Má Call of Duty Mw2 zombie? |, Nové zombie Call of Duty by mohly přijít, ale ne pro moderní válčení 2 | PCGamesn

Nové zombie Call of Duty by mohly přijít, ale ne pro moderní válku 2

Bohužel, ne – v moderní válce II neexistuje žádný zombie. Nikdy to nebylo na stole pro poslední titul ve franšíze Call of Duty a další obsah byl určitě předložen, pokud jde o začlenění. Naposledy se vynořilo v roce 2021 Call of Duty: Vanguard, ale to byl neúspěšný dostatečný titul All-Round. Ve skutečnosti ze všech her Call of Duty s zombie, poslední dobrý Funkce zombie byla v roce 2020 Black Ops studená válka.

Má Call of Duty Mw2 zombie?

V říjnu 2022 byl Call of Duty: Modern Warfare II propuštěn na smíšenou recepci. Pro některé to byla největší hra v historii franšízy. Pro ostatní to byla to nejhorší, co Ward, jaký kdy vytvořil. Rozdělila komunitu uprostřed, přestože se chlubilo značnou nabídkou, která zahrnovala specifikace OPS, režimy pro více hráčů a naskládanou kampaň. Dnes se díváme na tuto nabídku a zodpovězení jedné otázky: Má Call of Duty MW2 zombie?

Ve vesmíru Call of Duty je jen málo věcí stejně zábavných jako zombie. Tradičně se jedná o režim pro přežití založený na kulatém přežití, který nastavuje hráče proti nekonečným hordám-uhodli jste-zombie. Budou muset vyřešit cíle a hádanky, odemknout nové a mocné zbraně a zabít vlny krvežíznivých zombie a monster co nejdéle, aby hru porazila. Od té doby, co byla poprvé představena ve World at War, je to základní funkce, ale Call of Duty MW2 má své vlastní zombie?

Jsou tam zombie v COD MW2?

má Call of Duty Mw2 zombie

Obrázek kredit: Activision Blizzard

Call of Duty: Modern Warfare II je docela rozmanitý, pokud jde o to, co nabízí. Existuje dlouhá a značná kampaň a platforma pro více hráčů, která obsahuje kooperativní hru a téměř každý typický režim, který přišel s každou hrou Call of Duty za posledních několik let. Je to spravedlivá nabídka, která udržuje hráče pobavené tak dlouho, jak je to nutné, ale chybí mi, že jedna klíčová komponenta, která přináší miliony hráčů?

Má COD MW2 zombie?

Bohužel, ne – v moderní válce II neexistuje žádný zombie. Nikdy to nebylo na stole pro poslední titul ve franšíze Call of Duty a další obsah byl určitě předložen, pokud jde o začlenění. Naposledy se vynořilo v roce 2021 Call of Duty: Vanguard, ale to byl neúspěšný dostatečný titul All-Round. Ve skutečnosti ze všech her Call of Duty s zombie, poslední dobrý Funkce zombie byla v roce 2020 Black Ops studená válka.

Kdy se zombie vrátí do tresky?

Údajně, titul Call of Duty 2023-o kterém nyní víme, že je moderní Warfare III-bude obsahovat tradiční režim s kulatými zombie. Je to rozdíl od modelu vypuknutí studené války Black Ops, který vrhl hráče do širokého otevřeného prostředí a poskytl jim řadu úkolů k dokončení a dokonce i vozidel pro navigaci na rozsáhlé mapě. Byl to dynamický herní režim, který postavil hráče proti některým nepřátelům gargantuanů, ale nebude to replikovat v moderní válce III.

Místo toho moderní válka III vezme hráče zpět do kořenů zombie a dá jim nekonečná kola, aby přežily proti nemrtvých nepřátelských záměrů. Je to něco, s čím jsou fanoušci potěšeni – z velké části. Konec konců je to původ zombie – každý veteránský hráč Call of Duty si pamatuje boj proti nacistickým zombie na Nacht der Untoten, první mapu zombie v historii, dodnes legendární a nezapomenutelný dodnes.

Pouze čas ukáže, jak vypadá zombie v moderní válce III, ale fanoušci jsou určitě nadšení.

Nové zombie Call of Duty by mohly přijít, ale ne pro moderní válku 2

Nové zombie Call of Duty by mohly přicházet, ale ne pro moderní válčení 2. Zombie se žlutými zářícími očima z Call of Duty Black Ops 3

Zombie Call of Duty se pravděpodobně vrátí v budoucích hrách COD, s Black Ops, Vanguard a Black Ops Cold War Developer Treyarch, který zveřejňuje několik nových nemrtvých pracovních míst. Následuje to poté, co Activision potvrzuje „prémiové“ vydání Call of Duty v roce 2023, ale také uvádí, že Modern Warfare 2 a Warzone 2 nebudou dostávat zombie režim, protože hra FPS směřuje k datum vydání moderních válečných 2 sezóny 2 sezóny 2.

Treyarch inzeroval po celý leden pro řadu rolí konkrétně souvisejících s režimem Zombies Call of Duty. Konkrétně studio hledá „hlavního návrháře her Zombies“, vedoucího herního návrháře a dva úrovně návrhářů, všichni přijati do práce výhradně na zombie.

„Treyarch hledá hlavního návrháře her, který by pomohl stavět, a poté vede designový skupinu k vytvoření her Zombies pro naše probíhající a budoucí projekty,“ říká popis práce pro návrhář hry Lead Zombies. Role návrháře seniorů zve žadatele, aby „nasměrovali svou vášeň a vytvořili další zkušenosti s zombie Call of Duty.“

Přesně to, co nebo kdy může být tato zkušenost s novým zombie nejasná, ale během volání výdělků v listopadu 2022 Activision nastínil, že nové „prémiové vydání“ v sérii Call of Duty dorazí v roce 2023. Potenciálně by to mohlo být značný DLC pro moderní Warfare 2 – Sledgehammer, který spolupracoval s Treyarchem na Black Ops Cold War a Call of Duty Vanguard, který dohlíží na expanzi moderní války 2.

Alternativně, s rostoucím náborem zombie Treyarch, Cod 2023 může představovat návrat nemrtvých. Pokud jde o zombie moderní války 2, však byla Activision jasná – v červnu 2022, během rozhovoru s VentureBeat, zástupce společnosti jednoznačně „ve střelbě Infinity Ward Shooter nebude mít žádné zombie“.

Pokud stále shromažďujete zabití v nejnovější tresku, získejte ruce na nejlepší moderní zbraně války 2. Možná také budete chtít vyzkoušet nejlepší odstřelovací pušky Modern Warfare 2 nebo nejlepší moderní válečnou 2 raal mg načítání, vážně hrabat v XP.

Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.

Modern Warfare 2 Zombies: Ve hře se objevují?

Obrázky ukazující zombie z Call of Duty

Ačkoli mnoho z nich se drží na zombie, které se objevují v Modern Warfare 2, nemrtvý se brzy neobjeví.

Nedávný únik však naznačuje, že v roce 2024 je na cestě nějaký druh zážitku zombie. Zatímco čekáme na více Intel, podívejte se na náš průvodce představením seznamu Modern Warfare 2 Guns.

Spolu s kampaní a multiplayerem je režim zombie základem franšízy Call of Duty. Místo toho, aby pracovali v misích a bojovali s lidskou opozicí.

Jak fanoušci trpělivě čekají, až Infinity Ward sdílí více informací o tom, co moderní Warfare 2 nabízí, fanoušci zombie se začínají ptát, zda a Modern Warfare 2 zombie Režim je v dílech vedle zážitků pro jednoho hráče a multiplayeru.

Infinity Ward již ponořil prsty ve světě zombie spuštěním nekonečné války. Kromě toho je Treyarch široce považován za nejlepšího vývojáře pro hráče, aby získali jejich opravu nemrtvých akcí.

Přestože se franšíza vrací do moderního prostředí, není jasné, zda se zombie budou objevovat v moderní válce 2. Najděte vše, co je třeba vědět o možnosti, že se v našem centru objeví nemrtví v názvu Infinity Ward.

Má Modern Warfare 2 zombie?
Co příští pro zombie Call of Duty?
Modern Warfare 2 Zombies Replacement

Má Modern Warfare 2 zombie?

Po mediálním briefingu, který se konal před světovým odhalením moderního válečného 2 v červnu, Infinity Ward potvrzuje, že hra nebude mít zombie režim.

I když zprávy nejsou ideální, hra bude obsahovat zcela nový režim známý jako DMZ, který nese podobnosti pro útěk z Tarkova.

Pokud Infinity Ward změní svou mysl, budeme v našem centru sdílet nejnovější novinky Modern Warfare 2 Zombies.

  • Přečtěte si více: Modern Warfare 2 Guns List 2022

Co příští pro zombie Call of Duty?

I když existuje štíhlá šance na moderní Warfare 2 představující zombie, stále existuje několik pozitivních zpráv pro fanoušky.

V posledních měsících vývojář Treyarch tvrdí, že studio má „velké plány“ pro budoucí zkušenosti s zombie, což je obzvláště zajímavé. Pověsti o samostatném titulu Zombies i nadále cirkulují, protože fanoušci doufají, že se vývojář vyhne opakovanému výkonu Vanguard Zombies.

Modern Warfare 2 Zombies Replacement

Jak již bylo zmíněno dříve, je pravděpodobné, že DMZ nahrazuje zombie za moderní cyklus Warfare 2. Kromě toho se také objevují zvěsti o tom, že se specifikace ops vrátí k Call of Duty, což by mělo umožnit nějakou formu kooperativní hry.

S Modern Warfare 2 se očekává, že bude mít dvouletý cyklus, stále existuje spousta obsahu pro hráče. Ale pokud stále chcete opravit vaše zombie, budete muset hrát další Call of Duty nebo sedět pevně, dokud Treyarchův další nabídku.

To je vše, co je třeba vědět o moderních válečných 2 zombie. Další informace, nezapomeňte se podívat na naši stránku, kde najdete nejnovější zprávy, úniky a průvodce.

Pro více podobných článků se podívejte na naši stránku Call of Duty: Modern Warfare 2 a Hubs.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.