Minecraft 1.20 Datum a funkce vydání aktualizace | PCGamesn, Minecraft 1.20 Datum vydání | Opravné poznámky pro Trails & Tales Aktualizace | Rozhlasové časy

Minecraft 1.20 Datum vydání: Poznámky k opravě vysvětleny pro Trails & Tales

Pokračujte ve čtení pro vše, co potřebujete vědět o Minecraft 1.20 Datum vydání, co se přidává do aktualizace a sledování přívěsu.

Minecraft 1.20 Datum vydání aktualizace a funkce

Minecraft 1.20 Datum vydání aktualizace je zde a „Trails and Tales“ slaví sebevyjádření, reprezentaci a výrobu Minecraft Minecraftier.

Minecraft 1.20 Aktualizace: nové postavy a kůže

Publikováno: 15. června 2023

Kdy byl Minecraft 1.20 Datum vydání? Aktualizace hlavního obsahu 2023, Trails and Tales, byla vyhlášena během Minecraft Live 15. října 2022, s aktualizací zaměřenou na komunitu Minecraft a jejich příběhy.

Minecraft zůstává jednou z nejlepších PC her za poslední desetiletí a udržuje fanoušky vracet se s každoročními aktualizacemi. Na základě komunity, reprezentace a kreativity, stezek a příběhů zahrnovaly nové kůži Minecraft a nový způsob přizpůsobení přizpůsobení s obložením zbroje Minecraft. Byl tam nový dav ve formě Minecraft Camel – stejně jako vítěze hlasování davů, Sniffer – a, ano, už dávno od té doby, co jsem zapomněl, Minecraft Archeology konečně dorazil. Tady je vše, co bylo zahrnuto, když Minecraft 1.Datum vydání 20 stezek a příběhů cvalem na jeho kamaráda podporovaného.

Logo pro aktualizaci Minecraft Trails & Tales s názvem aktualizace ve velkém, blokovaném písmu Minecraft na pozadí fialové

Minecraft 1.20 Datum vydání aktualizace

Minecraft 1.Ve středu 7. června 2023 byla vydána 20 aktualizace, přičemž do hry přinesla řadu nových funkcí – všechny si můžete přečíst níže.

Minecraft Cherry Blossom Biome: Pink Minecraft Cherry Blossom stromy, pokud to vidí oko, s růžovými okvětními lístky Sakura na zemi pod nimi

Minecraft 1.20 Funkce stezek a příběhů

Cherry Blossom Biome

Tento biom byl dlouho-se požadován fanoušky hry, předvázali stromy Sakura, které se objevily v mnoha nejpopulárnějších modech Minecraft. Cherry Grove také přinesl další nový typ dřeva, který vždy klesá dobře. Navíc to není jedna, ale dvě nové sady dřeva, které dorazily s 1.20, včetně bambusového dřeva (přečtěte si další). Tento hezký biome nemá žádné nové davy (zatím), ale je domovem ovcí, prasat a včel, a přestože si nejsme jisti, zda je to nový blok trávy – ale opravdu doufáme, že je – můžete vidět z Obrázek nad tím, že země je dokonce pokryta pěkně růžovými okvětními lístky.

Úřady data vydání Minecraft 1.20: Minecraft Archeology, zobrazující tři různé hrnce a archeolog

Archeologie

Ano, archeologie konečně dorazila se stopami a příběhy. Tato funkce byla poprvé vyhlášena během Minecraft Live 2020 v rámci aktualizace jeskyní a útesů a později byla vyřazena – nebo tak jsme si mysleli. V překvapivém oznámení 10. února 2023 Mojang Studios odhalila, že stále pracují na archeologii Minecraft a že by to bylo součástí 1.20 Aktualizace. Stránky archeologických kop lze nalézt v pouštních chrámech a teplých oceánských ruinách a kartáčování podezřelého písku může odhalit nějaký jedinečný a cenný kořist. Takže pokud se ocitnete na jedné z vzácných pouštních struktur, začněte kopat a dávejte pozor na jakákoli záhadná starověká tajemství.

Minecraft bambusové dřevo: budova bambuso dřeva v džungli

Bambusové bloky a rafty

Nová aktualizace Minecraft samozřejmě musí přicházet s novými bloky – konec konců jsou bloky doslova doslova tím, co dělá hru na karanténu tím, co to je. Pro aktualizaci Minecraft Trails and Tales zahrnovaly tyto nové bloky bambus, které se daří někde mezi rodinou dřeva a samotným bambusem.

Tento blok je skvělý z mnoha důvodů. Za prvé, přidává další využití do rychle rostoucí bambusové rostliny, která byla dříve používána pouze pro krmení pand a budování lešení. Bambusový blok lze vytvořit do většiny stejných položek jako dřevo, jako jsou schody, dveře, desky a ploty, a dokonce přichází s jedinečnou variantou bambusové mozaiky. Loď je však jedna položka, kterou nemůžete udělat s bambusem. Technicky. Nový vor nahrazuje loď, když je vytvořen bambusem a funguje přesně stejným způsobem. Vypadá to mírně chladnější plavbu od vašeho pouštního ostrova nebo základny s tématem džungle.

Minecraft velbloudy v poušti: dítě a dospělý velbloud

Velbloudi

Camel přidává do stále rostoucího seznamu davů Minecraft, a přidává do pouštního biomu pouštního biomu nejen něco nového. Tento roztomilý nový dav lze jezdit dvěma hráči najednou, má užitečný nový mechanik pomlčky a jeho vlastní rozkošné a realistické animace.

Minecraft 1.20 Semened Bookshelf: Vedle sekáče se otevírá Trapdoor

Sekáčené knihovny

Když už mluvíme o nových položkách a nových typech dřeva, brzy bude pro stavitele i pro inženýry Redstone užitečný další dřevěný předmět. Knihovna sekáče je možná jedním z nejzajímavějších a nejzajímavějších bloků, které se do Minecraftu přidají za nějakou dobu, díky svým důsledkům měnícím hru.

Můžete interagovat s sekanou knihovnou, krok nahoru od stávající knihovny, která může být dekorativní a užitečná při tvorbě receptů, ale ve skutečnosti nefunguje jako knihovna. Nyní můžete psát poznámky a příběhy v knize a bezpečně je ukládat na sekanou knihovnu. Udržujte své vzácné kouzelné knihy v bezpečí na sekané knihovce. Dokonce vyrábějte tajné dveře se sekanou knihovnou. Ano, mechanika nového bloku způsobuje signál Redstone, když je kniha umístěna nebo odstraněna, takže vaše pokoje se tajným klínem-dungeonem se mohou stát realitou. Jo, a pokud máte nějakou náhradní, jeho elegantní nový design dřeva dělá skvělou podlahu.

Minecraft zavěšené značky používaly bunting přes vesnici

Visící značky

Přidání nových dřevěných bloků a sekané knihovny znamenaly ještě více receptů na řemeslné recepty, aby co nejlépe využily každého typu stromu. Před 1.20, už jsme byli schopni vyrábět značky, které mají být umístěny na zemi nebo byt proti zdi. Kreativní hráči je používají nejen pro vyprávění nebo zprávy jiným hráčům, ale také v sestavách, jako jsou křesla nebo postele. S 1.20, viděli jsme přidání závěsného znamení, roztomilé možnosti výroby obchodů, ulic nebo jiných minecraft staví ještě více život. Umělecké hráči již začali hledat další využití pro zavěšené značky, přičemž zobrazení podobné buntingu byla uvedena výše během Minecraft Live.

Funkce datum vydání Minecraft 1.20: Oříznění brnění, zobrazené dvěma sadami oříznuté brnění vedle aktualizovaného kovářského stolu

Oříznění brnění

Další dlouho vyhledávaný mechanik, 1.20 přišlo se schopností přidat do svého brnění nějakou osobnost. Koneckonců, co je dobré vědět, jak změnit kůži Minecraft, jakmile ji zakryjete stejným starým brněním jako všichni ostatní. Až budete spokojeni s vaší kůží Minecraft, můžete svůj styl dále přizpůsobit v Minecraftu, takže vaše fit extra drippy s těmito obložením zbroje Minecraft. Oříznutí brnění není snadné, takže do hry přežití přidává vzrušující nový zážitek, protože musíte hledat vysoké a nízké pro nové šablony Smithing, které jsou nutné přidat nějaké stylové detaily do vašeho brnění. Jo, a to je předtím, než jste shromáždili dost cenných drahokamů nebo ingotů, které potřebujete pro obložení.

Minecraft

Minecraft Minecraft Microsoft 26 $.99 Hrajte teď

Nyní jste připraveni se ponořit do současného obsahu Minecraftu, ujistěte se, že znáte některá z nejlepších semen Minecraft pro 1.20 Aktualizace. Máme ty nejlepší pouště a Badlands, abychom mohli jezdit na ty velbloudy a bambusové džungle, abychom vám pomohli seznámit se se třemi z nejvíce podceňovaných a nedostatečně používaných biomů Minecraft v přípravě na novou aktualizaci.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Minecraft 1.20 Datum vydání: Poznámky k opravě vysvětleny pro Trails & Tales

Minecraft 1.20 Aktualizace je nyní venku! Po tom, co se cítilo jako navždy, je aktualizace Trails & Tales konečně tady a určitě to přineslo blokované zboží díky vyčerpávajícím seznamu opravných poznámek.

Existují nové davy, které můžete objevit (včetně velblouda), biomy pro prozkoumání a dokonce i zcela novou archeologickou funkci, do které můžete kopat.

Trails & Tales jsou nyní k dispozici ve verzích hry Java i Bedrock. Byl odhalen úplný seznam poznámek o opravách pro obě verze a podrobně popisuje vše, co bylo přidáno a změněno.

Pokračujte ve čtení pro vše, co potřebujete vědět o Minecraft 1.20 Datum vydání, co se přidává do aktualizace a sledování přívěsu.

Kdy je minecraft 1.20 Datum vydání?

Minecraft 1.20 je k dispozici ke stažení nyní. Šlo to živě dál Středa 7. června 2023 V průběhu Java a Bedrock verze hry. Jeho doba zahájení ve Velké Británii byla 15:00 BST 7. června.

Řada nových funkcí aktualizace byla hratelná ve formě testování díky snímkům před vydáním, ale nyní úplné vydání Trails & Tales dorazilo na všechny platformy, aby se každý mohl připojit k zábavě.

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Minecraft 1.20 poznámek o záplatě: Co se mění aktualizace?

Minecraft 1.20 Aktualizace je s názvem Trails & Tales. Aktualizace je zaměřena na podporu vyprávění a sdílení prostřednictvím sebevyjádření a reprezentace.

Toho bude dosaženo pomocí nové archeologické funkce, Sniffer Mob, prozkoumáním třešňového květu, jízdy na velbloudech, tvorbou bambusem a dalším.

Archeologie je možná největší nová funkce, která se přidává jako součást 1.20 Aktualizace. S archeologií Minecraft budete muset dávat pozor na podezřelý písek a/nebo štěrkové bloky a pomocí nové položky štětce zjistit, co je uvnitř.

Dalším velkým přírůstkem je biom třešňového květu. To přidá do hry tuny stromů třešňových květu, s prasatami, ovcemi a včely přitaženými k růžovým rostlinám. Biome obsahuje sazenice třešňových stromů, které si můžete vyzvednout a přinést s sebou do jiných světů, pokud si přejete.

Novinka pro 1.20 Aktualizace je schopnost zavěsit značky a hratelné zvuky davů. Mohlo by to znít trochu ponurší, ale nyní můžete umístit mob hlavy na notové bloky, abyste hráli zvuk specifický pro dav. Oříznění brnění jsou další novou funkcí, kterou můžete barvit do jedné z deseti barev a přidat do brnění pomocí Smithovaního stolu.

Spíš takhle

V 1 je spousta nových.20 Aktualizace a jeho oficiální úplný seznam poznámek o záplatách najdete zde (Java) a zde (Bedrock).

Existuje minecraft 1.20 přívěsu?

Ano, existuje minecraft 1.20 přívěsu. Podívejte se na trailer Trails & Tales Traips níže:

Přihlaste se k odběru našeho bezplatného herního zpravodaje pro týdenní poznatky a navštivte naše Herní centrum pro všechny nejnovější zprávy.

Zúčastněte se testu obrazovky, projektu od Radio Times a University of Sussex a Brighton, abyste prozkoumali roli televize a zvuku v našem životě.

Hledáte něco, na co se můžete dívat? Podívejte se na náš průvodce televizním nebo průvodcem streamováním.

Vyzkoušejte časopis Radio Times ještě dnes a získejte 12 čísel za pouhých 1 GBP s doručením do vašeho domova – Přihlaste se k odběru. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte podcast Radio Times.

Aktualizace Minecraft 1.20 uvolnění dnes; Vědět, kdy si to můžete stáhnout

Aktualizace Minecraft 1.20 bude vydáno za pár hodin. Podívejte se, v kolik hodin si můžete stáhnout a začít hrát.

Autor: ht tech
Aktualizováno: 7. června 2023, 18:29

n jen pár hodin od nynějška, aktualizace Minecraft 1.20 bude vydáno po celém světě, což hráčům umožní zažít nové funkce, davy a další. Toto bude největší aktualizace roku a stejně jako u každé nové hlavní vydání, budou hráči vidět, jak se představí nové prvky a herní mechaniku. V letošním roce patří největší vrcholy velbloudy, Sniffer Mob, Cherry Blossom Biome a další. Pokud jste tedy nadšeni, že aktualizace dorazí a chcete vědět, kolik času si můžete stáhnout a přehrávat aktualizovanou hru, podívejte se na čas vydání pro různé regiony níže.

Aktualizace Minecraft 1.20: Čas uvolnění

Aktualizace Minecraft 1.20 bude žít dnes, 7. června, za pár hodin od nynějška. Uvolní se přibližně ve stejnou dobu pro všechny s mírnými zpožděními. Ale abyste hru hráli, budete muset počkat trochu déle, protože bude také doba údržby. Měli byste si však hru stáhnout nejdříve, abyste mohli na palubě naskočit, jakmile ukončí údržba.

Možná vás zajímá

Mobily tablety notebooky

OnePlus Nord 2 8GB RAM

 • Šedá Sierra
 • 8 GB RAM
 • 128 GB úložiště

 • Hvězdná záře
 • 6 GB RAM
 • 128 GB úložiště

 • Černá
 • 6 GB RAM
 • 128 GB úložiště

 • Černý titan
 • 128 GB úložiště

Acer Aspire 5 A515 57G notebook

 • 16 GB RAM
 • 512 GB SSD

Asus Vivobook 15 x515ja BQ322WS notebook

 • Transparentní stříbro
 • 8 GB RAM
 • 512 GB SSD

Lenovo Ideapad 3 15IML05 81WB012DIN notebook

 • 8 GB RAM
 • 256 GB SSD

HP Pavilion 15 EC2004AX

 • Shadow Black
 • 8 GB DDR4 RAM
 • 512 GB SSD

 • Černá
 • 6 GB RAM
 • 128 GB úložiště

Lenovo Tab M10 Plus 3. gen lte

 • Storm Grey
 • 6 GB RAM
 • 128 GB úložiště

 • Zářící šedá
 • 4 GB RAM
 • Úložiště 64 GB

 • Skutečné zlato
 • 3 GB RAM
 • 32 GB úložiště

Toto je čas vydání aktualizace po celém světě.

Také si přečtěte: Hledáte smartphone? Chcete -li zkontrolovat mobilní vyhledávač, klikněte sem.

 • GMT – 15:00
 • ET – 11:00
 • UTC – 15:00
 • IST – 20:30
 • BST – 16:00
 • PT – 8:00

To je zhruba o dvě hodiny. Takže to nebude příliš dlouho, než dorazí aktualizace na vaše zařízení.

Minecraft 1.20 Aktualizace: Nové funkce

Zdá se, že nejnovější aktualizace Minecraftu má co nabídnout. Můžete prozkoumat nové způsoby, jak vytvářet a zapojit se do svého virtuálního světa, nové davy, jako je Sniffer, a objevit biomy jako Cherry Biome, které předvádějí zcela jiné prostředí a kulturu. Kromě toho, verze 1 Minecraft.20 představuje několik zlepšení kvality života, která zvyšují celkovou zábavu a přístupnost hry.

Největší atrakcí je určitě třešňový biom. Je to lesní biom naplněný růžovým třešňovým květem. Hráči mohou odtud shromažďovat sady třešňového dřeva, které se vyznačují jejich růžovými odstíny. Zde najdete také třešňové květy a třešňové protokoly.

Další zábavný doplněk k Minecraft 1.20 Aktualizace je Sniffer Mob. To vyhrálo hlasování o davu v Minecraft Live 2022 a porazilo Tuff Golem a The Rascal. Je to první starověký dav, který se do hry přidá. Tyto pasivně přátelské davy nelze v pokušení ani zkrotit. Čichají vzduch a občas vykopávají semena.

Funkce archeologie je také velkým doplňkem hry. S touto funkcí přicházejí do hry čtyři nové položky. První je kartáč, který je řemeslná položka, kterou můžete použít k kartáčování věcí. Druhým je podezřelý písek, který lze nalézt v pouštních chrámech a pouštních jamkách. Kartáčování podezřelého písku štětcem extrahuje předměty, které byly pohřbeny už dávno.

Sledujte HT Tech pro nejnovější technické zprávy a recenze, také držte krok s námi na Twitteru, Facebooku, Google News a Instagram. Pro naše nejnovější videa se přihlaste k odběru našeho kanálu YouTube.