Lil Durk S Grand Theft Auto Server se vypne společností Rockstar Games | Hiphopdx, proč byl listový server Lil Durk na GTA odstraněn?

Proč byl odstraněn server Lil Durk na „GTA“

Will Smith zahajuje třídu „88“ Hip Hop podcast s Rakimem, Queen Latifah & More

Server Lil Durk ‘Grand Theft Auto’ se zavře společnost Rockstar Games

Populární zákopy Lil Durk Grand Theft Auto V Server byl údajně zastaven společností Rockstar Games a jeho vydavatel Taket-Two Interactive.

Podle PCGamesn, Obě strany vytáhly Durkův RP uprostřed jejich zákroku proti používání NFT a kryptoměny ve hrách.

Rockstar minulý týden vydal prohlášení, že by to proběhlo po „zneužití ochranných známek Rockstar a IP, značek, postav a hudby v reálném světě, včetně prodeje„ Loot Boxes “pro měnu v reálném světě nebo jeho ekvivalentu ve hře.“

Přestože se servery roleplayingu považovaly za jasné, nepladlo to pro zákopy Lil Durk.

Tým Trenches vydal prohlášení s vysvětlením, že ho zavřeli Rockstar a pozastavení – o kterém doufají, že je dočasný – serveru začalo v neděli 20. listopadu o půlnoci ET ET.

“Byli jsme požádáni, abychom zastavili všechny operace zákopů,” napsala společnost. “Nemáme jinou možnost, než dodržovat jejich požadavky, protože máme v úmyslu dělat správně od-dva a Rockstar. Budeme s nimi spolupracovat na nalezení přátelského řešení tohoto problému.“

Durk’s Trenches Server byl spuštěn dál Grand Theft Auto V V srpnu a herním přívěsu se staly virovou, když město napodobovalo Southside Chicago a představovalo nástěnnou malbu pozdního rappera OTF krále vona, který byl zabit v listopadu 2020.

Tee Grizzley je další rapper s lukrativním roleplaying serverem s názvem Grizzley World a není slovo o tom, zda jeho šestimístný shon bude také uzavřen.

V loňském roce Durkio vysvětlil GQ Jak pandemie Covid-19 vyvolala jeho lásku k hraní her a jak se naučil, jak zpeněžit lukrativní zábavu.

“Začal jsem hrát.” Volání povinnosti během karantény a byl na ní závislý, “řekl. “Nikdy jsem vůbec nehrál, ale teď jsem se naučil, jak živit na Twitch a všechny dobré věci.”. Je to už velké, ale [hraní] bude větší než sport za minutu.

TEE GRIZZLEY PODPORY LUCRATIVNÍ VIDEO HUSTLE, který platí až 25 000 $ měsíčně

“Když jsem zahájil svůj herní projekt s korunou tak těžkou a [lil] Bibby, naučili mě, jak hrát.” Volání povinnosti. Začali přicházet s nápady jako: „Můžete z toho dostat zaplaceno, mohli byste to udělat, mohli byste živit.”A začal jsem se do toho dostat více.“

V tomto článku

Více o hiphopdx

Will Smith zahajuje třídu „88“ Hip Hop podcast s Rakimem, Queen Latifah & More

novinky | 23. září 2023

Drake pečený pro „Zesty“ nový účes duhy

novinky | 23. září 2023

Nick Grant Blacks Out přes klasiku Kanye West Beat pro nový freestyle

Proč byl odstraněn server Lil Durk na „GTA“?

Hudba

V nedávném prohlášení sdílel Take-Two, že zatímco to podporuje pomocí serverů roleplay, jasně bylo jasné, že „NFT, krypto, kořist a další tam nemají domov.„Politika vymáhání by byla soustředěna na vytvoření a prodej„ kořistných krabic “v GTA V.

V herní kultuře se kořist odkazuje na spotřební virtuální položku, kterou lze uplatnit pro randomizovaný výběr jiných virtuálních položek nebo kořisti.

Takt-Two plánuje podniknout právní kroky proti výměně jakékoli kryptoměny a „krypto aktiv“, včetně NFTS. „Vytváření nových her, příběhů, misí nebo map nebo zasahování do našeho oficiálního multiplayeru nebo online služeb“ by také mohlo vést k právním opatřením, čte se v prohlášení.

