Marvel’s Midnight Suns New Game Plus vysvětlena | Loadrout, Midnight Suns New Game Plus Details | PCGamesn

Midnight Suns Nová hra plus podrobnosti

Pokud hledáte Midnight Suns New Game Plus podrobnosti, máme vás. Shromáždili jste svou skupinu superhumanů a rozbili Lilith do příštího týdne, ale co teď? Naštěstí, jakmile dokončíte svou misi a odvrátíte apokalypsu, můžete to udělat znovu, s využitím s využitím a téměř Všechno, co jste poprvé vydělali.

Marvel’s Midnight Suns New Game Plus vysvětlena

Midnight Suns New Game Plus: Doktor Strange, Iron Man a Scarlet Witch lze vidět

Zajímá vás, jestli a Marvel’s Midnight Suns New Game Plus je uveden ve strategické hře z Firaxis? No, proveďte vás, jaké možnosti máte po porážce příběhu hry, abyste mohli pokračovat v boji a postavách ve hře.

Se spoustou misí a bojů, abyste si při hraní opravdu potopili zuby, Marvel’s Midnight Suns vám trvá desítky hodin. Ale pokud si chcete vyzkoušet různé hrdiny a vytvořit si seznam úrovní postavy Midnight Suns Marvel Suns, přidání nového režimu hry plus by vám opravdu pomohlo s tím, že vám umožní urychlit postup v následných přehrávání po svém počátečním běhu.

Marvel’s Midnight Suns New Game Plus

Marvel’s Midnight Suns má novou hru plus režim, který je odemčen po dokončení hlavního příběhu. Nová Game Plus vám umožní zahájit novou kampaň se všemi odemčenými hrdiny a kosmetikou, udržet si úroveň přátelství, s požadavky hrdiny z odstraněných výzkumných projektů a všechny regiony se všemi darebáky a typy misí, které jsou k dispozici během celé kampaně. Jak se očekávalo od her Firaxis, jedná se o rozsáhlé nové hry plus.

Nemusíte však všechno přinést. Například zdroje, úrovně hrdiny, upgrady opatství a jakékoli schopnosti, které jste se nepřenesli na další přehrávání. Kromě toho se váš výzkum nepřenáší, ale výše uvedené požadavky jsou odstraněny.

Pokud tedy délka a čas porazit Marvel’s Midnight Suns vám nestačí, můžete to tentokrát udělat znovu s trochou rychlejší křivky progrese, když se zapojíte do bojového systému a stavíte paluby pro své hrdiny.

To pokrývá Marvel’s Midnight Suns ‘New Game Plus Mode. Pokud skákáte a chcete přehled o hře před zahájením, náš seznam postav Midnight Suns je článek pro vás, protože vás vezmeme skrze všechny, které můžete hrát jako jako.

Více z načtení

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Midnight Suns Nová hra plus podrobnosti

Pokud hledáte Midnight Suns New Game Plus podrobnosti, máme vás. Shromáždili jste svou skupinu superhumanů a rozbili Lilith do příštího týdne, ale co teď? Naštěstí, jakmile dokončíte svou misi a odvrátíte apokalypsu, můžete to udělat znovu, s využitím s využitím a téměř Všechno, co jste poprvé vydělali.

Co přesně se skládá z Midnight Suns New Game Plus? Má mít přemoženou postavu půlnoci Suns, jako je Hulk z get-go, aby se věci příliš snažily? A co všechna ta kosmetika, kterou jste tak tvrdě pracovali? Pokud se chcete přehrát jednu z nejlepších PC her vydaných letos, máme všechny podrobnosti, které budete potřebovat na Midnight Suns New Game Plus Mode.

Midnight Suns New Game Plus: Zpráva, která se objeví, když začnete novou hru plus režim v Midnight Suns

Midnight Suns New Game Plus

Midnight Suns má nový režim hry plus, kde jste schopni znovu řešit kampaň pomocí toho, co jste poprvé odemkli. Takže jakmile rozbijete Lilith do příštího týdne a zachráníte svět, můžete to udělat znovu.

Když začnete novou hru plus v Midnight Suns, přenášíte několik věcí z předchozího přehrávání. Dva pozoruhodné inkluze, které mají největší účinek, jsou vaše úroveň přátelství a seznam hrdinů, přičemž hrdinové komba jsou okamžitě k dispozici kvůli spojení, které vaše postavy již sdílejí. Jakákoli kosmetika, kterou jste možná odemkli během první doby kampaní.

Když začnete novou hru plus běh, existuje několik věcí, které se nepřenášejí. Patří mezi ně jakékoli zdroje nebo položky, které jste mohli shromáždit (Gloss, atd.), vaše hrdinové schopnosti, úrovně vašeho hrdiny a jakékoli upgrady opatství, které jste možná dokončili před ukončením hry. Veškerý váš výzkum bude resetován, ale je důležité si uvědomit, že požadavky šampionů pro dokončení výzkumu budou odstraněny, takže můžete jít rovnou pro šťavnaté vylepšení.

Tady máte všechny podrobnosti o Midnight Suns New Game Plus. Budete znovu řešit Lilith a její armádu padlé? Nyní, když víte vše o dary Midnight Suns, by maximální přátelství s každým hrdinou mělo být doddle, pokud jste se k tomu poprvé nedostali. Máme také nejlepší lovec Midnight Suns a zde se staví Spider-Man, takže tentokrát můžete opravdu způsobit poškození.

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.