Meta Quest 3 – Vše, co potřebujete vědět Tom S Guide, Meta Quest 3 Cena, specifikace a vše, co zatím víme, | Techradar

Meta Quest 3: Cena, specifikace a vše, co zatím víme

. Došlo také k následnému úniku meta quest 3 specifikace, které vyplňují některá oznámení meta meta.

Meta Quest 3 Datum vydání, cena, specifikace a nejnovější zprávy

.

Nová náhlavní souprava bude obsahovat svěží design nad svým předchůdcem, včetně 40% štíhlejšího celkového designu a nového čipového sady Snapdragon pro napájení své virtuální reality a smíšené reality zážitky.

Znamená to, že za privilegium zaplatíte o 200 $ více než Meta Quest 2, takže pokud chcete ušetřit trochu hotovosti.

Čtěte dále pro všechno, co víme zatím o meta quest 3.

  • Tento únik meta quest 3 je špatná zpráva, pokud máte quest 2 – tady je důvod
  • Dejte si pozor, Apple Vision Pro – Meta a LG se spojí na nové náhlavní soupravu pro Quest Pro

Meta Quest 3 Datum vydání

Generální ředitel Meta Mark Zuckerberg uvedl, že Meta Quest 3 bude vydána letos na podzim, s vědomím, že na konferenci Meta Connect bude odhaleno další podrobnosti 27. září na konferenci Meta Connect Connect.

. Očekává se, že to bude sloužit jako oficiální spuštění pro novou náhlavní soupravu s oficiálním datem předobjednávky, které je v té době pravděpodobně oznámeno.

Dostali jsme uniklý rozbalení nové náhlavní soupravy a přestože nám to neřeklo nic, co jsme nevěděli, bylo skvělé vidět náhlavní soupravu ve volné přírodě. Určitě to vypadá štíhlejší než Quest 2, jak bylo slíbeno. .

A v překvapivém vývoji by platforma Meta Quest – včetně Quest 3 – mohla přijít do Číny. Meta a Tencent jsou údajně v rozhovorech, aby přinesli náhlavní soupravy na čínské trhy, což bylo bojem kvůli riziku krádeže duševního vlastnictví a regulačních obav.

Meta Quest 3 cena

Meta Quest 3 začne na 499 $, což je 100 $ než The Quest 2 a jeho cenovka 399 $/399 £. . Doufejme, že to nebude dělat to samé s úkolem 3.

Neexistuje žádný oficiální u.K. nebo australské ceny, ale očekávejte, že to bude kolem 499 GBP a možná někde mezi AU 629 a 700 USD za Austrálii. Zajímavé je, že Aussies zaznamenal snížení ceny pro 256 GB Quest 2, který klesl z 789 USD na AU 719 $, takže očekávejte konkurenční ceny v zemi dolů.

Celkově to vypadá, že meta rozšiřuje cenu náhlavní soupravy Quest. . A stojí za to si zapamatovat, cena Quest 3 podřízne 549 psvr 2 a nevyžaduje to konzoli hry 500 $, aby ji napájela.

V důsledku příchodu Quest 3 Meta uvedla, že sníží cenu Quest 2 zpět na 299 $ za 128 GB verzi a 349 $ za model 256 GB.

A vypadá to, že více lidí bude moci použít Quest 3 při spuštění, než bylo možné použít Quest 2. Meta revidovala své minimální věkové požadavky na své náhlavní soupravy VR na pouhých 10 let. Jedná se o vážné snížení věku z předchozího limitu náhlavních souprav pro náhlavní soupravy o 13 let. Je to také nižší práh než dvanáctiletý minimální věk pro PSVR 2, který se zdá být pozoruhodný zmínit.

Meta Quest 3 specifikace

. Došlo také k následnému úniku meta quest 3 specifikace, které vyplňují některá oznámení meta meta.

Přejeďte přejetím a horizontálně rolujte

Cena 499 $.00 (pro 128 GB model) [potvrzeno]
Očekávané datum vydání 27. září
procesor Qualcomm Snapdragon XR2 (Gen 2)
12 GB
Zobrazit LCD s 2064 x 2208 pixelů na oko
Obnovovací frekvence 120 Hz
509 gramů
Životnost baterie Až 3 hodiny
Ano [potvrzeno]
Připojení Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0

Za prvé, Quest 3 bude mít možnost základního úložiště 128 GB, s „další možností úložiště pro ty, kteří chtějí více prostoru.. .

Druhým významným upgradem, který je oficiálním, je použití čipu Qualcomm Snapdragon Qualcomm Snapdragon. To, co ten čip bude, není jasné, ale uniklé specifikace pro Quest 3 naznačují, že to bude Qualcomm Snapdragon XR2 (Gen 2). Ať už je čipová sada nakonec volána, je to oficiální, že Quest 3 bude mít dvojnásobek grafického výkonu, takže můžete očekávat kvalitnější vizuály ve hrách a zážitcích VR.

. . .

. Mysleli jsme si, že Quest 3 zasáhne rozlišení displeje 4 128 o 2 208 pixelů nebo 2 064 o 2 208 pixelů na oko – což spadá do souladu s metrikou „téměř 30%“. . Následné úniky také naznačily, že 2064 x 2208 pixelů na oko bude oficiálním řešením.

. .

Doufejme, že bychom také měli získat upgrade RAM s Quest 3. . To je významný upgrade oproti 6 GB RAM na palubě Quest 2.

Pokud jde o výdrž baterie, Quest 3 nebude upgrade. Podle technologického ředitele Meta Andrew Bosworth bude výdrž baterie „přibližně stejná jako Quest 2, plus nebo mínus.„Ale vzhledem k očekávání vyššího výkonu zasažení stejných počtů výdrže baterie znamená, že se baterie vylepšila během úkolu 2.

Meta Quest 3 Design

. . .

. .

Zdá se, že flexibilní síť obklopuje čočky Quest 3, které vypadají, že by mohly být snadněji upraveny pro nastavení správné mezipapilární vzdálenosti pro nositele; existuje zvěsti, že by to mohlo být potenciálně motorizovaný význam IPD lze nastavit stisknutím tlačítka. .

Únik konektoru popruhů Meta Quest 3 má některé možné špatné zprávy, i když pro majitele Quest 2 přemýšlí o upgradu. . To znamená, že příslušenství Quest 2, které se připojují přes popruh. Není to šokující vývoj – ale je to zklamání.

Celkově vypadá Quest 3 jako více svelte a pohodlné náhlavní soupravy na delší dobu.

.

Posledně jmenované by mohly dát řadičům stejnou úroveň pokročilého haptiky, které se nachází v Sense Controller.

Bohužel, Touch Plus Controllers se – frustrovaně – spoléhá na jednorázové baterie AA. . Podání FCC naznačuje, že náhlavní souprava Quest 3 a případně řadiče Touch Plus by mohly získat bezdrátový nabíjecí doku podobný Meta Quest Pro Pro. .

Meta Quest 3 Potenciální funkce

. To vám umožní vidět skutečný svět kolem vás v plné barvě skrz náhlavní soupravu, spíše než v monochromu, jako je tomu u PSVR 2. .”

Neočekávejte však žádnou techniku ​​sledování očí, což znamená, že žádné vykreslování PSVR 2 pro chytře vykreslení věcí, na které jste se zaměřili, a snižování věrnosti věcí ve vašem periferním vidění, aby se snížil napětí na GPU.

Další funkcí, která byla potenciálně unikána, je „inteligentní strážce náhlavní soupravy.„V úniku, možná výuková videa z Meta Quest 3 předvádějí průvodce k použití nového systému Guardian k nastínění vašeho pokoje pro překážky. .

. V únikových videích se ve vašem okolí vezmou kamery a hloubkovou senzor Quest 3 a mapují celou místnost nejen proto, aby poskytovaly bezpečný prostor pro VR aktivity, ale aby zajistily, že zážitky přesně interagují s objekty v místnosti. Meta musí tuto novou funkci ještě potvrdit, ale pokud je to skutečné, jedná se o vážný upgrade oproti úkolu 2.

. A stejně jako The Quest 2 získá přístup k Meta Quest Plus. Quest Plus je služba předplatného VR Gaming Meta, která předplatitelům nabízí dvě kurátorské hry měsíčně za pouhých 7 $..

Jen proto, že Meta má nový příchozí náhlavní soupravu, neznamená, že zapomíná na populární Meta Quest 2. Ve skutečnosti oznámení Quest 3 vypadalo, že Quest 2 bude nyní sloužit jako vstupní bod do Metaverse pro blízkou budoucnost, přičemž Quest 3 poskytuje konečný zážitek z meta quest. .

Jeden rozdíl? . Není jasné, jak je tato propagace rozšířená, ale pokud je to legitimní, mohla by meta rozdávat doplňky 60 $ Quest 2 zdarma. Nečekejte nic podobného pro Quest 3 kdykoli.

Pokud nemůžete čekat na 3 úkoly, necítíte se, jako byste museli. . Podívejte se na naše tři důvody, proč byste si měli koupit Meta Quest 2 právě teď.

. . A zatímco obě náhlavní soupravy předvádějí své rysy smíšené reality, obě náhlavní soupravy jsou skutečně odlišné. . Podívejte se na naše Apple Vision Pro versus Meta Quest 3 FAMEF-OFF pro úplné zhroucení.

I když neznáme všechny podrobnosti Meta Quest 3, vypadá to jako solidní zlepšení oproti předchůdci. A s rostoucí knihovnou her Quest VR, která se do něj zapojí, by mohla být náhlavní soupravou na tento podzim, pokud jste nová ve virtuální realitě.

. Pokud meta může nadále vytvářet zážitky a exosystém VR, mohl by být úkolem 3 náhlavní soupravu, která by posunula dopředu přesunu do Metaverse. Sledujte tento prostor.

Meta Oculus Quest 3 plovoucí vedle jeho ovladačů v tmavé prázdnotě

.

Meta’s Meta’s Feling-Friendly Quest 3 Headset, oddělená od dražší, Premium Meta Quest Pro, bude dražší než Oculus Quest 2. To se dá očekávat u nové náhlavní soupravy 2023 a změkčení rány meta snížilo cenu Quest 2, takže můžete alespoň vyzkoušet VR, pokud máte přísnější rozpočet, i když to není nejnovější a největší verze z to. A Quest 3 bude největší, s meta to nazývá „nejsilnější náhlavní soupravou“.

Nyní existuje spousta nových a oficiálních informací o Meta Quest 3 a určitě se formuje jako uchazeč, pokud jde o vrchol našeho seznamu nejlepších náhlavních souprav VR, které si můžete koupit. .

.

Existují také zprávy, že Meta Quest 3 může mít schopnost proměnit jakoukoli tabulku na klávesnici VR. .

  • Co je meta úkol 3?
  • Meta Quest 3 Datum vydání: “Fall” 2023, ale s největší pravděpodobností září nebo říjen
  • Meta Quest 3 specifikace: Nemáme mnoho podrobností, ale Meta říká, že je to jeho „nejsilnější náhlavní souprava“
  • Meta Quest 3 Design: Podobně jako Quest 2, ale štíhlejší a ovladače postrádají sledovací prsteny

Meta Quest 3 cena

Zatím Meta potvrdila pouze cenu 128 GB modelu Quest 3, který bude prodávat za 499 $ / 499 GBP. .”

Nejsme si jistí, že přesně tak jak Tento upgradovaný model poskytne mnoho dalších úložišť, ale je velmi pravděpodobné, že tam bude celkem 256 GB. .

Meta Quest 3 Datum vydání

Potvrzoval se, že Quest 3 byl spuštěn v „Fall 2023“, což znamená, že s výjimkou jakýchkoli zpoždění bychom měli vidět, že se spustí někde mezi měsíci září a prosincem 2023. Oficiální stránka Meta pro The Quest 3 uvádí, že další podrobnosti budou odhaleny na události Meta Connect, která se odehrává 27. září.

Vzhledem k rozvrhu vydání Meta Quest Pro, který byl podrobně popsán na Meta Connect 2022 a byl spuštěn brzy poté, očekáváme, že Meta Quest 3 bude spuštěna krátce po připojení v září nebo říjnu. Budeme muset počkat a uvidíme, co se Meta rozhodne.

Meta Quest 3 specifikace a funkce

Nyní máme oficiální informace, přímo z úst Meta, o specifikacích a funkcích, které můžeme očekávat pro Meta Quest 3. Vždy to byla bezpečná sázka, že náhlavní souprava bude i nadále samostatným zařízením, a to určitě zůstane pravda. Abyste hráli ty nejlepší hry VR, nebudete potřebovat počítač nebo externí zařízení.

Nejprodávanějším zlepšením pro Quest 3 je funkce průchodu barev s vysokou věrností, která by vám měla umožnit prohlížet si bezprostřední okolí prostřednictvím vysoce kvalitní kamery. Nejenže vám to pomůže naplánovat váš hrací prostor, ale také by mělo pomoci rozšířené a smíšené reality se staly ještě pohlcujícími.

Quest 3 byl také potvrzen sportovat 40% štíhlejší optický profil oproti poslednímu generálnímu quest 2. To sníží hmotnost zařízení a mělo by to umožnit celkově pohodlnější přehrávání. Podobně byly jeho řadiče Touch Plus přepracovány s ergonomickým designem. Mezi další vylepšení v této oblasti patří vylepšená sledování rukou a ovladač haptická zpětná vazba, podobná bezdrátovému ovladači DualSense pro PS5.

. Přesto jsme také viděli konfliktní zprávy, že místo toho naznačují displeje OLED a mini LED displeje. Zdá se, že na tom, na čem se analytici shodují, je určitý druh vizuálního vylepšení na Quest 3 – tedy očekávejte zlepšenou kvalitu zobrazení a vyšší rozlišení.

. Víme, že Quest 3 bude obsahovat displej s vyšším rozlišením než Quest 2, spárovaný s čočkami palačinek pro větší čistotu obrazu a celkové snížení hmotnosti zařízení. Tyto čočky by měly také zlepšit zobrazení pohybu, doufejme, že sníží nemoc pohybu a obávaný efekt obrazu, který trápí mnoho náhlavní soupravy VR, dokonce i PSVR 2.

A konečně, Meta potvrdila, že Quest 3 bude poháněn nejnovějším čipovým sadou Snapdragon od Qualcomm. Podle vlastních slov Meta nový čipová sada „přináší více než dvojnásobek grafického výkonu jako předchozí generace Snapdragon GPU v Quest 2.„Měli bychom pak očekávat docela významný skok ve vizuální kvalitě.

Když se oficiální datum spuštění blíží, objevilo se rozbalení náhlavní soupravy online, což nám poskytlo lepší pohled na estetiku a design Meta Quest 3.

Quest 3 opětovně utekl #metaquest #quest3 pic.cvrlikání.com/kfjxx5qxi7august 23, 2023

Meta Quest 3 – Co bychom chtěli vidět

. A přesto, i když to jasně vede balíček na trhu VR, stále padá na některé úskalí, které technologie jako celek trpí. Zde je seznam aktualizací, které chceme vidět na Oculus Quest 3:

Vylepšená prevence nemocí pohybu
. . I když dosud neexistuje jasná cesta k tomu, aby byla žádná náhlavní souprava VR imunní vůči závratě uživatelů, přesto bychom chtěli vidět vylepšení na Oculus Quest 3.

Lepší fit
. Zatímco Quest 2 je opravdu pohodlná váha, když je na hlavě, může být stále trochu klaustrofobické dosáhnout dobrého, těsného přizpůsobení. . Tyto výše uvedené návrhové zvěsti naznačují, že nové zařízení Oculus by mohlo některé z těchto problémů vyřešit.

Vylepšené sdílení médií
. Proces by mohl být ještě efektivnější, takže bychom rádi viděli, jak Oculus 3 zpřístupňuje celou dohodu.