Microsoft Flight Simulator ‘zasáhne Xbox Cloud Gaming Today, Microsoft Flight Simulator dostane vydání Goty na Game Pass | Digitální trendy

Microsoft Flight Simulator Získá vydání hry roku na Game Pass

GSC Game World, jen jeden z mnoha evropských vývojářů, je v současné době uprostřed agresivní invaze z ruských sil, která způsobila narušení celého jejich života. Ve svém úsilí o podporu svobody jejich země se tým přestavěl rozvoj, aby „pomohl našim zaměstnancům a jejich rodinám přežít.„Jiné herní společnosti, jako jsou EA a CD Projekt, také ukázaly podporu ukrajinským lidem zastavením prodeje a zastoupení Ruska ve svých hrách.

„Microsoft Flight Simulator“ zasáhne Xbox Cloud Gaming dnes

„Strážci Galaxie“ a „Kentucky Route Zero“ přicházejí do hry Game Pass tento měsíc.

Kris Holt

Přispívající reportér
Út, 1. března 2022, 17:20 · 2 min Přečtěte si

Microsoft odhalil solidní seznam titulů, které tento měsíc přicházejí na Game Pass. Od dnešního dne budete moci hrát Microsoft Flight Simulator Na Xbox One, telefonech, tabletech a webových prohlížečích přes cloud (dostatečně vhodně). Už to bylo na Xbox Games Pass a PC Game Pass, ale nyní je k dispozici ve službě dříve známé jako Xcloud, více lidí by mohlo být v pokušení vyzkoušet hru. Herní průchod konečných předplatitelů, kteří normálně hrají na PC Letecký simulátor.

Také bít herní průsmyk dnes na konzole, PC a Cloud je FAR: Změna přílivus, ve kterém prozkoumáte zatopenou, post-apokalyptickou krajinu a hledáte nový domov. 3. března, Lightning Returns: Final Fantasy XIII přichází na Xbox Game Pass a PC Game Pass.

10. března se formuje jako rušný den pro Game Pass. Předplatitelé budou moci hrát Marvel’s Guardians of the Galaxy přes konzoli, PC a cloud bez dalších nákladů. Square Enix Montreal nabídl na kvintetu superhrdinů jinou rotaci než filmy Marvel. Upustilo je do překvapivě příjemného dobrodružství, které praskne ve švech s vtipy.

Další přírůstky do Game Pass příští pátek jsou Kentucky trasa nula, verze Xbox One Simulátor sečení trávníku a brawler-rpg hybrid volal Mladé duše. Mezitím několik her opustí sestavu 15. března: Nier: Automata, Phogs!, Torchlight III a Přepětí 2.

Microsoft také poznamenal, že aplikace Xbox pro PC byla aktualizována s několika funkcemi, které začala testovat před několika měsíci. Hráči si nyní mohou vybrat, na kterou složku chtějí nainstalovat hry, zatímco budou mít možnost modifikovat více her.

Microsoft Flight Simulator Získá vydání hry roku na Game Pass

DeAngelo Epps

Microsoft Flight Simulator Má novou edici hry roku do Xbox Series X/S, Windows a Steam 18. listopadu. Tato nová aktualizace hry přináší do letu simulátoru spoustu nového obsahu spolu se všemi aktualizacemi obsahu od svého spuštění do roku 2020.

Microsoft Flight Simulator – Oznámení vydání hry roku

Microsoft Flight Simulator: Game of the Year Edition Také zvyšuje předchozí zkušenost s titulem s pěti novými letadly a osm dalších ručně vyráběných letišť. Realizují se také nové mise, návody, fotogrammetrická města a další funkce (včetně aktualizovaného systému povětrnostního povětrnostního povětrnostního povětrnostního povětr.

Letadlo se objeví vzhůru nohama v letovém simulátoru Microsoft

Hra přidá Boeing F/A-18 Super Hornet, Volocity, Pilatus PC-6 Porter, Cubcrafters NX Cub a Aviat Pitts Special S1s jako možnosti letadla. Nové mise zahrnují více z nedávno zavedených letů Discovery na nových místech, jako jsou Singapur, Mount Cook a Monument Valley. V blogovém příspěvku Microsoft poznamenává, že přidává „informace“ asi 545 letišť Spojených států, která dříve ve hře chyběla. Není jasné, co přesně to znamená.

Toto nové vydání bude k dispozici na Xbox Series X/S, Steam a Windows prostřednictvím nákupu nebo předplatného herního průsmyku. To ukazuje, že Microsoft zdvojnásobil svůj závazek k zahájení všech her prvních stran ve službě. Pro ty, kteří již zakoupili předchozí verzi Letecký simulátor, Tato aktualizace hry roku je zcela zdarma ke stažení.

Microsoft Flight Simulator V současné době je k dispozici na Xbox Series X/S a Windows 10/11 s Xbox Game Pass a Steam. Na stejných trzích, stejně jako Xbox a PC Game Pass 18. listopadu 2021, přijde na stejná tržiště a také Xbox a PC Game Pass.

Doporučení editorů

 • Zahrajte si nejpodivnější hru Xbox Game Pass, než odejde 30. září
 • Nejlepší hry na Xbox Game Pass právě teď (září 2023)
 • Každý blockbuster odhalí z úniku Xbox: nové konzole, hry Bethesda a další
 • Je Starfield na Xbox One?
 • Nepotřebujete Xbox Series X pro hraní Starfield. Tady je, jak

DeAngelo Epps

Podpora NVIDIA DLSS pro Starfield škádlila vedle aktualizace pro stabilitu

Loď přistává na planetě ve Starfieldu

Bethesda Game Studios právě vydala první aktualizaci pro své sci-fi vydání Starfield. Je to menší záplata na úrovni Hotfix zaměřené hlavně na zlepšení stability hry a na opravu některých chyb blokujících úkoly. Zpráva od vývojáře také potvrdila, že mnoho hlavních funkcí, které jsou v dílech pro budoucí záplaty, včetně podpory NVIDIA DLSS na PC.

Seznam opravných poznámek pro aktualizaci Starfield verze 1.7.29 vysvětluje, že to vytvořilo „různá zlepšení stability a výkonu, aby se snížily havárie a zlepšily snímkovou frekvenci“, včetně jedné související s instalací na Xbox Series X/S. Také problémy s blokováním úkolů ve všech penězích, které si mohou koupit, do neznámého a stíny Neon jsou nyní opraveny. I když tento seznam není dlouhý, blogový příspěvek a tweet od Bethesda vysvětluje, že je to jen začátek „pravidelného intervalu aktualizací, které mají špičkové funkce požadované komunity.”

Konec Starfieldu vysvětlil: Co jsou Starborn a jednota?

Klíčové umění pro Starfield

Starfield z Bethesda Game Studios konečně vydal 6. září po letech čekání a spekulací. Jedním z nejzajímavějších prvků Starfield před jeho vydáním byl jeho příběh, protože lidé přemýšleli, jak by se sci-fi vesmír Starfield zkreslil a pokud bychom se během dobrodružství setkali.

Starfield je zdlouhavá hra a její vyprávění se zvedne v zadní polovině díky některým šokujícím zvratům, nezapomenutelnému konci a zajímavé představení, které vede k přehrávání „New Game Plus“. Pokud nevíte, zda budete hrát dost na to, abyste se dostali na konec vaší kampaně Starfield, nebo jen chcete vědět, co se stane na konci jedné z největších her roku, zde je rekapitulace příběhu Starfield a končící.

S.T.A.L.K.E.R 2: Heart of Chornobyl: Předpovědi data vydání, přívěsy, hratelnost

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl je další vřele očekávaný vstup do S.T.A.L.K.E.R. franšíza. Hra vydává více než 13 let po posledním záznamu v seriálu a debutuje na konzolách jako Xbox Series X Exkluzivní.

GSC Game World, jen jeden z mnoha evropských vývojářů, je v současné době uprostřed agresivní invaze z ruských sil, která způsobila narušení celého jejich života. Ve svém úsilí o podporu svobody jejich země se tým přestavěl rozvoj, aby „pomohl našim zaměstnancům a jejich rodinám přežít.„Jiné herní společnosti, jako jsou EA a CD Projekt, také ukázaly podporu ukrajinským lidem zastavením prodeje a zastoupení Ruska ve svých hrách.

Upgradujte svůj životní stylDigitální trendy pomáhají čtenářům udržovat si karty na rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrými úvodníky a jedinečným taneckým zálibem.

 • Portland
 • New York
 • Chicago
 • Detroit
 • Los Angeles
 • Toronto
 • Kariéra
 • Inzerujte s námi
 • Pracuj s námi
 • Rozmanitost a začlenění
 • Podmínky použití
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • Neprodávejte ani nesdílejte mé informace
 • Spravujte preference cookie
 • Tisková místnost
 • Sitemap