Minecraft Avatar Legends DLC oznámil: Všechno zahrnulo a jak to získat – Dexerto, Home | Avatarmc

Chrám na severním vzduchu

Pozdravy a pozdravy, čtenáři! Je to opět roční období pro každoroční Pride Fest Avatarmc. Duhový duch je zpět, aby přivítal všechny ve své říši v duchovním světě, aby oslavil lásku ve všech svých formách!

Minecraft Avatar Legends DLC oznámil: Všechno zahrnulo a jak to získat

Minecraft je nejznámější pro svou vanilkovou verzi, která umožňuje hráčům vytvářet, stavět a prozkoumat hru podle obsahu svého srdce.

Vývojář Mojang však také spolupracuje s populární IP, aby vydal Minecraft DLC, který vytáhne hráče z karantény a staví je do lineárního stylu hry. Spíše než jen budování výtvorů, mohou hrát přes konkrétní mise jako Batman nebo jiné postavy … jen ve stylu Minecraft.

Článek pokračuje po reklamě

Nejvíce uznávané DLC z Minecraft bude mít hráče zaujato, protože nyní mohou dělat víc, než jen stavět se Země, kterou sklízejí, ale také s tím bojovat.

Článek pokračuje po reklamě

Minecraft oznamuje Avatar DLC

Na oficiálním webu Minecraft Mojang oznámil partnerství s Nickelodeonem a Gamemodeem, které přinese postavy, umístění a síly z Avataru: poslední Airbender a Legend of Korra do blokového světa.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Hráči budou mít šanci stát se avatarem a ovládat všechny čtyři prvky a odemknout nové ohybové techniky, když zlepšují svou manipulaci s každým prvkem.

Článek pokračuje po reklamě

Balíček DLC umožní hráčům hrát jako své oblíbené postavy z karikatury jako Aang, Katara, Korra nebo Zuko, protože balíček obsahuje více než 50 kůží. Balíček však také přivede do Minecraft společnosti Aang, Appa a Momo.

Článek pokračuje po reklamě

Balíček také zahrnuje úkoly a výzvy, které nejsou nedílnou součástí jádra zážitku z vanilky Minecraft. Dokončením těchto hráčů odemknou a zdokonalí své vlastní ohybové síly, dokud se nakonec stanou dostatečně silnými, aby zvládli všechny čtyři prvky.

Článek pokračuje po reklamě

Avatar DLC je nyní k dispozici ke stažení na webu Minecraft.

Misty Palms Oasis

Banner Image Korra, Asami, Mako a Bolin

Pozdravy a pozdravy, čtenáři! Je to opět roční období pro každoroční Pride Fest Avatarmc. Duhový duch je zpět, aby přivítal všechny ve své říši v duchovním světě, aby oslavil lásku ve všech svých formách!

Promluvte si s duhovým duchem ve svém hlavním městě, abyste mohli začít. Najděte quest “Pride Fest 2023 Apeaits” v /q pro další pomoc!

LGBTree Přímý odkaz

Pokud jste navštívili Pride Town of Yesteryear, poznáte to – kromě toho, že mu někdo dává prémiové hnojivo. To je místo, kde se vynoříte, když zadáte událost, a také to, jak se dostanete do různých částí mapy!

Pokud se vám v akci podařilo ztratit, náš profesionální kartograf pro vás vypracoval mapu, kterou lze vidět níže.

Mapa události

Úkoly Přímý odkaz

Fort Pride Přímý odkaz

Cítíte se jako ztratit se v říši divů? Tentokrát není potřeba králíka. Vydejte se na Fort Pride a zkuste si ruku při navigaci touto okázalým malým schlossem.

Nové v roce 2023: Fort Pride má nové bludiště a hádanku!

Hangar s horkým vzduchem Přímý odkaz

Zde v Avatarmc, obloha je limit! Nyní nemusíte být airbender, abyste létali s ptáky, potřebujete jen horkovzdušný balón! Pokud zůstanete v této malé krabici vedle otevřeného plamene, to je.

Parkour je základem pro „kachnu, husí, horkovzdušný balón“ a po dokončení obdržíte několik pěkných odměn! Ačkoli mějte na paměti, že tlačení ostatních hráčů na „snížení hmotnosti“ není povoleno. Promluvte si s dirigentem v horní části kopce Marketplace Hill.

Lotusové dlaždice Přímý odkaz

Ať už vám docházejí dlaždice lotosových dlaždic nebo jste dokončeni, dostali jsme vás. Prozkoumejte mapu a najděte dalších deset těch krásných malých kousků pai!

Poslední myšlenky Přímý odkaz

A jako vždy, Happy Pride Month pro všechny zde, kteří to oslavují na Avatarmc. Doufáme, že jste měli skvělý měsíc a všichni jsme tak nadšeni, že vás příští rok uvidíme na Pride Fest 2024!

Avatarmc brzy ™ – vydání 109: V0.6.2 Vydání

2023-03-18 19:07:00 +0000 UTC od _guru a turbokliky

Pozdravy a pozdravy, čtenáři! Budu tvůj hostitel večer; Východy jsou na vaší levici a – počkejte, špatná práce. Ať tak či onak, máme několik spravedlivých přírůstků na server, aby prošel, takže se k tomu dostaneme, budeme?

Hledání aktualizace Přímý odkaz

Nabídka hledání

 • Dokončené úkoly jsou nyní tříděny na konci /q . To je posune z cesty aktuálně aktivních úkolů.
 • Nové cíle a jejich popisy jsou zobrazeny v chatu, když se stanou aktivními.
 • Pokud byl spuštěn úkol, bude se namísto popisu úkolu zobrazen aktivní cíl, když se nad ním vznáší /q .
 • Byla přidána schopnost sledovat úkol. Ukáže to jakékoli aktivní cíle pro tento úkol, když se nad ním vznášíte v příkazové knize.
 • Odměny se nyní zobrazují v chatu po dokončení úkolu.

Úvodní questy Přímý odkaz

 • Úvod mini-dungeon: Každá ze čtyř hlavních měst má nyní svůj vlastní jedinečný úkol představit hráčům mini-dungeony. Ty jsou omezeny prvkem – pokud jste vodní onemocnění, můžete například hrát pouze prostřednictvím hledání Northern Water Tribe Quest.
 • Poštovní: Hráči budou pomáhat společnosti Whale Tail Courier Company a cestovat po celém světě, aby doručili chybějící pozemky svým oprávněným příjemcům! To by měl být úhledný způsob, jak představit nové hráče do globálního systému rychlého cestování, spolu s poskytnutím prohlídky našich hlavních měst.

Oba tyto úkoly mohou být zahájeny ve vašem ohybovém kapitálu. Promluvte si s průvodcem NPC, který se objeví, když se poprvé vynoříte pro více informací!

Nová aréna PvP Přímý odkaz

Aréna Fire Nation Palace Arena

Brzy do kaldery ve vašem okolí je nová plně funkční aréna! Vydání této aktualizace je komora Agni Kai, kde Zuko skvěle bojoval s otcem. Nyní také můžete obdržet jizvu obličeje a zbytek života strávit lidem „Ne, není to na špatné straně“.

Nyní vás uvítá holografický text a stráže NPC mimo hlavní dveře do královského paláce. Když teleportujete, zadáte zbrusu novou chodbu, která vede přímo do trůnní místnosti. K dispozici bude také část chodby, která vede k komoře Agni Kai.

Aktualizace navigace Přímý odkaz

 • Zajímavé body se budou zdát jako neaktivní, když jsou pro vás považovány za irelevantní jako hráče. Stále se objeví v /navi, právě na konci a šedobílé. Stále je budete moci navigovat, samozřejmě je používat. Příkladem by to byl dungeon, který je mimo vaši úroveň rozsahu.
 • Do nabídky byla přidána spousta nových POI ve všech městech serveru. Zejména je navigace nyní k dispozici všem bludicím a parkourovým výzvám – každá se identifikovala jako „Lotus Tile Challenge“.
 • Pro každou „Lotus Tile Challenge“ je nyní odpovídající úkol, který je viditelný pouze poté, co vstoupíte do oblasti výzvy (spuštění bludiště/parkouru).
 • Každé umístění má nyní kategorii, která se objevuje v modré barvě pod názvem POI, s popisem zobrazený těsně pod ním.
 • Každá POI má související ikonu /navinu se světle modrým pozadím.
 • Hráči jsou nyní schopni navigovat k jiným hráčům pomocí /Nav . Hráč musí být ve stejném městě serveru jako odesílatel a musí souhlasit s žádostí. Chcete -li získat přístup k této nové funkci, stačí kliknout na lucernu ve spodní části nabídky NAV.

Kosmos aktualizace Přímý odkaz

 • Duchovní NPC byly odstraněny. Jako náhrada každá testovací oblast využívá člena rady umístěné přímo před bodem Spawn. Tyto NPC nyní umožňují hráčům potvrdit výběr prvků nebo se vrátit do Avatar Korra ve vesmíru. Než to však učiníte, řeknou vám o této oblasti, včetně toho, s kým můžete mluvit a kde vyzkoušet vaše ohybové techniky. Poté, při druhé interakci (kde začnou emitovat zelené částice), nabízejí, aby vám buď o této oblasti opět řekli, nebo vám umožní vybrat si.
 • Každé 3 minuty v každé testovací oblasti, vysílání upozorní hráče, se kterým mohou mluvit a kde, aby potvrdil výběr jejich prvků nebo se vrátil do Korra.
 • Budova ve středu testovací oblasti pro pozemky byla aktualizována, aby hráči umožnili projít přímo skrz ni místo toho, aby ji museli obejít, aby se dostali na druhou stranu.
 • Bandity v oblasti testování pozemských ochabnutí byli o něco silnější, kde předtím, než udělali extrémně malé množství poškození. Jejich chování bylo také změněno, aby pomohlo při lepším sledování hráče.
 • Pyttači uvnitř testovací oblasti airbendingu byli aktualizováni novými skiny.

Zvuk duchovní oázy Přímý odkaz

Oasis Spirit konečně získává vlastní soundtrack! K dispozici je hlavní téma i okolní téma, takže se ujistěte, že ručně aktualizujte svůj hudební balíček, abyste získali tuto aktualizaci.

Navštivte zdroje a hudební balíčky wiki a zjistěte, jak provést manuální stahování.

Čištění města Canon Přímý odkaz

 • Ba Sing SE obdržel směrové silniční značky mimo hlavní městské brány, aby směřovaly hráče směrem k komunitním silničním sítím a komunitní farmě.
 • Hlavní kapitál požárního národa obdržel směrové silniční značky mimo hlavní brány Caldera, aby směřovaly hráče směrem k přístavu a letišti.
 • Oasis Misty Palms obdržela menší facelift zlepšující palmy po celém městě i vchod. Cesta nyní spojuje město s blízkými komunitními silnicemi i s mini-dungeonem.
 • Okolí chrámu na severním vzduchu je vyčištěna. Hora, na které chrám sedí, obdržela aktualizaci texturování. Místní rychlá cestovní loď má cestu spojující celou cestu k chrámu.
 • Omashu obdržel vylepšený vstupní design, včetně nového mostu spojujícího město se sousední horou, která nyní sleduje větrnou cestu spojující vchod do nedalekého místního uzlu rychlého cestování.
 • Ostrov jižního vzduchu obdržel významné uklízení a odstranil všechny staré hráče, které byly viditelné z chrámu. Cesta nyní spojuje místní rychlý cestovní uzel s chrámem. Hráči nyní mohou chodit celou cestu po cestě ze země do chrámu a brání potřebě použít ohýbání k vyskočení hory. Vstup do mini-dungeonu byl zcela přestavěn.
 • Holografický text nyní varuje hráče, že opouštějí oblast postavenou na serveru a mění se na komunitní silniční síť.

Různé změny Přímý odkaz

 • Holografický text na uzlech rychlého cestování nyní uvádí, zda je vozidlo pro globální, místní nebo městské cestování.
 • Když se noví hráči poprvé připojí k serveru, nyní spustíme šek, abychom zjistili, zda je povoleno jejich automatické stahování zdrojů. Pokud tomu tak není, je jim předložen animovaný vizuální průvodce, který vysvětluje, jak to opravit.

Změny ohýbání Přímý odkaz

Nebezpečení Přímý odkaz
 • Rozsah HOOK ROZSAHU O 12 BLONKŮ.
 • Osobnějící se háček na háček Cooldown.
 • Háček s posunem již nepřesune hráče dále než běžný háček.
 • Háček se pohybuje hráčem dále vodorovně a má méně vertikálního posunu.
 • Grenade otřesů otřesů tlačí cíl (a hráče) nahoru a poskytuje ochranu proti poškození pádem.
 • Snížené mlčení Falcon na 3 sekundy.
 • Přidané účinky částic, kdy je někdo oslepen flashbangem.
 • Zvýšené poškození a rychlost nálečné bomby.
 • Lepivá bomba způsobuje méně závažnou pomalost.
 • Proximitová doly nyní vybuchují, pokud jsou pokryty pevnými bloky, jako je led a kámen.
 • Doba trvání slepého písku se snížila na 3 sekundy.
 • Pískový útok má nyní účinky částic, když je někdo zasažen.

oheň Přímý odkaz
 • Přidané účinky částic, když je někdo oslepen ohništěm.
 • Verze Fire Torch’s Shift má nyní 1 sekundovou cooldown.
 • Solární prasknutí (Fire Ultimate) má nyní 3 sekundovou předehru, během níž hráč vydává částice, což umožňuje kolegám soustředit se na přiblížení se jejich cíli a má dostatek energie, jakmile bude obsazeno poškození. Sluneční výbuch již nevypouští energii hráče, ani je nezmrzne na místě.
 • Sluneční prasknutí nyní uděluje hráči ochranu proti požární ochraně po celou dobu kouzla a na jeho závěr je uhasí.
 • Flame Blast nyní snižuje obranu cíle na tři sekundy, se závažností založenou na vzdálenosti kolečka k cíli. Má také 12 sekund cooldown.
 • Různé pohyby nyní využívají singulární projektil, kde předtím, než použili vícenásobné zvládnutí klesajících poškození v delších rozsazích. Tato funkce zůstává většinou stejná.

Země Přímý odkaz
 • Earth Rumble, pokud je obsazen do vzduchu, již nespustí cooldown tahu.
 • Boulder hodit dvoufázový poloměr formy se zvýšil.
 • Earth Shockwave, když je odsunut do vzduchu, pohání hráče na zem a uděluje jim ochranu proti pádu. Při přistání je obsazen jako normální.
 • Poloměr Země Shockwave byl zvýšen o 1 blok.
 • Rozsah rozbití Země při nižších energetických hladinách byl prodloužen.

Voda Přímý odkaz
 • Zvýšený poloměr, výbuch exploze páry, knockback a poškození výrazně, když odlévá, když stojí uvnitř vody.
 • Ice Nova má plochý poloměr 6 bloků, způsobuje závažnější zpomalení a způsobuje pomalost déle.
 • Splash má vyšší rozsah a knockback.

Vzduch Přímý odkaz
 • Zvýšená velikost hitboxu vzduchu (0.25 → 0.5), poškození (10 → 15), rozsah (35 → 40).
 • Air Spear má mnohem větší knockback a vyšší cooldown.
 • Snížená rychlost oštěpu vzduchu (60 → 40, 40 → 28).
 • Nahradil gejzír vzduchu horizontálním projektilem, který vrhá cíle do vzduchu. Náklady méně.
 • Air Punch má větší dosah, cestuje pomaleji a způsobuje větší poškození.
 • Verze Air Burst Shift vrhá zpomalující kouli, která násilně vybuchne při kontaktu s jakoukoli živou entitou. Po dosažení konce své trajektorie přetrvává až 30 sekund. Zabývá se přátelským ohněm, pokud zasáhne nepřítele. Má nižší aoe než normální prasknutí.
 • Cooldown Air Bolt byl zkrácen na 1 sekundu a způsobuje menší poškození při kratším dosahu.

Server IP: avatarmc.com

Musíte mít platný minecraft: Java Edition účet hrát. Toto je původní verze Minecraft pro Windows, MacOS a Linux. Použijte Minecraft 1.12.2 Pro nejlepší zážitek.

Zůstaňte v naší komunitě aktivní a setkejte se s novými přáteli se serverem Discord Avatarmc.

Sledujte nás na sociálních médiích, abyste zůstali v souladu s novinkami, aktualizacemi serveru a ještě mnohem více.