Můžete použít řadič GameCube pro multivessus? Odpovězeno – Gamepur, jak používat řadič GameCube pro multivessus – Pro Game Guides

Jak používat řadič GameCube pro multivessus

Hraní s vaším oblíbeným ovladačem je vždy plus pro hráče. Přirozeně se mnozí zajímají, jestli je to možné při hraní multivessus. Je to možné, pokud jste ochotni získat nějaké speciální vybavení adaptéru a vypořádat se s nedostatkem optimalizace.

Můžete použít řadič GameCube pro multivessus? Odpověděl

Multiversus-Cinematic-Trailer-New-charaktery-Open-beta

Bez ohledu na to, co dělá Multiversus, bude vždy srovnáván s Nintendo’s Super Smash Bros. série. Obě strany berou mnoho milovaných postav napříč jejich zaměřenými mediálními oblastmi a čelí jim v bojové hře, která využívá jejich zvláštní schopnosti. I když není nedostatek nezapomenutelných rozbitých funkcí, díky nimž série vyniká, jedním z nejvýznamnějších je to, že hráči mohou ve většině herních her připojit ovladače GameCube, jako by to bylo na začátku roku 2000. Můžete připojit řadič Nintendo GameCube k multivessus?

Můžete hrát multivessus s řadičem Nintendo GameCube?

Pokud jste milovníkem řadiče GameCube pro hry, existuje způsob, jak hrát multivessus s ikonickým ovladačem, ale pouze pokud hrajete na Steam s neoficiálním ovladačem. Na své konzoli samozřejmě nemohou použít hráči PlayStation a Xbox nemohou používat řadič Nintendo a neexistuje žádný ohlášený přepínací port hry. Jak již bylo řečeno, pokud si koupíte ovladač třetích stran ve tvaru podložky GameCube s USB dongle, můžete jej připojit při přehrávání multivessus.

Pokud se rozhodnete jít touto cestou, je důležité si uvědomit, že zkušenost pravděpodobně nebude dokonalá. Jak je tomu často, nákup ovladače třetích stran jakéhokoli druhu může být vyhození kvality a nechte se ptát na nákup.

Od tohoto psaní nemáme potvrzení, zda oficiální adaptér řadiče GameCube pro Wii U nebo Switch vám umožní hrát Multiversus s oficiálním ovladačem na PC. Také nevíme o oficiálním přepínači Nintendo, který podporuje příslušenství. Tento článek budeme aktualizovat, až budeme vědět jistě.

O autorovi

John Hansen

John Hansen je spisovatelem štábu na plný úvazek pro Gamepur a hostitelem videa na ulici PIXEL na YouTube, kde spoluorganizuje týdenní herní podcast a další. Mezi jeho oblíbené hry patří Super Mario 64, The Legend of Zelda: Ocarina of Time, Breath of the Wild, Left 4 Dead 2 a Overwatch. Pokrývá Overwatch 2 a další tituly FPS, Minecraft, Sonic The Hedgehog, Legend of Zelda a jakékoli hry zombie jsou před sebou umístěny.

Jak používat řadič GameCube pro multivessus

Hraní s vaším oblíbeným ovladačem je vždy plus pro hráče. Přirozeně se mnozí zajímají, jestli je to možné při hraní multivessus. Je to možné, pokud jste ochotni získat nějaké speciální vybavení adaptéru a vypořádat se s nedostatkem optimalizace.

Můžete použít řadič GameCube k hraní multivessus?

Ano, S slavným řadičem GameCub můžete hrát multiversus, i když hráči by si měli poznamenat, že takhle je možné pouze za konkrétních okolností a Vyžaduje, abyste hráli na páře. Pokud používáte Xbox, PlayStation nebo Nintendo, nemůžete použít řadič GameCube ke hře Multiversus.

Jak používat řadič GameCube s multivessus

Nejprve se ujistěte, že hrajete hru na páře. Budete také potřebovat a Adaptér řadiče GameCube USB Chcete -li to fungovat pro PC. Jakmile budete mít multivessus staženo na Steam, budete muset Zaregistrujte ovladač GameCube jako neoficiální řadič s párou. Nyní můžete hrát s řadičem GameCube, ale mějte na paměti, že zážitek nemusí být správně optimalizován. Možná budete mít problémy.

Chcete si přečíst více o multivessus? Pokud ano, odhlášení má multiverssus křížové progrese? Na průvodci pro hry.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Bethany je spisovatelkou v Pro Game Guides více než dva roky, ale ona byla v hraní a psaní po nespočet let. Když nepíšete užitečné průvodce pro kolegy hráče, najdete ji na svém počítači nebo přepínají, psají povídky a sledují hororové filmy.