Luma Temtem: Jak chytit Temtem Shinies | Rock Paper Shotgun, Temtem Luma – Co jsou, kde je najít, a další | Taktika kapes

Temtem Luma – co jsou, kde je najít a další

Další tipy a triky, abyste si vytvořili čas ve vzdušném souostroví, které je trochu snazší, podívejte se na náš seznam úrovní Temtem, seznam kódů Temtem a průvodce startéry Temtem. Nebo, pokud jste to ještě nezkoušeli těžce pokémonovým monstrum-tamerem, podívejte se na naši recenzi v Temtem, abyste se sami posoudili, zda jste to dostali do svého nejlepšího krotce v zemi.

Luma Temtem: Jak chytit Temtem Shinies

Chcete vědět, jak získat Luma Temtem? Když se spěcháte a chytíte Temtem v náplastech vysoké trávy, existuje šance, že byste mohli najít vzácný Luma Temtem. Tyto Luma Temtem jsou neuvěřitelně vzácné varianty, které mají jiný barevný vzor a tři dokonalé statistiky. Díky tomu stojí za to najít jak pro sběratele, tak pro bojovníky, ale zmínili jsme se, že jsou vzácní? Ještě jednou, aby všichni slyšeli: Luma Temtem jsou velmi vzácní, takže pro ně budete muset strávit spoustu času lovem. Naštěstí existují způsoby, jak vášniví lovci Lumy zvýšit šance.

V této příručce rozebíráme vše, co potřebujete vědět o Luma Temtem, včetně současné šance najít Luma Temtem a jak se častěji vytvořit Luma Temtem.

Co je to Luma Temtem?

. Jsou to velmi vzácné varianty běžného temtemu. Pravděpodobnost setkání s jedním ve volné přírodě je asi 1 ze 7500 setkání od plného zahájení z předčasného přístupu. Budete vědět, zda jste viděli Luma Temtem, když uvidíte následující:

  • .
  • Bude to neustále zářící.
  • Vedle jeho názvu je hvězda.

. Odkazují na body přidané do základních statistik Temtemu. Každý temmeno může mít náhodnou sadu jednotlivých hodnot, takže a mít a Zaručená sada tří dokonalých jednotlivých hodnot je velmi žádoucí. Navíc existují také vychvalovací práva, o kterých je přemýšlet!

Jak často se LUMA TEMTEM SPOWN?

Současná šance na nalezení Luma Temtem je 1 v 7500. Tyto šance jsou docela štíhlé, takže i když byste mohli mít štěstí a najít jednu hned, očekávejte, že budete muset na chvíli lovit, pokud dychtíte získat Luma Temtem.

Existují však způsoby, jak zvýšit šance na nalezení Lumy Temtem. Více najdete o tom, jak zvýšit šance na Luma Temtem, který se objeví níže.

Jak zvýšit míru tření Luma Temtem

Existuje několik způsobů, jak zvýšit šanci najít Luma Temtem. Každý z nich rozbijeme dole a vysvětlíme každou z metod, abyste se mohli vrátit k lovu Lumy.

SAIPARK LUMA WEEKS

Prvním a zdaleka nejjednodušší způsob, jak získat Luma Temtem, je pustit se do Saiparku během týdne Luma. Jedná se o pravidelné události, které se konají v Temtemu, které zvyšují šanci nalezení specifické varianty LUMA v Saiparku o 4x. Pokud nejste po konkrétním Luma Temtem a jste rádi, že máte jen vše, co je v Saipark k dispozici, pak se tam vydejte během týdne Luma.

Získejte radary Luma

Dalším způsobem, jak zvýšit šance na nalezení Lumy Temtemem, je opakování vůdců dojo dojo. Pokud vyhrajete v zápase (mnohem těžší bitvy, které se řídí konkurenčním pravidlem), získáte radar Luma. Temtem Radars jsou položky, které můžete aktivovat a zacílit na konkrétní evoluční linii Temtem. Musíte je použít na místě, kde by se ten Temtem obvykle vytvořil, a způsobí to, že se cílená čára objeví v Overworld. Poté můžete tato radarová setkání řetězovat až 400krát s aktivním radarem Temtem. Čím déle váš řetězec, tím vyšší je šance na setkání s luma temtem.

LUMA Chov

Poslední způsob, jak zvýšit šanci na nalezení Luma Temtem, je chov, ale budete muset použít alespoň jeden Luma Temtem. Pokud chováte Luma Temtem s pravidelným temtem, existuje šance na 1 z 1000, že potomkem bude Luma. Pokud jsou oba rodiče Luma Temtem, zvyšuje se to na 1 ze 100. Nevýhodou této metody je, že Temtem se může chovat pouze několikrát, jak je znázorněno jejich hodnocením plodnosti, a toto číslo bude vždy pod 60.

To zabalí náš průvodce, jak najít Luma Temtem, ale stále možná budete chtít vědět, jak najít některé z nejvzácnějších Temtem. Pokud chcete získat nějakou Luma Tuwai, aby získala lesklou variantu mnoha vývoje. Chcete -li se dozvědět více o dalších výkonných tempemech a jejich vývoji, podívejte se na náš úplný seznam všech temných. Pokud stále bojujete s hlavním příběhem a potřebujete pomoc, podívejte se na náš seznam Dojos v Temtem a na našem grafu typu Temtem.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Crema následovat
  • Humble Bundle následovat
  • RPG následovat
  • Temtem Sledujte

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Když byl Dave Guides spisovatelem pro Rock, Paper, Shotgun, bylo jeho privilegiem pochopit, jak dobře hrát určité hry, aby novější hráči pochopili složitější věci o nich.

Temtem Luma – co jsou, kde je najít a další

Pokud jste na lovu LUMA Temtem pro lesklého příteli, máme jediný průvodce, který potřebujete, abyste zaručili stvoření, které stojí za to předvést online

Publikováno: 15. října 2022

Všichni chceme něco lesklého a pěkného a ve hře Crema’s Monster zkrocení, že něco je Luma Temtem. Díky své zlaté záři, vylepšené statistice a tím, že jsou důležité značení hvězd podle názvu, jsou tyto příšery krémem plodiny jak ve vzhledu, tak na konkurenční scéně, takže přidání pár na vaši stranu by mělo být prioritou.

Naštěstí naše Temtem LUMA Průvodce je zde, aby vám pomohl najít lesklý ekvivalent této hry, než se pokusíte vzít na dojos a lairs po celém souostroví vzduchu. Jak byste mohli očekávat na lesklý ekvivalent, Luma Temtem Stále nejsou nejjednodušší věci, na které byste se dostali ruce, ale pomocí našich metod byste měli mít lepší představu o tom, jak zlepšit své šance.

Další tipy a triky, abyste si vytvořili čas ve vzdušném souostroví, které je trochu snazší, podívejte se na náš seznam úrovní Temtem, seznam kódů Temtem a průvodce startéry Temtem. Nebo, pokud jste to ještě nezkoušeli těžce pokémonovým monstrum-tamerem, podívejte se na naši recenzi v Temtem, abyste se sami posoudili, zda jste to dostali do svého nejlepšího krotce v zemi.

Co jsou Luma Temtem?

Luma Temtem jsou temtemovým ekvivalentem lesklého Pokémona, i když v tomto případě jsou opravdu lesklé. Spíše než obyčejná stará paleta, kterou vidíme v sérii Pokémon, speciální příšery této hry vyvolávají magický lesk, takže je ještě jasnější, pokud máte to štěstí, že narazíte do jednoho ve volné přírodě.

Thumbnail YouTube

Velkým rozdílem mezi Lumou Temtem a lesklým Pokémonem spočívá v tom, že Luma Temtem má tendenci být konkurenceschopně životaschopný, aniž by se spoléhal na RNG pro své atributy statistiky, se SV, ekvivalentem IV, maximálním způsobem napříč třemi nebo čtyřmi ze sedmi statistik. Přesto, pokud se tyto statistiky nesplňují s tím, co potřebujete v monstrum, to není nic, co by se trochu chov Temtem nemůže vyřešit.

Co jsou šance Luma Temtem?

Pravděpodobnost nalezení odrůd Temtem Luma v pravidelné hře je 1 ze 7 500. Sotva můžete tvrdit, že čísla jsou tam ve váš prospěch, ale existuje několik způsobů, jak můžete zvýšit pravděpodobnost, že vyzvednete nepolapitelný Luma Temtem, a najdete je v další sekci.

Screenshot Temtem Luma Hedgine

Kde mohu získat Luma Temtem?

Existuje spousta metod, které vám mohou pomoci najít Luma Temtem, i když jen málokdo je zaručeno. Podívejte se na níže uvedené nadpisy pro naše vyzkoušené a důvěryhodné způsoby, jak získat příteli lesklého monster, a my se vrátíme, abychom tuto stránku aktualizovali, pokud existuje nějaký obsah po spuštění, který usnadňuje Temtem Luma Hunt.

LUMA RADAR

Radary Luma jsou speciální položky, které můžete použít ke zvýšení šance na nalezení konkrétního Luma Temtem. LUMA RADARS můžete získat výzvou a bití, vůdci dojo podruhé v konkurenční bitvě. Až budete mít svůj radar Luma, musíte se vydat do oblasti, ve které byste se obvykle setkali s konkrétním temtem z vašeho radaru Luma a více příšer se vynoří, zatímco radar je aktivní.

Chcete -li zvýšit šance Luma Temtem pomocí radaru Luma, musíte spojit co nejvíce setkání. Udělali jsme jednoduchý stůl, který najdete níže, abyste následovali, kolik řetězových setkání potřebujete, abyste zvýšili šance, aby byly ve vašem prospěch více. Jen mějte na paměti, řetězec se zlomí na 300, takže si nemyslete, že je to vaše chyba, když se řetězec resetuje.

Délka řetězce Míra LUMA Luma šance
0-99 x1 1 ze 7 500
100-199 x5 1 z 1 500
200-300 x10 1 v 750

Saipark

Ekvivalent zóny Safari v Temtem, Saipark, je naplněn speciálními příšerami na rotujícím týdně a občas je tu šance, že tam můžete chytit Luma Temtem. Pravděpodobnost se pohybuje od 1x nebo pravidelných šancí do 4x šancí LUMA v týdnu LUMA a po provedení matematiky vám to dává šanci 1 z 1 875. Chcete -li zkontrolovat, jaké jsou šance na tento týden, navštivte našeho průvodce Temtem Saipark.

LUMA Chov

Chování Luma Temtem je další možností, ale budete potřebovat alespoň jeden lesklý temmeno, než to zkusíte. Chovatel Temtem Luma spolu s pravidelným temtem má 1 z 1 000 šancí nabídnout Luma Temtem, zatímco dvě ze speciálních příšer mají dohromady mnohem nižší 1 ze 100 šancí, že vám poskytnou lesklý kamarád, můžete předvést online. Jen si pamatujte, že na rozdíl od Pokémona má Temtem limity plodnosti, takže se snažte nenosit svůj LUMA Love Machine brzy.

Tady to máte, náš Temtem Luma Guide s našimi vyzkoušenými a důvěryhodnými metodami. Další zkoušky na zkrocení monster naleznete v naší recenzi Coromon.

Více z kapesní taktiky

Connor Christie Connor je spisovatelka a popkulturní fiend se zkušenostmi s psaním pro Wargamer a The Digital Fix. Když nevytváří paluby Marvel Snap, najdete ho, jak řeší hádanky v Candy Crush, přivolává v Yu-Gi-Oh! Odkazy na souboj nebo lovit čerstvé kódy Roblox. Od té doby, co dorazil na kapesní taktiku, byl v Japonsku, aby pokryl Yu-Gi-Oh! WCS, a zároveň psát spoustu recenzí nejnovějších her Nintendo. Jeho odborný herní názor je, že Stardew Valley je stále jedinou zemědělskou hrou, která stojí za hraní v roce 2023.

Vizualizované kurzy Temtem LUMA způsobí, že lesklí lovci pláče

Temtem Tamer doprovázený PigePic se překvapeně ohlédne zpět

Vaše šance na chytání temtem luma, nebo lesklé na použití společné řeči z toho hra o sběru roztomilých příšer, je asi 1 z 6 000. Nezní to tak špatně – setkáte se s dobrým počtem divokých Temtem v jakékoli dané relaci a je to stěží Powerball šance.

Ale když uděláte tento abstraktní poměr beton a vizualizujete celou věc na jednom obrázku, jak je uvedeno Uživatel Reddit Sethiro25… Je to bezútěšný obrázek.

Aktualizace: . To znamená, že můžete mít větší šanci na nalezení jednoho v Temtem Saipark a vývojář Cremagames říká, že pracuje na „aktivním způsobu lovu Lumy“, aby se zlepšila vaše šance v budoucí aktualizaci. Do té doby si jen vizualizujte obrázek níže, ale dokonce i bezútěšník.

To je 6 000 toxolotl. Dospívající, modrá ish těsně nad a napravo od centra je jedna verze Luma, která čeká uprostřed všech ostatních, o kterých jste daleko, mnohem častěji uvidíte.

Pokemon Sword a Shield Shield Pokémon. Vaše šance na setkání s lesklým temtem jsou vždy stejné, bez ohledu na to, po čem jste nebo kolikrát jste se setkali se stejným tvorem dříve. V zásadě je to asi tak náhodné, jako je házení šipky na tomto obrázku (za předpokladu, že vás, stejně jako já, jsou hrozná v šipcích).

Nic z toho není stěžovat si na současný stav lovu Temtem Luma. Hra je stále v parního včasného přístupu a vývojář Cremagames má pravděpodobně nějaké plány, aby byl tento proces přístupnější a odměňován. Kromě toho, stejně jako jejich lesklá inspirace, je Luma jen pro vzhled. Neexistuje žádná mechanická výhoda pro houpání skupiny All-Luma, i když to pravděpodobně způsobí, že vaše soupeře PVP udělají dvojitou převzetí.

Jak nám připomíná toto nové sdílení videa z Twitch Streamers, 1 ze 6 000 se stále stává.

A 1 z 6000 šancí pro LUMA? Líbí se nám ty šance. pic.cvrlikání.com/7jrf1xg1jlfebruh 5, 2020

Přesto, pokud máte své srdce zasazené na Temtem Luma, možná budete chtít tento cíl udržet v zadní části své mysli, zatímco budete dělat jiné věci ve hře. Sledovaná Luma nikdy ne svítí, jak se říká v přísloví, které jsem si právě vymyslel.

Osobně jsem velmi šťastný Temtem má právě teď jen asi 80 tvorů, A plánuji předstírat, že jejich verze Luma jsou jen městské legendy.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Connor Sheridan

Dostal jsem BA v žurnalistice z Central Michigan University – i když nejlepší vzdělání, které jsem tam obdržel, bylo od CM Life, jeho studentské noviny. Dlouho předtím jsem začal studovat ve videohrách tím, že jsem obtěžoval svého staršího bratra, abych nechal hrát Zeldu na Super Nintendo. Dříve jsem byl stážistou pro GameSpot, spisovatel zpravodajství pro CVG, a teď jsem spisovatelem štábu v GamesRadar.

Dragon’s Dogma 2 upgraduje zametací smysl pro dobrodružství originálu

Je úžasné, že se ještě více přepravních společností snaží najmout hráče American Truck Simulator