Můžete hrát Call of Duty: Modern Warfare 2 na Steam Deck?, Call of Duty: Modern Warfare 2 Steam Deck Rekordus je v pořádku, Dev říká | PCGamesn

Call of Duty: Modern Warfare 2 Steam Deck Rekordum je v pořádku, říká Dev

Špatnou zprávou je, že se zdá, že hra nebude při spuštění podporována na parní balíčku. Na požádání v rozhovoru, návrhář Bereox Studio UX/UI Marc-Alexandre Boulanger-Milot, řekl: „Ne. Hlavním problémem s parní palubou je [že] běží na Linuxu a aby hra běžela na PC, musíte mít ovladač jádra vyvinutého PC pro anti-cheat, “(přes PCGamesn). Zdá se, že to je podobné důvodům, které daly mnoho jiných konkurenčních titulů FPS, a proto má smysl, že by to také nedostalo oficiální podporu – alespoň ne při spuštění. Boulanger-Milot připustil, že v budoucnu může být možná oficiální podpora.

Můžete hrát Call of Duty: Modern Warfare 2 na Steam Deck?

Parní paluba spojuje některé z nejlepších funkcí PC a konzoly do pohodlného, ​​kapesního rozhraní. Hráči jej mohou použít k hraní her na mobilním a zakotvené na displeji a zároveň mohou snadno přepínat mezi parní palubou a herním počítačem pomocí dynamické synchronizace cloudu ve svých hrách. Navíc to umožňuje hráčům přístup téměř Každá hra v katalogu Steam.

To znamená, že existuje několik her, které ne práce na konzole. Bylo to objeveno brzy na tom, že „Apex Legends“, „Destiny 2“, „PUBG“ a „Rainbow Six Siege“ nemohou běžet na parní palubě. To je z velké části způsobeno skutečností, že iniciativy anti-cheat, které tyto konkurenční hry vyžadují, aby se provozovaly, jednoduše nepracují s operačním systémem používaným mobilním herním zařízením. Bungie dokonce zašla až do zákazu hráčů, kteří se snaží obejít nekompatibilitu hry na platformě z tohoto důvodu.

Nyní je však na obzoru nová konkurenční hra. Remake „Call of Duty: Modern Warfare 2“ se nastaví na spuštění 28. října 2022. To má fanoušky přemýšlel, zda tento vysoce očekávaný nový přírůstek do franšízy „Cod“ bude běžet na parní balíčku, nebo jestli to bude další černá značka proti výběru herní konzole.

Žádná oficiální podpora parního balíčku při spuštění

Špatnou zprávou je, že se zdá, že hra nebude při spuštění podporována na parní balíčku. Na požádání v rozhovoru, návrhář Bereox Studio UX/UI Marc-Alexandre Boulanger-Milot, řekl: „Ne. Hlavním problémem s parní palubou je [že] běží na Linuxu a aby hra běžela na PC, musíte mít ovladač jádra vyvinutého PC pro anti-cheat, “(přes PCGamesn). Zdá se, že to je podobné důvodům, které daly mnoho jiných konkurenčních titulů FPS, a proto má smysl, že by to také nedostalo oficiální podporu – alespoň ne při spuštění. Boulanger-Milot připustil, že v budoucnu může být možná oficiální podpora.

Jedním z hlavních rozdílů mezi „Call of Duty: Modern Warfare 2“ a hry jako „Destiny 2“ je však to, že Activision se nezdá být zájem o potrestání hráčů za nalezení vlastního způsobu, jak získat „Modern Warfare 2“, aby pracovali na Parní paluba. Podle PCGamesna Boulanger-Milot tvrdil, že ti, kteří dostanou hru, aby pracovali na konzoli. To však vyvolává více otázek. Pokud je problém anti-cheat, který nefunguje na operačním systému Linux založeného na linuxu? Pouze čas ukáže.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Steam Deck Rekordum je v pořádku, říká Dev

Call of Duty: Modern Warfare 2 Steam Deck Rekordum je v pořádku, Dev říká: Call of Duty: Modern Warfare 2 postavy se shromáždí pro bitvu

Zatímco Call of Duty: Modern Warfare 2 Steam Deck Support nepřijde při spuštění, hráči, kteří najdou alternativní způsoby přístupu ke hře z jejich zařízení, nebudou čelit zákazům, podle toho nejlepšího vývojáře ze studia Helping the the remaster. Je to skvělá zpráva pro hráče, kteří doufají, že budou hrát moderní Warfare 2 ze svých zařízení s nadějí, že remaster žije až do svého odkazu, že je jednou z nejlepších kampaní Call of Duty k dnešnímu dni.

Marc-Alexandre Boulanger-Milot, návrhář UX/UI od Beedoxu, navrhl problém se systémem Ricochet Anti-Cheat ve hře řídit problém.

Na otázku, zda by hra byla kompatibilní s Steam Deck, odpověděl Boulanger-Milot: „Ne. Hlavním problémem s parní palubou je [že] běží na Linuxu a aby hra běžela na PC, musíte mít řidiče jádra vyvinutého PC pro anti-cheat … možná nakonec bude podporováno, bude to podporováno.“

Potvrdil však také, že ačkoli to nebude hratelné na parní balíčku „mimo krabici“, hráči nebudou čelit zákazům při hledání řešení.

Zdá se, že problém souvisí s parníkem, operačním systémem založeným na Linuxu ve Valve. Vzhledem k tomu, že podvodníci stále převládají v mnoha hrách FPS, jsou anti-cheatová opatření ve svém úsilí o zajištění férového hraní složitější. To však znamená, že některé populární hry FPS nejsou kompatibilní s Steam Deck, protože Steamos nedokáže dostatečně přizpůsobit takové herní nástroje pro anti-cheat.

Steam v současné době kategorizuje Modern Warfare 2 jako „neznámé“, ozvěna nejistoty Boulanger-Milot o tom, zda společnost Bereox bude schopna vyvinout hru způsobem, který odpovídá podpoře Steam Deck v budoucnu, což by ji přidalo k více než 6 000 zařízením zařízení více než 6 000 zařízení ověřené hratelné hry.

Jinak, Call of Duty: Modern Warfare 2 Systémové požadavky nevyžadují nejmodernější vybavení a jiné hry s podobnými specifikacemi jsou ověřeny jako kompatibilní. Naštěstí to znamená, že hráči mohou být schopni vyřešit problém stahováním Windows nebo pomocí jiných linuxových řešení, aby umožnily hře běžet a nebudou čelit žádným důsledkům, aby tak učinili.

Další možností by mohlo být, aby se hráči naučili, jak nastavit NVIDIA GeForce nyní na Steam Deck, aby obešli softwarovou anti-cheatovou opatření. Přestože se jedná o možné řešení, nezdá se, že by to bylo pravděpodobné, že kdykoli NVIDIA GeForce v současné době nemá v současné době žádné hry ze série Call of Duty na své cloudové herní platformě.

Populární Space Looter Shooter Destiny 2 také trpí problémy s kompatibilitou s Steam Deck kvůli jeho anti-cheat softwaru. Bungie však zaujala opačný přístup a uvedla, že by to vydalo zákazy hráčům, kteří se snaží hru vynutit na svých zařízeních.

Bez ohledu na to, jak plánujete hrát Call of Duty: Modern Warfare 2, je tu spousta nadšení, protože hra pokračuje ve beta beta. Podívejte se na naše aktualizace Call of Duty: Modern Warfare 2 Datum vydání, náš seznam misí moderních Warfare 2 a List Modern Warfare 2 (2022), abyste viděli, kdo nyní vyjadřuje vaše oblíbené postavy.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Můžete hrát moderní válku 2 na Steam Deck?

MW2 na parní palubě

Pokud vás zajímá, zda lze na parní balíčku přehrávat moderní válku 2! Ale zatímco Modern Warfare 2 funguje skvěle na parní balíčku, připravit se na nějakou práci, než na ní spustí.

Přestože to bylo několik měsíců od spuštění gangbusterového prodávání, střílečky AAA, stále neexistuje způsob, jak hrát moderní válku 2 nativně na parní balíčku při startu.

Je to kvůli distribuci Linuxu, Arch, na kterém je Stepas postaven. Nejen, že je nekompatibilní s anti-cheatovým systémem Modern Warfare 2, je pro Valve ještě obtížnější napodobovat, co vyžaduje prostřednictvím protonu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Existuje několik způsobů, jak to je několik způsobů, ale je tu masivní úlovek. Budete muset nainstalovat Windows nebo použít vestavěné streamování Steam s parním odkazem, abyste jej přemístili z vašeho počítače Windows do samotného paluby.

Můžete hrát moderní válku 2 na Steam Deck – s Windows

Není to však všechno zkázy a chmurné, protože Infinity Ward uvedl, že pokud nastane řešení, nebude vás to zakázat. Řešení však již existuje, ale vyžaduje, aby se rozběhlo hodně práce.

Článek pokračuje po reklamě

Budete muset nainstalovat Windows na parní balíček přes USB jednotku. Toto spolu s minutovou velikostí SSD paluby – dokonce i na 512 GB – znamená, že byste pravděpodobně museli obětovat Steas ve prospěch Windows.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Proč jej chcete nainstalovat na SSD a ne na kartu microSD? Karty microSD by mohly fungovat jako magie na Steasos, ale pro Windows? Nikdy nechcete načíst nafouklý operační systém na něco tak malého.

Příbuzný:

Top 10 nejdražších NFT, které kdy byly prodány

Článek pokračuje po reklamě

Jakmile je Windows nainstalován, zdá se, že Modern Warfare 2 funguje téměř bezchybně. Testeři při předčasném vydání režimu kampaně hry naznačují, že na stroji je dost šťávy na hraní 800p, 60 snímků za sekundu, se středním nastavením.

Chcete -li to uvést do kontextu, je to v podstatě to, co byste hráli na Xbox One nebo PS4. Navíc, s přidáním vylepšené podpory doku a externí úložiště, které je docela snadné na Windows se zařízením, možná nemusíte také obětovat téměř 200 GB, kterou tato hra nakonec zabere.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Proč Modern Warfare 2 nefunguje na parníms

Ricochet se musí zavěsit na určité části oken, aby ověřil podvádění. Vzhledem k tomu, že Linux je stále malým pramenem hráčské základny, je jasné zdroje, které byly přiděleny jinde.

Dokonce i dvě zprostředkovatelské vrstvy, které uživatelé Valve a Linux používají k tomu, aby běželi hry Windows, nefungují. Ani proton, ani víno neobnoví potřebné procesy, aby Ricochet fungoval.