Minecraft 1.20: Funkce, nové davy, biomy, datum vydání a další | Beebom, Java Edition 1.20 – Minecraft Wiki

Minecraft Wiki

Contents

*Pouze edice Java
+

Minecraft 1.20: Funkce, nové davy, biomy, datum vydání a další

Minecraft 1.20 Aktualizujte oficiální název - Minecraft 1.20 Trails and Tales

.20 je jednou z největších aktualizací, které komunita zaznamenala v posledních letech. Ačkoli tato aktualizace neměla oficiální téma ani jméno, když byla poprvé oznámena zpět v říjnu 2022, nyní přináší více než tucet nových funkcí. Podle Mojanga, Minecraft 1.20 Aktualizace je výsledkem toho, že se učí ze svých chyb z minulých aktualizací, zejména Minecraft 1.. Ale to tak není. Přečtěte si tedy o úžasných nových funkcích, biomesech a davech a všech ostatních vzrušujících informacích kolem Minecraft 1.Aktualizace 20 stezek a příběhů.

.20 Aktualizace. Pomocí níže uvedeného tabulky snadno procházejte různými potvrzenými funkcemi.

Poznámka : Tento článek Byl naposledy aktualizován 7. června 2023 v 8:00 dopoledne PST, aby obsahoval všechny oficiální podrobnosti pro datum vydání a nové funkce, včetně Sniffer, Cherry Blossom Biome, Archeology Features, New Armor Trim & Banner pro přizpůsobení.

Co je minecraft 1.20 Aktualizace volaná?

Minecraft 1.19 Aktualizace byla skutečně odlišná od jakékoli jiné aktualizace hry v minulosti. . Většina komunity si přesto myslela, že se nesplnilo podle svého názvu „Divoká aktualizace“. Vývojáři Minecraftu tedy učení z jeho chyby představili další aktualizaci bez oficiálního názvu a nesčetné množství skvělých vyvíjejících se funkcí.

Mojang konečně dal všechny zvěsti k odpočinku a odhalil oficiální jméno Minecraft 1.20 Aktualizace. Drumroll, prosím!! Dostaneme Minecraft 1.Aktualizace 20 stezek a příběhů V roce 2023, který zahrnuje velmi očekávané archeologické funkce, dva nové davy-velbloud a Sniffer, nový biom, funkci přizpůsobení brnění a štítu a mnoho dalšího. Můžete překládat dolů a přečíst si více o všech nových funkcích.

.20 (potvrzeno)

Mojang má v současné době tři hry ve franšíze Minecraft, včetně Minecraft, Minecraft Dungeons a Minecraft Legends. I když hry nejsou přímo propojeny, vývojář je známý pro přenesení davů z jedné hry do druhé. Ale místo toho, aby v minulosti přidal jeden z davů, které jsme viděli v legendách nebo v oblasti dungeonů, Minecraft přidává nový dav do pouštního biomu.

Velbloudi přicházejí do Minecraft

Minecraft do hry přináší velbloudy. Jak byste mohli očekávat, budou se přirozeně vynořit pouze v pouštních biomech. Jsou jedním z největších davů ve hře a vy budete mimo dosah nepřátelských davů, zatímco je v noci na koni. Když je zkroucen, Dva hráči mohou jezdit na jednom velbloudu současně. Náš průvodce můžete použít k tomu, abyste se naučili jezdit na velbloudu v Minecraft 1.20 v žádném okamžiku. Ale mějte na paměti, že na rozdíl od koní jsou velbloudi mnohem pomalejší než koně ve složitých terénech.

Velbloudi přicházejí do Minecraft

Díky jejich schopnosti pomlčky však mohou pokrýt poměrně ploché oblasti mnohem rychleji. Stejná schopnost jim také umožňuje přeskočit na rokle. Nezapomenout, můžete chovat velbloudi v Minecraftu pomocí kaktusu jako jídla v pouštních biomech k vytvoření dětských velbloudů. .

Sniffer: Mob Hlasování 2022 Vítěz

S více než 50% hlasů, Sniffer vyhrál Minecraft Mob Hlasování 2022 a přichází do hry s další aktualizací. Tento dav má také dětskou verzi (vylíhnuté přes Sniffer Eggs) a otevírá další možnosti chovu pro hráče. Pokud jde o hratelnost, má Sniffer vyčichat semena pro nové a jedinečné rostliny v Overworld. Jsme nadšeni, když vidíme, kolik nových typů Minecraft Farms vede tento dav.

Sniffer in Minecraft

[Aktualizace | 21. ledna, 12:00 PST] Na konci ledna nám oficiální údržby sociálních médií Minecraft poskytly první pohled na Sniffer ve hře (obrázek výše) a jeho první dojmy jsou vzrušující. Na rozdíl od časných očekávání je tento šestinohý dav ještě větší než hráč a má podrobné textury. Díky své velikosti by se mnoho hráčů mohlo přemýšlet o své jezdelnosti, což je nepravděpodobné, že se to stane, ale nový příkaz jízdy v Minecraft 1.20 vám může poskytnout řešení pro jízdu na Sniffer.

Ponechání svého vzhledu stranou Lehněte si na zemi Když chce odpočívat, podobně jako nový velbloudí dav. . Navíc je jeho pohyb pomalý a jeho nosní dírky se mírně odrazí, zatímco Sniffer „čichá“ pro nově přidaná semena – torka a džbán. Při pohledu na tento nový dav v akci dále ověřuje volbu komunity v posledním hlasování o davu.

.20 právě teď. .

Nové biomy v Minecraft 1.20 (potvrzeno)

. .20 nás překvapilo přidáním nového biome Cherry Blossom. Přečtěte si vše o tomto novém biome právě zde:

Cherry Blossom Biome

Jako neočekávaný dárek na Valentýna Mojang odhalil, že minecraft 1.20 získává nový „růžový“ biom ve formě Cherry Blossom. Jak byste mohli očekávat, jedná se o biom Overworld Forest Biome, který obsahuje ikonické stromy třešňové květy s růžovými listy. Navíc jsou květiny v tomto biome také růžové. Pokud jde o davy, Nedostáváme žádné exkluzivní tření davů tady, Ale podle časných snímků obrazovky můžete očekávat převážně králíky a včely.

Cherry Blossom Biome

Vzhledem k tomu, že tento biom přináší do hry nový strom třešňového květu, dostáváme také sadu třešňového dřeva. Tato sada dřeva má světle růžové bloky a předměty. Jako bonus také získáte z tohoto biomu nový třešňový květ a třešňové protokoly. Nezapomeňte, že ve srovnání s jinými lesními biomy má Cherry Blossom silně zabalené stromy s jedinečnou generací založenou na větvi. Je to nejen krásné, ale také vhodné pro vytvoření skryté základny v nich.

.20 Aktualizace: Nové funkce (potvrzeno)

.20 Aktualizace přinese do hry spoustu nových funkcí. Ačkoli pro to existuje mnoho funkcí, vývojáři odhalili jen několik z nich. Nechtějí nadměrně prominout a podceňovat, jak to udělali v minulosti. V nadcházejících měsících bude odhaleno více funkcí pro tuto aktualizaci. Prozatím pojďme přes všechny funkce, které určitě budou součástí Minecraft 1..

1. Archeologické rysy

Po letech čekání Minecraft konečně přidává do hry tolik očekávané archeologické funkce. S tím můžete jít po svém světě a hledat podezřelý písek a podezřelé štěrkové bloky. Tyto nové bloky, když jsou poprášeny, odhalují keramické střepy (keramika, jak je Minecraft přejmenoval), na které můžete kombinovat Vytvořte starověké zdobené hrnce v Minecraft

Nemůžete je však péct. Přinejmenším ne. Každý zdobený hrnec má jedinečný design odrážející něco z Minecraft. Archeologický systém navíc přináší nový nástroj „kartáče“ v Minecraft pro proces poprášení. V současné době, Existuje 20 jedinečných návrhů hrnců, A vypadají skvěle. Začali jsme pouze se čtyřmi návrhy, ale od té doby bylo do hry přidáno více.

Archeologie v Minecraft 1.20

Navíc na rozdíl od škádlých archeologických výkopů v Minecraft Live 2020 najdete podezřelé bloky písku a štěrku ve stávajících pouštních chrámech, oceánských ruinách a novém místě. Zřícenina stezky, které musíte kopat, abyste získali přístup k celému. Poté budete muset najít jednotlivé bloky a poprášit je. .20.

. Oříznění a přizpůsobení brnění

Oříznutí a přizpůsobení brnění

.20 konečně přináší do hry přizpůsobení brnění. Za každý kus brnění dostanete 16 vzorů vzorů v 10 jedinečných barvách. S ohledem na různé typy brnění v Minecraft a jak můžete míchat a porovnat položky, můžete snadno získat desítky stylů pro výběr z brnění.

Tato funkce přizpůsobení brnění je možná díky a Nová položka známá jako „brnění“ Variace, která se vynořuje téměř ve všech hlavních strukturách ve světě Minecraft.

. Zatímco vlastní designy vypadají úžasně, účelem ořezávání brnění je pouze estetika. Například použití zlatého obložení na zbroji neznamená, že je přátelský k Piglin. .

3. Bambusové dřevo a rafty

Bambusové dřevo v minecraft

.20 přináší novou rodinu bambusového dřeva v Minecraftu, představuje vlastní prkna, bloky a další. Jsou součástí pokusů vývojářů přinést do hry přesnější reprezentaci typů dřeva.

Tato sada dřeva je navíc ještě zvláštnější díky exkluzivním sadám bloků. Můžete použít bambusové dřevo pro řemeslo . Neexistuje žádný takový blok pro jiné typy dřeva v Minecraftu, což je skutečně jedinečné. . .

. Banner Shields

Minecraft 1.20 také přidává další velmi požadovanou funkci-schopnost s v edici Bedrock. Tato funkce byla poprvé představena v náhledu Minecraft 1…20 Na začátku dubna. Po vytvoření barevného banneru pomocí tkalcovského stavu můžete zkombinovat banner s štítem na řemeslném stole, abyste na štít položili banner. Spolu s obložením brnění to dále přidává postavu vaší osobnosti ve hře.

5. Hang & Edit Stigns

Visící značky v Minecraft

Řešením stále trvalého problému, který nenajde správné místo pro uvedení značky, mohou být zavěšené značky zavěšeny na jakémkoli bloku. Vy může je umístit na bok a dokonce i na dně . . Navíc můžete vytvořit spoustu dekorativních předmětů tím, že také uvedete značky pod znaky, a vytvořit strukturu podobnou větrnému větrnému. Máme tutoriál, který vám pomůže naučit se, jak vyrobit a používat závěsné značky v Minecraft.

Dále, Minecraft 1. Upravte značky a přepište text na ně. Znamení již nebudete muset zničit a vytvořit nový. .

6. Seřízlá knihovna

Náhodně naplněná sekáče

Konečně jsou knihovny užitečné v Minecraft. Po tvorbě nové sekané knihovny, Můžete ukládat pravidelné a okouzlené knihy v nich. Můžete umístit jakoukoli knihu do jakéhokoli slotu na sekanou knihovnu, ale je vizuálně nemožné mezi nimi rozlišit. To však neznamená, že každý slot je stejný. Každý úložný slot knihovny vysílá signál Redstone s různými silnými stránkami. Takže se správným mechanikem můžete použít sekátovou knihovnu k vytvoření tajných dveří (jak je znázorněno během Minecraft Live 2022) a mnohem více.

7.

 • Stavební bloky: Běžné bloky a položky, které se používají při vytváření struktury
 • Barevné bloky: Řada bloků, které mají více barevných variant, jako jsou postele, svíčky, terakota atd.
 • Přírodní bloky: Všechny bloky, které generují přirozeně v rámci Minecraft’s Overworld a další rozměry
 • Funkční bloky: Bloky, které lze použít pro různé účely, včetně bloků pracovních míst, majáků, světelných bloků atd.
 • Bloky Redstone: Všechny bloky, které se používají nebo ovlivňují obvod Redstone

Minecraft

 • Nástroje a nástroje: Různé použitelné předměty, které splňují různé účely v Minecraft
 • Boj: Zbraně, projektily, brnění a další předměty, které lze použít během boje v Minecraft
 • Jídlo a nápoje:
 • Položky, které slouží jako nejběžnější ingredience pro tvorbu a vaření
 • Spawn vejce: Téměř všechny davy Minecraft ve formě vajec tření
 • Utility operátora: Bloky jako světlo, bariéra, bloky struktury a různé příkazové bloky, které ovlivňují výchozí vlastnosti Minecraft World.

. Nové a lepší mob hlavy

Hlavy davů, které některé davy padají, když jsou zabity nabitý popínací popínavou, jsou už nějakou dobu součástí Minecraftu. Ale kromě jejich použití jako masky nebo ozdobné položky byl jejich účel docela základní. Naštěstí se to mění s Minecraft 1.20, protože nám to umožňuje Připojte mob hlavy s bloky noty a vytvořte zvuky okolního davu. Tyto zvuky se vztahují k davu, jehož hlava používáte. Například lebka kostry vydává zvuk vypálené šípy.

Mob-Heads-in-Minecraft-1.20-SNAPSHOT-22W46A

.20 také rozšiřuje knihovnu hlavy davy přinesením Piglin hlavy do hry. . Tato nová hlava způsobuje, že Piglin zvuky a vrtí se do uší, když je spuštěn signálem Redstone.

9. Kalibrované senzory Sculk

Minecraft 1.20: funkce, nové davy, biomy, datum vydání a další

. Nový blok Sculk přicházející v Minecraft 1.20 je kalibrovaný senzor Sculk, nová komponenta Redstone, která vám umožní „Filtrujte vibrace na základě jejich frekvenční úrovně.“

Kalibrované senzory Sculk se ve světě Minecraft nenalezly přirozeně a musíte je vytvořit pomocí senzorů Sculk a Ametyst Shards.

10. Netherite je těžší použít

.20, budete mít těžší čas na získání netheritských předmětů. Důvodem je zavedení nové šablony Smithingu pro upgrade, která je nyní povinnou položkou pro výrobu netherite brnění nebo netheritského meče na kovářském stole. Takže místo toho, abyste pouze vytvořili netherite ingoty. Nezapomenout, není snadné je shromažďovat a potřebujete jednu pro každou upgrade položky.

11. Vyplňte příkaz Biome

Představeno s Minecraft Snapshot 22W46A můžete použít příkaz „/Fillbiome“ k ručnímu změně biomu jakéhokoli daného regionu ve světě Minecraft na jakýkoli jiný biome Minecraft Biome. Aby to fungovalo, musíte Nastavte souřadnice za dva body, mezi nimiž chcete nahradit biome.

Je to podobné populárnímu příkazu v Minecraft, kromě toho, že se zaměřuje na biomy místo bloků. . Tyto biomy však neovlivňují rozměrové rysy, jako jsou explodující postele v Nether.

12. Opraveno tření davu na portálu Nether

Nadcházející aktualizace, která dává hlavní Nerf na farmy v Nether v Minecraftu. . Nadcházející aktualizace tedy snižuje úroveň světla pro tření endumenů, kostry a kosterů na úroveň 9 v netherské dimenzi.

Tato úroveň světla byla 11 v dřívějších verzích, což je stejná jako úroveň světla portálu. Kvůli této změně se tyto davy nemohou vynořit a přímo teleportovat do portálu Nether. .

13. Změny Redstone

 • .
 • .
 • Vstup a vystupujte z entit (minenecarts, lodě, jezdecké davy) nyní také spustí senzor Sculk.

. Nové výchozí kůže

. S Minecraft 1 však.20 Aktualizace, komunita získává novou sadu výchozích kůží, které by mohli hrát jako. Tyto postavy jsou Noor, Sunny, Ari, Zuri, Makena, Kai a Efe.

Nové kůže v Minecraft

.20: Změny parity Java & Bedrock

. Mojang pracoval na odstranění hlavních rozdílů mezi oběma verzemi a Minecraft 1.20 Aktualizace na tom staví.

Jak již bylo zmíněno dříve, režim diváka Minecraftu je již ve vývoji pro další aktualizaci. .

Hardcore herní režim . .

Režim editoru

Edice Bedrock získává jednu z nejunikátnějších hlavních vanilkových funkcí v Minecraft – Editor Mode. Tento nástroj vám umožňuje snadněji a rychleji vytvářet malbou s bloky. Tímto způsobem jste schopni vytvořit velké sestavy během několika minut. .

. Je to primárně určeno pro pomoc tvůrcům mapy při vytváření velkých map dostupných pro celou komunitu.

Plíživost a plazení

Ano, čtete to správně. Minecraft Bedrock je nyní na stejné úrovni jako Java v této jednoduché funkci. Hráči se nyní začnou plazit, když jsou v mezeře jednoho bloku (kterou můžete vytvořit pomocí dveří nebo pístu). Minecraft 1.20 také přináší novou animaci procházení a rychlost procházení bude stejná jako plížení.

Recept na pevný člun

. Tato změna přinese podloží v souladu s Javou a zjednodušuje recept na řemeslné lodi. Při tvorbě lodi ve hře již nemusíte používat lopatu. Společnost také aktualizovala recept na crafting hlavy.

Odemknutí receptu

. To znamená, že nyní uvidíte oznámení o „odemčeném receptu“ v pravém horním rohu, když shromažďujete nové materiály ve svém světě Minecraft. .

Příkazy

 • /Fotoaparát (Edice Bedrock) – umožňuje hráčům změnit úhel fotoaparátu
 • /poškození
 • /Fillbiome (Edice Java) – umožňuje hráčům změnit oblast z jednoho biomu na druhý biome

Mezi další změny parity patří zobrazení částice poznámky nad jukebox v Minecraft Java, odstranění pavučiny na obrácení strun v podloží a několik dalších menších změn.

.20 Aktualizace. Vývojář určitě zabral svůj sladký čas odhalením všech nových funkcí, ale je úžasné vidět tolik nových přírůstků do hry. .20 semen, která jsme zde sestavili. .

Minecraft 1.20: Datum vydání a platformy

Během události Minecraft Live 2022 v říjnu vývojář her Mojang odhalil, že další hlavní Minecraft 1.. A to se ukázalo být pravdivé, když se Mojang v příštích několika měsících testoval a testoval spoustu nových funkcí. Ale po dlouhém čekání, Minecraft 1.20 stezek a příběhů Aktualizace byla vydána 7. června. Datum vydání je stejné jako loňské Minecraft 1.19 Aktualizace, která přinesla Alloys, starověké město a poměrně tvrdý dav zvaný do strážce, do hry.

Minecraft 1.20 Datum vydání stále

 • Xbox
 • Play Station
 • Nintendo Switch
 • ios
 • Android
 • Okna
 • +
 • Operační Systém Mac*
 • Linux*

*Pouze edice Java
+ pouze edice podloží

Uživatelé Windows si na svých počítačích stáhnou edice Minecraft Java a Bedrock. Největší doplněk však přichází ve formě oficiální podpory Chromebooku. Mojang zavedl oficiální podporu pro Chrome OS 7. června, což umožňuje uživatelům Chromebooku oficiálně hrát na jejich zařízeních Minecraft Bedrock. Takže, které funkce jste nejvíce nadšeni, že můžete vyzkoušet v Minecraft 1.20 Aktualizace? Dejte nám vědět v komentářích níže.

Minecraft Wiki

Sledujte minecraft wiki na Discord nebo na našich stránkách sociálních médií!

Nemáte účet?

Minecraft Wiki

.20

.2.

Minecraft 1.

Edice

Oficiální jméno

Datum vydání

Vývojové verze

Mapy zhospuscation

Verze protokolu

Verze dat

.20

 • PlayStation 3 Edition
 • PlayStation 4 Edition

1.20, Stezky a příběhy, Java Edition . Původně vyhlášeno na Minecraft Live 2022 15. října 2022 byl název aktualizace odhalen na Minecraft měsíčně .

Obsah

Doplňky []

Bloky []

Položky []

Mobs []

 • Ježetelná entita, která může být vybavena sedle a jezdit dva hráči.
 • Má 32 × 16 zdravotních bodů.
 • Přirozeně se vynoří v pouštních vesnicích.
 • Může být chován s kaktusy a bude následovat hráče, kteří drží kaktus po ruce.
 • Davy, které jsou vysoké 2 bloky a nižší, se nemohou dostat k hráči (s výjimkou pavouků), když ho hráč jezdí, kvůli jeho výšce kvůli jeho výšce.
 • Může chodit přes 1.5 blokovaných vysokých překážek (jako jsou ploty a bloky s deskou nahoře).
 • Náhodně posadí.
  • Zatímco sedí, je těžké je přesvědčit, aby se pohybovali.
 • Může buď chodit pomalu, nebo rychle sprintovat.
 • .
  • Když ztrácí výdrž, nemůže na několik sekund znovu sprintu nebo pomlčku.
  • Pomlčka může při dokonalém provedení prodloužit více než 10 bloků.
 • .
 • Považován za prvního „starověkého“ davu.
 • .
 • .
 • Nelze se přirozeně vynořit.
 • Často čichá ve vzduchu a občas kope semena Torchflower.
  • .
  • .
 • Lze chovat a v pokušení semeny Torchflower a položit čichačské vejce.

Cherry Boat

 • Nový typ lodi, vytvořené s třešňovými prknami.
 • Lze použít k vytvoření varianta s hrudníkem.

Vor

 • .
 • Lze použít k vytvoření varianta s hrudníkem.
 • Fungují stejným způsobem jako obyčejné lodě, ale mají na ně jedinečný vzhled.
  • Model raftu je vyšší než loď.

Světová generace []

Třešeň

 • Nový typ varianty stromů, který se nachází v třešňových hájích, lze pěstovat z třešňových sazenic.
 • Občas generováno s včelím hnízdem.
 • .
 • Koncept navrhl v roce 2013 Patrick Geuder, [1] [2], ale nakonec nebyl přidán v té době.

Cherry Grove

 • Nový biom, který obsahuje třešňové stromy.
 • Nachází se v horách, jako je louky.
 • Zde se mohou vynořit prasata, ovce, králíci a včely.
 • Pohřbená generovaná struktura ze ztracené kultury.
 • Generuje v Taigas, zasněžených taigas, starý růst Taigas (oba typy), staré růstové břízové ​​lesy a džungle.
 • Složená z věže, cesty přes dno a několik dalších místností připojených na stranu.
 • Obsahuje podezřelý štěrk, bahenní cihly a několik barev terakoty a glazované terakoty.
 • Zde naleznete čtyři obvody z brnění a sedm keramiky.
 • V podezřelém štěrku může hráč najít:
  • Dřevěná motyka
  • Uhlí
  • Pšenice
  • Zlatý nugget
  • Semena řepy
  • Dub zavěšené znamení
  • Smrk zavěšení
  • Podokna červeného skla
  • Podokna žlutého skla
  • Světle modré skleněné podokna
  • Podokno fialové sklenice
  • Podokno Purpus Glass
  • Modré barvivo
  • Žluté barvivo
  • Světle modré barvivo
  • Bílé barvivo
  • Cihlový
  • Zelené svíčky
  • Červené svíčky
  • Fialové svíčky
  • Hnědé svíčky
  • Řemínek
  • Mrtvý keř
  • Hliněný blok
  • Burn Pottery Sherd
  • Danger Pottery Sherd
  • Příteli keramika Sherd
  • Srdeční keramika Sherd
  • Sheaf Pottery Sherd
  • Hostitelská brnění
  • Zvládnutí zbroje
  • Trim wayfinder brnění
 • Vzácné předměty a běžné kořisti mají každý svůj vlastní vyhrazený archeologický kořist.

Formát příkazu []

 • Nový příkaz, který lze použít k řízení toku provádění uvnitř funkcí a změny jejich návratové hodnoty.
  • Přeskočte zbývající samostatné příkazy nejvyšší úrovně v aktuálně provádějící funkci (pokud existují).
  • .
  • Výslednou hodnotou příkazu návratu je také hodnota.
  • Hodnota: Hodnota návratnosti celého čísla.

   • Voní zajímavě
    • Získejte vejce
    • Krmte čichání
    • Zasadit jakékoli semena Sniffer
    • Vytvořte oříznuté brnění u kovářského stolu
    • Kartáčte podezřelý blok, abyste získali keramiku
    • Vytvořte zdobený hrnec ze 4 keramikových sherdů
    • Přečtěte si výkonový signál sekáčeného police pomocí komparátoru.

    Všeobecné [ ]

    • Přidán spouštěč postupu recept_craft; Spuštěno při tvorbě receptu.
      • Recept_id: Umístění zdroje vytvořeného receptu.
      • Složení: Řada predikátů pro zásobníky položek používaných v receptu.
       • Stoh jedné položky lze použít pouze k splnění jednoho predikátu.
       • . To umožňuje rozdělení mezi recepty, které mají stejný identifikátor, ale používají různé ingredience.
       • Toto pole je volitelné. Pokud není poskytnuto nebo ponechán prázdný, pouze recept_id bude diktovat úspěch spouštěče.
       • Přidáno registru Trim_Pattern a Trim_material, které definuje vzory a materiály, které umožňují jejich přidání prostřednictvím datových balíčků.
        • .
        • Cesty k těmto texturám jsou odvozeny na základě názvu souboru vzoru JSON a pokusí se najít textury ve stejném jmenném prostoru jako pole názvu vzoru oříznutí.
        • Asset_id: ID jmenné mezery používané k odvození umístění textur a lokalizace.
        • Template_item: ID položky šablony Smithování použitá k aplikaci vzorů obložení.
        • Popis: Textová komponenta používaná pro zobrazení názvu vzoru obložení brnění při vzniku zásobníku položky brnění.
        • ASSET_NAME: Řetězec používaný jako přípona pro umístění textury z brnění.
        • Složka: ID položky složky použité k aplikaci materiálu pro oříznutí.
        • item_model_index: Číslo plováku, které definuje model položky, přepíná každý model z brnění by se měl zaměřit na změnu svých vizuálů pro tento materiál.
        • Popis: Textová komponenta používaná pro zobrazení názvu materiálu obložení brnění při vzniku brnění položky.
         • Styl definovaný v tomto popisu je aplikován také na popis vzoru obložení brnění.
         • Klíč mapy je materiál z brnění, který chce tento materiál oříznout jinou paletou barev.
         • Hodnota mapy je název barevné palety, která bude použita, když je tento materiál oříznutí aplikován na kus brnění s odpovídajícím materiálem zbroje.
         • Přidán poskytovatel Unihex Glyph.
          • Nový poskytovatel glyfy pro čtení hexových souborů Unifont.
           • Formát hex popisuje bitmapové písmo glyfy.
            • Výška každého glyfu je 16 pixelů.
            • .
            • .
            • hex_file: cesta k archivu zip obsahující jeden nebo více *..
            • . Pole:
             • .
             • .
              • Jakékoli bity ve sloupcích mimo tento rozsah budou vyřazeny.
              • Nový poskytovatel glyfy lze použít k zahrnutí poskytovatelů z jiných písem.
               • Poskytovatelé jsou zaručeni, že budou načteni pouze jednou, bez ohledu na to, kolikrát jsou zahrnuti.
               • Začlenění se provádí poté, co jsou načtena všechna písma, takže bude zahrnovat všechny poskytovatele pro dané písmo definované ve všech datových sadách.
               • . [Poznámka 1]
               • Přidán Yakut. [Poznámka 1]
               • Přidáno Sniffer_Digging: Obsahuje torchflower_seeds a džbán_pod .
                • Při kopání sniffy ovládá, co lze najít.
                • Přidány nové okolní soundtracky, vše od Aarona Cherofa.
                 • .
                 • Hrajte “Bromeliad” v bambusové džungli, třešňovém háji, květinovém lese, lese, džungli, řídké džungli a obrazovky menu.
                 • .
                 • „Echo in the Wind“ hraje v Cherry Grove, Flower Forest, svěží jeskyně, všechny typy Badlands a také obrazovky nabídky.
                 • .
                 • .
                 • Přidáno Smithing_Transform a Smithing_Trim Recept Serializers pro aktualizovanou netherite upgrade a nový recept na brnění Trim recept.
                 • .
                  • .
                  • . .
                  • Zdroj Paletted_perMutations má sadu požadovaných parametrů:
                   • .
                    • Tyto textury budou použity k vytvoření jejich variant, které byly upraveny barevnými paletami.
                    • K definování sady klíčových barevných barev, které chceme vyměnit s níže definovanými barevnými paletami, se používá k definování sady barvy pixelů na paletu barev.
                    • .
                    • Paleta barev je soubor textury se sadou pixelů, které se používají pro výměnu pixelů, které odpovídají klíči barevného paletu v každé základní texturu.
                    • Počet pixelů v každé paletě barev musí být stejný jako u palety_key definovaný pro tento zdroj.
                    • .
                    • Alpha Channel je pro porovnávání klíčů ignorován, ale ve výsledné struktuře se alfa kanál vynásobí alfa kanálem barevného palety.
                    • Pixely, které neodpovídají paletě_key, jsou zkopírovány do výsledné textury tak, jak je.
                     : "Paletted_permutations", "Textury": [ "Minecraft: Item/Leather_helmet", "Minecraft: Item/Leather_chestplate", "Minecraft: Item/Leather_leggings", "Minecraft: Item/Leather_boots" ], : , : "Červené": , "zelená": "Minecraft: colormap/color_palettes/zelená", : "Minecraft: colormap/color_palettes/modrá" > 
                     : "Layer0": "Minecraft: Item/Leather_helmet_red", "Layer1": "Minecraft: Item/Leather_chestplate_green", "Layer2" > > 
                    • Přidáno stříkající:
                     • Tento písek je sus
                     • . . zuby
                     • Má pracovní regály!
                     • Sniff Sniff.
                     • Umístěte zavěšení
                     • Joule je také úhledný!
                     • Přidaná značka Biome:
                      • #HAS_STRUCTURE/TRAIL_RUINS: Obsahuje Taiga, Snowy_Taiga, Old_Growth_Pine_taiga, Old_Growth_Spruce_taiga, Old_Growth_Birch_Forest a džungle a džungle .
                      • #all_hanging_signs: obsahuje stropní_ Hanging_signs a Wall_hanging_signs.
                      • .
                      • #ceiling_hanging_signs: obsahuje všechny stropní verze bloků zavěšení.
                      • #CHERRY_LOGS: Obsahuje Cherry_Log, Cherry_wood, sward_cherry_log a stripped_cherry_wood .
                      • #combination_step_sound_blocks: obsahuje #wool_carpets, crimson_roots, moss_carpet, nether_sprouts, sníh a warped_roots .
                       • .
                       • .
                       • Obsahuje bloky, které nezpůsobí přeměnu zemědělské půdy na nečistoty, když jsou umístěny na vrcholu.
                       • Obsahuje bloky, na kterých lze umístit další blok.
                       • Obsahuje proměnlivé bloky, které mohou nahradit rostoucí stromy.
                       • Obsahuje bloky, které se rozbijí rychleji mečem.
                       • #Bamboo_Blocks: Obsahuje bamboo_block a stripped_bamboo_block .
                       • #bookshelf_books: Obsahuje knihu, psaná_book, writable_book, enchanted_book a znalosti_book .
                       • #breaks_decorated_pots: obsahuje #tools .
                       • #CHERRY_LOGS: Obsahuje Cherry_Log, Cherry_wood, sward_cherry_log a stripped_cherry_wood .
                       • #decorated_pot_ingrediens: obsahuje cihly a #decorated_pot_sherds .
                       • .
                       • #hanging_signs: obsahuje všechny položky zavěšení.
                       • .
                       • #sniffer_food: obsahuje torchflower_seeds .
                       • #stone_buttons: Obsahuje Stone_Button a lemovaný_blackstone_button .
                       • .
                       • #trim_templates : contains coast_armor_trim_smithing_template , dune_armor_trim_smithing_template , eye_armor_trim_smithing_template , host_armor_trim_smithing_template , raiser_armor_trim_smithing_template , rib_armor_trim_smithing_template , sentry_armor_trim_smithing_template , shaper_armor_trim_smithing_template , silence_armor_trim_smithing_template , snout_armor_trim_smithing_template , spire_armor_trim_smithing_template , tide_armor_trim_smithing_template , vex_armor_trim_smithing_template , ward_armor_trim_smithing_template , wayfinder_armor_trim_smithing_template , and wild_armor_trim_smithing_template .
                       • .
                       • #Villager_Plantable_seeds: obsahuje pšeničné_seedy, brambory, mrkev, beetroot_seeds, torchflower_seeds a džbán_pod .
                        • Obsahuje semena, která budou vesničané používat k farmě.

                        Bloky []

                        • Barevné varianty lze nyní obarvit jakoukoli jinou barvu.
                        • .
                         • .
                         • Sculk Shriekers a Wardens jsou spuštěny vibracemi emitovanými rezonujícím blokem Ametyst.
                         • Leštěné tlačítko Blackstone se nyní rozbije ve stejnou dobu jako ostatní tlačítka.
                         • .
                         • Vyměnitelný blok mezi nimi a regály již nezbavuje bonusy.
                         • .
                         • .
                         • .
                         • Při umístění davové hlavy na blok poznámky bude tento poznámkový blok nyní hrát jeden z okolních zvuků davu, když hráč hráč nebo poháněn Redstone.
                         • Nyní může obsahovat značku NOT_BLOCK_SOUND NBT.
                          • .
                          • Když je přítomen, určuje to zvuk, který blok noty vytváří, když je hlava umístěna na něj.
                          • Vibrační frekvence mnoha akcí ve hře byly vylepšeny a velmi zjednodušeny, aby se zabránilo nežádoucímu rušení, jako následující:
                          • Výchozí výstup Redstone byl upraven tak, aby byl spolehlivější pro výpočty vzdálenosti.
                          • .
                          • .
                          • .
                           • To zabraňuje rozbití rezonance vibrací při vykládání kousků z dálky.
                           • Scream Sounds již nebude slyšet, pokud je blok podmáčel.
                           • .
                           • Pokud je naplánováno, že vibrace přijme Sculk Shrieker, zůstane ve frontě, dokud nebudou naloženy všechny sousední kusy a tikání.
                            • To zabraňuje rozbití rezonance vibrací při vykládání kousků z dálky.
                            • .
                             • .
                             • Značky nelze editovat hráči v režimu Adventure.
                             • Ve výchozím nastavení znaménko vyzve hráče k zadání textu přední strany, když je umístěn.
                             • Chcete-li aplikovat text na zadní stranu, musí hráč jít na druhou stranu a komunikovat s touto tváří, aby jej upravil.
                             • Značky s komponenty bez textu nelze upravovat, i když značka není voskovaná.

                             Položky []

                             • .
                             • Čistě vizuální bez výhod hraní a lze jej použít pouze na přilby, hrudníky, legíny a boty.
                              • Všechny vzory oříznutí jsou vizuálně stejné na ikoně položky brnění, ale barva se stále změní na základě materiálu pro lemování.
                              • Název vzorů obložení se zobrazí na popis položky.
                              • Vzor: Definovaný šablonou kovárny používané k aplikaci obložení a představuje vizuální vzor obložení.
                              • .
                                • Ametyst Shard
                                • Měď
                                • diamant
                                • Smaragd
                                • Zlatý ingot
                                • Železná cihla
                                • Lazurit
                                • Nether Quartz
                                • Netherite ingot
                                • Jsou nyní uvedeny ve stejném pořadí jako rybí položky v kreativním inventáři.
                                • Barvy částic zmila byly upraveny tak, aby byly více rozlišitelné.
                                • .
                                • .

                                Mobs []

                                • Po smrti kapky přílivové brnění.
                                • .

                                Entity non-mob []

                                • Předchozí hodnoty jsou nyní vždy vyřazeny, pokud je interpolation_duration 0.
                                • .E. .
                                • Entity nejsou vykresleny, pokud nejsou přijata počáteční data. To znamená, že displeje se nemusí zobrazovat při prvním klíště.
                                 • Vzhledem k tomu, jak se hry zpracovávají aktualizace, mohou být změny v entitách po svolání doručeny klientům s pozdějším klíštěm.
                                 • Pro informaci, pořadí transformací aplikovaných na model (počínaje nejvnitřnějším) je item_transform, otáčí se Y 180, transformační pole, orientace entity (možnost Billboard + Rotation Pole + Pos Field).

                                 Světová generace []

                                 • Truhs nyní obsahují obložení brnění a tiché brnění.
                                 • Truh nyní obsahují netherite upgrade a lemování brnění.
                                 • .
                                 • Nyní zahrnuje nový pokoj plný písku a podezřelého písku.
                                  • Objeví se nějaký písek a najdete jej ve stejné výšce jako modrá terakota.
                                  • .
                                  • diamant
                                  • TNT
                                  • Střelný prach
                                  • Archer Pottery Sherd
                                  • Miner Pottery Sherd
                                  • Prize Pottery Sherd
                                  • Sherd
                                  • Nyní zahrnuje podezřelý písek pod vodou.
                                  • V podezřelém písku může hráč najít:
                                   • Lepit
                                   • Smaragd
                                   • Podezřelý guláš
                                   • Zbraně na hrnčířskou hlínu
                                   • Brewer Pottery Sherd
                                   • Truhly nyní obsahují obložení brnění Spire.
                                   • Truhly nyní obsahují divoké brnění.
                                   • Truhly nyní obsahují trim z brnění žebru.
                                   • Nyní zahrnují podezřelé štěrkové bloky.
                                    • Železná sekera
                                    • Uhlí
                                    • Zlatý nugget
                                    • Dřevěná motyka
                                    • Blade Pottery Sherd
                                    • Mourner Pottery Sherd
                                    • Spousta hrnčířské hlíny
                                    • .
                                     • Dřevěná motyka
                                     • Uhlí
                                     • Zlatý nugget
                                     • Pšenice
                                     • Přístřeší keramika Sherd
                                     • Šňůra keramika Sherd
                                     • Truhs nyní obsahuje lemování sentry brnění.
                                     • Truhly nyní obsahují obložení pobřežních brnění.
                                     • Truhly nyní obsahují oční brnění.
                                     • Truhly nyní obsahují obložení vexových brnění.

                                     • Zdroje dat řetězce nyní přijímají negativní hranice, které jsou interpretovány jako index počítány z konce řetězce.

