Liga legend Top Lane Tier Seznam | Lol patch 13.18 | Earlygame, nejlepší šampiony Top Lane v LOL: Seznam hodnocení stupňů pro Patch 13.18

Nejlepší šampióni Top Lane v League of Legends

. Protože jeho Q, Bloodlust, poskytuje poškození navíc a více uzdravení, chcete to nejprve maximalizovat. Vzhledem k tomu, že W, Mocking Shout, nezpůsobí žádné poškození, maximalizujte to za poslední po spřádání lomítka.

.18

Kteří šampióni dominují nejvyšší pruh v League of Legends na Patch 13.18? Bez ohledu na to, zda jste v splitpushingu, nesete nebo namáčíte tuny poškození – máme pro vás všechny nejlepší šampióny v tomto seznamu nejlepších pruhů.

S Worlds 2023 hned za rohem, Riot bude mít nějaké změny na meta, aby věci udržovaly čerstvé. Tentokrát kolem spousty honosných šampionů přijala nadšence, ale stačili, aby je tlačili na meta pro velký turnaj?

Pojďme přes seznam vrchních pruhů a zjistěte, kdo jsou nejlepší nejlepší laners v League of Legends na Patch 13.18!

Máme více seznamů 5 nejlepších stupňů:

Seznam vrchních pruhů pro lol patch 13.18: Toto jsou nejlepší špičkové laners

3. Quinn

Lo l Quinn Heartseeker

Pokud chcete šikanovat své krátkodobé soupeře, měli byste si okamžitě vybrat Quinna. .

 • Získejte nějaké vlastní klíčové čepice pro svého oblíbeného šampiona!

. Může se potulovat do jiných jízdních pruhů a vrátit se zpět na vlastní.

2.

Krevní měsíc trydamere

V celé lol patch 13.17 Byl nejvíce OP šampionem ve hře. To samozřejmě znamenalo, že by obdržel některé Nerfy, ale nemyslíme si, že by ho dostali, aby ho úplně vyhodili ze S úrovně v lol patch 13.18.

. Jistě, jeho zdraví na úroveň je dole a on je o něco chmurnější brzy, což znamená, že nebude tak zlomený jako předtím, ale stále ho můžete zneužívat v této lol patch.

.

Malfitová kůže tmavé hvězdy

Nejlepší jízdní pruh korunuje nového krále a je tu, aby zůstal! Malphite zaznamenal nárůst popularity a existuje tolik důvodů, proč ho vyzvednout. Jako spolehlivý tank na stohování brnění se dokonale hodí proti jakémukoli horním laneru ovládajícímu reklamu. Jediné, co musí udělat, je přežít svou relativně slabou fázi laningu – a přestože by měl ztrácet většinu zápasů, může stále hodit správný úder, jakmile si nárokuje svou mýtickou položku!

je silný nástroj narušení a dá vašemu týmu výhodu hybnosti. Zasáhnout všech pět šampionů nepřátel a budete hvězdou boje!

Nejlepší lol top laner in Patch 13.

Top Lane 13 18 Tierlist

Nyní, když jsme se podívali na S Tier of LOL Patch 13.. Který z těchto výběrů je váš hlavní?

.18?

. . . Pokud tedy chcete vylézt na sólovou frontu, pak jsou to některé tipy, které si budete chtít vyzkoušet tuto opravu.

Nejlepší šampióni Top Lane v League of Legends

Jedná se o špičkové laners ligy pro sólovou frontu této sezóny.

Fotografie přes nepokojové hry

Existuje celá řada nejlepších laners, které se navzájem čelí League of Legends. Někteří se liší v síle v závislosti na současné meta, zatímco jiné se liší v závislosti na zápasech. U nejlepších laners existují tři archetypy šampionů, které se kolísají, jak se meta mění: hyperčty, šampióni ve stylu podpory a rozdělení.

Split-Chlabři mají slabou přítomnost laningu a slabší schopnost obchodovat s poškozením, dokud nedostanou několik položek. .

Top laners ve stylu podpory jsou nejsilnější tanky ve hře. Mohou obchodovat s poškozením se svým protivníkem v jízdním pruhu přiměřeně dobře, ale jejich hlavní síla pochází z přežití v jejich jízdním pruhu. Existuje však několik zajímavých špičkových lanersů, které se velmi liší od ostatních.

Nakonec máme hyperkaláře nejvyššího pruhu. Tito šampióni vyvolali vysoké poškození v mrknutí oka a obvykle mohou zasáhnout více cílů najednou s vysokým poškozením a AOE.

Tento seznam špičkových šampionů se může změnit v závislosti na řadě věcí. Někdy se meta posune z jiného důvodu než vkus hráčů, ale obvykle za tím je určitá úprava rovnováhy. Může být obtížné držet krok s příchutí měsíce, takže to pro vás udělejte.

Zde jsou nejlepší nejlepší laners Liga je Patch 13.18.

Darius

Bůh král Darius Splash Art

Klady

 • Silný v pruhu
 • Silný potenciál sněhové koule
 • Tanky

Nevýhody

 • V pozdní hře trochu spadne
 • Žádné uzavření mezer nebo nástroje pro únik
 • Neuvěřitelně těžké hrát zezadu

Darius je jedním z nejvíce zakázaných šampionů v horním pruhu a je to z dobrého důvodu. Ruka Noxus je jedním z nejsilnějších laners ve hře a pokud budete mít řádné pochopení většiny zápasů, budete se moci dostat z fáze laningu se značným náskokem a přiblížit se k vítězství.

Sestavení položky

Darius Rune Nastavení

Jako Darius je vaším hlavním cílem skartovat nepřátelským týmem s vašimi mocnými schopnostmi a základními útoky. Pokud jde o runy, měli byste se snažit zvýšit své poškození ještě více výběrem Dobyvatel. S touto runou získáte hromádky dobyvatele, které vám poskytnou adaptivní poškození. Navíc se také trochu uzdravíte, když je plně naskládán, což vám umožní přežít déle v bojích.

Další runy, které byste měli vybrat, jsou docela standardní pro modřiny založené na reklamách. Uzdraví vás každým zastavením a zvýší váš bojový potenciál. Legenda: Alacrity zvýší vaši rychlost útoku, zatímco způsobí, že vám způsobí více škod, když máte nízké zdraví.

Odhodlání je jedinou rozumnou možností pro druhý strom s Druhý vítr a neochvějné vystupující jako nejsilnější runy. .

Build-wise, Darius nedávno neobdržel mnoho změn ve svém položce. Vždy byste měli chytit Stridebreaker Jako první položka pro další poškození AOE a pomalé. Je ideální pro pronásledování nepřátel a zlepšení míry zásahu na q. Deska mrtvého muže pro další rychlost pohybu a tankness a za další poškození. Zaokrouhlujte stavbu s Síla přírody zvýšit své magické odpory a a Gargoyle Stoneplate Takže můžete tankovat déle během bojů.

Priorita schopností

Případ je jednoduchý, pokud jde o dariusovu schopnost priority. Měli byste jít R> q> e> w. Váš q, decimate, je hlavním nástrojem pro zúčtování, obchodování a potyčky. Jakmile to maximujete, měli byste vložit body do E, zadržení, snížit své cooldown a získat rostoucí procentuální průnik brnění.

Herní plán

Jako Darius byste měli vyhrát proti většině šampionů v horním pruhu. Existují určité výjimky: Champs na dálku, kteří vás mohou zpomalit nebo imobilizovat tak či onak, jako je Teemo. .

Pokud se vám podaří vystoupit z horního pruhu s jasnou výhodou oproti nepřátelskému laneru, měli byste pokračovat ve sněhové kouli. V té době hry se téměř žádná nepřátelé mohou shodovat s vaší silou, pokud nejsou krmeni. . Neměli byste mít mnoho problémů, které by procházelo žádným z nich.

