Microsoft Flight Simulator | Xbox, nejlepší letové simulátory Android

Nejlepší letové simulátory Android

Real Flight Simulator je zábavná alternativa, pokud se vám nelíbí X-rovina nebo nekonečný letový sim. Pravděpodobně však zjistíte, že chcete některé z pokročilejších funkcí jiných titulů.

Microsoft Flight Simulator

 Vezměte na oblohu a zažijte radost z letu v příští generaci simulátoru Microsoft Flight Simulator. Svět je na dosah ruky.

Přívěsy a hraní

Výběr her dostupných s Xbox Game Pass včetně Minecraft Legends, Ravenlok, Hot Wheels Unleashed a kazety

Objevte svou další oblíbenou hru

Hrajte stovky vysoce kvalitních her s přáteli a navíc si užijte multiplayer konzoly online a členství v EA, vše za jednu měsíční cenu.

Herní funkce

Letadlo z Microsoft Flight Simulator létající nad půdou a vodou

Prozkoumat svět

Cestujte po světě v úžasných detailech s více než 37 tisíci letišť, 2 miliony měst, 1.5 miliard budov, skutečných hor, silnic, stromů, řek, zvířat, provozu a další.

Ovládací prvky letadla z Microsoft Flight Simulator

Vydělejte si křídla

Vylepšete své pilotní dovednosti v různých letadlech od lehkých letadel po komerční trysky se zážitkem, který se rozšiřuje na vaši úroveň pomocí interaktivních a zvýrazněných nástrojů a kontrolních seznamů.

Letadlo z Microsoft Flight Simulator létající pod mraky nad městem

Vyzkoušejte svou dovednost

Fly nebo noc s živým počasím v reálném čase, včetně přesné rychlosti a směru větru, teploty, vlhkosti, deště a osvětlení.

Proč létám

Pilot Zara se usmívá v otevřeném kokpitu v letadle

Zara

Vidět svět je to, co nazval Zara Rutherford, aby létal sólo po celém světě a rozbil světové rekordy jako nejmladší žena, která kdy udělala, nebyla součástí plánu. PŘEHRÁT VIDEO

Pilot Courtland a jeho rodina se usmívají, když létají nad vodou a zemí

Courtland

Courtland Savage, inspirovaný nadějí, se stal pilotem, který změnil tváře v letectví, což dokazuje mladým snem všude, kde je cokoli, je možné cokoli. PŘEHRÁT VIDEO

Pilot Hancock a jeho manželka se usmívají před letištěm

Carl a Tiffany

Když se Carl a Tiffany Hancock vezmou do nebe, je to rodinná záležitost. Sledujte tuto čtyřčlennou rodinu do vzduchu, když sdílejí kokpit a vášeň pro nové cíle. PŘEHRÁT VIDEO

Pilot Afton se usmívá v letovém obleku s věšákem letadla v pozadí

Afton

Když letové školy řekli Aftonovi Blackrade, že byla příliš mladá na to, aby létala, udržovala svůj sen naživu. Ve věku 8 let se její sen splnil, když zahájila svou leteckou cestu s otevřeným instruktorem. Zjistěte, co to znamená létat jako dívka a následovat vaše volání. PŘEHRÁT VIDEO

Pilot Emilie létající letadlem s náhlavní soupravou a slunečními brýlemi

Emilie

Když nelétá skutečné, pilot a tvůrce Emilie streamuje Microsoft Flight Simulator a snaží se inspirovat další generaci budoucích ženských pilotů. PŘEHRÁT VIDEO

Acepilot v modré košili mluví před letadlem

Acepilot2k7

S schopností počasí v reálném čase Microsoft Flight Simulator, pokud se to děje ve skutečném světě, děje se to ve hře. Sledujeme Acepilot2K7, když loví hurikán Laura dolů, a letí dovnitř. PŘEHRÁT VIDEO

Shinji Maeda v letadle

Shinji

Shinji Maeda nemohlo zabránit tomu, aby sledoval jeho sen. Objevte skutečný příběh o tom, jak se první japonský pilot s jednou owoedem odletěl a jak pomáhá příští generaci pilotů, odpověděl na jejich povolání na obloze. PŘEHRÁT VIDEO

Deekay mluví před letadlem

Deekay

V Microsoft Flight Simulator můžete prozkoumat svět s obrovskou komunitou kolegů pilotů všech úrovní dovedností a národností. Tvůrce Deekay sdílí svou vášeň pro létání a spojování komunity. PŘEHRÁT VIDEO

Jose a João Antonus mluví před letadlem

Jose a João Antunes

Když byl cestování nemožný minulý rok, Jose a João, otec a syn z Portugalska, našli způsob, jak vidět svět a pouto prostřednictvím Microsoft Flight Simulator. PŘEHRÁT VIDEO

Dva lidé s náhlavními soupravami a klobouky létajícími letadlem

Veverka

Jak je let v Microsoft Flight Simulator stock proti skutečné věci? Tvůrce a soukromý pilot „veverka“ připravili na test bezkonkurenční realismus simulátoru Microsoft Flight Simulator. PŘEHRÁT VIDEO

Letadlo z Microsoft Flight Simulator létající nad městem při západu slunce

Podrobnosti o hře

Od světelných letadel po trysky širokého těla létat vysoce podrobná a přesná letadla v příští generaci simulátoru Microsoft Flight Simulator. Vyzkoušejte své pilotní dovednosti proti výzvám nočního létání, atmosférické simulaci v reálném čase a živému počasí v dynamickém a živém světě. Vytvořte svůj letový plán kamkoli na planetě. Svět je na dosah ruky. HDR: Funkce HDR dostupná s podporovanými hrami a televizory.

Dodatečné informace

Hodnocení čekající

  • Může obsahovat obsah nevhodný pro děti. Navštivte ESRB.Org pro informace o hodnocení.

Vydavatel

Xbox Game Studios

Vývojář

Žánr

Platformy

Xbox Series X | S
Windows 10/11
Mrak

Datum vydání

Xbox Series X | S: 27. července 2021
Windows 10/11: 18. srpna 2020

Minimální požadavky

OS ->

OS Windows 10 (V. 1909)
Procesor Intel I5-4460, Ryzen 3 1200
GPU Nvidia GTX 770, Radeon RX 570
Paměť 8 GB RAM, 2 GB VRAM
Úložný prostor 150 GB
DirectX DirectX 11

Získejte hru

Storofronty

Standardní Edice

Hodnocení uživatele: 3.5/5

Zahrnuto do Game Pass

Hrajte Microsoft Flight Simulator a více než 100 vysoce kvalitních her za jednu nízkou měsíční cenu s Game Pass.

Koupit ke stažení

Od světelných letadel po trysky širokého těla létat vysoce podrobná a přesná letadla v příští generaci simulátoru Microsoft Flight Simulator. Svět je na dosah ruky.

Standardní vydání 40. výročí zahrnuje 37 vysoce podrobných letadel s jedinečnými letovými modely, 35 ručně vyráběných letišť, 4 klasická komerční letiště, 15 kluzák a 14 heliportů.

luxusní edice

Hodnocení uživatele: 3.5/5

Vydání Deluxe 40. výročí zahrnuje vše od standardního vydání plus 5 dalších vysoce podrobných letadel s jedinečnými letovými modely a 5 dalších ručně vyráběných letišť.

Premium Deluxe Edition

Hodnocení uživatele: 3.5/5

Edice Premium Deluxe 40. výročí zahrnuje vše od standardního vydání plus 10 dalších vysoce podrobných letadel s jedinečnými letovými modely a 10 dalších ručně vyráběných letišť.

Konzole Xbox Series X a S na šedém a bílém pozadí

NAPÁJENÍ
Vaše
Sny

Zvyšte svou hru

Detail Zobrazit laboratoř Xbox Design Lab

Xbox Design Lab

Detail Pohled na bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2 - Core (White)

Xbox Elite Wireless Controller Series 2 – Core (White)

Detail Pohled na dobíjecí baterii Xbox + USB-C

Xbox dobíjecí baterie + USB-C

Musíte přijmout dohodu o službách Microsoft (Microsoft.com/msa). Vyžaduje stahování (S) (Platí významné úložiště, širokopásmové připojení k internetu a poplatky za internetové služby). Může vyžadovat další hardware a předplatné. Xbox Services and Support není k dispozici ve všech regionech (Xbox.com/regiony). Funkce a online služby se mohou lišit podle regionu a měnit nebo být v průběhu času. Může obsahovat nákupy ve hře. Vyžaduje účet Microsoft. S výjimkou toho, co je vyžadováno zákonem, jsou kódy nevratné.

Xbox: Multiplayer/Co-op Online Console vyžaduje Xbox Game Pass Ultimate nebo Core (členství prodáno samostatně). Hra mezi generacemi může být omezena na určité režimy a funkce. PC Windows 10/11: stupnice výkonu s vyššími systémy. Varování: Někteří lidé mohou zažít záchvaty, když jsou vystaveni blikajícím světelům nebo vzorům ve videohrách (Xbox.com/xboxone/HealthandSafety).

Airbus a další značky produktů a služeb Airbus jsou chráněny ochranné známky společnosti Airbus. Všechna práva vyhrazena. Oficiálně licencován společností Airbus.

Vyrobeno na základě licence od Boeingu. Boeing, 747, 787 Dreamliner, Dreamliner s Crescent Moon, Douglas, DC-3, F/A-18 Super Hornet a přidružená výrazná loga, značení produktů a obchodní šaty jsou ochranné známky společnosti Boeing Company.

Názvy Viking Air Limited, emblémy, návrhy těla, loga a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím Viking Air Limited a jsou používány na základě licence pro společnost Microsoft Corporation.

Jména Bell, emblémy, návrhy těla a loga jsou ochranné známky a duševní vlastnictví společnosti Textron Innovations Inc. a jsou používány na základě licence pro Microsoft Corporation.

Názvy DG Aviation GmbH, emblémy, návrhy těla a loga jsou ochranné známky a duševní vlastnictví společnosti DG Aviation GmbH a jsou používány na základě licence společnosti Microsoft Corporation.

*Zdroj Metacritic.Com 24. srpna 2020.

** © 2023 Legendární a Warner Bros. Ent. Všechna práva vyhrazena

*** © 2021 Paramount Pictures. Všechna práva vyhrazena.

Nejlepší letové simulátory Android

Nejlepší letový simulátor Android

Intenzivní svět Microsoft Flight Sim dorazí probudil svět k kráse simulovaného létání, ale ne všichni z nás mají zabijácký počítač k letu letadel. Pro mobilní hráče jsme zjistili, že nejlepší letový simulátor Android nabízí. To znamená, že můžete stoupat svět kamkoli chcete! Ano, dokonce i na záchodě!

Pokud jste si svědili, abyste se dostali do vzduchu, máme pro vás seznam! Ve snaze zjistit, co je nejlepší mobilní letový sim, vytvořili jsme tento šikovný seznam!

Nekonečný letový simulátor

Nikde tak přesné jako X-roviny, nekonečný letový simulátor je neformální zážitek. Co však postrádá intenzivní simulaci, nahradí to s tunou další letadla létat!

V tomto letu Behemoth si sim je více než 50 letadel. Nemusí to být absolutně nejlepší letový simulátor, který si mohou hráči Android vyzvednout, ale je to jedna nepokoje pro nadšence letadel.

Pomocí satelitních snímků můžete prozkoumat svět s aktuálními atmosférickými podmínkami. Je to mlha nad Swansea? Ano? Pak to uvidíte zde.

Nekonečný letový simulátor je obvykle volbou pro mobilní lety? Proč? Protože je to pro většinu hráčů jednodušší, i když je to krok za mechanikou X-Plane.

Je snadné doporučit ifs těm, kteří se chtějí vzít na virtuální oblohu, zatímco spočívají na keramickém trůnu.

Microsoft Flight Simulator

Hru de facto letové simulátoru lze technicky přehrávat na Androidu, ale s upozorněním. Hru můžete hrát pouze na Android přes Xbox Cloud Gaming, službu předplatného streamování hry.

To znamená, že i když je to nejlepší letový simulátor, který má Android, je to možné pouze prostřednictvím externích prostředků. Kromě toho je pro hraní hry vyžadován řadič Xbox, a to není nejlepší metoda hry. Pokud chcete plný zážitek, budete potřebovat konzoli/PC a kompatibilní letové tyčinky.

Toto je však definitivní zážitek z létání. Se sbírkou extrémně podrobných letadel můžete létat přes rekreaci Země 1: 1 s oblohou v reálném čase a povětrnostními podmínkami. Je to opravdu úžasné.

Možná deset let do budoucnosti bude Microsoft Flight Simulator na Androidu realitou. Bohužel, prozatím je k dispozici pouze prostřednictvím streamování a stále bychom to těžce doporučili. Je to tak brilantní, jak se mohou dostat letové hry.

Skutečný letový simulátor

Poměrně málo příček za ostatními, Real Flight Simulator je mnohem základní hra ve srovnání s rovinou X. Jako prémiový zážitek budete muset zaplatit 0 £.99 vstoupit, ale je to stále zábavný čas pro ty, kteří rádi létají.

I když to není nejlepší letový simulátor, který má Android, je to stále v pořádku. Stále můžete létat po celém světě, zažít rekreace vašich oblíbených letišť a zažít počasí v reálném čase.

Real Flight Simulator je zábavná alternativa, pokud se vám nelíbí X-rovina nebo nekonečný letový sim. Pravděpodobně však zjistíte, že chcete některé z pokročilejších funkcí jiných titulů.

Je to však stále zábavné a my hru doporučujeme! .

Turboprop letový simulátor 3D

Skvělá volba, pokud jsou řemesla s vrtulemi váš džem. Tato hra má širokou škálu letadel, oppoetunitu chodit po letadle a řídit pozemní vozidla a spoustu misí, které vyzkouší.

Ještě lepší je, že je zdarma bez povinných reklam. Můžete se rozhodnout zobrazit mezi lety na několik dalších dobrot, ale pokud byste upřednostňovali bezproblémový zážitek, nemusíte se zapojit.

Dostali jste nejlepší letový simulátor, který má Android?

Doufejme, že tento seznam vám dal letový simulátor vašich snů o mobilu. Pomohli jsme vám najít přesně, co jste chtěli? Pokud ano, řekněte nám v komentářích v komentářích níže!

Pokud ne, nezapomeňte nám sdělit, jaké letové hry se vám líbí na mobilu! Vždy se snažíme přidat do našeho seznamu, jako by to ještě nebylo dost důkladné!