Mihoyo zašle právní upozornění na dopad zastavení hlavy Honey, největší databáze Genshin Impact Wiki, Genshin Impact Fan Wiki, které se setkalo po údajném právním upozornění Mihoyo

Fan Wiki Genshin Impact ‘Wiki po údajném právním upozornění Mihoyo

Populární dopad na dopad Genshin Impact Honey byl dnes snížen v reakci na tlak od právního personálu Mihoyo, aby získal web dmca’d. Tuto formu právního opatření používají velké společnosti, jako je Nintendo, k odstranění věcí, které považují za porušení autorských práv. Pravděpodobným důvodem, proč se Mihoyo pokouší snížit dopad medu, je to, že web je považován za zdroj úniků a dalších informací.

Mihoyo zašle právní upozornění na dopad zastavení zastavení hlavy, největší databáze Genshin Impact Wiki

Fanoušci dopadu Genshin Impact pravděpodobně vědí o databázi dopadu medu jako na webu plné užitečných informací, včetně poměrů poškození, vzestupných materiálů a dalších. Hostitelé webových stránek nedávno obdrželi varování od právního personálu MiHoyo, kteří se zdají být zamýšleni k snižování webových stránek dolů.

Honey Impact také hostil spoustu informací z budoucích verzí hry, které fanouškům umožnily získat nahlédnutí do nadcházejícího obsahu. Web byl silně používán jak teoreticky, tak hráči, a zdá se, že je nyní v ohrožení samotného Mihoyo.

Populární databáze dopadu dopadu Genshin dopad na riziko šíření

Dobře, takže @genshin_impact se nás snaží vzít dolů za naše záda.https: // t.CO/Y2IQLC7ZEQI SHEDOVÁNÍ Webu do 24 hodin. Zůstaňte naladěni na další upozornění.

– Honey (@honeydodogama) 10. září 2021

Populární dopad na dopad Genshin Impact Honey byl dnes snížen v reakci na tlak od právního personálu Mihoyo, aby získal web dmca’d. Tuto formu právního opatření používají velké společnosti, jako je Nintendo, k odstranění věcí, které považují za porušení autorských práv. Pravděpodobným důvodem, proč se Mihoyo pokouší snížit dopad medu, je to, že web je považován za zdroj úniků a dalších informací.

Kluci, to je špatné. Mihoyo právě zahájil proces, kdy honeyhunter startoval. Honey je v současné době největší databází obsahu Genshin a zahrnuje vše od obsahu příběhu po hlasové linie v každém jazyce. 1/?#Genshinimpact #honeyhunterhttps: // t.co/oqjdjmqt6m

– Ashikai (@ashikai) 10. září 2021

Dopad medu je však mnohem víc než jen web, který hostí úniky. Úložiště je neocenitelným zdrojem pro všechny typy hráčů Genshin Impact, od tvůrců obsahu po teorie, po ty, kteří se právě zajímají o dialog z minulé události.

Dopad medu byl také obrovským zdrojem pro lore a další podrobnosti o příběhu, s hlasovými liniemi pro každou dostupnou postavu k poslechu. Dopad medu je jedním z nejlepších webů pro zodpovězení jakýchkoli dotazů ohledně dopadu Genshin a web, který byl odebrán, by mnoho fanoušků nechalo bez odpovědí.

Vzhledem k tomu, že dopad na med byl svržen, úniky odcházející a lumine se nikdy nezobrazují v oficiálních věcech, mohl bych jen odinstalovat Genshin. Přihlašuji se do Genshin, udělám své deníky a pak odejdu. Úniky dejte mi něco, na co se těším.

– Pochi (@prospectiveshobo) 10. září 2021

Mnoho hráčů také používá dopad Honey jako plán pro budoucí obsah dopadu Genshin, protože úniky pomáhají poskytnout představu o tom, jaký obsah přichází dál. Screenshoty a videa, která web poskytuje, jsou neocenitelným zdrojem informací pro komunitu a v současné době neexistuje web s tolik informací jako dopad na med.

Jak se Mihoyo vypořádal s podobnými situacemi:

#Genshinimpact Developer #Mihoyo podal proti #Bilibili 11 soudních sporů o zahájení právního řízení, které nakonec donutí Bilibili předat nejlepší úniky informací.https: // t.co/reu1sxr3i0 pic.cvrlikání.com/mtdfmovwd7

– Rocket Punch (@RocketPunch1221) 7. září 2021

Zdá se, že Mihoyo se nedávno začal soustředit na vyražení úniků v komunitě Genshin Impact, protože vydávají právní kroky mnoha různým jednotlivcům.

Mihoyo již tento týden žaloval Bilibili, jeden z největších zdrojů úniků dopadu Genshin v Číně. Vydavatel dopadu Genshin požadoval, aby uživatelské identity top 11 úniků na Bilibili vykořenily hlavní zdroje pro úniky a dataminy. Soudní slyšení je naplánováno na zahájení 17. září 2021.

Jak komunita reaguje na situaci:

Co sakra mihoyoleave med dopad sama o sobě dělá mnohem lepší práci a připravuje své hráče než ty pic.cvrlikání.com/ehufyre6xf

– Vix �� Kissing Kazuha (@vixienity) 10. září 2021

Mnoho hráčů v komunitě již vystupovalo na obranu dopadu medu a shromáždilo se proti Mihoyovým pokusům o snížení stránek. Stránka získala loajální následování s obrovskou komunitou na nesouhlasu a dalšími platformami.

Zatímco někteří hráči chápou touhu udržovat úniky na minimu, mnozí nesouhlasí s myšlenkou, že celý web by měl být odstraněn.

Mihoyos zastavení na HoneyImpact mě ve skutečnosti přiměl k tomu, abych ztratil určitou úctu k nim, je to naprosto marné a vše, co dělá, je odhodit něčí nesmírnou tvrdou práci a odhodlání … byla to jen pěkná a přístupná sbírka informací, které již existovaly … namísto toho tento problém napravte ? pic.cvrlikání.com/pzlvvbbmgk

– Stealth ꕥ 秋 の は なし なし (@Kazuhablossom) 10. září 2021

Honey Impact má dlouhé dědictví, že je užitečným webem pro hráče, protože se jedná o sesterskou webovou stránku Honeyhunterworld, vysoce vlivné stránky v komunitě Monster Hunter. Honey poskytuje roky skvělé informační databáze a mnoho fanoušků je pobouřeno, že web je bez varování sundán.

Jen si představujete hru bez úniků, užitečné weby, jako je med a zejména jakýkoli plán, abychom se mohli těšit

– Z⁷ (@yoongizell) 10. září 2021

Denshin Impact Developer Mihoyo se v poslední době opravdu zakročil. Zbývá vidět, jak Mihoyo bude reagovat na tento fanoušek, ale je pravděpodobné, že fanoušci budou i nadále bránit dopad medu, dokud nebude tento problém vyřešen. Pokud je web skutečně navždy odstraněn, bude ztraceno mnoho podrobností o dopadu Genshin.

Někteří fanoušci již začali archivovat všechny soubory na wiki, takže prozatím stále existuje naděje, ale hráči budou muset jen počkat a uvidí, jak se tato situace vyřeší.

„Genshin Impact“ fanoušek wiki po údajném právním upozornění Mihoyo

Dopad Genshin

Populární Dopad Genshin Fan Wiki Page Hunter byl odvezen po údajném obdržení právního upozornění od Mihoyo.

  • Přečtěte si více: „Život je divný: True Colors“ Recenze: Stejně krásné, jak je srdcervoucí

Jak bylo uvedeno Gamesradar Hlavní vývojář Honey Hunter, známý jako Honeydodogama na Twitteru, včera (10. září) oznámil, že „snižují web do 24 hodin“.

Oznámení, které vývojář poslal na hlavní stránku Wiki, tvrdí, že Honey Hunter se zlomil Dopad Genshin„Smluvní smluvní smlouva s podmínkami, která určuje, že vše, co může„ kopírovat, reprodukovat, přizpůsobit, reverzní inženýr, dekompilovat, rozebírat nebo jinak vytvářet derivační díla založená na službách Mihoyo “.

“My, jako právní oddělení Šanghaje Mihoyo Tianming Technology Co.”.Ltd., Tímto nahlásit případ zneužívání, vztahující se k porušení IP a fázování na webu s doménovým názvem registrovaným pod vaší službou [Genshin.Honeyhunterworld.com], “zní údajné oznámení.

„Výše uvedená webová stránka o porušení obsahuje a otevřeně zobrazuje důvěrné statistiky a autorské práva našeho herního balíčku a materiály, které jsme dosud nezveřejnili.“

Honey Hunter je nejlépe známý pro sdílení úniku Dopad Genshin Obsah jako nadcházející položky, typy nepřátel a informace o charakteru – to vše objevuje dat a ti, kteří beta testují hru. Stránka se však také používá jako herní wiki pro fanoušky, aby pomohli objevit nejlepší sestavy postav, zkoumání průvodců a další.

Mihoyo nezveřejnil veřejné prohlášení o této situaci, ale jako Gamesradar Poznámky, toto údajné oznámení je podobné tomu, že Mihoyo jiných oznámení dříve poslal na hlášené zastavení šíření.

Impact Genshin: Databáze dopadů na med Brzy bude odstraněna

Dopad medu

Populární databáze pro každou jednotlivou informaci, kterou si dokážete představit pro Genshin Impact, Honey Impact, je nyní sundán Mihoyo. Toto je pokračování jejich nedávného zásahu proti únikům. Poté, co mnoho dalších netěsností již odešlo z toho, že nám poskytli z první ruky zprávy o budoucích aktualizacích, Honey ve svém osobním účtu Twitter oznámil, že web bude pryč navždy.

Honey vytvořil příspěvek, který si můžete přečíst zde, vysvětlil situaci a zprávy zaslané Mihoyo, který požadoval uzavření webu. Cloudflare byl také informován o stížnosti na porušení autorských práv DMCA, protože poskytovali služby DNS pro dopad Honey. Honey také vlastní web Honey Hunter World, který pracuje podobným způsobem pro svět Monster Hunter World. Slouží jak jako databáze, tak vedení centra pro hru Capcom a nikdy nezažila podobnou situaci. Server Wangsheng Funeral Parlor Discord také oznámil, že dočasně zastaví svá oznámení o úniku, poté, co dopad na med byl odstraněn. To by mohlo znamenat, že úniky Genshin, které byly téměř pravidelnou součástí komunity, začnou hodně zpomalovat. Přečtěte si více: Dopad Genshin: Netěsné začínají odejít do důchodu Dopad Genshin je konečně na jeho 2.1 verze „Plovoucí svět pod měsíčním světlem“, představující závěr questů Archon v Inazumě, nového týdenního šéfa, 2 šéfů Nového světa, nové postavy a dvě nové oblasti pro průzkum. Hru můžete hrát zdarma na mobilních zařízeních včetně Android, PlayStation 4, PlayStation 5 a PC na oficiálním odpalovacím zařízení Mihoyo a Epic Games Store. Verze Nintendo Switch je uvedena ve vývoji.

Příbuzný

Související příspěvky:

  1. Impact Genshin: New Yae Miko Videos Leak, předvádět všechny své hry
  2. Genshin Impact 2.4: Všechny nové recepty na jídlo
  3. Průvodce systémem bydlení Genshin Impact: Jak odemknout, nábytek, Rank Trust, Adeptal Mirror a další
  4. Impact Genshin: Jak porazit šéf propasti