Malé detaily pouze opravdové fanoušci, kteří si všimli v protokolu Callisto, Leon Ferris | Protokol Callisto Wiki | Fandom

Leon Ferris

Jak si všimli někteří vnímaví fanoušci online, protokol dat BIOS pro Ferris vzdává hold tomuto ikonickému Sithu. . Toto není jen zábavné fiktivní jméno, ale název města je vlastně název planety „Star Wars“ Dathomir.

„Protokol Callisto“ je nyní venku a reakce byly všude. Ale bez ohledu na vaši počáteční reakci, nový hororový titul pro přežití od vydavatele „PUBG“ Krafton a tvůrce „Dead Space“ Glen Schofield je velmi v žíle titulů ve franšíze Spliver EA EA Horror. Technicky nádherná hra je exkluzivní exkluzivní představující známé herce Josh Duhamel, Karen Fukuhara a Sam Witwer, kteří se snaží přežít strašlivé zamoření ve vesmírném vězení. A fanbase již začíná odhalovat tajemství skrytá v protokolu „Callisto Protocol.”

.. .

Dejte si pozor na spoilery dopředu pro „The Callisto Protocol.

V prvním přívěsu bylo mrtvé vesmírné velikonoční vejce

Fanoušci skutečně našli první „mrtvý prostor“ velikonoční vejce v „The Callisto Protocol“ zpět v roce 2020. Samozřejmě hra nebyla venku, ale dychtiví fanoušci „mrtvého prostoru“ zkoumali všechny přívěsy s jemným zubním hřebenem. Tento sleuthing jde až do prosince 2020, kdy byl první přívěs pro „Callisto protokol“ upuštěn na herních cenách do roku 2020.

Ne 48 hodin poté, co tento přívěs debutoval, fanoušci vzali do „mrtvého prostoru“ subreddit, aby se podělili o své zjištění. . . JC byl také tady.”

Okamžitě to fanoušci vzali jako odkaz na „Dead Space 3“ a jeho dva protagonisty. „IC“ mají jasně zamýšleny jako iniciály hlavní postavy řady „Dead Space“ Isaac Clarke. .„Když viděl toto malé velikonoční vajíčko v prvním přívěsu, znamenalo první z mnoha odkazů na fanoušky„ Dead Space “, aby našli v„ The Callisto Protocol.”

Dobře, takže možná to nebude trvat Sherlocka Holmese, aby to zjistil. Toto „mrtvý prostor“ velikonoční vajíčko je přesto jedním z nejvíce zjevných odkazů na jinou videohru nebo související s médii v „The Callisto protokolu.”

Ve čtvrté kapitole „The Callisto Protocol“, s názvem „Habitat“, se hráči zakopnou po místnosti s krevními graffiti napsanými na zdi. Po třpyt se kolem mrtvoly se ocitnete v této místnosti směřující k znesvěcené mrtvole s větou „Shoot the Chapards“ napsanou v krvi nad ní. To okamžitě vede k tutoriálu o tom, jak přesně natáčení chapadla vyčnívajících z nepřátel vám poskytne taktickou výhodu. Ale kdokoli, kdo hrál původní „mrtvý prostor“. To se stalo takovým ikonickým okamžikem v sérii, že to bylo součástí remake „Dead Space“ z roku 2023 z roku 2023.

Tento typ vyprávění environmentálního vyprávění je nový způsob, jak přehrávači sdělit informace, aniž by se potřeboval rušivý tutoriál nebo drsný NPC, aby vás naplnil. V případě „mrtvého prostoru“ to bylo skutečně efektivní, adoptováno a zatmění budoucími hrami a nakonec proměnilo tento kousek graffiti v parodii sebe sama. Téměř o 15 let později Glen Schofield jasně volá zpět k předčasnému pokusu svého týmu o tomto typu narativního designu s tímto velikonočním vejcem v „The Callisto Protocol.”

Když to bylo poprvé oznámeno, měl být nastaven „protokol Callisto“ ve vesmíru „PUBG“ (cokoli, co to mělo znamenat). .„Oba IP jsou vlastností Kraftonu (dříve známé jako Bluehole), vydavatel„ The Callisto protocol “, ale vazby mezi nimi byly oficiálně přerušeny před vydáním debutujícího debutujícího studia.

V květnu 2022 se „protokol Callisto“ oficiálně rozdělil od „PUBG“ a vývojáři potvrdili, že hry již nemají žádné zjevné vazby. .

