcholení, když Kennedy najde otevření a kopne ji zády. Maria se osvobodí, ale zemře s Kennedyho, aby ji posmívala, aby byla se svým otcem.

  Přesvědčení s ostatními, Redfields, Chambers a Valentine konfrontují zmutovaný Dylan, který se vstříkne virem a pojistí se s žralokem luku

  Skupina odcházející Alcatraz

  Mimo ostrov si skupina vzpomíná na svůj čas v operaci před příjezdem posílení a evakuovala je z areálu s Kennedym vtipně, že může přidat průvodce jako další profese ve svém životopisu. [68]

  Bibliografie

  • Tahara, Seiji (田原 誠司), Ed (1998). Oficiální průvodce Biohazard 2. Japonsko: Famitsu.
  • Sumner, Christian; SHOTTEN, Brian; Owen, Michael, eds (9. listopadu 2005). Archivy rezidentního zlého: virus deštníku odkrytý. Přeložil Zpang America, Inc.. Bradygames. .
  • . Archivy Biohazard. Famitsu. .
  • Davis, h. Leigh, Ed (2011). Resident Evil Archives II. Přeložil Elizabeth Ellis. Indianapolis: Bradygames. ISBN 0744013216.

  Prameny

  1. ↑ 1.01.11.21.Snímek profilu 3Leon
  2. ↑ 2.02.1Biohazard Damnation Art Guide,
  3. ,
  4. ↑ Seznam obsazení odhalen
  5. Informace o zatracení ↑ odhaleny
  6. ↑ Sledujte First Resident Evil: Vendetta Movie Trailer
  7. . Kennedy
   Děkuji a užijte si hru “
  8. Resident Evil 4 (2023), scéna: „Prolog“.
  9. CFC Fan-Book Cap! Vol.6.
  10. Resident Evil: Deštník Chronicles (2007), soubor: „Leon S. Profil Kennedy “.
  11. Resident Evil 2 (2019)
  12. Oficiální průvodce Biohazard 2, pp.257-258.
  13. ↑ Yasuhisa Kawamura Interview (projekt deštník)
  14. ↑ 14.014.1Resident Evil 2 (1998), Scéna: „Začátek příběhu (Leon)“.
  15. Resident Evil 6 (2012), spis: „Leon a incident Raccoon City“.
  16. Resident Evil 2 .
  17. Resident Evil 2 (2019), Scéna: „Leon Meets Claire“.
  18. Resident Evil 2 (2019), Scéna: „Leon a Claire vstupují do města“.
  19. ↑ Archivy Biohazard (str.142)
  20. Grafický průvodce Biohazard 6 (str.044)
  21. Oficiální průvodce Biohazard 6 (str.004)
  22. Biohazard 6 Oficiální kompletní průvodce .004, 011)
  23. ↑ Yasuhisa Kawamura Interview (projekt deštník)
  24. Resident Evil 6 (2012), File: „Leon a Adam“.
  25. ↑ Biohazard 6 Oficiální web (Archivované)
  26. Resident Evil Survivor (2000), scéna: „Ark si pamatuje svou identitu“.
  27. Resident Evil Code: Veronica (2000), scéna: „Otevření (Claire)“.
  28. Resident Evil Code: Veronica (2000), Scéna: „Steve’s Chafe“.
  29. Resident Evil: The Darkside Chronicles (2009), Scéna: „nedůvěra“.
  30. Resident Evil Code: Veronica (2000), Scéna: „Otevření: Chris verze“.
  31. Resident Evil: The Darkside Chronicles (2009), Scéna: „Reunion“.
  32. Resident Evil: The Darkside Chronicles (2009), Scéna: „Návrat“.
  33. ↑ 33.033.1 (2005), Scéna: „Kapitola 1-1 Otevření (část 2)“.
  34. Resident Evil 4 .
  35. ↑ 35.035.1 Matsuyama, Biohazard 4.
  36. ↑ 36.036.1Resident Evil 4 (2005), scéna: „Kapitola 1-2 otevření“.
  37. Resident Evil 4 (2005), Scéna: „Kapitola 2-1 konec“.
  38. Resident Evil 4 (2005), Scéna: „Kapitola 2-3 končí“.
  39. Resident Evil 4 (2005), Scéna: „Kapitola 3-1 rozhlasová konverzace“.
  40. Resident Evil 4 (2005), Scéna: „Kapitola 3-1 scéna 2“.
  41. Resident Evil 4 (2005), Scéna: „Kapitola 3-1 konec“.
  42. Resident Evil 4 (2005), Scéna: „Kapitola 4-1 scéna 2“.
  43. Resident Evil 4 (2005), Scéna: „Kapitola 3-2 končí“.
  44. Resident Evil 4 (2005), Scéna: „Kapitola 3-3 končí“.
  45. (2005), Scéna: „Kapitola 4-4 Konec“.
  46. Resident Evil 4 (2005), Scéna: „Kapitola 5-1 otevření“.
  47. Resident Evil 4 (2005), Scéna: „Kapitola 5-2 končí“.
  48. (2005), Scéna: „Kapitola 5-3 scéna 2“.
  49. Resident Evil 4 (2005), Scéna: „Kapitola 5-4 Scéna 1“.
  50. Resident Evil 4 (2005), Scéna: „Kapitola 5-4 scéna 2“.
  51. Resident Evil 4 (2005), Scéna: „Kapitola 5-4 Konec“.
  52. Resident Evil 4 (2005), Scéna: „Závěrečná kapitola scéna 4“.
  53. ↑ 53.053.153.253.353.453.5Resident Evil: Degenerace (2008)
  54. Resident Evil: Nekonečná temnota – začátek, Vydání č. 1 (2022)
  55. Resident Evil: Nekonečná temnota – začátek, Vydání č. 2 (2023)
  56. Resident Evil: Nekonečná temnota – začátek, Vydání č. 3 (2023)
  57. ↑ 57.057.157.2Resident Evil: Nekonečná temnota (2021), epizoda 2.
  58. ..158.2Resident Evil: Nekonečná temnota (2021), epizoda 1.
  59. ↑ 59.059.1Resident Evil: Nekonečná temnota (2021), epizoda 3.
  60. .060.160.Resident Evil: Nekonečná temnota (2021), epizoda 4.
  61. Resident Evil 6 (2012), spis: „Chris a Leon“.
  62. Resident Evil: Damnation (2012)
  63. Resident Evil 6 (2012), Kapitola: „Leon Kapitola 1“.
  64. Resident Evil 6 (2012), scéna: „Smrt prezidenta“.
  65. (2012), scéna: „Leon vs. Chris (Leon) “.
  66. Resident Evil 6 (2012), scéna: „Problémy se ženami“.
  67. Resident Evil: Vendetta (2017)
  68. ↑ 68.068.1

