Mezi námi mapy – rozvržení, tipy a triky | Kapesní taktika, mezi námi mapami: Ventileční umístění, mimořádné události a vizuální úkoly | PCGamesn

Mezi námi mapami: Ventileční umístění, mimořádné události a vizuální úkoly

Pokud je povoleno, Vizuální úkoly na Skeldu jsou druhou fází Prázdné odpadky/prázdné skluz, který končí ve skladování, Odeslat skenování v Medbay, Jasné asteroidy v zbraních a Prime Shields v štíty. Pokud již někdo zapnul štíty, nebude existovat žádný vizuální indikátor pro následující uživatele, takže to může vyčistit pouze jednoho hráče.

Mezi námi mapy – rozložení, tipy a triky

Pokračujte v ztrátě mezi námi? Zde je náš průvodce po každém z nás map a jak co nejlépe využít ze všech, včetně otvorů, úkolů a tlačítek

Mezi námi požární scéna

Publikováno: 15. září 2023

Vítězství mezi námi jako podvodník je v mnoha ohledech docela jako poker: vyžaduje to sebevědomí, klid, sebevědomí a vysokou úroveň znalostí her. A možná jen špetka štěstí. Hraní roli nevinné posádky vyžaduje, abyste věděli každý z Mezi námi mapy Inside-Out-Chycené loiterování na nesprávné stanici úkolu by mohl být rozdíl mezi vítězstvím a předčasným vyhazováním do hlubokého prostoru. Dobré znalosti mapy jsou však také velmi užitečné pro spoluhráče.

Celkově, ať už se pokoušíte reagovat co nejúčinněji na selhání reaktoru, nebo pokud potřebujete udělat rychlý východ po vraždě jiného hráče, vyplatí se znát čtyři mapy – Skeld, Mira HQ, Polus a Airship a Airship a – jako zadní část vaší ruky. Pokud jste po více obsahu námi, podívejte se na náš průvodce mezi USA, mezi námi tapety, mezi námi a mezi námi logo průvodce.

Získejte níže prohledávání všech dostupných Mezi námi mapy.

Mapa skelda z nás

Skeld

Tato skromná sci-fi kosmická loď je pravděpodobně nejlepším místem, kde najdete své mořské nohy mezi námi. Skeld obsahuje čtrnáct otvorů, které může podvodník použít k rychlému pohybu po mapě – ty jsou označeny jako červená „X“ na naší mapě zakroužkované v černé barvě. Čtyři z Skeldových koridorů jsou monitorovány bezpečnostními kamerami a hráči si mohou prohlížet záběry v bezpečnostní místnosti v západní části, což může být dobrým způsobem, jak zachytit podvodník v zákoně. Ty jsou označeny oranžovými sekcemi na naší mapě.

Skeld také obsahuje čtyři „vizuální“ úkoly, které okamžitě označují pro všechny diváky, že hráč je určitě nevinný posádka: vyprazdňování skluzu na odpadky, skenování v Medbay, vyčištění asteroidů v oddělení zbraní a nasazování štítů lodi a štíty lodi lodních šňůr. Jako podvodník musíte být opatrní: v jedné z těchto oblastí příliš dlouho, aniž byste spustili jednu z těchto vizuálních podnětů, by mohlo být mrtvé prozradí ostatním hráčům.

Mezi námi vám umožní zavolat nouzové schůzky, kde můžete vy a další hráči debatovat o tom, kdo se vyhají do vesmíru. Chcete -li to provést, můžete po spatřit mrtvé tělo zvednout alarm nebo jít do kavárny na severu mapy a stisknout velké centrální tlačítko.

Podvozek má řadu způsobů, jak sabotovat ostatní hráče v Skeldu, stejně jako ostatní mezi námi mapy. Mohou vypnout zásoby kyslíku lodi, které musí spolupracovníci posádky ručně obnovit na stanicích O2 na mapě (jejich umístění jsou označeny velkými žlutými šipkami na obrazovce). Dveře do spodního a horního motoru, zabezpečení, elektrické, medbay, úložiště a kavárny mohou být dočasně uzamčeny. Deaktivace komunikace skrývá seznam úkolů před spoluhráči, zatímco symbol blesku sníží jejich viditelnost. Konečně, podvodník může spustit roztavení reaktoru, což vyžaduje, aby dva spolužáci posádky šli do oblasti reaktoru, aby zachránili loď.

Mapa velitelství Mira od nás

Mira HQ

Tato mapa, která se odehrává v horním patře bohatého mrakodrapu, je nejmenší z parta. Nemá bezpečnostní kamery a vyměňuje tento mechanik za tři senzory na každém konci tříbodového skleněného mostu na východní straně mapy. Překročení jednoho z těchto senzorů – označených oranžovými čtverci na naší mapě – vytváří vstup do dveří, který se nachází v komunikační místnosti těsně pod levou dolní vidličkou mostu. Tyto senzory však mají cooldown, což znamená, že můžete jeden úmyslně spustit, než se překročíte zpět, změnit směr a potenciálně zavádějící hráče, kteří se snaží sledovat vaše pohyby.

Podvodce se může pohybovat velmi rychle pomocí jedenácti otvorů posetých kolem mapy a ponechat spoustu možností pro rychlé pobyty. Je důležité mít na paměti, že skenování MedBay je jediným vizuálním úkolem na této mapě – úkoly, jako jsou clearing asteroidy, zde nemají vizuální spoušť, na rozdíl od Skeldu. Tlačítko nouzové schůzky pro tuto mapu mezi USA je v jídelně na jihovýchodě. Možnosti sabotáže jsou stejné pro podvodník jako v Skeldu, i když nejsou schopny zamknout žádné dveře. Mira má také dekontaminační komoru, která zastavuje posádky ve svých stopách na několik zásadních sekund – možná, když jsou na cestě k deaktivaci sabotovaného reaktoru.

Mapa Polus z nás

Polus

Tato zmrazená pekelná sada je rozlehlou mapou pro hráče, které mohou prozkoumat, kontrastní jezera roztavené lávy se sněhovými příkasami, zmrazenými spolubydlícími a upřímně znepokojující komora vzorků. Bezpečnostní kamery jsou zpět, označené oranžovými kruhy na naší mapě. To vám dává hrubý přehled Polus ze šesti různých hledisek a můžete si jej prohlédnout z ústřední kanceláře.

Dvanáct otvorů – stylizovaných jako díry v zemi na Polus – nabízí podvodník méně celkové pokrytí než Mira, i když dekontaminační komory se objevují a zpomalují členy posádky, když dokončují úkoly. Navíc můžete zamknout dveře v odvětví O2, Electrical, Storage, Laboratory, Office, Communications a Weapons a dávat podvodníkovi více příležitostí k pasti hráčů než v Mira.

Podvodce může deaktivovat seismické stabilizátory Polus jako jednu z jejich sabotážních možností, která je mechanicky podobná roztavení reaktoru v předchozích mapách – dva spoluhráči musí jít na opačné strany mapy, aby se zabránilo okamžitému selhání. Polus má také jen dva vizuální úkoly, které je třeba mít na paměti – čištění asteroidů a Medbay Scans. Kantýna přítomná v předchozích mapách byla nahrazena ústřední kanceláří, kde hráči mohou zavolat nouzové schůzky a navzájem se zamíchat do lávy.

Mezi námi mapy: Mezi námi mapují vzducholoď

Vzducholoď

Vzduchová loď, obvykle označovaná jako pouze vzduchová loď, je nejnovější mapa mezi námi. Bylo přidáno v březnu 2021 jako součást bezplatné aktualizace hry. Je založen na vzducholodi z hry Henry Stickmin infiltrující vzducholodu a je to masivní.

Na mapě to je obrovské se 17 novými místy k prozkoumání, podvodníci budou muset dobře využít větrací otvory. Celkem je 12, pokrývá většinu mapy. Tato mapa byla určena pro nás 2, ale od jejího zrušení, vývojář Innersloth zpřístupnil jako bezplatnou aktualizaci pro první hru.

Doufejme, že vám to pomůže dostat horní ruku příště mezi námi se svými přáteli! Pokud právě začínáte, podívejte se na náš seznam postav mezi námi a dozvíte se o nich, pak se přesuňte na našeho průvodce mezi námi klobouky a podívejte se na veškerou nabízenou kosmetiku.

Více z kapesní taktiky

Daz Skubich Pokud hledáte rytmický milovník hry nebo obsedantní Pokéfan, Daz je osoba, kterou byste měli hledat. Poskytnou jakémukoli žánru alespoň jednou (dokonce vyzkoušeli několik her Roblox). Po celá léta byli na volné noze a stále občas psali písemně pro Wargamer a PCGamesn, stejně jako streamovali nezávislé hry na Twitch a vytvářeli video eseje o reprezentaci ve hrách. Dazův odborný herní názor je, že se můžete dostat dobře s úplným týmem čtyř hvězdiček v Genshin Impact.

Mezi námi mapami: Ventileční umístění, mimořádné události a vizuální úkoly

Hledáte tipy, jak hrát každý mezi námi mapu? Jakmile budete mít intimní znalost každého z nás mapy, vaše šance na vítězství se rychle zvýší. První věc, kterou se musí nový mezi námi hráči naučit, je jméno a umístění každé místnosti na mapě – pokud se snažíte přijít na to, který z vašich přátel ponechává stopu těl po jejich brázdě, musíte vědět Co to znamená, když tvrdí, že dělali úkoly v elektrickém stavu, zatímco tělo bylo nalezeno v Medbay? Tip: To je podezřelé. Hella Sus, jak se říká. Pokud nevíte proč, potřebujete tuto příručku.

Je samozřejmé, že jako podvodník musíte vědět, kde se všechny mimořádné události odehrávají, takže můžete odpovídajícím způsobem nasměrovat své nevědomé oběti. Nejen to, ale vědět, které otvory vedou, kde jsou nápomocné při vymýšlení potenciálních únikových cest podezřelých, a také plánování robustního alibi, pokud jste podvodník.

Dokonce i pro zkušené mezi nimi (to není to, čemu se jim říká), kteří již tyto základy znají, je také důležité vědět, které části mapy mohou bezpečnostní kamery vidět, a kde mohou skončit druhé fáze běžných úkolů, jako je zapojení. V současné době jsou mezi námi mapami čtyři, včetně vzducholodi.

Skeld

Skeeld je originál mezi námi mapa, takže je to skvělé místo pro začátečníky, aby začali. Je to velká mapa se spoustou chodbů a dostatek možností odvzdušňování, označené červeně na mapě. Na mapě jsou bezpečnostní kamery, které lze zobrazit z bezpečnostní místnosti; Žluté boxy na mapě označují oblasti, které jsou ve vidění těchto kamer. Nouzové tlačítko ve Skeldu je uprostřed kavárny, kde se na začátku hry vynoříte.

Pokud je povoleno, Vizuální úkoly na Skeldu jsou druhou fází Prázdné odpadky/prázdné skluz, který končí ve skladování, Odeslat skenování v Medbay, Jasné asteroidy v zbraních a Prime Shields v štíty. Pokud již někdo zapnul štíty, nebude existovat žádný vizuální indikátor pro následující uživatele, takže to může vyčistit pouze jednoho hráče.

I když jsou vizuální úkoly vypnuty, hráči se mohou navzájem v Medbay navzájem čistit, protože pouze jeden posádka může skenovat najednou; Pokud tedy mají úkol dva hráči, budou moci potvrdit, zda probíhá další skutečné skenování. The sabotáže K dispozici na Skeldu jsou Reaktor, komunikace, Světla, Dveře, a Kyslík. Konzola v administrativní místnosti ukazuje, kolik hráčů je v každé místnosti – nezobrazuje hráče v chodbách a mrtvá těla se také zobrazují.

Ještě podrobnější mapu Skeldu, včetně umístění úkolů, naleznete v příspěvku Reddit U/TITLLORDRL.

Polus

Polus je velká mapa, s několika ventilačními místy (viz výše v červené) a dvěma dekontaminačními místnostmi, které zpomalují spolupracovníky. Kamery – označené žlutými boxy – pokrývají velkou část mapy, ale je tu jen odvětrávání pouze v bezpečnostní místnosti, takže není nijak zvlášť bezpečné sedět na kamerách. Nouzové tlačítko v Polus se nachází v kanceláři.

The Vizuální úkoly na Polus jsou Jasné asteroidy v zbraních a Odeslat skenování V MedBay – Jak je uvedeno výše, můžete někoho ověřit pomocí skeneru Medbay, i když jsou vypnuty vizuální úkoly. The sabotáže K dispozici na Polus jsou Seismická nestabilita (což je funkčně totožné s Reaktor, Přestože jsou rozhraní na levé a pravé straně mapy na místo v vyhrazené místnosti) komunikace, Světla, a Dveře. Dveře pracují trochu jinak v Polus; Jejich sabotážní cooldown je nezávislá na ostatních časovačích sabotáží; Hráči však mohou otevřít zamčené dveře stisknutí tlačítek se zdravotním postižením.

Polus má také stroj vitálních znaků v kanceláři na pravé straně; To ukazuje stav každého hráče ve hře – zelená, pokud jsou naživu, šedá, pokud zemřeli v předchozích kolech, a červená, pokud byl hráč zabit od posledního setkání. Existuje také záludný způsob, jak najít podvodníka klíčovými běžnými úkoly; Každý kolega posádky bude mít jiný klíčový slot, takže pokud dva hráči tvrdí, že použili stejný slot, musí ho jeden z nich předstírat.

Podrobnější mapu Polus naleznete v tomto příspěvku Reddit od U/VICI_FINIS.

Mira HQ

MIRA je menší mapa s neuvěřitelným systémem odvzdušnění, který je propojen, jak můžete vidět na výše uvedeném diagramu. Někdo tě chytí? Není třeba je pronásledovat – Hop zpět a odříznout je, než se dostanou do kavárny, kde je tlačítko nouzové tlačítko. V Mira HQ nejsou žádné bezpečnostní kamery – místo toho je tu protokol dveří, který je notoricky obtížné použít.

Tady je Jak používat mezi námi dveřními protokoly v Mira HQ. Existují tři senzory V Mira HQ, na Tři vchody a východy na Skywalk: Green/Southwest, Red/Southeast a Blue/North. Když hráč prochází kolem jednoho z těchto senzorů, v protokolu se objeví záznam. Každý hráč však může spustit pouze individuální senzor jednou za pět sekund, Takže pokud to někdo projde a pak okamžitě zpět opačně, neukáže to další vstup. Bez ohledu na to je stále užitečným nástrojem pro shromažďování informací, které překročí reference s tvrzeními hráčů, aby bylo možné najít Impostora.

Je tu jen jeden vizuální úkol na Mira HQ, což je Odeslat skenování v Medbay. Existují prázdné odpadky, čiré asteroidy a úkoly Prime Shields, ale ty nemají žádné vizuální komponenty v HQ Mira. Mira HQ sabotáže jsou Kyslík, Reaktor, komunikace, Světla, a Dveře. Na rozdíl od jiných map, komunikace na HQ Mira vyžaduje, aby hráči zadávali kolíky na dvou samostatných místech na mapě, aby to znovu fungovaly. Je také důležité si uvědomit, že okna v laboratoři jsou ve skutečnosti jednosměrné sklo. Pokud jste uvnitř, nevidíte; Ale pokud jste venku, můžete vidět. Podrobnější mapa velitelství Mira vytvořil uživatel Reddit U/vici_finis.

Mapa ukazující otvory a kamery na nové mapě, vzducholoď

Vzducholoď

The Mezi námi nová mapa je vzducholoď. Je to zatím největší mapa s několika novými typy a úkoly pokojů. Existuje také několik nových mechaniků pohybu; Mezi určitými místnostmi jsou žebříky a existuje plovoucí platforma, na které musíte stát, abyste procházeli výstižně pojmenovaným „Gap Room“.

Na začátku každého kola máte na výběr ze tří míst pro rozmnožování, aby vaše cesta trochu usnadnila – pokud si pamatujete, kde jsou vaše úkoly, samozřejmě, samozřejmě. Mapa je tak velká, je obtížné se chytit jako podvodník, protože Venting Network vám umožňuje uniknout někam, nikoho vás neuvidí. Správci posádky však mají užitečnou kamerovou síť, vitály a správní nástroje ke sledování situace.

V současné době neexistují žádné vizuální úkoly vzducholodí. Sabotáže vzducholodí Jsou: Komunikace, světla, dveře a Crash Course, který vyžaduje, aby dva lidé zadali stejný kód na dvou samostatných rozhraních, na obou stranách mezery.

Nyní byste měli být schopni mistrovsky navigovat ve všech mapách mezi námi – dalším krokem ve vašem tréninku je zkontrolovat našeho průvodce mezi námi posádka a mezi námi Impostor Průvodce, takže jste připraveni na vítězství – a také jsme to dostali Průvodce nejlepším mezi námi nastavením pro spravedlivou hru. Šťastné bodnutí a/nebo sleuthing.

Jen Rothery Když Jen dominuje v Dota 2, hledá stopy o nových postavách Genshin Impact, pracuje na svém cíli ve Valorantu nebo mává mečem kolem hospody v MMOS jako New World. Dříve náš zástupce průvodců ji nyní najdete na IGN.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.