Jak si všimli hráči nějakého Eagle Eyed “Callisto protocol”, v jedné z místností ve hře je kývnut. Někteří hráči našli helmu identickou s jedním z bitvy Royale na stole. Helma svářeče je přesnou replikou přilby, kterou nosí obálku „PUBG“ z obálky „PUBG“. Jedná se o běžný typ hlavy nalezených ve hře a pravděpodobně se stal synonymem „PUBG“ než jakákoli jiná položka z názvu, takže fanoušci v Know budou pravděpodobně nadšeni, když se objeví v Black Iron Prison.

Jednou z nejdůležitějších postav v protokolu „The Callisto“ je CPT. . . Fanoušci Witwer’s Darth Maul o „Star Wars: The Clone Wars“, nemluvě o jeho hlasových talentů v jiných hrách, jako je „Days Gone“.„Co by tito fanoušci mohli Všimli jsme si, jak velkou pozornost byla věnována uznání bývalých triumfů herce. .

Jak si všimli někteří vnímaví fanoušci online, protokol dat BIOS pro Ferris vzdává hold tomuto ikonickému Sithu. Podle informací o charakteru je Ferrisovo místo narození uvedeno jako Rimohtad, Iowa (za předpokladu, že to je to, co „io“ v budoucnu znamená). Toto není jen zábavné fiktivní jméno, ale název města je vlastně název planety „Star Wars“ Dathomir.

Dathomir má zvláštní význam pro Witwera, protože tam se narodil postava Darth Maul. Návrat do Dathomiru hraje důležitou roli v oblouku postavy v „klonových válkách“ a toto malé velikonoční vajíčko skryté v „Callisto protokolu“ se zdá být jasným kývnutím, jak moc Witwerův Darth Maul znamená pro herce a vývojáři hra.

Postava Sama Witwera používá sílu . trochu

V a ještě více Službu Sam Witwer Fan, „The Callisto protokol“ vzdává hold opět jedné z nejslavnějších postav herce. Je známý nejen pro vyjádření Darth Maula v „The Clone Wars“, ale pro fyzičnost, kterou uvádí do všech svých hlasových představení. Witwer se dokonce naklonil ke své identitě jako postavu na událostech, jako je oslava Star Wars, provádějící hlas a některé z toho impozantního fyzičnosti pro potěšené fanoušky.

To se přenáší ve formě dalších paralel „Star Wars“ v „Callisto protokolu.. Jeho zapojení do experimentů na Callisto jde mnohem hlouběji než tohle. . V praxi tyto schopnosti skončí s jedním z nejsilnějších nástrojů Sith: The Force.

To není docela . Připomíná to jiný Role videoher, kde Witwer použil sílu, jako Vaderův učeň Starkiller v “Star Wars: The Force Unleashed.„Více než Maul, telekinetické síly vystavené ve scéně, jako je tato, připomínají Witwerův výkon jako Starkiller.

Město pojmenované pro hrdinu mrtvého vesmíru?

Oh, myslel jsi, že jsme skončili s velikonočními vejcemi „mrtvého prostoru“? Ne, ne. . Jak poznamenal novinář a editor kultury Alex de Vore na Twitteru, hráči Eagle Eyed mohou být schopni najít plakát pro vzdálené místo s názvem Clarke City. Toto je s největší pravděpodobností další odkaz na Isaac Clarke, hlavní postavu z trilogie „Dead Space“.

Isaac Clarke, jak jsme již dříve založili, je hlavním pilířem franšízy „Dead Space“. Určitě by to mohla být náhoda, ale vzhledem k počtu detailů souvisejících s „mrtvým prostorem“, které fanoušci již našli v „The Callisto protokolu“, by mělo smysl, aby to bylo další zábavné zpětné volání do hry, která ji silně inspirovala, která ji těžce inspirovala.

Jacobovo vlastní jméno může být další odkaz na mrtvý prostor

? Tento možný odkaz se může zdát jako dosah, ale čím více si myslíte, tím více to začíná dávat dokonalý smysl.

. . Tento kousek trivia dává určitý smysl, vzhledem k náboženským tématům původní trilogie „mrtvého prostoru“. Navíc je Jacob v mnoha ohledech podobný Isaacu, takže není špatné říkat, že pochází z protagonisty „mrtvého prostoru“.

Také, protože „protokol Callisto“ a „Dead Space“ nemohou ve stejném vesmíru skutečně existovat, termín „duchovní pokračování“ se trochu vrhne. S ohledem na to se biblické spojení mezi jmény dvou postav začíná cítit hodně .

Hlavní

Kapitán Leon Ferris Protokol Callisto. Byl to pravou rukou, aby se věnoval Duncanovi Coleovi ve vězení. .

Obsah

  • 1 Životopis
  • 2 Charakteristiky a osobnost
  • 3 Bojová strategie
  • 4 scény smrti
  • 5 Trivia

Životopis

. . Ferris dává Jacobovi tepelný respirátor a při opouštění Charonu s ním malé mluví. Jeho postoj se náhle změní, když zavolá strážce Coleho, aby zadržel Jacoba i Dani Nakamura.

. Jízda končí tím, že Ferris říká Jacobovi, že Callisto je mrtvý měsíc a Jacob, pokud jde o kohokoli jiného, ​​je mrtvý muž a že Jacob musí upustit od svého starého života a přijmout svůj nový život.

Kapitán Ferris není znovu vidět až do ohniska po postku, kde zaujal pozici ve velitelské věži a dal příkazy jakýmkoli přežívajícím četům. . . Zatímco Jacob držel na místě s GRP, začne ho zpochybňovat, když se ptá, zda Jacob má něco společného s vypuknutím, protože to začalo až příliš dlouho poté, co dorazil. Ve svém hněvu hodí Jacoba blízko výstupních dveří, které nyní na jeho druhé straně zaručily biofág. . Ferris zasáhne jednoho svými omračujícími obušek, Grps další do zdi, ale třetí se podaří řešit Ferrisa oknem příkazové věže. V tuto chvíli Jacob věří, že Ferris je mrtvý.

Později, když se Jacob a Elias pokoušejí opustit kupolí Habitat, vstoupí do vzduchové vzdušné komory a začnou se vyhovovat, aby překročili drsný, mrazivý chladný povrch Callisto. Než se však mohou plně vyhovovat, objeví se Ferris na druhé straně dveří vzduchu. . Říká Jacobovi a Eliasovi, že je vždycky cena, a pak předčasně cykluje vzduchotě.

Ferris se znovu neobjeví, dokud se Jacob a Dani nepokoušejí opustit podzemní kolonii, aby se znovu dostali do vězení. Jacob, který dosáhl laboratoře spojující obě oblasti, nakonec najde zdroj ohniska v jedné z oblastí výzkumu. Když zkoumá lahvičku obsahující vzorek biofágu, náhle se objeví Ferris a řekl Jacobovi, že má nedokončené podnikání. On je viditelně namáčen z infekce a posílen z hlediska síly a obratnosti, pokrčil kulka od Jacoba. Oba to bojují, s Jacobem nákupem času, dokud Dani nemůže otevřít dveře, které jim umožní uniknout zpět do vězení. .

. . Dr. Caitlyn Mahler také uvádí, že jediným způsobem, jak získat lék pro Daniho, je extrahovat vzorek z Ferris.

Jacob se blíží ke konci své cesty, Jacob konfrontuje strážce Cole, který vysvětluje, že ohnisko bylo nutné k urychlení lidského vývoje, a on se postaví Jacoba, přeživšího, proti Ferrisovi, Alpha, aby ukázal, že vypuknutí stojí za to za to. Ferris začne posmívat Jacoba a říká, že když byl poprvé nakažen, věřil, že to byla kletba, ale nyní si uvědomí, že to byl vlastně dárek, než zaútočil na Jacoba. Oba boje a Jacobovi se podaří krátce držet své vlastní proti Ferrisovi, ale Ferris se podaří během posledního boje získat horní ruku a připínat ho na zem. . Jacob se odvrátil od jeho transformace, dokáže se osvobodit a dva bojují v poslední době. Jacob se vyhýbal jeho úderům a pliváním projektilů a zabíjel explodéry, které Ferris předvolá na pole. .

Charakteristiky a osobnost

Předblokování, Ferris, je společnost společnosti, loajální vůči strážci a UJC a vždycky dokončete práci. Je unavený a lhostejný k Jacobově situaci, zdánlivě jen chtěl, aby se Jacob a Dani zpracovali co nejrychleji, aby mohl dokončit posun. Ignoruje Jacobovy prosby a posmívá se ho tím, že pokud jde o kohokoli jiného, ​​Jacob je mrtvý od havárie a jen přijme jeho nový život.

Poté, co dojde k vypuknutí, je zřejmé, že Ferris je blízko k odtržení od stresu a jeho skutečná osobnost ukazuje, když vytáhne svůj hněv na Jacoba, hodil ho přes místnost a posmíval se Jacobovi, zatímco ho držel na místě s jeho GRP. .

Poté, co je Ferris infikován, se jeho osobnost stane mnohem sebevědomější poté, co si uvědomila, že jeho nové síly jsou spíše dárkem než kletbou. Během jejich bojů začíná Jacoba mnohem víc, věří, že ho nemůže porazit a že infekce ho posílila než kdy jindy.