Je to jen pár měsíců, co Chicago rapper oznámil svou spolupráci se společností video her letos v září. Durk se svým zákopovým serverem hostil řadu vlastních událostí a výzev pro velká automobilová krádež Hráči, a také nabízejí předměty ve hře, jako jsou auta, domy a další.

Položky však byly k dispozici pouze ke koupi prostřednictvím herní webové stránky OTF hostované na Tebexu – webové stránky, které umožňuje obchod s virtuálními položkami.

Od oznámení vydaly zákopy i OTF prohlášení, že Lil Durk’s GTA V RP Server byl požádán, aby „zastavil všechny operace“ po přezkumu od Take-Two a Rockstar.

„Právní poradce Interactive INC nás informoval., Mateřská společnost Rockstar Games Inc.,„Prohlášení zní. “Byli jsme požádáni, abychom zastavili všechny operace na zákopech.”. S těžkým srdcem jsme dostali tuto zprávu, která je pro náš tým nešťastná a co je nejdůležitější, pro naši komunitu.“

GTA 5 RP Server pro Lil Durk pozastaveno, když se rockstar zákruje na NFTS

Server GTA 5 RP pro Lil Durk zavěšené, když Rockstar zákrut na NFTS: Scruffy, plešatý muž, Revore z GTA 5 odchází od oheň domu

Server GTA 5 RP pro rapper Lil Durk byl pozastaven jako Rockstar a Interactive Two Interactive zákroky proti NFT a kryptoměnu ve hře Sandbox a GTA online a svět čeká na datum vydání GTA 6 vydání GTA 6.

V nedávném prohlášení vydavatel společnosti Rockstar Games Taket-Two uvedl, že jeho „politika vymáhání“ se zaměří na prodej a vytvoření kořistí v GTA 5 a podnikne právní kroky proti výměně kryptoměny a „krypto aktiv“, jako jsou NFTS, jako jsou NFTS, jako jsou NFTS. „Vydělávání nových her, příběhů, misí nebo map nebo zasahování do našeho oficiálního multiplayeru nebo online služeb,“ může také vést k právním opatřením od toho, aby se odebrala dva, říká vydavatel.

Lil Durk, která vlastní nahrávací společnost pouze rodina, a spolupracovala s dalšími hudebníky včetně Drake, dříve hostila server GTA 5 RP s názvem Trenches. Server hostoval vlastní události a výzvy pro hráče Grand Theft Auto a také nabízel předměty ve hře, jako jsou auta, domy a prioritní přístup. Mohly být zakoupeny prostřednictvím jediné rodiny nebo „často herních“ webových stránek pořádaných na Tebexu, webovém zařízení, které umožňuje obchod s virtuálními položkami.

Prohlášení zveřejněné jak zákopy, tak často 20. listopadu, však vysvětluje, že RP server GTA 5 Lil Durk byl požádán, aby „zastavil všechny operace“, aby byl „přezkoumán Take-Two a Rockstar“.

“Byli jsme informováni od právního zástupce společnosti Take-Two Interactive Inc.”., Mateřská společnost Rockstar Games Inc.,„Prohlášení říká. “Byli jsme požádáni, abychom zastavili všechny operace na zákopech.”. S těžkým srdcem jsme obdrželi tuto zprávu, která je pro náš tým nešťastná, a co je nejdůležitější pro naši komunitu. Nemáme jinou možnost, než dodržovat jejich požadavky, protože máme v úmyslu dělat správně od sebe-dva a Rockstar. Budeme s nimi spolupracovat na nalezení přátelského řešení této záležitosti.

„Neděle ve 12:00,“ uzavírá prohlášení, „Servery budou přezkoumány, aby byly přezkoumány Take-Two a Rockstar“. Není jasné, zda je pozastavení zákopů přímo spojeno s obnovenými politikami společnosti GT. PCGamesn kontaktoval Rockstar a tento příběh aktualizuje s jakýmikoli dalšími informacemi.

Pokud jste velký fanoušek Grand Theft Auto, možná budete chtít vyzkoušet některé další fantastické hry na otevřeném světě. Můžete si také vyzvednout několik skvělých modů GTA 5, aby se po všech těch letech cítil Los Santos naživu, nebo možná vzít nějaké další skvělé hry pro trestný čin za víru.

Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.