  Resident Evil 4: rozdíly mezi originálem a remake

  Capcom

  Zde je způsob, jak se remake Resident Evil 4 porovnává s originálem a také všechny rozdíly ve verzi Leon’s Adventure 2023. Být varován, těžké spoilery níže!

  Remake Resident Evil 4 je velmi věrná adaptace původní hry z roku 2005, ale byly provedeny některé změny, aby se hra umožnila zapadnout do současné vize franšízy Resident Evil. Naštěstí se remake podaří ctít to, co přišlo dříve, a nabídnout něco čerstvého a vzrušujícího.

  Článek pokračuje po reklamě

  Níže nebudeme uvést každou jednotlivou změnu mezi původním rezidentním zlým 4 a remake, protože je příliš mnoho drobných změn, které je třeba počítat. Místo toho budeme diskutovat o hlavních rozdílech mezi každou verzí RE4 a o tom, jak remake 2023 stojí od svého protějšku z roku 2005.

  Článek pokračuje po reklamě

  Resident Evil 4 znaky vs Chansaw Ganado

  Resident Evil 4 se změnil, tady je to, co je jiné.

  Leonova osobnost

  Naštěstí, stejně jako původní zobrazení Leon RE4, je jeho remake verze plná očí s cheesy a vtipných jednorázových liniích. . . V podstatě se jeho evoluce postavy cítí při přirozenější v remake ve srovnání s původním re2 na re4 časový skok.

  Článek pokračuje po reklamě

  . To je také něco, o čem remake verze Leon Harbors nějaké zášť. . Jeho rozhořčení však nezasahuje do jeho povinnosti, a to se dobře srovnává s jinou postavou, která se vydává jinou cestu.

  Článek pokračuje po reklamě

  Hrůza přežití

  . Tento trend by pokračoval v RE5 a RE6, dokud se nestane únavným, což by vedlo k opětovnému restartu série CAPCOM s RE7, čímž se horor přežití vrátí zpět do popředí Resident Evil. Remake Re2 a RE3 se pomalu začaly umožnit, aby se akce vplížila zpět dovnitř, ale soustředila se na hrůzu.

  Článek pokračuje po reklamě

  Resident Evil Village, série našla perfektní směs akce a hrůzy přežití a to je také to, co remake Re4 adoptuje. Vesnice byla milostným dopisem původnímu RE4 mnoha způsoby a remake se cítí hodně jako osmá kapitola z hlediska tónu a stylu. RE4 je stále akční hra, ale zajišťuje, že dobrodružství je natolik děsivé, aby se cítilo jako vhodné pokračování předchozích tří rezidentních zlých remake.

  Leon Kennedy využívající baterku v remaci Resident Evil 4

  Remake je výrazně děsivější než původní RE4.

  Stealth Mechanics

  I když se to stává méně užitečným, jak hra pokračuje, remake RE4 přidává nového tajného mechanika, kde Leon může proklouznout kolem Ganados a dokonce na ně způsobit zabití tajnosti nožem. Je to užitečný způsob, jak prozkoumat vesnici v rané hře, ale jakmile vám bylo zjištěno, že je čas, aby kulky a řetězové pily létaly.

  Článek pokračuje po reklamě

  Je to ten pes!

  Propagační materiály pro remake Resident Evil 4 nedokázaly ukázat žádný náznak Leonova společníka K9, co je horší, v oblasti, kde Leon zachrání zraněné štěně z pasti medvěda, místo živého psího je jen psí mrtvola, je jen psí mrtvola. .

  Článek pokračuje po reklamě

  Uvidíte, v původním RE4 (pokud jste to uložili), pes se vrátí později, aby rozptýlil šéfa El Gigante, koupil Leon Precious Seconds, aby poškodil monstrum a usnadnil celou bitvu. V remake se to všechno stále děje, pouze Leon zachrání psa později ve hře spíše než na začátku. Stejně jako v originále se pes vrací, aby pomohl Leonovi během bitvy, teprve tentokrát, jakmile se jeho triumfální návrat zůstává bojem po boku s ním, dokud bitva neskončí.

  Článek pokračuje po reklamě

  Leon pak poděkuje psa, než narazí do lesa do bezpečí. To je dobrý chlapec.

  Článek pokračuje po reklamě

  pes v re4

  Pes přichází na pomoc Leonu v obou hrách.

  Luis a deštník

  Luis Sera je jednou z nejlepších postav v RE4 a v remake je ještě chladnější. Hladké mluvčí Španěl a samozvaný dámy byl výzkumníkem pro sedlak, dokud si neuvědomil, že jeho šéf byl šíleným kultovním vůdcem v úmyslu převzít svět prostřednictvím bioteror. Luis pak začal pracovat proti Los Illiminados, než byl chycen a uvězněn.

  Poté, co ho zachránil Leon, Luis pomáhá mu i Ashley v několika bodech ve hře, což chce napravit jeho minulé přestupky. V remake je Luis bývalým zaměstnancem deštníku a pravděpodobně pracoval na T-viru a experimentoval s Las Plagas. To ho okamžitě způsobuje, že ho Leon nedůstoví kvůli vlastním minulým zkušenostem agenta s oběma mutageny.

  Článek pokračuje po reklamě

  Luis také odpovídal s Albertem Weskerem v remake a učinil opatření, aby ukradl vzorek viru a dal jej Ada Wongovou výměnou za jejich pomoc svlékání Saddler. V originále je Luis zabit sedlar po doručení vakcíny Leon a Ashley, ale v remake přežije mnohem déle a poskytuje nějakou vynikající komiksovou reliéf a podporu.

  Článek pokračuje po reklamě

  Bohužel je stále zavražděn padouchy, ale je to jiná postava, která se dopustí činu v remake.

  Krauserova motivace

  V původním RE4 je Jack Krauser bývalým kolegou Leona z doby, kdy pracoval pro vládu USA. On a Leon úzce spolupracovali a bojovali s Bioterror společně, dokud nebyl Krauser zraněn a neztratil používání své paže, potřebuje odejít z aktivní služby. Posedlý Krauser se poté stal posedlým opětovným opětovným použitím jeho paže a uchýlil se k bioweaponům, aby toho dosáhl. Poté, co byl Krauser slíben mocí a pomstou Albertem Weskerem.

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  . Je také pronásledován a traumatizován smrtí svého týmu v rukou zombie během událostí Resident Evil: The Darkside Chronicles – mise, kterou zranil a byl nahrazen Leonem. Krauser v podstatě trpí posttraumatickou stresovou poruchou a vinou přeživší v remake, což z něj dělá sympatičtější charakter.

  Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

  Krauser v remake re4

  Krauserovy motivace jsou v remake mnohem více rozlišeny.

  Ada zrada

  Zatímco mluvíme o roli Ady na konci remake Resident Evil 4 v našem vysvětlení, je to velmi odlišné od původní hry. V tom se Ada zrada Wesker stane mimo obrazovku, ale v remake se to koná během epilogu poté, co Wesker připouští, že použije Las Plagas k vraždě miliard lidí. Ada pak ukazuje na zbraň na svého pilota vrtulníku a nutí ho létat jinde, pravděpodobně někde daleko od Wesker. Změna ukazuje, že Ada není darebák, který si někteří hráči mohou myslet a že si nechce být částečně zodpovědná za další incident Racoon City – nebo něco horšího.

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  Boční úkoly a spinely

  Resident Evil Remake obsahuje řadu vedlejších úkolů, z nichž mnohé používají zábavné prvky původní hry jako inspiraci, jako je střelba všech modrých medailonů. Nalezení zlatého kuřecího vejce, zabíjení elitního nepřítele, střílení krys, hadů a mnoha dalších úkolů tvoří tyto často jednoduché, ale zábavné rozptýlení.

  Úspěšné dokončení každého úkolu odměňuje hráče se spinely. V originále to byly položky, které byste mohli prodat za zlato, ale v remake jsou to samostatná měna, která vám umožní zakoupit exkluzivní upgrady od obchodníka. Vaše spinely a upgrady se také přenášejí do nové hry plus.

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  Obchodní obchod RE4

  Obchodník má druhý obchod, kde jsou měnou spinely.

  Regenerátoři byli jednou z nejděsivějších částí původního rezidentního zla 4. Tyto nemrtvé monstroity se podobaly tyranům a mohly být zabito pouze tehdy, pokud plaga v nich utrpěla masivní trauma nebo byla ostřelována puškou s odvozeným rozsahem. Pokud ne, jednoduše se dostali do částí těla a pokračovali ve svém útoku. .

  . Pokud by regenerátor utrpěl masivní poškození, může spontánně produkovat hroty a stát se železnou dívkou. .

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  Nesetkali jste se „it“

  „To“ nebo šéf U-3 byl také odstraněn z remake RE4. To je škoda v mnoha ohledech, protože šéf je klasická bitva v původním RE4, ale sekce byla přepracována v remake, aby byla více zlověstná a méně karikatura. !

  Během vydání remake Resident Evil 3 remake Resident Evil 3, ale Capcom může ušetřit U-3 pro DLC, jako jsou samostatné způsoby. Propuštění samostatných způsobů potvrdilo, že tomu tak je, šéf U-3 nebo „IT“ se vrací do Menace Ada Wong v boji s šéfem, který připomíná bitvu od původního RE4, pouze tentokrát Ada přijímá zvíře zvířata.

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  . V příběhu hry je také kombinován se druhým Verdungem Salazarem, než aby byl samostatným monstrum uloženým podzemním. . .

  Design stvoření je velmi odlišný od původní hry, přičemž nyní je bipedální monstrum, ale stále si zachovává podobné rysy obličeje a velký smrtící ocas původního U-3.

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  U-3 jsou oddělené způsoby

  U-3 se vrací, tentokrát se nazývá Pesenta.

  Kreslené prvky

  Resident Evil 4 Remake tóny po některých bizarnějších prvcích, které byly v původním rezidentním zlém nechvalně známém. Nejzřetelnější z nich je mechanický robot Salazar, který byl tentokrát přepracován jako realističtější hrozba.

  Mini hry

  . Stejně jako originál však hráči budou muset hru dokončit, aby ji odemkli. Nyní bude také obsahovat online multiplayer, jako tomu bylo v pozdějších verzích režimu v RE5, RE6 a Re Village.

  Článek pokračuje po reklamě

  Dosud nebylo slovo o samostatných způsobech nebo přiřazení ADA od Capcom. Představujeme si však, že samostatné způsoby by mohly realisticky skončit jako DLC v budoucnu.

  Článek pokračuje po reklamě

  Takže to je vše, co je třeba vědět o rozdílech mezi původním RE4 a remake. Další obsah Resident Evil 4 najdete v následujících průvodcích níže: