Mario hry – hrajte všechny hry Mario zdarma!, Top 6 Super Mario Bros hry pro PC

Top 6 Super Mario Bros hry pro PC

Chris Selph je technologická a odborná IT učitelka COMPTIA. Slouží také jako správce sítě a serveru a provádí údržbu a opravy počítače pro mnoho klientů.

Mario hry

Užijte si nádherný a náročný svět Mario, nejslavnějšího instalatéra. Existuje mnoho různých žánrů, od typických Mario hry běžet závody a dokonce řešit hádanky. V těchto dobrodružstvích můžete společník s dalšími slavnými herními postavami, jako jsou Luigi, Yoshi nebo dokonce princezny Peach. Jsme rádi, že jste se rozhodli hrát všechny tyto slavné hry na hrách Mario, nejdynamičtější dostupný web.

Super Mario byl vytvořen japonským tvůrcem videoher Shigeru Miyamoto pro sérii videoher Mario publikované společností Nintendo. Od svého založení se Mario objevil ve více než 200 různých videohrách. Mario, italský instalatér s nadváhou, který žije v houbovém království. Super Mario Bros je zkratka pro “Super Mario Brothers”. Protagonisté, bratři Mario a Luigi, hrají arkádovou hru, ve které musí porazit příšery, která se vynořila z odtoků v New Yorku. Cílem hry je vyčistit kanalizace otravných nepřátel, kteří se tam dostali doma tím, že je Mario otočili na zádech a vykopnili je z cesty. Kromě Donkey Kong a Wario má Mario řadu dalších nepřátel a konkurentů.

Oživili jsme žánr legendární hry Flash ve formátu HTML5 prostřednictvím “Flash z minulosti„Série. Objevte fascinující hry, které změnily dětství herní komunity přímo na našem webu. Flash bude žít navždy!

Top 6 Super Mario Bros hry pro PC

Bývalý spisovatel LifeWire Michael Klappenbach je IT profesionál a odborník na hry a herní vybavení.

Aktualizováno 28. května 2020

Chris Selph je technologická a odborná IT učitelka COMPTIA. Slouží také jako správce sítě a serveru a provádí údržbu a opravy počítače pro mnoho klientů.

Série her Super Mario je jednou z nejpopulárnějších série videoher všech dob. V průběhu let se pro PC vyvinuly desítky remake, klonů a homebrew verzí. Zde je seznam klonů a předělávek Super Mario, které byly uvedeny na tomto webu. Každá herní stránka obsahuje informace a odkazy na to, kde lze hry stahovat zdarma.

Super Mario 3: Mario Forever

Snímek obrazovky od Super Mario 3: Mario Forever

Žánr: Platformer
Téma: Super Mario Bros
Vývojář: Buziol hry
Licence: Freeware
Super Mario 3 Mario Forever je remake původní klasiky Nintendo. Tam jsou doslova desítky super Mario, ale tohle je snadno jeden z nejlepších, co jsme viděli. Acid-Play to také hodnotí jako jeden z nejlepších klonů Super Mario pro PC.

Super Mario 3: Mario Forever pro PC také obdržel zcela novou aktualizaci v roce 2015, která zahrnuje aktualizované úrovně a hraní hry.

Mario Forever Galaxy

Snímek obrazovky z Mario Galaxy

Žánr: Pasáž
Téma: Super Mario Bros
Vývojář: Buziol hry
Licence: Freeware
Mario Forever Galaxy je pokračování nesmírně populárního remake plošinového remake Super Mario 3: Mario Forever. V Mario Forever Galaxy Evil Bowser unesl princeznu Peach a vzal ji na vzdálenou planetu. Záleží na Mario a jeho přátelích, aby cestovali po galaxiích bojujících Bowserovy přisluhovače, aby ji zachránili. Hra se podobá hře Moreso.

Mario Worlds

Snímek z Mario Worlds

Žánr: Platformer
Téma: Super Mario Bros
Vývojář: Veratul
Licence: Freeware
Mario Worlds má estetiku Super Mario World a Super Mario Bros ve stylu stylu a zahrnuje vše, co byste očekávali od hry Mario; Sběr mincí, pohánění, nepřátelé a samozřejmě princezny broskev. Existují však některé nevýhody, jako je žádná možnost uložení, ale všechny ve všech hrách hrají velmi blízko původní sérii.

Super Mario Epic 2

Screenshot z Epic Dream Machine Super Mario 2

Žánr: Plošina
Téma: Super Mario Bros
Vývojář: Software Jeff Silver
Licence: Freeware
Super Mario Epic 2 Dream Machine je pokračování freewarového názvu Super Mario Epic od Jeff Silvers Software. To obsahuje vše, co byste očekávali ve hře s bočním porovnáváním Super Mario Brothers. Toto je vynikající doplněk k klonům Super Mario a tituly freeware, které jsou k dispozici online.

Super Mario XP

Snímek obrazovky od Super Mario XP

Žánr: Platformer
Téma: Super Mario Bros
Vývojář: Neznámý
Licence: Freeware
Super Mario XP je freewarový remake klasické hry Nes Super Mario Platformer a je jedním z lepších super Mario Freeware Remake/Clones, který zasáhne PC. Super Mario XP má vynikající grafiku, všechny speciální power-up a skoky, které byste očekávali od hry Super Mario a další. Je to vzato některé z nejlepších funkcí z původní série a dokonce si vypůjčilo některé od ostatních plošinců, jako je Castlevania. V závislosti na vašem nastavení by se hra mohla zobrazit v malém okně na vašem PC.

Super Mario War

Snímek obrazovky z války Super Mario

Žánr: Platformer
Téma: Super Mario Bros
Vývojář: 72dpi
Licence: Freeware
Misc: Multiplayer
Super Mario War je hra pro více hráčů, kde se v deathmatchu hrají až čtyři hráči na tradiční obrazovce Mario, aby viděli, kdo může dupat co nejvíce Marios.

Hra zahrnuje umělecká díla, zvuky a hudbu, která vypadá, jako by přišly přímo z klasických verzí Nintendo. Kromě tradičního režimu Deathmatch zahrnuje Mario Wars další režimy, jako je GettHechicken, Dominance, Capture the Flag a další. K dispozici je také editor úrovně, který vám umožní vytvořit si vlastní mapy.

Mario hry

Mario

Prožijte nějakou nostalgii staré školy s tímto epickým, klasickým mistrovským dílem pro NES hrající Mario a Luigi!

Hrajte klasickou hru Nintendo Super Mario Bros 2! Vyberte si mezi Mario, Luigi, Ropuch nebo princeznou.

Super Mario Bros 3 je jednou z největších her, jaké kdy byly vyrobeny. Čeká na vás 8 světů a mnoho šéfů a výzev.

Hrajte SNES ROM Super Mario Kart! Vyberte si z 8 znaků a zkuste porazit všechny 4 šálky.
Původní SNES HRA Super Mario World je tady. Tato hra se stala klasikou všech dob.
Remastered Super Mario 1, 2, 3 a Super Mario Ztracené úrovně se spojily do jedné hry. Pěkný!

Zcela nová hra Mario založená na Metroidu a s skvělým tématem tmavého prostoru. Noví nepřátelé, PowerUps a Final Boss.

Fantastický ROM hack s nejrůznějším novým podivným světem

Toto je skutečný Super Mario 2, který byl propuštěn pouze v Japonsku. Je to těžké! Buďte připraveni hodně zemřít.

Crazy SNES ROM Hack of Super Mario World. Tato hra vás opravdu udržuje na nohou!

Tento ROM Hack druh emuluje Super Mario Kart 8, ale také mnoho nikdy předtím nevidělo skladby na závodění

Super Mario, ale ve formě RPG. Nový nápad a zábavná hra v jednom. Uložte princeznu při boji s stylem RPG.

Zábavný hack Sega Genesis s tematickým světem a obvyklou sestavou baddies
Mario Chronicles je úžasný a náročný remake Super Mario Bros 3 pro Nintendo
Vyberte si z 8 různých postav a závodu v 5 různých šálcích v tomto úžasném Mario Kart Rom

Hrajte klasické bratry Mario pro zábavní systém Nintendo. Je to hra, která to začala!

Tato ROM je ve skutečnosti 2 hry v jednom. Vyberte si mezi Super Mario 2 nebo Mario Bros Classic.

8 nových světů, nových šéfů, nových nepřátel, nová hudba a hraní jako Mario, Luigi nebo ropucha. Další fantastický hack SMB 3.

Brutal Mario World je jedním z nejznámějších hacků ve hře SNES Super Mario World. Varování: velmi obtížné!

Snadný režim Kaizo hack pro hráče všech úrovní dovedností představující nové úrovně, hudbu, skřítky a odemknutelné světy

V tomto hacku není žádné overworld nebo zpětné posouvání. Popadněte všechny životy, které můžete, protože neexistují žádné pokračování!

Ropucha je nemocná a pouze dr. Mario ho může zachránit! Zcela nová hra s novými světy a nepřáteli, jako jsou Flying Shyguys!

Fantastický hack SMB3 s novými nepřáteli, hudbou, peněžními houbami, boty Kuribo, neviditelným Mariom a časovým zastavením lektvarů!