Masky výročí – BHVR, mrtvé za denního světla Masquerade – Jak získat všechny masky | Ginx Esports TV

Mrtvá za denního světla zkroucená maškaráda – jak získat všechny masky

Od 22. června od 11:00 do 13. července do 13. července 11:00 ET bude zkroucená maškaráda zdobit sféra entity luxusní aktualizací. Myslím, že generátor je praktický, nevzhledný kus stroje? Zjevně jste to neviděli vyzdobené v maškarním oblečení. Zdobíme také háčky, skříňky a dokonce dáváme kompletní proměnu kaple otce Campbell, takže dávejte pozor – samozřejmě na vlastní nebezpečí, samozřejmě.

Masky výročí

Myslím, že je smutné, že Thalita a Renato nedostanou masku, ale alespoň Nea si dostanou velmi pěknou pokožku.

Který z vás by si také přál masku pro jiného přeživšího, který nedostane masku?

Komentáře

Členové příspěvky MikaelawantSyourboon: 5 189
Kate. Teď musím počkat na další výročí. Alespoň Zarina je jeden, jsem za ni šťastný
Členky Shinobusk: 5 117

Je to pro mě šílené, že Michaela, která by neměla dostat výchozí tvář pro masku, to dostala, takže na ni máte masku s tím hloupým vypadajícím kloboukem. Nicméně Nea, která má jemnou výchozí hlavu, dostane masku s ošklivým účesem, takže je pro mě 2 masky zcela zbytečné. Myslím, že každý svůj vlastní

Páteční noční příspěvky členů: 539
Pravděpodobně se nestane příčina licencí, ale pro Cheryl bych byl rád.
Příspěvky členů GoodBoykaru: 22 277

Nea dostal pěknou pokožku?? Díváme se na stejnou kůži? Také David King, jediný přeživší z 2. roku DBD bez masky, ani jeden nedostal. Opravdu se uvízl v suterénu ATP BHVR.

Chadku

Členské příspěvky Chadku: 709

Je to 6-7 měsíců po jeho kůži Louskáček. EDIT: Zapomněl jsem na jeho výročí rekoloru, to je alespoň 1 oblečení, které noví hráči nemají kvůli tomu, že je omezen na výročí.

Post editoval Rizzo 16. června
Příspěvky členů GoodBoykaru: 22 277

Opakování kůže však není stejné jako výroba nových, zejména pro ty, kteří je již mají. Během 6. výročí proudu se zmínili o tom, jak se pokoušejí uvolnit masku na jedné postavě z každého roku. Rok 2 zahrnuje pouze ukolébavku pro temnou, noční můru na ulici Elm, a přesto jeden nedostal. Mohli to samozřejmě napravit a dát mu masku pro letošní akci, zejména vzhledem k nedávnému pobouření o nedostatku kosmetiky určité postavy (Haddie, Yui, Elodie a nyní David) a přesto ne. Je to jen skličující.

Příspěvky členů Annso_x: 1 316

Yui, Zarina & Feng Min mají jeden jeden (nebo brzy), potřebuji jen Jake a všechny mé oblíbené budou mít jeden: D Jsem jen trochu smutný, že musíme čekat rok mezi šaržemi a vzhledem k tomu, že je toho hodně nových pozůstalých každý rok se zdá, že budeme muset počkat dlouho na některé přeživší. Jen doufám, že BHVR nemění názor na maškarádu a změní událost úplně, než dostaneme masky pro všechny (protože jsou velmi cool a chci je všechny)

Členky Fawiola: 87

Jsem pro vás rád, že máte masky pro všechny své oblíbené přeživší. Líbí se mi Feng a Nea, ale moc je nehraji, jsem Jill, Kate a Thalita Main a oni nic nedostanou 🙁

Příspěvky členů Annso_x: 1 316

Jsem si jistý, že Kate je v 5 nejlepších přeživších OG, kteří dostanou nejvíce kosmetiky, takže doufejme, že ona a Thalita to dostanou příští rok ! Co se týče Jill, cítím tvou bolest, haha, miluji Rebeccu a ji, ale nemůžu si dovolit jejich kosmetiku: ‘(Přál bych si, aby se postavy licencovaly také nějakou kosmetiku bezplatné akce, ale představuji si, že by bylo příliš komplikované pro BHVR požádat Každá licence pokaždé. Ghostface získává mi naději, ale věřím, že je to proto, že je to zvláštní licenční licence.

Členky Fawiola: 87

Můžeme jen doufat 🙂 Ale nejdůležitější je, že jsme všichni velmi nadšeni výročí. Nechci si stěžovat na moc haha, doufejme, že příští rok 🙂

Členové příspěvky simfeliz: 4 920

Letos jsem byl rozmazlen a moje dvě sítě dostávají masky. Jeden dokonce získává celý outfit. Mohu hrát pouze první týden akce, takže doufám, že budu mít čas na to všechno odemknout!

Ariel_starshine Členky: 386

Moje síť, Claire, Cheryl a Lisa. Vím, že jsou lisended a dva jsou legendární, ale dívka může snít 🙂

Členky Glamouroussleviathan: 969
Jen jsem si přál masku dvojčat s malou maskou pro Victora.

Emmafrostyeyes

Členové příspěvky EmmafrostyEyes: 638

David už má hodně. Haddie je naštvaný, nikdo ji nehraje. Elodie si zaslouží alespoň 1 dobrý outfit, protože všichni sát. Je tak hezká, ale její oblečení ji způsobuje, že vypadá stará

Členové příspěvky Dwight_Fairfield: 6 367
Dweet dostal svůj minulý rok, takže jsem spokojený.
Členové příspěvky MikaelawantSyourboon: 5 189

Kate je nejlepší dívka z DBD, ale chybí jí další výročí. Žádná maska ​​pro ni znovu 🙁 To je prostě smutné. Musí dát Kate více.

Emmafrostyeyes

Členové příspěvky EmmafrostyEyes: 638

Já taky Cheryl je úžasné, ale v bodě, omluva licence už není platná. Tuna licencovaných vrahů s outfity Blight a dostali jste ghostface a výročí outfit. V tomto bodě může dát Cheryl a Resident Evil Různé postavy

Emmafrostyeyes

Členové příspěvky EmmafrostyEyes: 638
Bhvr nemá rád Claire. Proto z ní udělali jen kůži a zničili jí obličej
Členové příspěvky Barnesflamu: 609
Přál bych si, aby Bill něco dostal.
Příspěvky členů GoodBoykaru: 22 277

David má hodně, jistě. Víš, kdo jiný dělá? Felix, Feng, Dwight, Mikaela, Kate, a přesto stále dostávají kůži a dostanou/dostanou masky. Takže pokud to pro žádného z nich není problém, proč je to pro Davida problém? Postava, která letos obdržela doslova méně kosmetiky než Elodie, po sbírce Brazílie, což znamená, že má nejnižší kosmetické množství z jakéhokoli původního baru Survivors žádný, a dokonce ho porazil některými licencovanými licencovanými. To je smutné.

Členové příspěvky Barnesflamu: 609

Zdá se, že přidávání více znaků rychleji než týmy navrhování a vytváření comsetics může udržet krok, má obrovskou nevýhodu. Možná je čas zpomalit?

Emmafrostyeyes

Členové příspěvky EmmafrostyEyes: 638

Už jsem mluvil o tom, jak moc nenávidím Feng za její hloupé oděvy cosplay a ona právě získává oblečení obecně. Nesnáším, že získává výročí oblečení. Ze všech přeživších, které jste zmínili, se mi líbí jen Kate a dokonce mohu přiznat, že už nepotřebuje oblečení alespoň rok. Feng 3 roky (možná se hráči Feng mohou naučit skutečně hrát hru místo hraní nákupního simulátoru v obchodě). Všechny postavy, které jste zmínili, měly svůj reflektor a čas dát to dalším postavám, které nebyly pojmenovány Haddie. Postavy jako Elodie Zarina Yun Jin jsou postavy, které chci získat lepší oblečení (pilot Zarinas Pilot Outfit prostě není pro mě). A protože někdo, kdo je hlavní postava s licencí, vše, co mohu říci, je přinejmenším vaše hlavní odrůda, zatímco moje nedokáže dokonce kombinovat nic

Mrtvá za denního světla zkroucená maškaráda – jak získat všechny masky

Cole Podany

EA FC24 Průvodce

Akce Dead by Daylight’s 2023 Anniversary se nazývá Twisted Maškaráda. Hráči jsou schopni vydělat 12 zabijáků a maskovacích masků zabijáků. Zde je, jak je všechny získat.

Mrtvá za denního světla zkroucená maškaráda - jak získat všechny masky

Akce Dead by Daylight’s Anniversary je jednou z největších událostí roku ve hře, přičemž vývojáři v loňském roce dříve říkali, že do nadcházející události vloží většinu energie svého týmu do nadcházející události. Akce zkroucená maškaráda začala 22. června 2023 a bude trvat do července 2023. Během akce jsou hráči schopni sbírat 12 jedinečných maškarních mask pro 12 různých znaků.

Zde je návod, jak získat všechny masky v Dead od The Daylight’s Twisted Masquerade Event, takže tyto položky s omezenou edicí můžete získat pro sebe.

Aktualizace 22. června 2023 - Je tu událost Dead by Daylight's 2023 Twisted Masquerade, takže jsme tento článek aktualizovali, aby odráželi, jak letos získat všechny nové masky!

Získejte všechny masky – mrtvé za denního světla maškaráda

Mrtvý za denního světla zkrouceného generátoru událostí maškaráda, aby vydělal masku

Existuje jiný proces pro vydělávání masek pro postavy zabijáků i přeživších. Pro zabijáky je o něco snazší vydělávat masky, ale pozůstalí mohou vždy najít mačka s trochou úsilí.

 • Dead by Daylight Codes (červen 2022) – Bloodpoints Free Bloodpoints a další
 • Mrtvý aktualizace denního světla 6.0.0 Poznámky k opravě
 • Mrtvý za denní světlo – Nejlepší sestavy Dredge (červen 2022)
 • Mrtvá událost pro výběr komunity denního světla – slavnosti, výsledky, další

Killerovy znaky budou muset najít pozvánky v soudním řízení a poté dokončit pokus po interakci s ním. Vrah nemusí získat určitý počet zabití nebo bodů, aby si vydělal masku.

Pozůstalé postavy budou muset najít pozvání v soudním řízení a pak přežít, dokud nebudou otevřeny výstupní brány, aby se pozvala. Pozůstalý pak vydělá masku.

Maska, kterou hráč dostává, nezávisí na tom, který postavu hrají; Například postava hrající na Onryo by mohla získat masku pro rytíře nebo legii po interakci s pozváním.

Je to skvělý nápad hrát terrorsisu, událost nabízená během události Twisted Maškaráda, pokud se snažíte vydělat masky. Tato nabídka nejen poskytuje všem ve vaší lobby 107% krevní body, ale také ukazuje auru pozvání v soudním řízení, což vám usnadňuje najít pro sebe a zajistit, abyste si vydělali kosmetiku.

Během letošní akce mohou jak pozůstalí, tak zabijáci aktivovat své pozvánky k použití zvláštní schopnosti v zápase – pozůstalí mohou blokovat umístění trezoru nebo vytvořit paletu, zatímco zabijáci mohou okamžitě rozbít palety nebo blokovat lokality přeživších. Všimněte si, že pokud své pozvánky používáte tímto způsobem, budete muset shromáždit další, pokud chcete odměnu sbírat po útěku.

Mrtvé maškarní masky denního světla

Mrtvé maškarní masky denního světla

Dvanáct různých postav přijímá nové masky na akci 7. výročí. Každá maska ​​maškarády je tematická na podpisovém vzhledu postavy nebo na osobnostním rysu. Například Jeff, který je známý svou láskou ke svému psovi, má masku inspirovanou psem.

Následující postavy obdrží nové masky maškarády v události zkroucené maškarády 2023:

 • Oni
 • Blight
 • Rytíř
 • Legie
 • Zdravotní sestra
 • Singularita
 • Felix Richter
 • Gabriel Soma
 • Jeff Johansen
 • Jonah Vasquez
 • Meg Thomas
 • Zarina Kassir

Pro potomstvo je zde pohled na 2022 zkroucené maškarády:

 • Umělec
 • Huntress
 • Duch
 • Trapper
 • Trickster
 • Deathslinger
 • Ace Visconti
 • Dwight Fairfield
 • Elodie Rakoto
 • Jane Romero
 • Michaela Reid
 • Yui Kumura

Určitě je to promyšlený dotek od vývojářů, že hráči zabijáků i přeživších mohou vydělat odměny, díky nimž budou jejich postavy vypadat hezky a vyniknout.

A to je vše pro to, jak dostat masky do mrtvých pomocí zkroucené maškarády denního světla. Pro více mrtvých tipů za denního světla, průvodce, novinky a úniky, nezapomeňte se podívat na naši vyhrazenou kategorii.

Hlavní obrázek se svolením chování interaktivní.

Pro více mrtvých novinek za denního světla si ujistěte, že se podívejte na naši vyhrazenou sekci nebo některé z našich průvodců a tutoriálů, těsně pod:

Cole Podany

Napsal Cole Podany

Cole je spisovatel štábu v Ginx Esports TV se sídlem ve Spojených státech. Je milencem všech věcí hrůzy a zejména miluje staré hororové hry jako Silent Hill a Resident Evil. Můžete ho také najít psaní o mrtvých za denního světla a spoustu dalších her. Mimo psaní pro Ginx, Cole miluje vaření a jeho dvě kočky. Můžete kontaktovat hřiště Cole na [chráněné e -mailem].

Dead by Daylight’s Twisted Marouserade Event se vrací | Všechny podrobnosti

Twisted masquerade Day Light je zpět a signalizuje návrat odemykatelných masek, háčků a generátorů s tématem událostí, nových nabídek, vzrušujících nových herních interakcí a dokonce i několika jiných světových návštěvníků. Přijďte jeden, přijďte všichni a nasákněte veškerou nádheru – možná nikdy nebudete chtít odejít.

Srdečné pozvání

Od 22. června od 11:00 do 13. července do 13. července 11:00 ET bude zkroucená maškaráda zdobit sféra entity luxusní aktualizací. Myslím, že generátor je praktický, nevzhledný kus stroje? Zjevně jste to neviděli vyzdobené v maškarním oblečení. Zdobíme také háčky, skříňky a dokonce dáváme kompletní proměnu kaple otce Campbell, takže dávejte pozor – samozřejmě na vlastní nebezpečí, samozřejmě.

BloodWeb bude také naplněn několika položkami s omezeným časem, včetně maskování baterky, nástrojů, medkitů a delikátního TerrorMisu, nového receptu vylepšeného jednou nebo dvěma tajnými složkami.

AM4294_EVENT_SCREENSHOTS_HOOK.PNG

AM4294_EVENT_SCREENSHOTS_CHAPEL-SHOT01.PNG

Am4294_event_screenshots_generator.png

AM4294_EVENT_SCREENSHOTS_CHAPEL-SHOT02.PNG

Maskovat

Pokračování tradice z loňského roku, pozvánky budou umístěny během každého soudu. Tyto pozvánky, které se tak lákaly tak lákavě na vrcholu ozdobeného sloupu, nebudou po přemístění spustit zvukovou narážku na stejném místě a po přemístění spustí zvukovou narážku. Po nalezení a nároku na jeden zabijáci i pozůstalí získají schopnost vydělat jednu z 12 exkluzivních kosmetiky masky, jakmile bude splněna konkrétní podmínka – více o tom za trochu.

Každá pozvánka má několik poplatků, které lze utratit za získání rychlého výhod ve hře. Pro pozůstalé utratit jeden poplatek za blokování okenních trezorů za vraha nebo vytvořit křehkou paletu, která se po použití zlomí. U zabijáků lze poplatky utratit za vzdáleně rozbití palety, snížit dopad omráčení nebo vystavit přeživšího po dosažení krveprolití.

Odemknutí mask

Jak tedy odemknete masku? Jsem rád, že jste se zeptal. Chcete -li odemknout masku jako zabijáci i přeživší. Samozřejmě budete muset odolat nutkání používat všechny tyto sladké poplatky během soudního řízení, ale to je vaše rozhodnutí učinit.

Kdo dostane masku?

Letos máme 12 nových masek pro vrahy a přeživší. Vezměte prosím na vědomí, že tyto masky jsou odemčeny v náhodném pořadí, bez ohledu na to, jakou roli hrajete.

Zabijáci

 • Zdravotní sestra
 • Legie
 • Oni
 • Blight
 • Rytíř
 • Singularita

Pozůstalí

 • Meg Thomas
 • Jeff Johansen
 • Zarina Kassir
 • Felix Richter
 • Jonah Vasquez
 • Gabriel Soma

AM4220_DBD_YEAR7Broadcast_3d-Renders_masks-Graphic_V2A_OverAll.png

Výzvy na události a komunitních výzvách

Zkroucená maškaráda opět obsahuje událost, doplněná dvěma úrovními nových výzev, které je třeba překonat. Tentokrát jsou čestné hosté našeho Tome několika oblíbenými fanoušky: Hillbilly a Nea Karlsson.

Pokud se chcete ujistit, že dodržují brutálně přísný kód oblékání maškarády, budete se muset projít událostí a vydělat si své oblečení dobrým staromódním způsobem.

Hillbilly – maškarní řetězová pila

Am4264_dbd_year7_event_3doutfits_1920x1080_option2.jpg

Nea Karlsson – maškarní stín

Am4264_dbd_year7_event_3doutfits_nea_1920x1080 option2.jpg

A samozřejmě, budou také kouzla, která se také odemkne: tančící marioty, vrána v přestrojení, absurdní oslava a krvavá fontána. Jaký lepší způsob, jak předvést, že jste tam byli pro druhou zkroucenou maškarádu?

AM4265_EVENT_3DRENDERS_CHARMS_1920X1080.png

Denní přihlašovací odměny

Zkroucená maškaráda je jednou z našich oblíbených ročních období a my ji chceme zaplatit dopředu. Po dobu trvání akce nabízíme denní přihlašovací odměny za měnu ve hře, přičemž každá dárková doba začíná v 11:00 ET a běží 24 hodin po dobu 24 hodin.

Denní přihlašovací odměny zahrnují různé formy ve hře měny, včetně celkem 400 000 krevních bodů a 4000 duhových střepů. Další informace naleznete v našem úplném rozvrhu Twisted Maškarní dárky.

 • 22. června: 50k Bloodpoints
 • 23. června: 250 Iridescent Shards
 • 24. června: 25k Bloodpoints
 • 25. června: 25k Bloodpoints
 • 26. června: 500 duhových střepů
 • 27. června: 50k Bloodpoints
 • 28. června: 500 duhových střepů
 • 29. června: 25k Bloodpoints
 • 30. června: 250 Iridescent Shards
 • 1. července: 25k Bloodpoints
 • 2. července: 25k Bloodpoints
 • 3. července: 500 duhových střepů
 • 4. července: 50k Bloodpoints
 • 5. července: 500 duhových střepů
 • 6. července: 25k Bloodpoints
 • 7. července: 500 duhových střepů
 • 8. července: 25k Bloodpoints
 • 9. července: 25k Bloodpoints
 • 10. července: 500 duhových střepů
 • 11. července: 50k Bloodpoints
 • 12. července: 500 duhových střepů

CA-567_DBD_0523_LOGIN_REWARD_CALENDAR_16_9.PNG

Nové sbírky

Zkroucená maškaráda je čas na to, abyste si oblékli váš nejelegantnější oděv a nová kolekce s omezeným časem představuje nové oblečení pro obličej duchů a Feng Min. Oba oblečení lze nalézt v obchodě ve hře-podívejte se na níže.

AM4346_DBD-STORE-UMBRA_TWISTEDMASQUERADECOLLECTH_BANNER_V2_1920X1080.jpg

Přinášíme také zpět zkroucené maškarní oblečení z loňského bash, maškarní barvy Dredge a maškaráda Haddieho Kaura. Každá vydělávatelná maska ​​z minulého roku bude také k dispozici ke koupi. Vydejte se do obchodu ve hře a přidejte je do svého šatníku a pamatujte-tyto oblečení jsou k dispozici pouze během výročí sezóny.

Am2930_dbd_year6_dredge_1920x1080_v3.png

Am2930_dbd_year6_haddie_1920x1080.png

AM2928_DBD_YEAR6_3D_RENDERS_MASKS_1920X1080_ALL_MASKS_V2.PNG

Prodej výročí

Zmínili jsme se, že je čas oslavit? Užijte si masivní prodej oblečení a postav, včetně až 50% sleva téměř všech postav vydaných před nástroji mučení, s některými výjimkami. A protože víme, jak se mohou určitá část naší komunity dostat, cítíme potřebu objasnit – oblečení je 30% sleva na všechny ceny. I když je zjevně, dlouho požadovaný „bez košile Felix“ je skutečně součástí dohody.

 • 30% sleva Outfity vydané před kapitolou přenosu koncového přenosu
 • 50% SLEVA Postavy vydané před nástroji Torment (výjimky níže)
 • 30% sleva The Nemesis, Leon S. Kennedy, Jill Valentine, Mastermind, Ada Wong, Rebecca Chambers, The Shape, Laurie Strode, The Ghost Face, Onryo a Yoichi Asakawa.
 • 25% sleva Nástroje postav trápení

AM4357_UMBRA_ANNIRSARY-Sale_standard-1920x1080_V5.PNG

Doufáme, že se vám bude líbit čas s zkroucenou maškarádou a rádi bychom vám upřímně děkovali za to, že jste s námi trávili čas v mlze. Nezapomeňte se uvolnit a užít si párty, rokle na hojnost TerrorMisu a věci, které šatní skříň s více maskami, než kdokoli může za jediný život nosit kdokoli.