Letní hry provedené rychlé oznamují svůj rozvrh na 2022, letní hry provedené Quick 2022 je živý: Elden Ring na SGDQ

Letní hry provedené rychlé rozvrh 2022 je živý: Elden Ring, Kirby, Halo Infinite a další

Po několika letech práce ve vývoji her se Noelle připojila k týmu Destructoid v roce 2021. Obzvláště miluje interaktivní vyprávění a mazlení se svými kočkami!

Letní hry provedené rychle oznamují svůj rozvrh na 2022

Letní hry provedené rychlý rozvrh 2022

Hry Hotovo rychlé je jednou z nejpopulárnějších a milovaných herních charitativních akcí a letos se konečně osobně vrátí k letním hrám s rychlými 2022, jak jsme se dozvěděli před několika měsíci. .

Sestava SGDQ 2022 bude obsahovat rychlostí našich starých oblíbených jako Stín kolosu, Hromadný efekt, a , zatímco novější tituly jsou také na stole Tunika a .

. Může to být poprvé za dva roky osobně, něco, na co jsme všichni neuvěřitelně nadšeni, ale to neznamená, že SGDQ nebude přijímat nezbytná opatření.

Tato událost bude sledovat plné pokyny COVID-19, aby se ujistila, že fanoušci mohou letos mít zábavný a bezpečný čas-účastníci budou muset být plně očkováni a budou muset vždy nosit masku obličeje KN95/N95/KF94 při účasti. Pokud to nedokážete osobně, je to také naprosto v pořádku, protože celá událost bude také k dispozici pro streamování na oficiálních hrách provedených rychlým kanálem Twitch.

Letošní SGDQ bude přímo využívat lékaře bez hranic / Médecins Sans Frontières, mezinárodní lékařskou nevládní organizaci, která poskytuje lékařskou péči těm v krizi po celém světě. Diváci nebo členové publika budou moci darovat věci, 100% všech darů, které se přímo dostanou do lékařů bez hranic. Co by mohlo být lepší, než si užívat některých videoher a zároveň pomoci těm, kteří to potřebují, zároveň? Nic, to je co.

Více podrobností o SGDQ 2022 najdete na jejich oficiálních webových stránkách a nyní se na příštích několik měsíců musíme těšit.

Po několika letech práce ve vývoji her se Noelle připojila k týmu Destructoid v roce 2021. !

Hry Hotové rychlé vydaly rozvrh her pro letní hry provedené Quick 2022 (SGDQ 2022), týdenní charitářská událost, která získá peníze pro lékaře bez hranic. Tentokrát sbalí obzvláště skvělou sestavu her, téměř bez ohledu na to, kam spadnete na herní spektrum, a zahrnuje dokonce některé pěkné mody / rom hacks.

V plánu SGDQ 2022 je mnoho headlinerů. . (Ten druhý bude masivnější než ten divoký sub-7minutový běh.) Bude také Kirby a zapomenutá země jakýkoli% běh, a Halo nekonečný Hromadný efekt „Any% bez závada“, a Xenoblade Chronicles 2: Torna ~ Zlatá země Jakýkoli% běh bez závady, a zablokoval a bez závady jakéhokoli% běhů Pokémon brilantní diamant a Shining Pearl.

To je jen špička ledovce SGDQ. Tunika, a příliš mnoho ikonických klasických her na seznam v plném rozsahu. V modované podobě se také objevuje několik klasiků, například Final Fantasy x s mod pro přeskočení cutscenes, randomizer Race for , Další radostice Final Fantasy VI, .

Osobně jsem nejvíce nadšený z úterní sestavy. Mega Man blok (, Wily Wars, Mega Man 5, a buď Mega Man Xtreme 1 nebo 2), následován Yakuza: Jako drak. Ty jsou intenzivně relevantní pro mé zájmy.

. Tato událost se obvykle vyskytuje osobně s publikem, ale od začátku Covida se přesunula na přísně online model. .

Letní hry provedené Quick 2022 poběží 26. června – 3. července, streamování živě na Twitch a dostupné k sledování osobně v Bloomingtonu v Minnesotě a rozvrh akce je živý.

John Friscia

. O videohrách píšu od roku 2018 a edituji psaní, projektové řízení a videohry po dobu asi desetiletí. Mám anglický titul, ale Google byl cennějším zdrojem učení. V roce 2018 jsem učil angličtinu v Jižní Koreji a bylo to exponenciálně zábavnější než žít v Pensylvánii. . V současné době rozvíjím saga šéfa hry se svým bratrem, který je zaručeno, že změní váš život, a měli byste si ji koupit.