Můžete hrát Honkai Star Rail na parní balíčku? Dexerto, můžeš hrát na Honkai Star Rail na parním balíčku? Charlie Intel

Můžete hrát Honkai Star Rail na parní balíčku

Můžete vyzkoušet následující a spustit HONKAI Star Rail na parní palubě:

Můžete hrát Honkai Star Rail na parní balíčku?

HONKAI STAR RAIL REAL BEAP

Při pohledu na hraní HONKAI Star Rail na parní palubě? Nakonec jsme našli odpověď po kopání hluboko a provedli jsme výzkum sami. HONKAI STAR RAIL je sledování blockbusteru na Hit Hoyoverse, Honkai Impact 3. Studio také vyvinulo dopad Genshin. S přílivem lidí, kteří chtějí hrát hru na cestách, jsme prozkoumali, zda hra běží na ručním počítači Valve, parní paluba.

Článek pokračuje po reklamě

Hoyoverse je však se svými hrami docela přísný. PC verze Honkai Impact 3, Star Rail a Genshin Impact All obsahují robustní anti-cheat systém, který hláskuje potíže pro ty, kteří ho chtějí spustit nativně na Steam Deck.

Článek pokračuje po reklamě

Provozuje Honkai Star Rail na parní palubě?

Hvězdná železnice Honkai nebude nativně běžet na parní palubě. Aby bylo možné jej hrát, budete vyžadovat instalaci Windows 11. Máme úplné průvodce, jak to udělat, spolu s výměnou vašeho SSD.

Článek pokračuje po reklamě

K dispozici je také další krok, který musíte udělat, pokud se vám podařilo nainstalovat Windows na parní balíček. Chcete -li dostat GamePad zabudovaný do parní balíčku do práce, musíte sledovat proces v tomto projektu GitHub a nainstalovat jej.

Hvězdná železnice HONKAI nebude na palubě nativně fungovat kvůli své neuvěřitelně přísné anti-Cheat. I když to vyzkoušíte na různých verzích protonu, vyvinul se ventil překladatelské vrstvy, aby se aplikace Windows fungovaly na Linuxu, nemohli jsme získat hru správně.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Můžete hrát Honkai Star Rail na parní balíčku?

Hook in honkai Star Rail

Hoyoverse

Honkai Star Rail byla propuštěna na více platformách a během několika týdnů získala pozornost milionů hráčů. Pokud si chcete užít HONKAI Star Rail na přenosném zařízení, podívejte se na tento průvodce na kompatibilitě hry s Steam Deck.

Honkai Star Rail, poslední kapitola v herním vesmíru Hoyoverse, vyrábí vlny v herní komunitě. Od rozmanitého obsazení postav a krásného otevřeného světa až po více úkolů a vzrušujícího boje má vše, co byste očekávali od akčního RPG.

Článek pokračuje po reklamě

Stejně jako Genshin Impact je Honkai Star Rail k dispozici na mnoha platformách a fanoušci přenosných herních zařízení jsou přirozeně zvědaví, aby se dozvěděli o jeho kompatibilitě s parní palubou. Kapesní herní počítač Valve zvládne spravedlivý podíl špičkových her a tady je vše, co je třeba vědět o spuštění Honkai Star Rail na něm.

Článek pokračuje po reklamě

Obě verze TRACLBLAZER v HONKAI STAR RAIL

Honkai Star Rail není k dispozici na konzolách Xbox a The Game Pass.

Je Honkai Star Rail hratelná na parní balíčku?

Ne, HONKAI STAR RAIL není kompatibilní s parní palubou Protože jeho anti-cheat nefunguje se parníky. Zatímco Action RPG společnosti Hoyoverse je hra Windows, Steam Deck pracuje na parní, operačním systému založeným na Linuxu.

Článek pokračuje po reklamě

Poté, co to bylo řečeno, existuje několik řešení, která vám pomohou hrát Honkai Star Rail na Steam Deck.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Jak hrát Honkai Star Rail na Steam Deck

Můžete vyzkoušet následující a spustit HONKAI Star Rail na parní palubě:

  1. Nainstalujte Windows 11 na parní palubě.
  2. Stáhněte si tento projekt GitHub a nainstalujte jej pro vylepšení ovládacích prvků ve hře.

Na rozdíl od mnoha her nebude Honkai Star Rail běžet ani na Steam Deck ani s protonem, jehož cílem je provozovat hry Windows na Linux Systems. Je to s největší pravděpodobností proto, že přísný anti-cheat hry se objevuje jako ovladač zařízení ve Windows, ale Steamos to není schopen replikovat to.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Dlouhý příběh krátký, nemůžete hrát Honkai Star Rail na parní balíčku bez instalace Windows 11 na vaše zařízení. Samozřejmě, pokud Hoyoverse udělá potřebné změny v anti-cheat HSR, může být hra v blízké budoucnosti oficiálně kompatibilní s parním balíčkem.

Pro více informací o HONKAI Star Rail, podívejte se:

Mohu hrát honkai: Star Rail na parní palubě?

Hrajte HONKAI Star Rail na TCL 40 XE 5G

HONKAI: Star Rail je nejnovější titul Gacha od vývojáře Impact Genshin Mihoyo. Je k dispozici jako mobilní hra na Android a iOS a na stolních počítačích Windows. Koncem tohoto roku také vývojář vydává titul na PS4 a PS5. Ale mohou to majitelé parních balíčků hrát? Zjistěte níže.

RYCHLÁ ODPOVĚĎ

Ne, nemůžete oficiálně hrát honkai: Star Rail na parní balíčku z krabice. Můžete však nainstalovat Windows na parní balíčku a spustit název bez hlavních problémů.

Přejít na klíčové sekce

Můžete hrát Honkai: Star Rail na parní palubě?

Ovládací prvky parní paluby

Oliver Cragg / Android Authority

HONKAI: Star Rail není k dispozici pro hraní na systémech založených na Linuxu, která zahrnuje parní balíček. Důvodem je systém anti-cheat, který Mihoyo zaměstnává ve svých hrách. To však neznamená, že je to nemožné.

Parní balíček je pozoruhodně univerzální a umožňuje více operačních systémů. Pokud opravdu chcete spustit Honkai: Star Rail na parní balíčku, můžete nainstalovat Windows 11 spolu s parníky v konfiguraci s duálním bootem. Nemusíte provozovat parníky nebo Windows 11; Můžete nainstalovat jak vedle sebe, tak boot do kterého si vyberete. To znamená, že můžete ponechat celou vaši parní knihovnu k dispozici na straně Steasos, ale zavést se do Windows 11, když chcete spustit Honkai: Star Rail. Tato metoda je však poměrně komplikovaná a více-krotká, protože zahrnuje rozdělení jednotky parního balíčku. Budete také potřebovat parní balíček s více než 64 GB úložiště.

Alternativně můžete nainstalovat Windows 11 na kartu microSD a zavést z ní. Toto je jednodušší možnost, ale má své nevýhody. Neustálé čtení/píše na kartu microSD sníží jeho životnost. Existuje také větší riziko ztráty karty. Protože se však nemusíte pohrávat s interním úložištěm parního balíčku, je to snadnější řešení.

Samozřejmě, pokud se nestaráte o Steam, můžete celý stroj vymazat a spustit Windows 11 jako samostatný OS. Toto je nejjednodušší řešení pro ty, kteří pouze Chcete hrát honkai: Star Rail. Po instalaci budete muset nainstalovat ovladače parního balíčku.

Je honkai: Star Rail přichází na parní balíček?

Vzhledem k tomu, že dopad Genshin není oficiálně podporován na Steam Deck, se zdá nepravděpodobné, že Mihoyo změní svůj postoj týkající se honkai: Star Rail on Linux Systems a Steam Deck. Vývojář však pravděpodobně nebude zamračit.