Meta oznamuje svou náhlavní soupravu Quest 3 VR – The Verge, Meta Quest 3: Vše, co víme o nadcházející náhlavní soupravě Meta S | Věci

Meta Quest 3: Všechno, co víme o nadcházející náhlavní soupravě Meta

Kromě toho připravovaná aktualizace softwaru pro Quest 2 a Meta’s Draip Quest Pro zvětší jejich výkon CPU a GPU a umožní škálování dynamického rozlišení.

Meta oznamuje svou náhlavní soupravu Quest 3 VR

Meta’s Next Major Headset byla konečně odhalena a Meta plánuje sdílet více na své události Connect 27. září.

Aktualizováno 1. června 2023, 16:36 PM UTC | Komentáře

Sdílejte tento příběh

Náhlavní souprava přichází letos na podzim s 128 GB verzí k dispozici za 499 $.99 plus „Další možnost úložiště pro ty, kteří chtějí více prostoru“ za nespecifikovanou cenu. Ve srovnání se svým předchůdcem, The Quest 2, je design Quest 3 lehčí a pohodlnější, s „40 % štíhlejším optickým profilem“ (aniž by zohlednil rozhraní obličeje z pěny), zatímco nový čip Snapdragon uvnitř má dvakrát grafický výkon.

Meta’s Quest 2 (vlevo) a Quest 3 (vpravo) náhlavní soupravy VR Obrázek: Meta

Je také kompatibilní s hrami Quest 2, což je dobré, protože se stará náhlavní souprava drží, ale za velmi známou nižší cenu. Meta uvedla, že od 4. června Quest 2 sníží svou cenu o 100 až 299 $.99 pro verzi 128 GB, zatímco verze 256 GB získává snížení ceny 80 $ z 429 $.99 až 349 $.99. To zruší loňský zvýšení cen na základním modelu a dělá verzi s dalším úložištěm levnějším, než tomu bylo dříve.

Pokud máte zájem o Quest 3, můžete se zaregistrovat zde pro více informací.

Kromě toho připravovaná aktualizace softwaru pro Quest 2 a Meta’s Draip Quest Pro zvětší jejich výkon CPU a GPU a umožní škálování dynamického rozlišení.

To přichází těsně předtím, než se očekává, že Apple oznámí svou dlouhotrvající náhlavní soupravu smíšené reality a hodiny před vitrínou pro hry na platformě VR Meta, která začíná později v 13:00 ET. Meta uvedla, že bude mít titul AAA Adventure, který by tam ukázal a slíbil další podrobnosti, které přijdou během každoroční události Meta Connect naplánované na 27. září.

Quest 3 Touch Plus ovladače Obrázek: Meta

Už jsme měli docela dobrou představu o tom, jak by se Quest 3 otřásl Markem Gurmanem Bloomberg Začátkem tohoto týdne podrobně popisuje své praktické zkušenosti s tehdy neznaněným zařízením a podává zprávy o lehčím a pohodlnějším designu, který přidává nové senzory a přepracované ovladače.

Video jasně ukazuje tři nové oblasti senzoru po přední části zařízení, které nejvíce odlišují od dřívějších verzí, stejně jako popruh hlavy. Gurman popsal, že zóny ve tvaru pilulek drží čtyři kamery rovnoměrně rozděleny mezi levou a pravou stranu-dvě z nich jsou plnobarevné kamery a dvě standardy-a jediný hloubkový senzor uprostřed, který by mohl zlepšit výkon AR náhlavní soupravy.

Vidíme také nové ovladače Touch Plus s Trutouch Haptics „Pro zážitky, které můžete cítit“, bez starých prstenů, které měli pro sledování pozice. Toto oznámení se nepodařilo detailu o nastavení senzoru, ale hloubkový senzor by měl pracovat s ovladači a Meta potvrzené sledování rukou bude tentokrát podporováno z krabice.

Úkol 3 explodoval pohled Obrázek: Meta

Korekce 6. června, 12:28 ET: Původně jsme nesprávně označili fotografii Touch Plus Controllers jako řadiče Touch Pro. Navíc dřívější verze tohoto příspěvku uvedla, že Quest 3 je o 40 procent lehčí než Quest 2; Ve skutečnosti má čtyřicet procent „Slimmer optický profil“Než jeho předchůdce.”. Litujeme chyb.

Meta Quest 3: Všechno, co víme o nadcházející náhlavní soupravě Meta

Meta Oculus Quest 3 Headset

Meta potvrdila, že náhlavní souprava Quest 3 je na cestě. Bude spuštěno 27. září v Meta Connect 2023.

Poslední produkovaná meta náhlavní soupravy byla Quest Pro na začátku roku. Došlo k zklamání na to, ale Meta doufá, že její nová náhlavní souprava osloví masy.

Quest 3 je náhlavní souprava smíšené reality (MR) pomocí technologie meta reality, ale také podporuje virtuální realitu (VR), takže ji lze použít pro oba typy her a aplikací. Jo, a pro posouvání nově spuštěné aplikace Threads také samozřejmě.

Ve skutečnosti část Meta dříve známá jako Oculus říká, že se o tom dozvíme více na Showcase společnosti Meta Connect 27. září, takže očekávejte, že datum vydání 3 bude brzy poté.

Meta Quest 3 na první pohled

  • Náhlavní souprava 128 GB začíná na 499 $.99/499 $.99. Bude existovat verze s dosud nedefinovanou vyšší úložnou kapacitou.
  • Quest 3 je poháněn čipem Qualcomm Snapdragon XR Qualcomm Snapdragon. To nabízí „dvakrát grafický výkon“ versus Quest 2.
  • Náhlavní souprava je smíšená realita (MR) využívající technologii meta reality, ale také podporuje virtuální realitu (VR).
  • Náhlavní souprava má „štíhlejší a pohodlnější formový faktor“ – navíc Meta říká, že je o 40 procent tenčí díky designu palačinky, kterou můžete vidět na obrázcích níže.
  • Náhlavní souprava nabízí vyšší rozlišení než Quest 2. Nabízí také vysoce věrnou barevnou přechod pro smíchání skutečného světa s virtuálním.
  • K dispozici jsou 4MP RGB barevné kamery, hloubkový senzor a 10x více průchodných pixelů ve srovnání s Quest 2. Vizuály mají téměř 30% podporu v usnesení ve srovnání s úkolem 2.
  • Quest 3 používá přepracované (vzhled, žádná smyčka!) Dotkněte se plus ovladače, ale pokud si přejete, můžete použít dotykové řadiče Quest Pro. Touch Plus Controllers také používají haptiky Trutouch, které poprvé debutovaly v Touch Pro Pro. Ruční sledování je podporováno z krabice (přímý dotek), takže nemusíte nutně používat řadiče vůbec.
  • Quest 3 je zpět kompatibilní s katalogem Quest 2 více než 500 VR her a aplikací.
  • Quest 3 bude odeslán ve všech zemích, kde je v současné době podporován meta Quest. Meta říká, že Quest 2 se bude i nadále prodávat, ale nyní za nižší cenu 299 $.
  • Můžete se zaregistrovat jako první, kdo si koupí meta quest 3.

Meta Quest 3 cena

Meta Quest 3

Mark Zuckerberg dříve řekl, že cena bude v rámci zóny 300-500 $, ale neočekávali jsme, že to bude přímo na horním konci této závorky-499 $.99, nebo 499 GBP.99 ve Velké Británii.

To je poměrně nákladné a nevyhnutelně začne srovnávat s Sony PlayStation VR 2. Slyšíme, že Quest 2 by se mohl snížit cenu na 299 $, což by bylo mnohem přitažlivějším pro ty, kteří mají průběžný zájem o VR.

Současný Oculus Quest 2 dostal cenu pokles na 299 $, což dává větší smysl.

Quest 3 bude mít nárok na nedávno ohlášenou službu předplatného Quest+ VR. To je meta verze PlayStation Plus. Přístup můžete získat za 7 $.99/7 £.99 za měsíc, nebo 59 $.99/59 £.99 GBP ročně. Za tyto náklady získáte přístup ke dvěma kurátorským titulům VR každý měsíc.

Návrh úkolu 3

Meta Quest 3

Quest 3 je určitě elegantnější než jiné náhlavní soupravy Oculus/Meta. Díky použité technologii objektivu (více o ní níže) je náhlavní souprava o 40% štíhlejší než Quest 2, tvrdí Meta.

The Quest 3 používá ergonomicky navrženou verzi řadičů dotykové plus, ale pokud si přejete, můžete použít dotykové pro řadiče pro dotykové pro profi. Zejména na ovladačích nyní nejsou žádné vnější sledovací prsteny. Meta říká, že to způsobuje, že se cítí jako přirozenější prodloužení vašich rukou. Také zabírají méně místa.

Quest 3 Hardware

Meta Quest 3

“Naše vizí je, abychom vám umožnili projít.” Všechno Realita způsobem, který je intuitivní a nádherný.„To jsou poněkud zkreslené myšlenky Marka Rabkina, viceprezidenta Mety pro VR. Říká, že Quest 3 půjde „nad rámec přísných klasifikací„ virtuální reality “a„ smíšené reality “, aby poskytoval skutečně zážitky z příštího generace, které vám umožní bez námahy smíchat fyzické a virtuální světy.

„Meta Realita vám dává hlubokou, pohlcující magii VR a svobodu a potěšení z toho, že váš fyzický svět bude zábavnější a užitečnější s MR. Jsme nadšeni, co vývojáři a tvůrci mohou stavět na platformě Quest.“

Quest 3 aplikace a hry

Meta Quest 3

Meta Quest 3

Na začátku roku 2023 Alex Heath z Verge informoval, že VP VR, Mark Rabkin, uvedl, že pro The Quest 3 bude „41 nových aplikací a herních přenosů pro Quest 3.“

Hodně jsme se dozvěděli jsme o hrách Quest 3 na Meta Quest Gaming Showcase. Meta hovořila o 16 hrách – včetně nových titulů, aktualizací a reimaginovaných klasiků. Podívejte se na: Největší novinky a přívěsy z léto 2023 Meta Quest Gaming Showcase

Nejvýznamnější odhalení akce bylo Asgard’s Wrath 2 a Assassin’s Creed: Nexus VR. Tam byl také Stranger Things Vr, Očekávám, že zemřete 3: COG ve stroji a 7. host.

Zde můžete sledovat celou přehlídku:

Tenčí, lehčí náhlavní souprava s plně barevným průchodem, novou čipovou sadou a exkluzivními herními funkcemi zní jako dobrý prodej. Quest 3 není přesně přátelský k peněžence, ale ukazuje na další krok ve smíšené realitě a nemůžeme se dočkat, až budeme jít. Tady je to, co jsme si mysleli o Quest Pro.

Profil obrázku Dan Grabham

Dan Grabham Šéfredaktor

O

Dan je šéfredaktorem věcí, pracuje přes časopis a věci.Televizní web. Náš šéfredaktor je pravidelný na technologických pořadech, jako jsou CES v Las Vegas, IFA v Berlíně a Mobile World Congress v Barceloně, jakož i na jiných startu a akcích. Byl soudcem ceny CES Inovace Awards. Dan je zcela platforma agnostická a velmi doma pomocí a psaní o Windows, MacOS, Android a iOS/iPados plus spousta a spousta gadgetů včetně zvukového a inteligentního domácího vybavení, notebooků a smartphonů. Byl také dotazován a citován na celé řadě míst včetně Slunce, BBC World Service, BBC News Online, BBC Radio 5Live, BBC Radio 4, Sky News Radio a BBC Local Radio.

Oblasti expertizy

Výpočetní technika, mobilní, zvuk, inteligentní domov

Sdílejte toto:

Související obsah

Nejlepší náhlavní souprava PS4 2023: Přezkoumáno a hodnoceno

Upgradujte svůj zvukový zážitek s naším průvodcem nejlepšími náhlavními soupravami PS4 pro každý rozpočet

Nejlepší náhlavní souprava PS4 2023: Přezkoumáno a hodnoceno

Zvýšejte svůj iPhone 15 na další úroveň stylovým příslušenstvím Spigen

Vylepšete svůj nový iPhone 15 pomocí sofistikovaných případů a příslušenství Spigen

Zvýšejte svůj iPhone 15 na další úroveň stylovým příslušenstvím Spigen

Průvodce vánočním dárkem 2023: 25 Nápady na dárky pro gadget pro hráče a herní geeky

Získejte svou slavnostní hru s těmito sušenkami k tlačítku

Průvodce vánočním dárkem 2023: 25 Nápady na dárky pro gadget pro hráče a herní geeky

Všech 10 nejlepších

10 nejlepších smartwatches 2023 Zkontrolováno a hodnoceno: Top Smartwatches, které si můžete koupit dnes

Hledáte nejkrásnější chytré hodinky? Od sportovních tickers až po společníky smartphonu, jedná se o nejchytřejší nositelné nositele, které si můžete koupit.

10 nejlepších tablet 2023 Zkontrolováno: Nejlepších břidlic k nákupu

Hledáte nový tablet? Od lehkých břidlic po profesionální umělce jsou to nejlepší tablety, které si můžete koupit právě teď

10 nejlepších sluchátek v uši 2023 Recenzováno a hodnoceno: Nejlepší sluchátka k nákupu dnes

Zde najdete perfektní pár skutečných bezdrátových sluchátka pro každé ucho a rozpočet, vše přezkoumané a hodnocené

Nejlepší inteligentní domácí zařízení 2023

Chcete upgradovat svůj chytrý domov? Od termostatů s podporou internetu po inteligentní reproduktory je to nejlepší připojená technologie, kterou si můžete koupit

10 nejlepších sluchátka o překročení uší 2023

Ať už hledáte pár bezdrátových, hlukových a rozpočtových sluchátek, náš výběr nejlepších nadměrných sluchátek zní skvěle

Získejte informační bulletin ve své doručené poště!