                                     Hraní []

                                     • Cherry Grove musí být nyní navštíven pro postup „Adventuring Time“.
                                     • .
                                     • .
                                     • .
                                     • !.
                                      • Popis nyní říká: „Vytvořte text jakéhokoli záření značky“.
                                      • Přepracováno: Nyní je to pracovní stanice pro upgrady a úpravy fyzického vybavení.
                                      • Přidán slot používaný Smithovou šablonou nalevo od starých 2 slotů.
                                      • Šablony kovářů definují, jaký typ upgradu, který bude dělat na vybavení.
                                       • Určuje jak typ položek, které mohou upgradovat, a které složky jsou platné pro přizpůsobení upgradu.

                                       • .
                                        • Nové umístění je podobné poli hráče – je to seznam podmínek/predikátů kořistí.
                                        • .
                                        • Hráč jako tuto entitu.
                                        • Pozice bloku umístěného/interakce.
                                        • Blokujte stav umístěného/interagovaného bloku.
                                        • Udržována/použitá položka jako „nástroj“.
                                        • Obsah starého lokalizačního pole by měl být migrován na podmínku location_check.
                                        • Obsah pole položky by měl být migrován do podmínky Match_Tool.
                                        • Obsah blokových a státních polí by měl být migrován do stavu block_state_property.
                                        • .
                                        • Nyní lze posouvat nahoru stisknutím ↑.
                                        • Přidáno mimo_border a generic_kill .
                                         • Hráči mimo světovou hranici jsou nyní zraněni typem poškození mimo_border místo in_wallu .
                                         • .E. Příkaz /Kill nyní používá typ poškození generic_kill místo out_of_world .
                                         • Verze datového balení je nyní 15 .
                                         • .
                                          • Změněno z „hráče> Vypadl ze světa „na hráč“> byl zabit “.
                                          • Změněno z „hráče> uduseno ve zdi “na” hráče> zanechal hranice tohoto světa “.
                                          • Textury písma jsou zahrnuty do skládky textury ladění (F3 + S).
                                          • .
                                           • Všechny funkce a změny z „Aktualizace 1.20 “Experimentální balíček je nyní součástí hry.
                                           • Herní událost Piston_contract byla odstraněna ve prospěch block_deactivate .
                                           • Herní akce Piston_Extend a Dissense_fail byly odstraněny ve prospěch block_activate .
                                           • Mnoho herních akcí má nové vibrační frekvence:
                                           • .
                                           • Přidána nová funkce kořistí nazvaná Reference .
                                            • Nová referenční funkce umožňuje funkcím volat dílčí funkce (podobné referenčnímu stavu).
                                            • .
                                            • Každá náhodná sekvence produkuje jedinečnou sekvenci založenou na světovém semen a sekvenčním identifikátoru, což znamená.
                                            • Identifikátor náhodné sekvence, která se má použít pro kořist, je specifikován jako umístění zdroje v novém poli s názvem Random_ Sequence .
                                            • ID náhodné sekvence je volitelné pole. .
                                            • Hra nyní zobrazí schránky zprávy o spuštění, pokud uživatelé umožňují funkčnost textu na řeč, ale není k dispozici.
                                             • .
                                             • GUI lze upravovat na obrazovce Nastavení videa držením Ctrl a posouváním kola myši.
                                             • Alternativa podmínky byla přejmenována na any_of .
                                             • Přidán nový stav All_of, který prochází pouze tehdy, když všechny podostavy projdou.
                                              • Má stejnou syntaxi jako any_of .
                                              • Složky ve formě pole jsou nyní také povoleny v Smithing_Trim a Smithing_Transform recepty na polích, základně a sčítání.
                                               • Tato pole také umožňují prázdná pole, která signalizují tento slot, musí být ponechán prázdný.
                                               • .
                                                • Aktualizováno rozložení Sprite Minecraft.
                                                • .PNG z programátora Art Resource Pack.
                                                • Aktualizováno rozložení Sprite Invite_icon..
                                                • .
                                                • Bitmapy používané uniformem byly odstraněny.
                                                • .
                                                • .
                                                • Během aktualizací Unifont byly do základních souborů písma UniFont pro pokrytí obecných standardních čínských znaků přidány některé sjednocené ideogramy CJK v rovině 2 a některé v rovině 3, zejména znak Biangbiang Noodles.
                                                • .
                                                • Drobné aktualizace interpunkce plné šířky a symboly v rozsahu U+FF00 až U+FFEF.
                                                • Drobné aktualizace jiných individuálních glyfů, zejména mnohem vylepšené skunkové glyf (U+1F9A8).
                                                • Změny v kódování.
                                                 • Soubor je nyní zpočátku čten v UTF-8, s předchozím kódováním (ISO 8859-1/Latin 1) jako zálohování.
                                                 • Soubor je nyní napsán s kódováním UTF-8.
                                                 • .
                                                  • .
                                                   • Nejvyšší blok, který hráč chodí, se hraje jako normální.
                                                   • Blok pod ním se hraje při nižším objemu a rozteče.
                                                   • Dříve tomu tak nebylo, pokud hráč šel podél okraje bloku se vzduchem nebo tekutinou vedle něj.
                                                   • Byl přidán omezený postprocesor, který může omezit, kolik bloků delegovaný postprocesor náhodně transformuje ve struktuře.
                                                    • To lze použít k konfiguraci struktury tak, aby měl přesné množství konkrétních bloků, místo použití náhodného rozdělení.
                                                     • Delegát – post -procesor, který provádí skutečnou transformaci bloku.
                                                     • Limit – maximální množství bloků, které může delegovaný postprocesor transformovat.
                                                      • Bloky uvnitř struktury jsou náhodně předány delegovanému postprocesoru, dokud nezmění omezené množství.
                                                      • Buď generátor konstantního nebo náhodného čísla odebraného během následného zpracování.
                                                      • Existující block_entity_modifier S jsou:
                                                       • Passhrough: Zachovává stávající pole na blokové entitě.
                                                        • Toto je výchozí, pokud není zadán žádný block_entity_modifier.
                                                        • Menší změnou je, že tento modifikátor připojí nakonfigurovaná pole na zpracovaný blok namísto výměny existujících polí.
                                                        • Loot_Table: Referenční kořistná tabulka pro přidání do bloku entity jako loottable pole.
                                                        • Pole Loottableseed je také přidán do blokové entity pomocí náhodného naočkovaného pozice bloku.
                                                        • Přidáno #all_hanging_signs do značky #all_signs.
                                                        • Přidáno #Bamboo_Blocks, bambusová mozaická deska a bambusové mozaikové schody do značky #Minable/Ax Block.
                                                        • Přidán bamboo_boat a cherry_boat do značky položky #boats.
                                                        • Přidán Bamboo_Button a Cherry_Button do značek #wooden_buttons.
                                                        • Přidán bamboo_chest_boat a cherry_chest_boat do značky položky #Chest_Boats.
                                                        • Přidán bamboo_door a cherry_door do značek bloku #wooden_doors.
                                                        • Přidán bamboo_fence_gate a cherry_fence_gate do značek #fence_gates a položky.
                                                        • Přidáno Bamboo_Fence a Cherry_Fence do značek #wooden_fences a položky.
                                                        • Přidáno Bamboo_Mosaic_slab do značek bloků a položek #slabs.
                                                        • Přidáno Bamboo_Mosaic_stairs do #stairs Block and Im Polop Tags.
                                                        • Přidáno bamboo_planks a cherry_planks do značek bloku a položek #Planks.
                                                        • Přidáno bamboo_pressure_plate a cherry_pressure_plate do značek bloku a položek #Wooden_pressure_plates.
                                                        • Přidán Bamboo_Sign a Cherry_sign do značky bloku #Berld_signs a #Signs Item TAG.
                                                        • Přidán bamboo_slab a cherry_slab do značek #wooden_slabs a položky.
                                                        • Přidáno bamboo_stairs a cherry_stairs do značek #wooden_stairs a položky.
                                                        • Přidáno bamboo_trapdoor a cherry_trapdoor do značek #wooden_trapdoors a položky.
                                                        • Přidán bamboo_wall_sign a cherry_wall_sign do značky #wall_signs.
                                                        • Přidán Cherry_Grove do #is_overworld a #is_mountain Biome Tag.
                                                        • Přidán Cherry_leaves do značky #Leaves Block and Item.
                                                        • Přidáno Cherry_leaves a Pink_petals do značky #flowers Block and Item.
                                                        • Přidáno Cherry_leaves a Pink_petals do značky #Minable/Hoe Block.
                                                        • Přidán do značky #OverWorld_natural_Logs Block Block.
                                                        • Přidáno #CHERRY_LOGS do značky #LOGS_THAT_BURN.
                                                        • Přidán Cherry_Sapling do značky #SAPLINGS BLOK A.
                                                        • Přidán crimson_hanging_sign a warped_hanging_sign do značky #NON_FAMBABLE_WOOD.
                                                        • Přidán generic_kill do #ByPasses_invulublerability a #ByPasses_Resistance poškození Typ TAGS.
                                                        • Přidán generic_kill a extentie_border to #ByPasses_armor TYPE TYP.
                                                        • Přidán do značky položky #music_discs přidán hudba.
                                                        • Přidána růžová značka #Inside_Step_Sound_blocks Block.
                                                        • Přidán džbán_plant do značek bloku #Tall_Flowers.
                                                        • Přidána Potted_torchFlower do značky #flower_pots.
                                                        • Přidán podezřelý_gravel do #Bamboo_Plantable_on a #OverWorld_Carver_ReplaceAbles Block Tags.
                                                        • Přidán podezřelý _gravel a podezřelý.
                                                        • Přidán podezřelý_sand do značky #Sand Block and Item.
                                                        • .
                                                        • .
                                                        • Změněno Flower_Pot ve značce #flower_pots Block to Potted_Cherry_Sapling .
                                                        • Odstraňte značku #Sand Block ze značky #SCULK_REPLACEBABLE, nahrazením pískem a red_sand .
                                                        • Odstranil Stone_Button a lemovaný_blackstone_button z značek #buttons a položky, které je nahradily nově přidanými #stone_buttons .
                                                        • .
                                                        • Odstraněno #replaceable_plants, ve prospěch #replaceable_by_trees .
                                                        • Odstraněný moss_carpet, sníh, nether_sprouts, warped_roots, crimson_roots a #wool_carpets z #inside_step_sound_blocks bloku značky, ve prospěch #COMBONINACE_SOUND_BLOCKS .
                                                        • Přidána nová vlastnost: Launcher_name .
                                                         • Nová globální vlastnost zaslaná s každou událostí.
                                                         • Toto je nastaveno na základě minecraft.spouštěč.vlastnost systému značky.
                                                         • To pomůže vývojářům efektivněji řešit problémy s zahájením her souvisejících.
                                                         • Při načtení do Contents Content World (MiniGame) obdrží událost World_loaded název této mapy.
                                                         • To má pomoci vývojářům pochopit, jak uživatelé Java Realms interagují s Java Realms Adventure nebo Minimap obsahu.
                                                         • Tato událost je spuštěna, když hráč dokončí pokrok.
                                                         • To umožňuje vývojářům vidět ID postupu a čas, kdy byl pokrok dokončen, a pomáhá jim jako studio porozumět pokroku a limitům hráče, které informuje o jejich designu her.
                                                         • Událost, která je spuštěna při načtení herního klienta, a zahrnuje čas, který si klient načte.
                                                         • To je tak, že vývojáři mohou pracovat na zlepšení a zkrácení času potřebného k načtení herního klienta.
                                                         • Panorama bylo změněno tak, aby předvedl biome Cherry Grove.
                                                         • The Minecraft Logo bylo změněno.
                                                          • Vytvořil text Java Edition Bigger.
                                                          • Menší text z minecraft menší.
                                                          • Ikona aplikace byla změněna z řemeslného stolu na blok trávy.
                                                           • Používá ikonu nečistot pro snímky.
                                                           • Potřebuje ručně specifikovat nativní Java spustitelný v aktuálně launcher.
                                                           • Pokud je cesta zadána, bude přihlášena následující po připojení ke světu:
                                                            • Typ: je buď singleplayer, multiplayer nebo říše
                                                            • Identifikátor: představuje svět, ke kterému se chcete připojit
                                                             • Pro SinglePlayer, název složky světa
                                                             • Pro multiplayer, IP adresa serveru
                                                             • Pro říše, ID Realms ID
                                                             • –QuickPlayPath “QuickPlay/Log.JSON “se rozhodne .Minecraft/Quickplay/Log.JSON
                                                             • Pokud je poskytnut jeden z těchto argumentů, hra se pokusí spustit přímo do daného světa
                                                             • Příklady:
                                                              • –QuickPlaySingleplayer “New World”
                                                              • –QuickPlayMultiPlayer “Localhost: 25565”
                                                              • –QuickPlayRealms “1234”
                                                              • Pokud cíl symbolického odkazu není na uživatelsky konfigurovaném povoleném seznamu, hra nebude pokračovat s načítáním světa.
                                                               • Poznámka: Světový adresář sám o sobě může být stále propojen.
                                                               • .
                                                               • [typ] vzor, ​​kde typu může být glob, regex nebo předpona .
                                                                • Předpona shody spuštění cesty s daným vzorem (tak pro /testovací cesty /test, /test /a /test /foo.txt by se shodoval).
                                                                • Regex odpovídá pravidelnému výrazu proti celé cestě.
                                                                • Glob používá mechanismus porovnávání cest specifický pro OS (například *.TXT by obvykle odpovídalo souborům s příponou TXT).
                                                                • POZNÁMKA: Cesty budou používat separátory specifické pro OS.

                                                                Opravy []

                                                                • MC-180-Při dosažení druhé strany portálu nether, animace hraje navždy.
                                                                • MC-572-Kovadliny někdy ničí položky, když na ně padají, i když nejsou úspěšně umístěny.
                                                                • MC-1133-Zda hráč zažívá nějaký efekt, se počítá na základě bloku ve středu hráče.
                                                                • MC-1310-Vydávané lodě a rafty uvízly uvnitř dávkovačů používaných k jejich umístění.
                                                                • MC-2215-Chyby kódování na serveru.vlastnosti .
                                                                • MC-2474-Transparentní bloky umístěné mezi regály a okouzlujícími stoly neguje bonusy přijaté od knihovny.
                                                                • MC-2604-Chůze po nelidných blocích bez kolize hraje své příslušné zvuky chůze.
                                                                • MC-18060-Několik řetězců říší je nepřekládatelné.
                                                                • MC-21520-Zpráva o smrti pro /zabíjení je „vypadla ze světa“
                                                                • MC-30939-Nether portál pokračuje v emitujícím světle, i když je porušeno portál.
                                                                • MC-35078-Breaking Animation je jeden snímky.
                                                                • MC-48923-Kostky z slizu/magmatu, které nejsou ovlivněny efektem lektvaru s skokem.
                                                                • MC-74955-Ploty hrají zvuk při skákání a chůzi/sprintingu vedle nich.
                                                                • MC-107224-Zpráva o smrt světové hranice uvádí „udusené ve zdi“
                                                                • MC-108045-Minecraft nepoužívá nejnovější graf unicode Unicode; znaky chybí.
                                                                • MC-12158-kovadliny a další padající.
                                                                • MC-121788-Jump Boost, Slow Falling and Levitation se nevztahují na jezděné koně, prasata nebo strider.
                                                                • MC-123081-Umístění koncového krystalu při vstupu do konce zabraňuje tření Dragonů Endera.
                                                                • MC-124327-Změna názvu položky a poté vyprazdňování textového pole v kovadlině neznamená přejmenování nedostupné, udržuje poslední nepravitou jméno na výstupní položce.
                                                                • MC-127394-Minecraft nevykreslí znaky v řadě Unicode MB4.
                                                                • MC-130089-Vejce želvy se rozbijí divně na okrajích bloků.
                                                                • MC-132076-Chybí lodní písmena v ovládacích prvcích + „Nevyvážená“.
                                                                • MC-138358-páky nad rámečky z boje z bojů s bloky v rámci položek.
                                                                • MC-146582-Při vstupu do režimu diváka, když stojí na zemi, se hráč pohybuje o 0.19051 bloků, díky nimž vás padne.
                                                                • MC-151882-Favicon v okně hry ukazuje starou řemeslnou texturu.
                                                                • MC-152258-Jízda na entitě s pomalým pádem nezastaví poškození podzimu.
                                                                • MC-155084-Zbroj, otěže a uzdy zažívají Z-boj.
                                                                • MC-157727-Malá krychle v blocích medu/slizu se v inventáři nezobrazí.
                                                                • MC-158154-Hráči se mohou na postelích odrazit, i když se ho přímo nedotýkají.
                                                                • MC-159633-Zprávy o zpětné vazbě na příkaz jsou zbytečně vytvářeny během provádění funkcí.
                                                                • MC-159637-Mobs s cestujícími má rozbité pohyby.
                                                                • MC-160332-Koně s cestujícími bez hráčů mají při chůzi nesprávnou orientaci.
                                                                • MC-162253-Zpochybně při přechodu určitých hranic.
                                                                • MC-165221-3D Modelované lektvary nejsou vykresleny správně na „GUI displeji“.
                                                                • MC-165562-Zpráva o návrhu příkazu „Nesprávný argument“, když je kurzor na začátku uzlu bez návrhů.
                                                                • MC-165773- /Execute Run nezpůsobuje chybu syntaxe, když chybí argumenty.
                                                                • MC-166260-Světlo z ohně, které vyšlo na hranici kusů.
                                                                • MC-169498-Prázdné horní subchunks v některých případech neaktualizují světlík.
                                                                • .
                                                                • MC-170012-Lightmaps chybí pro počáteční světlík.
                                                                • MC-172980-Aktualizace bloku světla nepřekročí hranice kusu správně při aktualizaci.
                                                                • MC-175504-Jednotlivé uvozovky nejsou podporovány v NBT Paths.
                                                                • MC-176309-Illusioner má ve své textuře několik nesprávných pixelů.
                                                                • MC-179867-Postavy Unicode vyměněné v Minecraft.
                                                                • MC-181280-Někdy lze zobrazit nesprávné textury.
                                                                • MC-188295-Umístění bloků vozu pomocí /setBlock může za určitých okolností způsobit zpoždění na straně klienta.
                                                                • MC-188595-Řetězec “GameMode” v popisu F3 + N je v popisu F3 + F4 v popisu nekonzistentní
                                                                • MC-193749-Nether portály přehrávají zvuk spouštěče, když je načtena druhá dimenze.
                                                                • MC-195781-Řetězec „zahrnout entity:“ String zobrazený v rámci GUI struktury je nesprávně kapitalizován.
                                                                • Řetězec MC-195825-„Datapacks“ je v souladu s řetězcem „Data Pack“ v DataPackFailure.text titulu.
                                                                • MC-197241-Hráči mohou změnit barvu límce vlků, i když nejsou jeho majitelem.
                                                                • .
                                                                • MC-198202-Možnosti Textura pozadí neodpovídá texturu nečistot.
                                                                • MC-199752-Leštěné tlačítko Blackstone trvá déle než jiná tlačítka.
                                                                • .
                                                                • MC-203039-Nesprávné použití tlustého střeva v možnostech.HideMatchednames.popisek .
                                                                • MC-203317-V jedné z pokojů pevnosti je chybějící pochodeň opouštějící světelný zdroj.
                                                                • MC-203399-Hoppers používají boční texturu na dně.
                                                                • MC-203406-Zdá se, že modely řasy a mořské řasy odkazují na odstíny biomu, přestože nepoužívají žádné.
                                                                • MC-206548-Titulky s uzlem vodítka nejsou řádně kapitalizovány.
                                                                • MC-207251-Sculk Sensors and Shriekers nefungují správně, když jsou klonovány, generované na superflatských světech nebo umístěny s vlastními strukturami.
                                                                • MC-207290-Sculk Sensors nedetekují vibrace při chůzi po okraji bloku.
                                                                • MC-207803-Problém zabezpečení: Může se připojit k serveru dvakrát pro vzdálený přístup k jiným hráčům
                                                                • MC-212271-Glow Squid and Squid Show Z-boj.
                                                                • Událost MC-213936-„Minecart Moving“ nespustí správnou frekvenci vibrací.
                                                                • MC-217447-„Walking“ na bradavici produkuje zvuky kamenných stop namísto netherských bradavic.
                                                                • MC-220096-Tlačítko varování před grafikou nesprávně kapitalizováno.
                                                                • MC-224433-Textura mraků obsahuje poloprůhledné pozadí.
                                                                • MC-224648-lisovaná tlačítka umístěná na malbě může způsobit boj z z Z.
                                                                • MC-224976-NativeImage.setpixelrgba vyvolá výjimku se zprávou getpixelrgba .
                                                                • MC-225742-Když se bloky emitující světlo generují jako rudy, neemitují světlo.
                                                                • MC-226344-Změna značky majitele projektilu nemá vliv na výsledek projektilu, pokud není svět znovu načten.
                                                                • MC-226454-Popis „Světlo jako králíka“ nemá po elipsice žádný prostor.
                                                                • MC-230792-kočičí ocas ukazuje z boje z.
                                                                • MC-230916-„Potted Flowing Azalea Bush Plant“ používá nesprávnou texturu.
                                                                • MC-236117-Textura hudebního disku není správně soustředěna.
                                                                • .
                                                                • MC-237042-Zabíjení hráčů ve stavu plížícího se, kteří mají svou možnost plížiče nastavit „přepínání“ v jejich nastavení přístupnosti, vede k tomu, že ostatní hráči, kteří je nemohli vidět v tomto stavu, když respawn.
                                                                • MC-237556-Nohy modelu černé kočky jsou na vrcholu bílé.
                                                                • .
                                                                • .
                                                                • MC-241314-Naplněné spodní tváře kotlíků jsou stále utraceny, když by neměly být.
                                                                • .
                                                                • .
                                                                • MC-241725-V kreditech chybí úvodní závorka pro Riley Manns.
                                                                • MC-241730-V kreditech chybí závěrečná závorka pro Konrad Jówko.
                                                                • MC-241732-V kreditech je „Lionbridge“ na jednom místě.
                                                                • MC-241733-V úvěrech je „Insight“ na jednom místě chybně.
                                                                • MC-241736-Názvy společnosti jsou stále nekonzistentní a částečně chybné v kreditech.
                                                                • MC-241741-Některá jména jsou uvedena dvakrát v kreditech.
                                                                • MC-241803-Kredity.JSON: řádek 2632 má překlep (C místo O).
                                                                • MC-241850-Pixely s nepokojnou na dvojité hrudi.
                                                                • MC-242105-Při přistání na některých nefunkčních blocích při doteku tenkého bloku používají částice nárazu texturu tenkého bloku.
                                                                • MC-245819-Osvětlení může občas zaostávat za světovou generací.
                                                                • MC-246459-Drowned má v jejich vnitřní textuře průhledné pixely.
                                                                • MC-249047-The Minecraft: UI.knoflík.Klikněte na zvuk se nehraje, když se spojujete s říšími pomocí dvojitého kliknutí na ně.
                                                                • MC-249341-Někteří zaměstnanci Mojangu nejsou v kreditech zmíněni.
                                                                • MC-249450-Sculk Shriekers umístěný s NBT Nepoužívejte signály z nedalekých senzorů Sculk.
                                                                • MC-249508-Světlo emitované z vinné révy jeskyně a lišejníky na světové generaci.
                                                                • MC-249514-Tlačítko UV se zdá být vzhůru nohama.
                                                                • MC-250197-Skleněné láhve jsou nekonzistentně odkazovány v průběhu nějakého popisu popisu řetězců.
                                                                • MC-255571-Popis Gamerule Popis Strings in the World Creation Menu se skládá z nekonzistentních závěrečných interpunkce.
                                                                • MC-251536-Pouštní nohy Zombie Villager stále neshodují strany nohou.
                                                                • MC-251537-Pouštní (zombie) Vesničan má na rozdíl od jiných vesničanů solidní barvu na vnitřní straně paže.
                                                                • MC-251538-Pouštní vesničan chybí pár pixelů pro sandály.
                                                                • .
                                                                • MC -252216 -65540: Neplatný Scancode -1 přihlášen v menu klíčové vazby, když je možnost nevázaná.
                                                                • MC-252389-Při přistání (nebo skákání) na vlně s hitboxem přes okraj vytváří vibrace.
                                                                • MC-252408-Řetězce omezení chat se skládají z nekonzistentního závěru interpunkce.
                                                                • MC-252786-SculkSensorBlockentita a Sculkshriekerblockentity Leatslisteners On Aktualizace.
                                                                • MC-254410- /SETIDEDLETIMEOUT SET na časovač delší než 35791 Okamžitě odpojení nečinného přehrávače.
                                                                • MC-254506-Soubor písma některé korejské dokončené oblasti písma je nesprávný.
                                                                • .
                                                                • MC-256419-Neúplné příkazy procházející aliasy nevytvářejí chyby.
                                                                • MC-256424-Herní režim je někdy označován jako „GameMode“.
                                                                • MC-256477-Knihové knihy nelze umístit do sekačky.
                                                                • MC-256488-Bamboo Raft a Raft s modely hrudníku se vznášejí nad zemí.
                                                                • MC-256503-velbloud může plavat sedět.
                                                                • MC-256506-Entity velbloudů se trvale uvíznou v režimu Dash.
                                                                • MC-256540-Nejlepší textura přední levé nohy velblouda obsahuje některé redundantní šedé pixely.
                                                                • MC-256551-Baby velbloudy mají viditelný inventář.
                                                                • MC-256585-Z-k-bojování se vyskytuje na textu zavěšených značek.
                                                                • MC-256688-Birch Wall Hanging Sign používá nástroj “Snare”, když je umístěn pod blokem poznámky, místo “basů” jako ostatní závěsné značky.
                                                                • MC-256833-Rivable entity, které lze řídit, sestaví poškození pádu, když jsou na blocích horolezectví.
                                                                • MC-257052-Nelze kliknout na jazyky v nabídce „jazyk“ a vybrat je.
                                                                • MC-257178-Chování Redstone sekáčené knihovny je nekonzistentní.
                                                                • .
                                                                • MC-257268-Dashing animace velbloudů se někdy nezobrazí pro ostatní hráče.
                                                                • .
                                                                • MC-257336-Některé podtituly interakce se zřízenou knihovnou jsou nesprávně kapitalizovány.
                                                                • MC-257370-Kbelíky ryb nejsou tříděny ve stejném pořadí jako rybí předměty.
                                                                • MC-257512-Dead Tube Coral v Creative Inventory je v nesprávném pořadí.
                                                                • MC-257778-Bamboo Mosaic desky a schody nejsou ve značkách #slabs a #stairs a položky.
                                                                • MC-258360-Zbroj Horse ztratí svá data NBT, když jsou vybaveny na koních pomocí kliknutí pravým tlačítkem myši.
                                                                • MC-258461-„Detekovat velikost a poloha struktury:“ Řetězec zobrazený v rámci struktury GUI je nesprávně kapitalizován.
                                                                • .
                                                                • MC-258939-Stav neatomového mezipaměti může způsobit havárie s více čistými.
                                                                • MC-259201-Vrcholy a dna uší oslových.
                                                                • MC-259364-položka.Minecraft.Smithing_template.Netherite_upgrade.Řetězec base_slot_description chybí sériová čárka.
                                                                • MC-259873-truhly kostra/zombie koně jsou zastaralé.
                                                                • MC-259879-Displeje entity s poměrně velkou hodnotou Shadow_Radius mohou způsobit problémy s výkonem.
                                                                • MC-259912-Osedlaní koně si mohou nekonečně udržet levitační efekt.
                                                                • MC-259978-Telemetrická data Minecraft detekovala Windows 11 jako Windows 10.
                                                                • MC-260020-Obnovení světa resetuje danou květinu Brown Mooshroom.
                                                                • MC-260036-Nelze zasadit kaktus a cukrovou třtinu na podezřelý písek.
                                                                • .
                                                                • MC-260042-Nelze zasahovat zdobený hrnec pomocí kbelíku na vodu nebo dávkovač.
                                                                • .
                                                                • MC-260047-Zdobené květináče z tvůrčího inventáře a nových prázdných zdobených květináčů bez NBT budou odpovídat jejich textuře s posledním zdobeným hrncem, který jste vytvořili.
                                                                • .
                                                                • MC-260061-Sniffer’s Ears and Head Z-Fight.
                                                                • MC-260069-Rostoucí třešňové stromy uvnitř sebe způsobují, že se jejich listy rozpadnou.
                                                                • MC-260075-Hráč drží štětce od Ferrule ve třetí osobě.
                                                                • MC-260080-Sniffers hrají své animace chůze poté, co se na ně použije značka NBT „NOAI“.
                                                                • MC-260081-Sniffers nehrají své animace chůze, když jsou poškozeni.
                                                                • MC-260086-Entity jezdící na čichání jsou umístěny příliš nízko dole.
                                                                • ..
                                                                • MC-260093-Částice se v levé ruce vyvolané štětcem pohybují nesprávným směrem.
                                                                • MC-260105-Název značek čichání je částečně uvnitř jejich modelů.
                                                                • .
                                                                • MC-260152-Sculk Sensors nejsou aktivovány kopáním čichání.
                                                                • MC-260197-Položka položky z zdobeného hrnce nemá žádné zpoždění vyzvednutí.
                                                                • MC-260202-Zvuk používání štětce není ovlivněn bloky.
                                                                • MC-260219-Sniffer Eating Sounds se nehraje, když je krmí poslední položkou semen Torchflower v zásobníku.
                                                                • MC-260221-Sniffers se může stále kopat, když se vznáší efekt statusu levitace.
                                                                • MC-260233-podezřelý písek nemá přiřazený nástroj.
                                                                • MC-260237-Sniffers mohou čichat při panikaření.
                                                                • MC-260238-Částice pro kopání se vyrábějí mírně příliš vysoko nahoře.
                                                                • MC-260240-Sniffers, kteří jsou zamilovaní, se někdy nepokoušejí přistupovat k sobě k chovu.
                                                                • MC-260247-Sniffers neustále hrají své chůzi animace, když jsou tlačeni do bloků.
                                                                • MC-260251-Animace chůze Sniffy se nemění ve vztahu k jejich rychlosti pohybu.
                                                                • MC-260252-Při chůzi po ledu je rozbitá animace chůze.
                                                                • MC-260279-Jukebox není na kartě Redstone Blocks v kreativním inventáři.
                                                                • MC-260282-Sniffers mohou vyčichat a sledovat hráče v režimu diváka.
                                                                • MC-260296-Modely růžového bloku okvětních lístků nejsou optimalizovány.
                                                                • MC-260301-Zdobené květináče kapky od setblock/výplňového vzduchu nahradí.
                                                                • MC-260307-Cherry Grove Biome má evidenci prázdné hudby.
                                                                • .
                                                                • .
                                                                • MC-260320-Problém parity: Snifflets (dětem Sniffers) mají nekonzistentní model s podložím.
                                                                • MC-260326-Dying Sniffers se i nadále kopá.
                                                                • .
                                                                • MC-260348-Sniffers se nikdy nekopává do normálního bahna, přestože to bude blok “Sniffer_Diggable”.
                                                                • MC-260401-Když je štětec rozbitý mimo ruku, rozbitá částice je položkou v hlavní ruce.
                                                                • MC-260409-Cherry Grove Biome není ve značce #is_overWorld Biome.
                                                                • .
                                                                • .
                                                                • MC-260454-Zdobené květináče jsou přeloženy mimo střed, když jsou zobrazeny na hlavě.
                                                                • MC-260459-Dětské čichání nezní při čicháku vysoko.
                                                                • MC-260465-Plodina Torchflower má stále trh ve věku 2 let, který vypadá jako běžná Torchflower.
                                                                • MC-260466-Torchflower nedrží zemědělskou půdu, která ji pěstuje.
                                                                • MC-260467-Torchflower není v kreativním inventáři seskupena s jinými malými květinami.
                                                                • MC-260468-Wither Rose není v kreativním inventáři seskupen s jinými malými květinami.
                                                                • MC-260478-Torchflower Crop Hitboxy se nemění velikostí podle jejich věku.
                                                                • .
                                                                • MC-260527-Souřadnice Sniffer “Minecraft: Sniffer_explored_positions” Značka nekontrolují dimenzi.
                                                                • MC-260602- /Úpravy dat z selhání indexu řetězce se nevrátí 0 pro /spuštění úspěchu úložiště .
                                                                • .
                                                                • MC-260653-Značky, interakce a zobrazovací entity mohou zabránit deaktivaci tlakových desek.
                                                                • MC-260678-Lektvar neviditelnosti vypadá příliš podobně jako lektvar pomalého pádu.
                                                                • MC-260693-Potted_torchflower stále není součástí blokové značky #flower_pots.
                                                                • MC-260711-Některá slova uvnitř /seznamu datpack seznamu zpětné vazby jsou vždy pluralizovány.
                                                                • MC-260712-Některá slova uvnitř /příkazová zpětná vazba v příkazu jsou vždy pluralizována.
                                                                • MC-260713-Některá slova uvnitř /příkazová zpětná vazba jsou vždy pluralizována.
                                                                • MC-260715-Některá slova uvnitř /bossbar příkazová zpětná vazba jsou vždy pluralizována.
                                                                • MC-260716-Některá slova uvnitř /výplně, /pillbiome a /clone příkazová zpětná vazba jsou vždy pluralizované.
                                                                • MC-260750-Bloky magma používají zbytečné náhodné tikání pro zastaralou funkci, což způsobuje problémy s výkonem.
                                                                • MC-260757-Aktualizace velkého množství železných tyčí způsobuje, že hra zavěsí ve hře nebo na obrazovce spořicího světa.
                                                                • MC-260777-Sniffers ignorují některé nebezpečné bloky, zatímco čichání a cesty, což vede k poškození.
                                                                • MC-260778-Sniffer se snaží vyčichat bloky mimo světovou hranici.
                                                                • MC-260779-Sniffers se mohou kopat do bloků mimo světovou hranici.
                                                                • MC-260799-Slovo „Sand“ není v titulku štětce kapitalizováno.
                                                                • MC-260810-Vesničané nemohou vyzvednout semena Torchflower, přestože jsou schopni hospodařit s torky.
                                                                • MC-260834-„Alpha“ může hrát během hry.
                                                                • MC-260839-Mobs mohou nahradit zbraně držené v jejich hlavní ruce brněním.
                                                                • MC-260849-Sniffer se nemůže dostat do Minecartu.
                                                                • MC-260885-Zobrazovací entity svolané počáteční transformací interpolují nesprávně z výchozí transformace během další transformace.
                                                                • MC-260897-Předchozí stav interpolace displeje nefunguje podle očekávání.
                                                                • MC-260898-Kartáče lze použít prostřednictvím entit.
                                                                • MC-260903-Méně nedávného útočníka může být připsán za zabití.
                                                                • MC-260974-Agresivní davy nemohou ovládat „vozidlo“ davy.
                                                                • MC-260992-nelze se vrátit na obrazovku titulu z obrazovky Realms (s výjimkou ESC).
                                                                • MC-261020-Poklepáním na říši, abyste se k ní připojili.
                                                                • MC-261024- /Execute, pokud načtení nezaručuje, že jsou načteny entity.
                                                                • .
                                                                • MC-261080-Hráč může při nakládání světa propadnout lešením.
                                                                • MC-261275-Sniffers Drop Moss Blocks, když je zabit.
                                                                • MC-261294-Jack O’Lantern lze umístit na hlavu hráče nebo brnění bez příkazů a aniž by se objevil rozmazání.
                                                                • .
                                                                • MC-261433-Shield neblokuje explozi TNT.
                                                                • MC-261487-K-bojování z dochází na zádech Sniffers ‘Heads.
                                                                • MC-261626-Reversed Comma se při používání písma Unicode správně nevykreslí.
                                                                • MC-261804-Vypršená klíčová brání hráčům v přihlášení na serverech.
                                                                • MC-261857-Použití příkazů ” /setblock”, ” /výplň” nebo ” /klon” k vytvoření malého množství bloků v zcela izolovaných oblastech způsobuje velké střelce na straně klienta na straně klienta.
                                                                • MC-261900-Sniffers nemohou při pálení správně projít do vody.
                                                                • MC-262067-Typ vyráběných částic, které jsou vyráběny, je určen blokem, na kterém jsou čichání umístěny místo bloku, který čichání kopají.
                                                                • MC-262069-Sniffers pokračuje v kopání poté, co jejich cílový blok zničí.
                                                                • MC-262440-Sniffers může čichat v lásce a pathfinding k jejich milenci.
                                                                • MC-262518-MCO.konfigurovat.svět.nerecite.Řetězec hráče obsahuje zbytečný prostor před otazníkem.
                                                                • MC-262684-Ikona hry má nízké rozlišení.

                                                                • Tato aktualizace má nejkratší časové rozpětí mezi prvním snímkem a změnou jeho panoramatu. (14 dní nebo 2 snímků)
                                                                • .
                                                                • Podle vývojáře Mojang Gnembon, nemá příliš mnoho funkcí pro předběžné ohlášené aktualizace, usnadnilo mentálně pro vývojový tým a zároveň jim poskytlo více svobody pro téma aktualizaci do něčeho dobře přijatelného a přivítaného komunitou. [4]
                                                                 • . [5]
                                                                 • Verze Java Edition 1.19.3 a Java Edition 1.19.4 jsou verze, které přidaly experimentální vlastnosti 1.20.

                                                                 Reference [ ]

                                                                 1. ↑ „Rád bych viděl (sdílení to s miliony Japonců?. @Jeb_ @dinnerbone ” – @pgeuder na x, 29. července 2013
                                                                 2. ↑ „kódujete to, přidáme to.” – @dinnerbone (Nathan Adams) X, 29. července 2013
                                                                 3. ↑ GNU UNIFONT Glyfs – Unifoundry.com, archiv na Wayback Machine
                                                                 4. ↑ “Mojang Dev přichází do Hermitcraft! (Mojang Developer Gnembom Interview) ” – GoodvodswithScar na YouTube, 23. června 2023
                                                                 5. ↑ “Mojang Dev přichází do Hermitcraft! (Mojang Developer Gnembom Interview) ” – GoodvodswithScar na YouTube, 23. června 2023

                                                                 Poznámky []

                                                                 1. ↑ AB je k dispozici také pro verze od 22W42A.
                                                                 2. ↑ uvolněno do všech 1.20 snímků z 23w14a.
                                                                 3. ↑ změněno na všechny 1.20 snímků z 23w14a.