Minecraft 1.20: Vše, co byste měli vědět o stezkách a příbězích | PC hráč, minecraft 1.

Minecraft 1.Oficiálně je zde oficiální aktualizace 20 stezek a příběhů

.20 Aktualizace. Nádherná krajina okvětních lístků růžových květin byla perfektním růžovým oznámením pro Valentýna.

Minecraft 1.20 – Všechno, co byste měli vědět o nové aktualizaci Minecraft

Minecraft 1.20 je „stezky a příběhy“ a je to všechno o vyprávění a kreativitě.

Minecraft 1.20 - Ari drží objev z archeologie

 • Datum vydání
 • Nové bloky a davy
 • Archeologie
 • Cherry Blossom Biome

.20 je nejnovější hlavní aktualizace Minecraftu a konečně dorazila. Kromě všech nových funkcí – včetně vítěze Mob Hlasování, nový biom, zbrusu nové bloky, archeologii a další – má to jméno velmi vlastní. Minecraft 1.20 je „stezky a příběhy“ a podle Mojangu se zaměřuje na „vyprávění a světová budova“. Nejlepší ze všeho je, že nové funkce a jméno nevyžadují, abyste už čekali, než si můžete ochutnat pro sebe.

.20 Aktualizujte brzy, jmenovitě „Selfaprese, kreativita a vnitřní motivace.. Ony Nechci, aby se Minecraft cítil přilnavý, .

Není tedy žádným překvapením, že některé z nových funkcí pro 1.20 Centrum kolem budování cesty: Nové estetické bloky a funkční knihovna. .

.20 je o. Zde jsou všechny šťavnaté a blokové podrobnosti o nové aktualizaci:

Datum vydání

Kdy je minecraft 1.Datum vydání 20?

Minecraft 1.20 je nyní k dispozici jako aktualizace Trails & Tales. Následovalo to obvyklé břidlice předběžných a snímků, které začaly již v říjnu 2022. Nemusíte čekat déle, než se kopíte do archeologie a dalších nových funkcí.

 • .20.1 – Malý hotfix zaměřený na chybu zpoždění tlakové desky a chybu s loděmi umístěnými před aktualizací světa na 1.20
 • ..10 – Malá sada změn funkcí pro podloží, včetně krátkého plížení – což snižuje výšku hráče na 1.5 bloků při plížení – a změny na recepty lodi a hlavy, plus nová experimentální funkce procházení.

Všechno minecraft 1.

Všechny nové bloky pro Minecraft 1.20 je soustředěno kolem personalizace sestav a vyprávění příběhů prostřednictvím nových objevů a kontrapcí. Jsou tu nové typy dřeva bambusu a třešňového květu, funkční sekaná knihovna, vzorovaná hrnce a visící značky – to vše pro vás, abyste mohli objevit a vyprávět své vlastní příběhy

 • Závěsné značky: Přicházejí do zdi, stropu a úzkých visících odrůd.
 • Bambusové dřevo: .
 • Vor: Bambusová verze lodi je vlastně plochý vor, na kterém můžete jezdit.
 • Bambusová mozaika: Nový typ dekorativního bloku jen pro bambus.
 • Knihovna sekáče: Funkční knihovna, na které můžete umístit až šest knih.
 • Podezřelý písek: Nalezeno v blízkosti pouštních chrámů, můžete použít nový nástroj štětce k vyčištění k nalezení keramických střepů, kostí, vejců a dalších vejců a dalších.
 • Cherry Blossom Wood: Další plná sada dřevěných bloků od nového třešňového květu Biome, jsou to krásný růžový odstín.
 • .

Konzolace sekáče je obzvláště úhledná díky své schopnosti signálu Redstone. Vydá signál Redstone na základě toho, kolik knih v současné době drží, což Mojang navrhuje, aby mohlo pohánět některé velmi cool tajné dveře. . To znamená, že na polici umístíte knihy kliknutím na ni s knihou v ruce nebo si vzali knihu namířením pomocí sítě a kliknutím prázdnou rukou.

Minecraft 1.20 nových dav je velbloud a Sniffer

Minecraft 1.20 nám přineslo dva nové přátele: Minecraft Camel, který si Mojang vybral jako novou horu na obydlí pouště, a Minecraft Sniffer, který vyhrál loňský komunitní mob hlasování.

Velbloudi najdete visící v pouštních vesnicích, které chodí, sedí a propadnou jejich malé uši. Jsou to skutečně nový typ hora, který je součástí jejich nejchladnějších funkcí: sedají dva hráče. To znamená, že si můžete přinést přítele na trek mezi základnami, aniž byste potřebovali dvě různé úchyty. Velbloudi mají také speciální schopnost horizontální pomlčky pro křížení rokle.

Mezitím je Sniffer vyhynulým davem overworld, který budete muset vzkřísit nalezením jejich vejců prostřednictvím archeologie. Jsou velmi velké a lehce ve tvaru želvy s mechovými zády, velký žlutý čenich a disketu růžové uši. .

Minecraft 1.20 archeologických funkcí

.17 jeskyní a útesů aktualizuje zpět v roce 2020, archeologie skončila odloženou spolu se svazky – které měly také přijít s Minecraft 1.17. Ale teď Mojang konečně přinesl archeologii vydáním 1.20.

Najdete nový typ písku – nazývaný „podezřelý písek“ – neeare pouštní chrámy. Poté můžete vypracovat nový nástroj štětce, který odhodí veškerý podezřelý písek ve snaze odhalit vše od keramických střepů, skrytých nástrojů a kostí, až po odříznutí vejců, která si představují nejúžasnější cenu útěchy, kterou si lze představit.

Pokud budete mít oči odlupované, budete také moci najít ruiny stezek, což jsou podzemní archeologická místa, přičemž pouze ty horní část z nich vyrazí ze země. .

.20 New Biome: Cherry Blossoms

Přestože jsme zpočátku neočekávali nový biome, byli jsme překvapeni Minecraftovým oznámením o biome Cherry Blossom v 1.20 Aktualizace. .

„Tyto krásné nové stromy naplňují horizont ohromujícím odstínem růžové,“ řekl Mojang. „Tyto nové stromy samozřejmě mohou být také rozděleny a vytvořeny do plného nastavení dřeva, včetně nově zavedených visících značek a třešňových stromů, které rostou více z krásných růžových stromů.

Také budete moci najít prasata, ovce a včely visící v biome, přitahované květy a pravděpodobně pod pobočky. Větve, které nepochybně zakrývají nespočet popínavých popínavých, kteří si také užívají květy, a dávají vám objetí.

Další funkce

Minecraft 1.20 představuje brnění

.20 představilo brnění, barevné přizpůsobení pro všechny vaše zbrojní kousky. Smithové šablony najdete na světě a poté je přivést zpět k kovářskému stolu, abyste upravili své brnění. Můžete také jen vyskočit do nedaleké vesnice, abyste je ukradli také, jen pro případ, že byste se chtěli dívat létat za běhu.

Pokud jste někdy bědovali nad nevýrazným brněním zakrývajícím vaše chlápky, je to pro vás aktualizace – a to, co Netherite Armor potřebuje vypadat trochu méně nudně, se zlatem, které Mojang používá jako příklad s tím, že je vhodné pro krále.

Jsou svazky v Minecraft 1.20?

V říjnu 2020 je odhalena cesta zpět, balíčky jsou jednoduchou položkou, která vám umožní ukládat více typů položek do jediného slotu pro inventář. Od té doby byli zadrženi z aktualizací, včetně 1.17 a 1.18 – Vyjednávání jako experimentální rysy, které byly odstraněny před správným uvolněním.

.20 vydání – oficiálně se nedostali do aktualizace.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Minecraft 1.Aktualizace 20 „Trails & Tales“ je oficiálně zde

Masivní aktualizace obsahu se nyní rozšiřuje na všechny hráče.

Obrázek Minecraft 1.20

(Image Credit: Xbox Game Studios)

Co potřebuješ vědět

 • Minecraft 1..
 • .
 • .
 • Spolu s aktualizací se Minecraft: Bedrock Edition také oficiálně uvolňuje na Google Chromebooks.

Aktualizace, 7. června 2023, v 10:15 a.m. CT – .20 “Trails & Tales” Aktualizace na Minecraft na každé platformě a pro každého hráče. . Může to chvíli trvat, než se aktualizace objeví pro všechny hráče. Nyní si také můžete prohlédnout úplný ChangeLog pro aktualizaci Minecraft Trails & Tales, abyste viděli každou novou funkci, změnu a vylepšení, stejně jako nový spouštěcí přívěs, který jsem zahrnul níže.

Spolu s aktualizací, Minecraft: Bedrock Edition také opouští včasný přístup na chromeos, zpřístupňuje jej na více zařízeních a poskytuje mu funkci parita se všemi ostatními platformami.

Náš původní článek pokračuje níže.

. V pátek vývojář Minecraft Mojang Studios konečně odhalil přesně, kdy hráči mohou očekávat oficiální vydání další hlavní aktualizace obsahu Minecraft.

Minecraft 1.Aktualizace 20 „Trails & Tales“ přichází oficiálně , Pro Minecraft: Java Edition a Minecraft: Bedrock Edition Players. Toto je obrovská aktualizace, takže to všechno nepokrývám, ale zde je rychlý přehled o některých z nejzajímavějších funkcí přicházejících do Minecraft v této verzi.

 • Nový biome. Cherry Grove je nádherný, vzácný nový biom přicházející do Overworld, který obsahuje krásné třešňové stromy. Tyto stromy přinášejí zcela nové, růžové dřevo nastavené na Minecraft, které lze použít k stavbě, dobře, vše, na co lze dřevo v minecraftu použít. Existuje také jedinečný efekt padající třešňové květy, který lze nalézt pouze v třešňových hájích.
  • Hráči mohou také najít nové ruiny stezek v určitých biomech, jako jsou Taigas, džungle a další, které mohou být obklopeny podezřelými bloky písku a oříznutími z brnění, hudebními disky a další
  • Velbloudi jsou jedinečná hora, která může sedět dva hráče, je dostatečně vysoká, aby se vyhnula rozzlobeným rukama nepřátelských davů, může místo skoku rozbít dlouhé vzdálenosti a mít tunu jedinečných animací pro různé akce
  • Sniffers je dlouho vyhnulý dav, který mohou hráči oživit tím, že naleznou vejce a ošetřují je k životu, a pomocí svých silných nosů vyčichejte starověká semena rostlin, která lze pěstovat na dva různé druhy vzácných, dekorativních rostlin
  • Hráči mohou vytvořit nový nástroj štětce a najít podezřelý písek, který by se odmítl a odhalil, co je skryté pod ním
  • S archeologií mohou hráči najít spoustu pokladu, včetně spících vejců a keramických střepů, které lze kombinovat do jedinečných dekorativních hliněných hrnců
  • Visící značky, které jsou všestrannější a přizpůsobitelné verze běžných značek
  • Všechny znaky mohou mít také aktualizovaný text po místech, mít na každé straně jiný text a barvy a nechat aplikovat honeywax, aby se zabránilo dalším úpravám
  • Celá sada bambusového dřeva, včetně jedinečného bambusového voru namísto lodi
  • Nová prasečí mobská hlava, stejně jako nové interakce mezi hlavami davů a ​​poznámkovými bloky, aby se vytvořily zvuky davů na velení
  • Smithová stanice byla přepracována tak, aby se stala pracovní stanicí All-in-One pro fyzické upgrady a úpravy a úpravy
  • Senzory Sculk získaly spoustu upgradů a vylepšení, aby byly pro hráče užitečnější

  .

  Hráči Minecraft nezískají jen obrovskou aktualizaci plnou funkcí – dokonce získáváme novou platformu, na které se hraje. . Toto je edice Bedrock, samozřejmě, takže je vybavena úplným křížovým hraním a křížovým posílením se všemi ostatními platformami s podložím.

  Minecraft také získává pět nových písní s touto aktualizací, složený Aaronem Cherefem. . Novou hudbu si můžete prohlédnout, zatímco vyděláváte nové úspěchy Xbox přidáno v této aktualizaci.

  . Je však velmi pravděpodobné, že tyto soubory již byly ve hře pro verzi Windows PC a NVIDIA RTX GPU, takže hráči by neměli získat své naděje na sledování paprsků v Minecraft na Xbox Series X | S.

  Minecraft není jen jedna z nejlepších her Xbox a nejlepších PC her. Je to prostě jedna z největších her všech dob. 1.Aktualizace 20 „Trails & Tales“ není největší nebo nejambicióznější aktualizace, která Minecraft kdy viděla, ale zahrnuje spoustu nových funkcí zaměřených na rozšiřování výrazu hráče, kreativity a reprezentaci, stejně jako mnoho desítek pod the-the -změny, aby se zlepšil celkový zážitek.

  Minecraft 1.20 “Trails & Tales” oficiálně vydává 7. června 2023 a přichází na hráče na Xbox Series X | S, Xbox One, Windows PC, PS5, PS4, Nintendo Switch, Android a iOS platformy. Obě vydání Minecraft jsou také k dispozici prostřednictvím Xbox a PC Game Pass, což vám dává ještě více způsobů, jak hrát.

  Tato aktualizace také uvolňuje den poté, co dorazí Diablo 4, takže Minecraft je oficiálně konkurentem Diablo (kromě Minecraft Dungeons, myslím). Nejprve jste to slyšeli.