Minecraft Allay Mob Guide – Jak zkrotit, nastavení úložiště Redstone, jak najít a používat Allay v Minecraft Java a Bedrock (2022) | Beebom

Jak najít a používat Allay v Minecraft Java a Bedrock

Základy Pillager jsou běžné struktury Illageru ve hře, které se většinou vynoří na horách a kolem. Čas od času je také najdete v pouštním biomu. Jsou domovem nepřátelských davových dýchačů, kteří jsou podle tradice hry nepřáteli vesničanů Minecraft.

Minecraft Allay Mob Guide – Jak zkrotit, nastavení úložiště Redstone

Moudrý Minecraft Hráč jednou řekl: „Nikdy nemůžete mít dostatek prostoru zásob.” Že Minecraft Hráč byl já. Pro ty z nás, kteří nemají inventář plný Shulker Boxes, nejnovější dav přicházející do hry poněkud vyřeší tento problém. Poté, co vyhrál hlasování, které se konalo během Minecon 2021, Mojang konečně přidal do hry nejoblíbenější dav. Zde je, jak The Allay pracuje Minecraft, A jak pro vás můžete mít tuto přátelskou práci.

Kde lze nalézt přílohy?

Jako zcela nový dav se necítíte špatně, pokud nemůžete snadno najít zmírnění. Nevytvářejí se dovnitř Minecraft’s otevřený svět stejným způsobem jako davy jako ovce nebo prasata. Místo toho lze Allays nalézt pouze ve dvou konkrétních strukturách: Pillager Outposts a Woodland Mansions.

Vzhledem k tomu, že se mnohem častěji tkají, v jakémkoli biomu, ve kterém se mohou vynořit běžné vesnice, jsou základny Pillager vaší nejlepší sázkou na nalezení příloh. Pillagerovy základny jsou malé věže, označené bannery Pillager. Víte, že jste ho našli, když na vás začnou střílet šedé nepřátelé. Zatímco základny mají svůj vlastní kořist, aby se našli, klece se někdy vynoří hned vedle nich, buď s železným golem nebo až třemi přílohy uvnitř.

Na druhé straně jsou lesní sídla neuvěřitelně vzácné. Tyto struktury se vynořují pouze v biomech tmavých lesů a jsou plné tun monster a nepřátel, včetně pomratorů a evokerů, dvojice ohrožujících typů Pillager. Alloys mají šanci se vynořit uvnitř vězeňské místnosti rozlehlé struktury.

Než půjdete lovit na Alloys na některém z těchto míst, budete absolutně potřebovat slušné vybavení. Podívejte se na naše průvodce, abyste zde našli diamantovou rudu nebo železnou rudu, a některé z nich sbírejte pro zbraně a brnění, než se pokusíte je zachránit.

Jak fungují přitažení?

Zatímco Alloys se ukázaly jako velmi užitečné davy, jsou trochu potíže, aby pro vás pracovali. Tyto davy nemůžete přesně „zkrotit“, ale místo toho musíte dát položku. Jakmile dav má v rukou položku, bude vás následovat a sbírat další podobné položky. Například podávání jednoho dubového prkna bude vyzvednout jakékoli jiné dubové prkna kolem přehrávače. Chcete -li změnit blok, který drží, interagujte s nimi pomocí prázdné ruky, abyste jej vzali.

nicméně, Alloys se nepohybují batohy, se kterými mohou hráči nechat předměty. Když Allay vyplní svůj inventář nebo zvedne každou položku, kterou může vidět, pak se pokusí tyto položky dát tím, že je hodí po celém místě. Pokud chcete, aby si vyzvedla jinou položku, stačí k němu kliknout pravým tlačítkem pravým tlačítkem pravým tlačítkem myši, abyste si vzali vše, co má.

Jediným způsobem, jak dostat přibližování, které vyřadí položky na konkrétním místě, je s bloky poznámky. Přehrávání bloku poznámky kolem jednoho označí toto místo, kde by dav vyřadil předměty, když se potkávají poblíž. Zjistil jsem, že vytvořením jednoduché smyčky Redstone, která neustále hraje blok noty každých několik sekund, Allay vždy rozpoznává toto místo jako místo odhození. Umístění hrudníku s násypky připojenými k ní z každé strany na horní části bloku vytvoří extrémně základní systém, který automaticky ukládá konkrétní položky. Najdete obrázek výše uvedeného nastavení.

Například s tímto nastavením můžete nechat farmu umýt veškerou pšenici připravenou na sklizeň, aby se omyl do jedné oblasti a nechal to vše shromáždit a vložit to do hrudi pro vás.

Jak najít a používat Allay v Minecraft Java a Bedrock

Jak najít a používat Allay v Minecraft Java a Bedrock

Dar nejnovějšího minecraft 1.19 Aktualizace, Allay vezme titul nejnovějšího a nejroztomilejšího davu ve hře. Může pro vás najít položky, pracovat jako přenosná hrudník a můžete dokonce vyrobit automatické farmy s Allay. Ale bohužel, většina hráčů ještě musí splnit roztomilé přílohy kvůli jejich vzácným místům tření. Ve snaze vyřešit tento problém a pomoci vám se setkat s Allayem jsme se zabývali tím, kde najít zmírnění a vzít si ho domů. Přestaňme tedy bít kolem keře a zjistit, jak najít a používat Allay v Minecraft.

Najít a používat Allay v Minecraft (aktualizováno červen 2022)

Naše metody fungují stejným způsobem na edicích na podloží i Java. Takže pokud jste na správném místě, můžete snadno najít Allay ve hře. Kolem Allay je založeno více mechaniky a v tomto článku se budeme zabývat určitým běžným použitím tohoto davu. Níže uvedený tabulku můžete použít k prozkoumání každého z nich podle svého pohodlí.

Poznámka : Tento článek byl naposledy aktualizován 7. června v 9:50 PST po vydání Minecraft 1.19 Aktualizace pro všechny uživatele.

Kde se Allay vynoří v Minecraftu

V Minecraft je jediným způsobem, jak najít zmírnění, podívat se na klece Pillagerovy základny a Woodland Mansions. Obě jsou nepřátelské struktury, které generují v nadsvětí, ale ty je vzácnější a obvykle má vyšší počet příloh. Pokud tedy chcete rychle získat zmírnění, hledání základny Pillager je nejjednodušší možností.

Pillagerovy základny

Základy Pillager jsou běžné struktury Illageru ve hře, které se většinou vynoří na horách a kolem. Čas od času je také najdete v pouštním biomu. Jsou domovem nepřátelských davových dýchačů, kteří jsou podle tradice hry nepřáteli vesničanů Minecraft.

Allay in Pillager outpost

Ale tyto základny podobné věži se samy o sobě nevytvářejí. Místo toho jsou téměř vždy obklopeni několika dřevěnými klecemi. Existuje 50% šance na to, že najdete buď zmírnění nebo železné golem uvnitř těchto klecí. Najdete až tři Allay v jedné kleci. Kleče občas mohou být také prázdné. Na rozdíl od jiných klecí je rozdíl v kleci s albem. Jakmile to najdete, můžete jej snadno rozbít, abyste se uvolnili.

Ve srovnání s lesním zámkem je snazší získat zmírnění z základny Pillager, protože zde je méně a slabší nepřátelské davy zde. Klec se navíc obvykle vynoří na vnějším okraji nepřátelské oblasti. Můžete tedy dokonce ukrást zmírnění, aniž byste upozornili pomyvadlo.

Woodland Mansions

Jak uvádí jméno, lesní sídlo jsou panské struktury s více podlahami a spoustou pokojů. V těchto místnostech je místnost klece, která uvnitř má několik příloh. Můžeš Najděte téměř tucet příloh To se vynoří v kleci a v jednom sídle může být až dvě takové místnosti.

Allay in Woodland Mansions

Jak byste však mohli očekávat, sídla jsou mnohem nebezpečnější než základny. Na každém z jejích podlah jsou silné davy, takže se s nimi musíte vypořádat a přitom se uvolnit při přidělování. Další kořist v sídlech však stojí za další úsilí.

Kde najdete allay v Minecraftu?

Allays nikdy nevytvořit ve světě Minecraft. Najdete je pouze uvnitř výše popsaných klecových místností. Měli byste se tedy zaměřit na biomy, které se těmito strukturami vynořují.

 • Jakýkoli biom, který generuje vesnici
 • Háj
 • Zasněžené svahy
 • Zjevněné vrcholy
 • Zmrazené vrcholy
 • Stony Peaks
 • Snowy Taiga (pouze podloží)
 • Slunečnicové pláně (pouze podloží)

Mezitím se může lesní sídlo jen vynořit Tmavý les biom.

Jak se dostat Allay, aby vás následoval v Minecraftu

Jakmile jste našli kleci, je to, aby vás sledovalo, je jednoduché. Dokud dáte položku, bude vás to na neurčito následovat. Položka může být cokoli od běžných bloků po nejvzácnější minecraft rudy. Musíte o tom být rychlí, jinak bude Allay volně létat do otevřeného světa.

Abyste vás mohli sledovat, musíte se na to podívat a přitom držet položku. Pak musíte kliknout pravým tlačítkem myši nebo použít klíč sekundární akce Podejte položku k Allay. Poté, pokud neexistují kopie této položky poblíž, Allay tuto položku drží a bude vás následovat.

Jak získat položku zpět z Allay

Jak již víte, pokud dáte položku Allay, shromažďuje to podobné položky a hodí je na vás nebo poznámky bloky. Ale co když chcete původní položku zpět? Chcete-li získat původní položku zpět, stačí kliknout pravým tlačítkem myši nebo použít sekundární akční klíč na Allay, zatímco je prázdná rukama.

Jakmile je zmírnění s prázdnou rukou, můžete jí podat nějakou jinou položku, abyste ji udrželi kolem. Allay by mohl po nějaké době utéct, pokud tomu nedáte nic jiného. Nejjednodušší věc, kterou musíte udělat.

Jak používat Allay v Minecraft

 • Allays můžete použít k vytvoření automatického sběru a třídicího systému i pro nestabilní položky. Již máme praktický průvodce, jak používat Allay v automatických farmách Minecraft.
 • Obraz může držet celou hromadu předmětů a dokonce i hrudník Ender. Můžete je tedy snadno použít jako přenosnou možnost úložiště.
 • Při těžbě a zkoumání oblastí můžete sbírat a najít vzácné předměty pomocí Allay. No, pokud již máte nejprve kopii této položky. Už nemusíte hledat společné zdroje.

Často kladené otázky

Můžete zkrotit allAy in Minecraft?

Technicky řečeno, nemůžete „zkrotit“ Allay. Ale můžete jí dát jakoukoli položku, abyste se ujistili, že nikdy neopustí vaši stranu.

Ve které aktualizace bude přidána do Minecraft?

Allay je součástí nového Minecraft 1.19: The Wild Update, která se očekává, že se uvolní někdy příští měsíc nebo v červnu. Ale můžete se Allay AllAft získat pomocí našeho propojeného průvodce.

Může Allay sbírat diamanty v Minecraftu?

Allay může shromažďovat a najít jakékoli položky, které k tomu podáte. Může to být diamant, meč a dokonce i mocný velitelský blok v Minecraft.

Umístí duplicitní položky?

Zatímco Allay může najít kopie položek pro vás, nemůže jejich vytvořit duplikáty. Musíte spoléhat na přirozené tření položek, abyste dostali své kopie ve hře.

Jak vzácné je lesní sídlo?

Woodlandské sídla jsou jednou z nejvzácnějších struktur ve hře. Jsou ještě vzácnější narazit než na houbové pole Biome, i když je to nejvzácnější biom ve hře.

Najděte a používejte přílohy v Minecraftu ještě dnes

S tím nyní víte, jak najít a používat Allay v Minecraft 1.19. Jen se ujistěte, že si postavíte dům Minecraft dostatečně velký, aby si zachoval všechny přílohy, které najdete. Naopak, pokud nemáte zájem o roztomilé allay, můžete se také pokusit setkat se s strážcem v Minecraftu. Je to také součást Minecraft 1.19 Aktualizace, ale na rozdíl od Allay je to nepřátelský dav, který vás může zabít pouhým jedním zásahem. Navíc musíte navštívit děsivé starověké město v Minecraft 1.19 Najít je. Než tedy vsadíte svůj život na dobrodružství, ujistěte se, že víte, jak porazit strážce v Minecraftu. S tím řekl, jak plánujete používat Allay, jakmile to najdete? Řekněte nám v komentářích níže!

Doporučené články

Pandy chov v Minecraft

Jak chovat pand v Minecraftu

Vstup-oceánský monument

Jak najít a zapadnout oceánský památník v Minecraftu

Malý rybářský rybník v minecraft

Průvodce rybolovem Minecraft: Vše, co potřebujete vědět

Bloky bez texturního balení vlevo a s texturním balíčkem napravo

14 nejlepší minecraft 1.20 texturních balíčků

Srdce mořských předmětů v Minecraft

Jak získat a používat srdce moře v Minecraft

Jak vyrobit obsidian v Minecraftu

Jak vyrobit obsidian v Minecraft (průvodce 2023)

3 komentáře

Věčnost říká:

Mám podzemní vesnici s problémem s slizem. Používám Iron Golems k řešení slizů a hledám přílohy, abych chytil slizové koule pro dynamickou slizovou farmu

Allay in Minecraft

Tento tutoriál Minecraft vysvětluje vše o přílohách se snímky obrazovky a pokyny krok za krokem. Dozvíme se o přílohách v Minecraftu.

Podporované platformy

Alloys jsou k dispozici v následujících verzích Minecraft:

Plošina Podporováno (verze*)
Java Edition (PC/MAC) Ano (1.19)
Pocket Edition (PE) Ano (1.19.0)
Xbox 360 Ne
Xbox One Ano (1.19.0)
PS3 Ne
PS4 Ano (1.19.0)
Wii U Ne
Nintendo Switch Ano (1.19.1)
Edice Windows 10 Ano (1.19.0)
Edice Education Ne

* Verze, kterou byla přidána nebo odstraněna, je -li to použitelné.
POZNÁMKA: Pocket Edition (PE), Xbox One, PS4, Nintendo Switch a Windows 10 Edition se nyní nazývají edice Bedrock. Budeme je i nadále ukazovat jednotlivě pro historii verzí.

Pozadí

The Allay je nový dav, který byl představen v divoké aktualizaci. Allay vypadá hodně jako vex, ale je pasivní a modrý barvu. Následuje obrázek toho, jak vypadá allay v Minecraft:

zmírnit

Allay shromažďuje všechny okolní předměty, které odpovídají položce, kterou drží.

Úroveň nepřátelství (pasivní)

Alloy je pasivní dav. Termín dav je krátký pro mobilní, pohybliví a používá se k označení všech živých, pohyblivých tvorů ve hře, jako jsou kuřata, popínavé popínavé a přilátek. Protože Allay je pasivní dav, nikdy na vás ve hře nezaútočí (kreativní nebo režim přežití).

Body zdraví

V Minecraftu má Allay 10 srdcí pro zdraví. To dává Allay 20 zdravotních bodů (protože 1 srdce = 2 zdravotní body). Chcete -li zabít zmírnění, musíte způsobit 20 bodů poškození.

Kde najít přivolání

V Minecraftu najdete přílohy v lesních sídlech a základnách Pillager. Zámek Woodland se nachází v Temném lese Biome a základna Pillageru generuje poblíž vesnice, takže se může objevit v jakémkoli biomu, který může vesnice.

Woodland Mansion

Woodland Mansion

Outpost Pillager

Outpost Pillager

Přirozeně se přirozeně vynoří ve skupinách mezi 1 až 3 a obvykle se nacházejí v pasti v malých vězeňských buňkách nebo dřevěných klecích.

Vězeňské buňky v lesním sídle

V rámci lesního sídla najdete přílohy uvězněné ve vězeňských buňkách vyrobených z dlažebního masa, které mají kotel, hnědý koberec a železné dveře.

Allay in Woodland Mansion

Dřevěné klece v základně Pillager

Mimo základnu Pillageru lze nalézt v dřevěných klecích vyrobených z plotu tmavého dubu, tmavých dubových protokolů a schodů tmavých dubů (Podobně jako železné golems).

Allay in Pillager outpost

Pokud máte potíže s nalezením zmírnění, můžete svolat zmírnění pomocí cheat nebo můžete použít vejce Spawn.

Zbraň

Alloy nenese zbraň.

Metoda útoku

Jste bezpečí chodit poblíž zmírnění a nezaútočí to ani vám nezpůsobí žádné poškození. A pokud zaútočíte na zmírnění, zůstane tam jen. Nezaútočí vás zpět.

Chování

Allay má v Minecraftu následující chování:

 1. Umístění může držet položku (a může přenést do zásobníku najednou).
 2. Allay shromažďuje všechny okolní předměty, které odpovídají položce, kterou drží.
 3. Hráč může předat položku, aby se držel (Použitím položky na Allay). Tento hráč se pak stane „oblíbeným“ a Allay přinese předměty, které shromažďuje svému přehrávači. Allay bude následovat svého milovaného hráče až do vzdálenosti 64 bloků.
 4. Pokud Allay uslyší hru na poznámku, tento blok poznámky se stane oblíbeným blokem poznámek Allay po dobu 30 sekund. Allay zůstane poblíž tohoto bloku poznámky po dobu 30 sekund a přinese své shromážděné položky do oblíbeného bloku poznámky namísto přehrávače oblíbeného. Vlnu můžete umístit mezi blok poznámky a Allay, abyste toto chování zablokovali, aby Allay pokračoval v přivádění položek k oblíbenému bloku noty.
 5. Můžete odstranit položku, kterou drží allay interakcí s Allay (tj.: Použijte s prázdnou rukou).
 6. Zatímco Allay drží položku, nemůže poškodit svůj oblíbený hráč. Musíte odstranit položku, kterou drží zdvojení, než může rád přehrávač poškodit Allay.

Kapky

Když zabijete Alnecraft, nic nepadne. Je to jeden z mála davů, který při zabití neklesne žádné položky.

Zkušené body

Při hraní hry získáte zkušenosti. Nejběžnějším způsobem, jak získat zkušenosti, je zabíjení davů. Když je zabit dav, uvidíte, jak se objevují malé zelené a žluté koule a pohybují se směrem k vám.

Tyto koule představují body zkušeností. Bohužel, když zabijete, nebudete získat žádné zkušenosti.

Speciální dovednosti

Allay shromažďuje všechny okolní předměty, které odpovídají položce, kterou drží.

Hráč může předat položku, kterou drží, pomocí položky na Allay. To způsobí, že se Allay bude líbit hráče a Allay pak přinese položky, které shromažďují svému před oblíbenému hráči.

Pokud však Allay uslyší hru na poznámkovém bloku, stane se tento blok poznámky oblíbeným blokem poznámek Allay po dobu 30 sekund. Alloy zůstane poblíž tohoto bloku poznámky po dobu 30 sekund a přinese své shromážděné položky do bloku oblíbeného poznámky místo přehrávače.

Spawn vejce pro Allay

Můžete se rozdit pomocí následujícího vajíčka pro spření: