Létající stránky Bradavice Legacy: Jak sbírat létající stránky | VGC, jak sbírat létající stránky v Bradavicích Legacy – Prima Games

Jak sbírat létající stránky v dědictví Bradavic

O zámku, pozemcích a okolních místech Bradavic je rozrušeno mnoho létajících stránek. Je vidět, jak se vznášejí na obloze, někdy se potápějí blíže k zemi nebo točí mezi budovami. Nedělejte si starosti s pronásledováním po stránkách nebo jejich vyděšením, když se pohybují pomalu, mají opakující se vzorec letu a neuprchou ze shromáždění.

Létající stránky Bradavice Legacy: Jak shromažďovat létající stránky

Létající stránky v Bradavicích jsou rozptýleny po celém světě.

Pro dokončení vašeho terénního průvodce jsou nezbytné těžko dostupné sběratelské předměty, i když jsou mnohem nepříjemnější shromažďovat než běžné stránky na zemi.

Ale jak shromažďujete Létající stránky v dědictví Bradavic? Naštěstí to můžete udělat velmi brzy do hry a my jsme tu, abychom vysvětlili jak.

Aktualizace 3. května 2023 / 9:10

Aktualizovali jsme Průvodce Bradavice Legacy Flying Pages s několika dalšími informacemi o dokončení polního průvodce.

Bradavice Legacy Guides:

Létající stránky Bradavice Legacy: Co jsou létající stránky?

Letící stránky v Bradavicích jsou stránky používané k dokončení vašeho polního průvodce. Na začátku hry máte svůj polní průvodce a doporučujeme se rozhlédnout se kolem každého centimetru světa, aby shromáždili co nejvíce stránek.

Zatímco spousta těchto stránek je jednoduše na zemi, obvykle před pozoruhodnými místy po celém světě, všimnete si, že někteří z nich létají vzduchem. I když to nemusí být okamžitě zřejmé, jak je shromažďovat, jsou životně důležité pro vyplnění vašeho polního průvodce.

Létající stránky Bradavice Legacy: Jak shromažďovat létající stránky

Chcete -li sbírat létající stránku, potřebujete Spell Accio. Naštěstí se naučíte Accio během první třídy Charms, což znamená, že byste měli být schopni sbírat stránky během prvního dne v Bradavicích.

Stojí za zmínku, že stránky létají ve vzoru, což znamená, že někdy budou mimo dosah na akcio kouzlo. Jednoduše počkejte, až letí blíž.

Můžete se také zablokovat na létající stránky pomocí správné analogové hůlky, která bude sledovat stránku při letích, což usnadňuje shromažďování.

Létající stránky Bradavice Legacy: Jsou milesivní?

Ne, naštěstí žádná z létajících stránek v Bradavickém dědictví není mispabilní.

Bez ohledu na to, do jaké fáze se ve hře dostanete, můžete se vždy vrátit a sbírat stránky, protože v oblastech hry nejsou žádné stránky, které jsou zablokovány po skončení hry. Některé z nich ve skutečnosti odemknou, pouze když jste hru dokončili.

Létající stránky Bradavice Legacy: Všechny stránky polních průvodců

V současné době jsme v procesu dokumentace každého sběratelského sběratele v Bradavicích, které zahrnuje všechny stránky polních průvodců. Tento průvodce nedokončeným prací vám ukáže, kde jsou všechny různé stránky létajícího, stacionárního a zrcadlového polního průvodce.

Máme také úplný seznam všech dědických soch Bradavic. Sochy demiguise jsou skryty po celé mapě Bradavic Legacy, s jejich měsíci nalezenými v Bradavicích, na Vysočině a Bradavice.

Jak sbírat létající stránky v dědictví Bradavic

Jak si nárokovat obsah předobjednávky Deluxe Edition v Bradavickém dědictví

Bradavice Legacy má obrovské množství sběratelských předmětů. Ve skutečnosti existuje více než 1100 různých sběratelských předmětů, které lze ve hře získat. Brzy v příběhu jste si možná všimli některých stránek knih, které bezcílně létají vzduchem na určitých místech, což by se mohlo zdát jako dekorativní zdobení přidané nejprve, ale ve skutečnosti jsou to velmi důležité stránky polních průvodců, které udělují cenné Zkušené body. Zde je to, jak můžete sbírat tyto cenné létající stránky v Bradavickém dědictví.

Krok 1: Najděte létající stránku v dědictví Bradavic

O zámku, pozemcích a okolních místech Bradavic je rozrušeno mnoho létajících stránek. Je vidět, jak se vznášejí na obloze, někdy se potápějí blíže k zemi nebo točí mezi budovami. Nedělejte si starosti s pronásledováním po stránkách nebo jejich vyděšením, když se pohybují pomalu, mají opakující se vzorec letu a neuprchou ze shromáždění.

Krok dva: Použijte Accio Spell pro shromažďování létající stránky

Abyste mohli sbírat létající stránky, potřebujete kouzlo „Accio“. Accio, také známý jako vyvolávající kouzlo, je kouzlo, které dokáže vytáhnout předměty, předměty a dokonce i nepřátele směrem k Spellcasterovi. Chcete -li získat Accio, musíte se zúčastnit třídy Charms v první den v Bradavické škole čarodějnictví a čaroděje. Ve třídě se naučíte Accio, která umožňuje vašemu čarodějnice nebo čarodějům chytit vzdálené předměty a sběratelské předměty, včetně nepolapitelných létajících stránek. Jednoduše se podívejte ve směru na stránku, obsazení Accio, a stránka rychle dorazí do vaší ruky doprovázenou nějakou harrym Potterovou tématickou hudbou inspirovanou Johnem Williamsem.

Pokud jste později ve hře a máte nerovnoměrné Accio, ujistěte se, že vyvolávající kouzlo zmapujete do jednoho z vašich kouzelných slotů (je to fialová rukou a šipkou). Kouzlo je neocenitelné při získávání sběratelských předmětů a bude jedním z vašich nejužitečnějších nástrojů při získávání 100% dokončení dědictví Bradavic.

Dalším užitečným nástrojem pro vás v mudlovském světě jsou prima hry, váš zdroj pro herní zprávy, recenze, průvodce a funkce.

o autorovi

Grant testa

Grant Testa je spisovatel společnosti Prima Games, který se specializuje na lov a hororové hry. Je také vášnivým čtenářem/sběratelem komiksů, fantasy fotbalisty a fanatikem rockové hudby. Tisíce lidí, kteří byli poraženi Grantem v online hrách pro více hráčů?! Proč nemohu být herní poloboh jako on?„Pravděpodobně by byli překvapeni, když zjistili, že Grant ve skutečnosti zdědil své elitní herní schopnosti od své matky Joann Hansen, jednoho z nejrychlejších stenografů/pimářů v národě (a pravděpodobně svět). Zábavný fakt: Je také synem prvního „Let’s Player“ a Comedy Legend, Tim Testa.