Je pro vás klíčové pokusit se ukončit hru co nejrychleji. Jakmile hra dosáhne svých pozdějších fází, kde má téměř každý šampion plnou stavbu, nebudete tak velkou hrozbou jako v prvních 30 minutách, protože vás snadno dračí.

Renekton

Klady

 • V polovině hry dobře hromadí

Nevýhody

 • Ve srovnání s jinými šampiony výrazně klesá
 • Slabý, pokud je pozadu

. .

. Dokud se dokáže dostat do vedení brzy, může Renekton převzít a vyhrát klíčové týmové boje střední hry, aby dále rozšířil vedení pro svůj vlastní tým.

Nastavení Renenekton Rune

Stejně jako většina Bruiser Champions in in liga, Nejlepší Keystone Rune pro Renekton je Dobyvatel Ze stromu přesnosti. Rune zvyšuje poškození útoku Renektonu, tím více útočí a dále zvyšuje poškození jeho schopností. Poskytuje také další uzdravení na Max Stacks, které se perfektně synergizuje s tendencí Renektonu připojit se k potyčkám.

Zbytek menších run je Triumf, legenda: Alacrity a poslední stánek. .

Pro sekundární strom jděte na odhodlání . Pokud na stromě Precision spustíte houževnatost, zvažte výměnu neochvějného s přerůstáním. Druhý vítr, na druhé straně, může být nahrazen kostním pokovováním, pokud je nepřítel v krátkých obchodech silný, takže jste schopni snížit více poškození.

Pokud jde o sestavení Renenektonu, jeho dvě hlavní položky jsou Goredrinker a Spear of Shojin. ., Protože většina nepřátel nebude mít příliš mnoho brnění naskládané.

Po těchto dvou položkách jděte STARAKOVÝ GAGE ​​nebo BLACK CLEAVER, v závislosti na tom, zda chcete více tanciness nebo poškození výstupu. Dokončete stavbu s andělem strážce nebo tance smrti .

Priorita schopností

Při hraní Renektonu byste měli vždy jít . The Q, Under the Meek, je hlavním zemědělským a škodským schopnostem Renektonu, která také poskytuje udržení, takže to vždy maximujte jako první. Poté Max E, Slice a Dice, aby se zmocnila mobilita krokodýla a získala vyšší procento průniku brnění.

Herní plán

Během fáze laningu musí Renekton hrát agresivně a vyzvednout zabíjení, aby zahájil sněhovou kouli. Použijte své kombo E-W-Q k rychlému odložení nepřítele a najděte příležitost dokončit ho, jakmile spadne. Dobrým tipem je využít přisluhovací vlny ve svůj prospěch: Zmrazte vlnu blízko věže, aby byl nepřítel nucen jít nahoru, aby ji narazil. .

Pokud se můžete dostat dopředu, využijte zlaté výhody a potenciál souboje k vyvíjení tlaku bočního pruhu. Neskončete, pokud to není nutné nebo neexistuje bezprostřední neutrální cíl zachytit. Později ve hře bude vaše role záviset na stavu hry. Když se podívejte, podívejte se na přístup zpět a roztrhnutí nepřítele nese. Jinak působíte jako přední modřina pro tým a používejte omráčení na nepřátelskou hrozbu a nechte tým následovat, aby ho dokončil.

Quinn

Star Guardian Quinn Splash Art

 • Podceňovaný meta výběr
 • Neuvěřitelně silný pro roams

Nevýhody

 • Vyžaduje skvělé základy laningu

. Je známo, že šampion na dálku je primárním vybíráním nejvyššího pruhu, protože může zneužití její rozsah útoku, aby obtěžoval a negnoval nepřítele z zemědělských přisluhovačů. Přestože je stále výklenkem, její vítězství se prudce zvýšilo: více než 53 procent na Emerald Elo a vyšší, podle U.GG.

Sestavení položky

Nastavení Quinn Rune

Stejně jako většina střelců, Quinn běží Fleet nohou Jako její hlavní runa Keystone. .

. . Ve sekundárním runovém stromu si většina hráčů vybere absolutní zaměření a popálení, aby maximalizoval obtěžování v rané hře a poškození výstupu.

. Její první základní položka je Statikk Shiv, což je zásadní pro rychlé strčení vln a hledání pro provádění potulů po mapě. Je to také skvělé i pro obtěžování Lane, protože řetězový efekt může také zasáhnout nepřátelského šampiona. Poté se zvedne Youmuu’s Ghostblade za letalitu a bonus za rychlost pohybu mimo boj a Respekt lorda Dominika . Dokončete stavbu s Edge of Night a Guardian’s Angel. Pokud jste obzvláště nakrmeni, můžete také získat krvežíznivý výdělek, pokud můžete využít další životní stezku.

Priorita schopností

Hlavní pořadí schopností na Quinnu je . .

Herní plán

Jako šikana v jízdním pruhu je Quinnovým nejdůležitějším cílem zneužití nepřátelského horního laneru v celé fázi laningu. .

. .

Později ve hře bude vaším cílem rozdělit push a udělat výběry, než se objeví cíle. . Připojte se k nim v boji, pokud jste obzvláště před námi. Jinak se držte strategie rozštěpení.

Illaoi

Klady

 • Jeden z nejlepších škálovacích nádrží Top Lane
 • Výjimečný potenciál výletu

Nevýhody

 • Nemá moc mobility
 • Její souprava se občas může cítit neohrabaně
 • Potřebuje položky, aby se přicházely online

. Jedním z těchto šampionů je Illaoi, který udržuje pozitivní výherní sazby napříč všemi ELO s vysokou mírou výběru (podle U.. Nejenže se dobře ušiřuje, ale nabízí poškození podobné Bruiserovi, zatímco je neuvěřitelně šampionem tanky.

Sestavení položky

Její nastavení runy se v průběhu let tolik nezměnilo. .

Zbourat, pokovování kostí a přerůstání jsou doplňkové runy ze stromu Resolve Tree. Zejména Demolish je životně důležitá runa, která pomáhá Illoaiově rozdělenému potenciálu, a je to skvělý způsob, jak získat zlato věžičky během fáze laningu. . Ten je životně důležitá runa, protože se synergizuje s Ultimate Illaoi, což jí poskytuje větší poškození, které se přeměňuje na více uzdravení.

Build-Wise, nejsilnější stavění Illaoi má ledovou rukavici jako její mýtická položka, následovaná černým sekáčkem a Hullbreakerem. Iceborn Gauntlet Grants Odpory Illaoi musí přežít přicházející poškození a zároveň pomalu aplikovat na automatické útoky. Na druhé straně jsou její hlavní poškození. . Pokud neplánujete rozdělit push s Hullbreakerem, okamžitě získejte Sterika Gage a přidejte Gargoyle Stoneplate jako poslední položku v sestavení. S touto sestavením se Illaoi stane nezachytatelným tankem a zároveň způsobí absurdní poškození.

Priorita schopností

Pořadí schopností Illaoi je poměrně r> q> w. Ale jděte na první tři úrovně, protože je to lepší pro obtěžování v rané hře. Maximalizace jejího E, Test of Spirit, nejprve umožňuje Illaoi dostat konzistentní strkání na nepřítele poškozením duchovní formy. Později ve hře můžete na polovinu zdravotní bary některých cílů pouze s jedním obsazením. Vzhledem k tomu, že Cooldown W se nestará o úroveň schopnosti, maximalizujte to.

Herní plán

Herní plán Illaoi je zvětšit a získat ty správné hroty položek, aby se stala silnějším: měli byste hrát bezpečně brzy a farma co nejvíce. Stack uchopení nehynoucího během fáze laningu s automatickým útokem W-E-Epenwed.

. Díky udržení přicházející z jejího pasivního může přehrát nepřátele a zabít je zdravotní nevýhodou. . Pokud je to možné, použijte demolish k rychlému poškození a sundaní věže.

. Illaoi vyhraje většinu zápasů, ai když nepřátelský tým požaduje, aby ji zálohovala sundat, může snadno jeden-VS-Two většina šampionů s konečným. Vyvarujte se připojení k bojů, pokud to není nutné pro důležitý cíl, jako je starší drak nebo baron Nashor.

Klady

 • Přímá souprava
 • Otravné hrát proti

Nevýhody

 • Boje v konkrétních zápasech
 • Nedostatek kontroly davu

Zatímco většina špičkových laners se otáčí dovnitř a vně meta, Trydamere se po bušlích, které obdržel v této záplatě, stal velkým návratem. Zvýšení automatického útoku je neuvěřitelně dobré pro potyčky a obchody během fáze laningu, protože je schopen obsadit auta, když většina šampionů melee nemůže.

Není tedy překvapivé vidět jeho výherní míru a přehrávací sazba skrz střechu: Tryndamere má více než 52.5 procent míry vítězství v Diamond Elo a vyšší, podle U.. Pokud nedostane nerfinovaného, ​​bude na chvíli součástí meta, takže může být spolehlivým výběrem, na který se může spolehlivý.

Sestavení položky

Trydamere Rune Nastavení pro horní pruh

. Keystone Rune je stále smrtící tempo, které mu umožní dostat horní ruku ve většině rozšířených obchodů. .

Triumf, legenda: Alacrity a Last Stand jsou doplňkové runy ze stromu Precision. Legenda: Alacrity je nutností vybírat runu, protože chcete dále zvýšit jeho základní rychlost útoku a poslední stát se dokonale synergizuje s Ultimate Trydamere. Zatímco je rozzuřen, bude mu zaručen o 11 procent zvýšení poškození. . První z nich je užitečný k přežití fáze laningu, zatímco neochvějná hodnota získává hodnota v týmových bojích a proti složení týmu pro kontrolu davu.

Pokud jde o jeho sestavení, dvě hlavní položky pro Trydamere jsou Kraken Slayer a Navori QuickBlade. Poskytují mu nejlepší poškození a pasivní předmět mýtů dává další schopnosti spěchu při automatických útocích. Zaokrouhlujte stavbu s Phantom Dancer, Serylda’s Grudge a Guardian Angel. Pokud jste rozdělili tlačení, vyměňte Phantom Dancer s Hullbreakerem, abyste získali lepší tlak na boční pruh.

Priorita schopností

. Protože jeho Q, Bloodlust, poskytuje poškození navíc a více uzdravení, chcete to nejprve maximalizovat. Vzhledem k tomu, že W, Mocking Shout, nezpůsobí žádné poškození, maximalizujte to za poslední po spřádání lomítka.

Trydamere se obvykle chce dostat dopředu od začátku hry a využívat jeho pasivní, aby vyhrál rané obchody a potyčky. Poté, co to bylo řečeno, by mohl bojovat v některých zápasech, takže pochopení toho, co byste měli dělat, je zásadní pro úspěch s šampionem.

Jeho první špice přichází při nákupu Kraken Slayer, takže se pokuste využít toto časové okno k získání výhody. V opačném případě počkejte, až druhé a třetí položky tlačí na boční pruhy: tlak Trydamere může vyvíjet je značný a stěží ho může porazit v jednom na druhém.

V týmových bojích se místo toho podívejte, aby vyčistili všechny zabití, pokud je to možné. Neobtěžujte se okamžitě jít, pokud si nejste jisti, že zabijete svůj cíl. Pokud jsou nepřátelé chytří, donutí vás k použití nejvyššího a dokončit vás, jakmile to skončí. Uvědomte si své cooldowny a pokuste se vždy provádět agresivní hry s vaší konečným připraveným.

Fiora

Pulsefire Fiora Splash Art

Klady

 • mobilní, pohybliví
 • Vysoké poškození
 • Silné v každé fázi hry, pokud se hraje dobře

 • Těžko hrát zezadu a snadno se chytit chyby

Pokud jde o top laners, které mohou změnit výsledek hry s jejich vysokým potenciálem přepravy, Fiora je jedním z nejlepších šampionů. Její agresivní a odměňující sada vyžaduje trochu času na zvládnutí, zejména pokud jde o umístění a mechanické hry, ale nakonec to všechno stojí za to.

S Fiorou v rukou zkušeného hráče může předvídat své nepřátele ve většině sólových potyček a poskytnout cenné škody a dopad na týmové boje. To je důvod, proč její sazby vítězství prudce stoupají, čím vyšší jdete na žebříčku: Fiora má v mistrovském Elo a výše uvedenou míru vítězství téměř 52 procent, podle U.GG.

Sestavení položky

Nastavení fiora runy pro horní pruh

Fiora je agresivní bojovník, který během fáze laningu chodí na krátké obchody, takže nejlepší Keystone Rune je pochopení nehynoucího ze stromu odhodlání. S tím pod pásem zvýšíte své poškození i udržování ve všech fázích hry a zároveň udělíte Fiora další zdraví, aby se její tankier stala.

. . S tím bude Fiora vždy představovat významnou hrozbu v sólových pruzích, zejména později ve hře, když získá hromadu poškození útoku.

Pokud jde o přežití, měli byste si vybrat druhý vítr a neochvějné. První obnovuje více zdraví během fáze laningu, zatímco neochvějné dárky dává extra houževnatost ke snížení příchozího davu nepřátel.

Fiora je docela hladová, zejména v prvních minutách hry, takže je chytré vybrat si manaflow kapelu, aby vylepšila maximální mana. Scorch, na druhé straně, je perfektní runa pro zvýšení vaší obchodní schopnosti, což dále zvyšuje vaše poškození.

Pokud jde o položky, měla by Fiora vybrat božský slunce jako její první položku. Poté je klíčové chytit dravou Hydru pro lepší čištění vln, vyšší poškození a životní stezku. Dokončete první trojici základních předmětů tancem smrti, pokud potřebujete odpory. Pokud jste před námi a chcete rozdělit push, místo toho získejte Hullbreaker, protože to bude nákladově efektivnější položka.

Zaokrouhlujte stavbu s kopím Shojin a jednou položkou mezi Guardian Angel a Maw of Malmortius. Ve většině scénářů bude prvním výběrem, protože získáte přístup k oživovému efektu. Chempunk Chainsword může být také dobrou situační položkou proti šampionům se spoustou udržování: vyberte si to, když je to nutné.

Priorita schopností

Při hraní Fiory byste měli jít na r> q> e> w. Šampion je fantastický v sólových bojích hlavně kvůli jejímu Q, Lunge, což způsobuje docela hodně škody a má nízké cooldown v Max Rank. Poté byste měli vložit body do svého E, Bladework, abyste mohli během potyček a bojů zvýšit své škody.

Fiora je fantastický sólový laner, ale hodně se potýká s vlnovými čištění, protože nemá žádné nástroje, aby se starala o vlny přisluhovač. . . Jen se ujistěte, že nebojujete uprostřed vln.

Jakmile odemknete svůj Ultimate, v ideálním případě ho chcete vrhnout na rozcuchaný cíl a téměř okamžitě je smazat zasažením všech životně důležitých bodů. To se však snadněji říká, než udělá. . . Někdy může být lepší použít svůj konečný na nepřátelském bojovníkovi v první linii, takže můžete nebezpečí odstranit ramena svých spoluhráčů. Budete muset posoudit situaci v každé hře.

Pokud zaostáváte, měli byste zkusit split-pushing. S Demolish a Fiorovou soupravou můžete v polovině hry velmi rychle sundat věže, protože její rané boje jsou zmírněny a mohou otevřít cestu pro váš tým vrátit se ke hře.

Polský spisovatel štábu. Mateusz dříve pracoval pro řadu prodejen a herních společností, včetně ESL. League of Legends nebo CS: GO? . Ve skutečnosti se diví, jakou hru miluje každý den více. Chtěl jít před lety, ale někde na cestě rozhodl, že žurnalistika je rozumnější volbou – a měl pravdu.