Lost Ark PowerPass: Jak získat powerpass a k čemu se používá, jak odemknout a používat PowerPass ve ztracené arch | Shotkul skalního papíru

Ztracená Ark PowerPass vysvětleno: Jak odemknout a použít dvě úrovně 50 Level 50

Systém Lost ARK RAPPORT je matoucí, aby se dostal na hlavu, ale náš průvodce vysvětluje vše.

Lost Ark PowerPass: Jak získat powerpass a na co se používá

Lost Ark PowerPass: Jak získat powerpass a na co se používá

The Ztracená archa PowerPass je velmi užitečná položka, která je pro Action-RPG MMO jedinečná, což hráčům umožňuje volně vyrovnat postavu po dosažení maximální úrovně s jejich prvním. Stejně jako u mnoha jiných MMO, je klíčové broušení na úrovni nahoru, spíše než se soustředit na jeden postavu a vložit do něj veškerý čas, Ztracená archa je navržen tak, aby hráči používali více znaků. The Ztracená archa PowerPass tento proces broušení zrychlí masivně, takže se podívejte na to, jak získat bezplatné powerpass.

 • Všechno, co potřebujete vědět o The Lost ARK Dungeons, je právě tady.

Lost Ark Powerpass: Jak si jeden získat

Po dokončení hlavního příběhu v Ztracená archa, Hráči obdrží PowerPass prostřednictvím systému ve hře. Hlavní příběh je klasifikován jako dokončený po dokončení darů Quest Ealyn, který se provádí v oblasti North Vern.

Lost Ark Powerpass: Jak jej používat

PowerPass umožňuje postavě zcela obejít příběh. Spíše než posílání postavy přímo na koncovou hru na úrovni 50, odemkne cestu dobrodruha.

Adventurerova cesta kondenzuje celý příběh do krátké sekce, přičemž to učí hráče základy, jak funguje systém progrese, a umožňuje hráči znovu zažívat některé z důležitých okamžiků v příběhu ztracené Arka. Po dokončení bude postava nyní na úrovni 50 a bude vybavena vybavením potřebným pro koncovou hru.

 • Přemýšlel, jak funguje přenos znalostí ztracených archů? Máme podrobnosti.

Lost Ark Powerpass: Jak získat více

Po dokončení hry obdrží hráč PowerPass, ale po použití na novou postavu bude další PowerPass okamžitě odeslán zdarma, což hráčům umožní zdarma vyrovnat druhou postavu zdarma.

To znamená, že hráči budou mít na Ztracená archa Úrovně omezující pouze dokončením hry jednou. Celkem je ve hře 15 tříd, což znamená, že hráči mohou mít tři z nich. Je možné, že o všech třech rolích hry by se mohly postarat pomocí PowerPass, nádrže, podpory a DPS charakteru.

Bohužel se zdá, že neexistují jiné způsoby, jak získat přístup k PowerPass, alespoň ne v tuto chvíli. Což znamená, že pokud chcete mít více než tři znaky plně maximalizované, budete muset znovu dokončit režim příběhu novou postavou.

Systém Lost ARK RAPPORT je matoucí, aby se dostal na hlavu, ale náš průvodce vysvětluje vše.

Ztracená Ark PowerPass vysvětleno: Jak odemknout a použít dvě úrovně 50 Level 50

Loď plaví skrz moře ztracených Arků

Snaží se zjistit powerpass ve ztracené arch? PowerPass je jednou ze dvou metod Ztracených ARK, jak posilovat postavy přímo na úroveň 50, a nejlepší na tom je, že dva z nich obdržíte zdarma. Je však trochu nejasné, kdy jsou k dispozici a jak fungují. Pokud se snažíte odemknout své powerpass nebo si nejste jisti, kdy je použít, tato příručka pomůže.

Dobrodruh

Jak používat ztracenou Ark PowerPass a jak dlouho trvá vyrovnání PowerPass?

Proces aktivace PowerPass je to, co vydává některé hráče, protože průsmyk není okamžitě k dispozici, když vytvoříte novou postavu. Naštěstí to trvá jen chvilku, než začíná. Jakmile vytvoříte svou postavu, stisknete spuštění, dotkněte se tome proroctví v oblasti Trixion Tutorial a vyberte svou pokročilou třídu. Jakmile to zamknete, vraťte se do nabídky Select Character, kde se nad tímto znakem objeví ikona „PowerPass dostupná“. Stiskněte tlačítko PowerPass napravo od spuštění a zahájíte cestu dobrodruha.

Cesta dobrodruha je krátká řada hratelných scénářů prolínaných s cutscenes a dialogem, ve kterém Beatrice shrnuje hlavní příběh. Pokud hrajete každou sekci, proces trvá asi 30 minut. Nakonec bude vaše postava upuštěna do Vern na úrovni 50 se sadou položky úrovně 302 rychlostního stupně, připravené k převzetí koncové hry. Můžete se rozhodnout přeskočit každou sekci a urychlit věci; Za dokončení každé sekce však existují odměny za položky. Doporučujeme přehrávat dostatek cesty dobrodruha, aby získala hrudník bitevní položky pro volné HP lektvary. Jedná se však o odměnu za kdysi na pěsti, takže můžete tento proces bezpečně přeskočit během druhého powerpassu.

Kdy použít ztracenou powerpass

Jakmile jste se rozhodli pro druhou třídu, můžete pokračovat a použít PowerPass. Sekundární postavy nebo „Alts“ jsou velmi užitečné v systému progrese odstupňované endgame Lost ARK. Honíte vaše vybavení bude vyžadovat stále více a více materiálů s každou úrovní a každodenní činnosti, jako jsou chaos Dungeons a Guardian Raids odměňují tolik materiálů na charakter. Provozování těchto činností na druhé nebo třetí materiály a nálevkové materiály na váš hlavní výrazně urychlí postup.

I když se nezajímáte o rychlost, může být zábavné experimentovat s jinými třídami a zároveň přijímat širokou škálu obsahu koncové hry. Ani o plýtvání powerPasss. Jakmile odemknete převody znalostí v pevnosti, můžete posílit další znaky.

To je vše, co potřebujete vědět o PowerPass ve ztracené arch! Vyrovnání staré módní cesty může trvat dlouho, dlouho, takže tyto bezplatné postavy jsou nejlepším způsobem, jak získat více postav na úroveň 50. Pokud si nejste jisti, kterou třídu si vybrat, použijte náš seznam úrovní pro nějakou inspiraci. Každá třída je však solidní, takže to příliš nestresujte. Máme také průvodce pro každou třídu, včetně stále populárního Berserker a čarodějnice.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Ztracená ark PowerPass Guide: Jak získat a používat Power Pass

Ztracená ark bojový umělec třída Wordancer

Smilegate RPG

Přemýšlel, jak používat PowerPass ve ztracené arch? Zde je přehled o tom, co to dělá a jak z toho vytěžit maximu.

Protože ztracená archa Smilegate RPG nadále vzdoruje šance a roste v číslech, devs přidávají nové pokročilé třídy a umístění rychlostí světla.

Doprovázející vysoce očekávanou aktualizaci hry je Feiton PowerPass, jedinečný rotace originálu; Funkce, která nechala hostitele hráčů poškrábat hlavy kvůli zřetelnému nedostatku informací ve hře.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zde je způsob, jak používat PowerPass Lost ARK, stejně jako verzi Feitonu a co můžete očekávat, že to udělají.

Obsah

 • Lost Ark Powerpass: Co to je?
 • Jak získat powerpass
 • Jak používat powerpass
 • Feiton Powerpass

Ztracená archa loď se plaví na dálku

Čekají na břehy Arkesie, ale jak vyřezáváte svůj osud?

Co je to ztracená powerpass?

Stručně řečeno, PowerPass je podpora, která umožňuje hráčům automaticky vyrovnat znak na 50. To vám umožní vyrovnat jinou třídu relativně rychle, místo toho, abyste se brousili veškerým hlavním příběhem.

Zatímco popis ve hře je docela holý kosti, rozpis položky na oficiálním páře titulu poznamenává, že funkce „je pomoci rychlému postupu pro znaky Alt, aby si uživatelé mohli užít obsah s různými třídami.“

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jak získat ztracení ARK’s PowerPass

Pokud chcete experimentovat se všemi různými hrdiny Arkesie, bude PowerPass vaším nejlepším přítelem. Jak však jeden získáte?

 1. Vy musí dokončit Hlavní úkol (Ealynův dárek.)
 2. Zkontrolujte své ve hře Mail.
 3. Nyní budete mít VernToken powerpass, který může být použit novou postavou k posílení ponivé části hry.

Ztracená obrazovka ARK PowerPass

Obrazovka PowerPass to hráčům neřekne – proto jsme tady!

Jak používat Lost ARK PowerPass

Jakmile získáte tuto nepolapitelnou položku, budete ji samozřejmě chtít plně využít. Za tímto účelem:

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

 1. Vybrat postava, kterou chcete posílit.
 2. Klikněte na žluté tlačítko ve spodní části obrazovky.
 3. Použij svůj PowerPass.
 4. Poté budete muset dokončit „Cesta dobrodruha“Quest, který zahrnuje úrovně 10 – 50.
 5. Dokončení vybaví vaši postavu veškerým zařízením potřebným pro obsah koncové hry.

Třída ztracené ARK Delain Assassin prochází směrem k fotoaparátu

Ze stínů se objevil zcela nový průsmyk a zaměřil se na Feitona.

Ztracená archa: Feiton PowerPass

Jak si hráči mohou vzpomenout z našeho cestovního průvodce, Feiton je domovem tajemného Delaina, Assassins Half-Demon Assassins. Toto umístění je pohlceno toxickými výpary, je jedním z nejtěžších odemknutí, ale naštěstí jsou tu devs, aby pomohli.

Příbuzný:

11 nejdražší skiny CSGO v roce 2023: Knivy, AK-47, AWP a další

Článek pokračuje po reklamě

Pokud jste již dokončili Feitonův hlavní questline, „Will“, nebo jste k tomu blízko, z 21. dubna na 30. června obdržíte a Feiton Powerpass.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Ztracené arch dubnové aktualizace Patch Poznámky

Pracujete stejným způsobem jako ekvivalent Vern, budete schopni Zvyšte novou postavu v tomto bodě ve hře, výdělek Převodovka úrovně 960 v průběhu.

Pass můžete využít až do 30. června, Přesto však vyprší potom; Nezapomeňte tedy z toho co nejlépe využít!

Článek pokračuje po reklamě

Takže to je vše, co potřebujete vědět o powerpass ztracené ARK! Hledáme decimaci dungeonů ve velkém stylu? Nezapomeňte se podívat na naše další průvodce ztracenými archy: