Мастерская Steam: Bermuda Triangle, jak funguje Bermudský trojúhelník v Civ 6? | GameWatcher

Jak funguje trojúhelník Bermudy v Civ 6

Ve výchozím nastavení se nemůže vynořit na útesy nebo zdroje.

Подпишитесь, чтобы загрузить
Bermudský trojúhelník++

Этот предмет добавлен в. Некоторые игры придётся п п к как предмет б zatímcoден.

Bermudský trojúhelník je zábavný přirozený zázrak, ale většinu času nemůžete vlastně pracovat s dlaždice.

Bermudský trojúhelník++ vyvažuje chování a výnosy Bermudského trojúhelníku, aby vaše města mohla skutečně fungovat, aniž by to výnosy byly směšně OP!

  • Nyní se vynoří v pobřežních dlaždicích, ne hluboký oceán. To znamená, že když se to vynoří, bude to téměř vždy proveditelné!

Vyžaduje Gran Kolumbie + Maya DLC

Plně kompatibilní s Terra Mirabilis

To neaktualizuje výnosy v textu v nabídce výběru. FYI
Chytré opravy do skvělého zázraku. Díky chlape.

1. Dobré vědět 2. Dobré vědět a líbí se mi, že to říká, že udržuje zbarvení oceánu, vypadá to jako bouřlivá dlaždice, příliš špatné, že to nemá jako tmavé šedé mraky a blesky, které se vznášejí nad ním. lol 3. Super, myslím, že jsem si neuvědomil, že fakt zázraky neudržují výnosy základny jejich dlaždice (protože dlaždice normálně nejsou nic jako jejich základní dlaždice ve vzhledu, ale vysvětluje, proč nemůžete získat další výnosy z Marsh od Pantheon Lady z rákosí pro 2 bažinové přírodní zázraky (bohužel), i když je zvědavé, že některé zázraky „jezero ve vzhledu“ získávají další nadšence od C jako C.S. a budovy, které kurva pobřeží, protože základní tituly jsou zcela nahrazeny. Děkujeme, že jste to vyjasnili! 🙂

p0Kiehl [создатель] 31 окт. 2020 9:45

Ve výchozím nastavení se nemůže vynořit na útesy nebo zdroje.

Nemělo pobřežní dlaždice na oceánské dlaždice. To je jen model zázraku. Model zázraku nelze změnit, protože pro něj nemáme přístup k aktivům. Myslím, že to stejně vypadá dobře a není matoucí.

Nemá pod sebou základní výnosy pobřežní dlaždice. Není divu, že si udržuje výnosy terénu. Výnosy jsou čistě z zázraku. Výnosy jsou vhodně zobrazeny na výše uvedeném snímku.

Navrhněte: Líbí se mi, že jste mu dovolili vynořit se na pobřežních dlaždicích, ale můžete se ujistit, že se na útesy (z důvodů motivu nevytvářejí, a předpokládám, že pokud se vynoří na zdroje, které jsou zničeny, nebo se jim to jen vyhýbá, protože pokud je, pokud je možné, že by měl získat více bonusů na 3 dlaždicích, které se vynoří, kromě svých vlastních bonusových výnosů a výnosu přirozeného oceánu. Otázka: Takže to jen otočí pobřežní dlaždice, které se rozšiřuje na oceánské dlaždice? (Vaše obrázky def udržujte tmavě modrou barvu vody na 3 dlaždicích, na které se vynoří, i když vedle půdy, nebo je to jen vizuální věc a to se stále počítá jako pobřeží pro výnosy?) Protože se zdá, že pro výnosy jsou to oceánské dlaždice, 2food, 2Gold, 2SCI, ale pokud by to byl oceán, bylo by to 3 jídlo btw, pro dvojitý soused Reprezentujte to na vašem druhém obrázku. (Takže na základě vašeho mod, zdálo se, že jste dostali výnosy na hlavních 3 dlaždicích správně nebo tak něco.)

Jak funguje trojúhelník Bermudy v Civ 6?

Jak funguje trojúhelník Bermudy v CIV 6?

Už jste někdy přemýšleli, co je to Bermudský trojúhelník a co to dělá v civilizaci 6? Přestože je civilizace 6 stará asi deset let, v této hře je stále mnoho věcí, které je třeba objevit, a vzácný fenomén trojúhelníku Bermudy není výjimkou.

stránky, kde by se měla objevit reklama ->
stránky, kde by se měla objevit reklama ->

Poprvé přidán v balíčku Maya & Gran Colombia, tento přirozený zázrak je v mnoha ohledech záhadný. Možná vás zajímá, co by se stalo, kdybyste ve hře narazili na trojúhelník Bermudy? A jak to funguje? Pokud jste zvědaví a chcete o tom vědět víc, tady je vše, co potřebujete vědět o Bermudském trojúhelníku v civilizaci 6.

Jak funguje Bermudský trojúhelník v Civ 6

Jak funguje trojúhelník Bermudy v CIV 6?

Jak funguje trojúhelník Bermudy v CIV 6?

V civilizaci 6 je trojúhelník Bermudy přirozeným zázrakem průchodu se třemi dlaždicemi, který může objevit jakákoli civilizace. Poskytuje +5 vědecký bonus za sousední dlaždice, učinit z něj perfektní kotva pro město zaměřené na vědu, protože to město dá další výhodu ve výzkumu a vývoji.

Po objevení mohou být odeslány jakékoli námořní jednotky nebo pultované jednotky, aby vstoupily do Bermudského trojúhelníku. To jim dá schopnost „tajemných proudů“, Poskytování pohybu +1. Díky tomu je obzvláště užitečný pro objevování světa a skautingu potenciálních zdrojů.

Ze všech zázraků v této hře je trojúhelník Bermudy možná nejzajímavější. Jak to? Způsob, jakým to funguje, je poněkud podobný bílé díře.

Když tam posíláte námořní nebo zahájené jednotky, budou teleportovány na dlaždici oceánu na druhé straně světa. Tato zajímavá funkce může být užitečná, pokud se snažíte vyčistit své nepřátele nebo navázat rychlou invazi.

To shrnuje vše, co potřebujete vědět o trojúhelníku Bermudy. Přestože je Bermudský trojúhelník vzácným výskytem, ​​který se vynoří pouze na oceánských dlaždicích, v určitém okamžiku můžete mít to štěstí, že se setkáte s ten, který se vynoří blízko pobřeží. Když k tomu dojde, můžete pro své město využít obrovského výnosu vědy. Se správnou strategií může být trojúhelník Bermudy mocným nástrojem, který pomůže jakékoli civilizaci rozšířit a dosáhnout vítězství.

Aktualizujte se o nejnovějších novinách PC Gaming sledováním GameWatcher na Twitteru, zkontrolujte naše videa na YouTube a dávejte nám jako na Facebooku . Můžeme také zahrnout odkazy na affiliate obchody, což nám dává malou provizi, pokud si něco zakoupíte. Děkuji.

O Michelle Cornelia

Jsem spisovatel s více než dva roky zkušeností s pokrytím videoher. Přispěl jsem k útoku Fanboye, kde jsem psal o široké škále her, od konkurenčních titulů až po příběhové zážitky.