Minecraft Beehive & Bee Farm Vysvětleno – blog Brightchamps, vše, co potřebujete vědět o nových včelech Minecraft | Digitální trendy

Vše, co potřebujete vědět o nových včelách Minecraft

Po pochopení toho, jak sklízet med z přirozeně vytvořených hnízd a vytvořených včelích úl, můžete založit automatizovanou farmu Bee Farm. Začněte zřizovat farmu Bee Farm, abyste získali nekonečné zásoby medu, které lze použít k vytvoření bloků cukru a medu a lze jej použít jako lék na jed. Podívejte se na nejnovější zábavné blogy na blogu Brightchamps a dozvíte se více o Minecraft Beehives.

Vysvětleno Minecraft Beehive & Bee Farm

Vysvětleno Minecraft Beehive & Bee Farm

Včely Minecraft jsou jedním z nejlepších zdrojů, protože poskytují obrovské množství medu, které mohou hráči sbírat. V Minecraft lze včely použít k vytvoření úlu nebo ke shromažďování medu. Celý proces „Bee Farming“ v Minecraft bude v tomto blogu důkladně vysvětlen. Na konci tohoto blogu jasně pochopíte, jak najít včely, řemeslné úly a sbírat med.

Nalezení včel

Vysvětleno Minecraft Beehive & Bee Farm

Včely Minecraft lze nalézt poblíž včel hnízd v květinových lesích, pláních a slunečnicových pláních Biomes. Hnízda včel se obvykle vyskytují připojena k břízy nebo dubům v těchto biomech. Rozdíl mezi hnízdami včel a úly spočívá v tom, že první je přirozeně generován, zatímco druhý může být vytvořen hráči.

Kroky k vytvoření včelího úlu

K výrobě úlu budete potřebovat 3 voštiny a 6 dřevěných prken. Pojďme se podívat na to, jak získat potřebné zásoby a vytvořit je.

Krok 1: Získání dřevěných prken

Vysvětleno Minecraft Beehive & Bee Farm

Chcete -li získat 6 dřevěných prken, potřebujete alespoň 2 bloky dřeva. Lze použít jakýkoli typ dřeva, jako je dub, tmavý dub, bříza, džungle, acacia, karmínové nebo warped. Nasekejte jakýkoli strom a sbírejte 2 bloky. Umístěte blok dřeva do mřížky 3 × 3 řemeslného stolu a získáte 4 dřevěné prkna.

Krok 2: Získání plástev

Vysvětleno Minecraft Beehive & Bee Farm

Voštiny lze získat rozbitím přirozeně vyděšených hnízd včel pomocí nůžek. Nůžky mohou být vytvořeny pomocí dvou železných ingotů. Tyto železné ingoty mohou být vyrobeny výstavbou dřevěného pickaxu, přeměnou na kamenné pickax, pomocí kamenného pickaxe k těžit železo rudy a poté tavením rudy k vytvoření železných ingotů.

Můžete si to prohlédnout a udělat střih v Minecraft:

Vysvětleno Minecraft Beehive & Bee Farm

Chcete -li vytvořit úl, umístěte tři voštiny získané z hnízd včel do střední řady a obklopte je dřevěnými prkny v prvních a třetích řadách. Ve výsledném slotu se vytvoří úl, který můžete přetáhnout do svého inventáře, které můžete použít později.

Sklizeň medu

Včely opouštějí svůj úl nebo včelí hnízdo během dne při hledání květin. Vznáší se nad květinami, shromažďuje pyl a vrací se do svého hnízda. Včely budou nějakou dobu fungovat a přeměnit pyl na med. Pokud je ještě den, ponechá úl znovu sbírat pyl. Nyní se úroveň medu zvýší o jeden. Pokud úroveň medu dosáhne 5, začnou kapající částice medu, což naznačuje, že je připraven ke sklizni. Hráči mohou shromáždit med umístěním prázdné láhve do úlu a proměnit ji v láhev medu. Včely se vrátí ke svým úlům, pokud padá noc, nebo prší. Med lze také sklízet umístěním dávků do úlů s nůžkami uvnitř nich.

Včelí chov

Vysvětleno Minecraft Beehive & Bee Farm

Včelí chov lze provést pomocí květin a poskytnutím domu pro včely, chov je a sklizeň obrovské množství medu. Zasadit spoustu květin a stromů kolem farmy a vytvořit přírodní úly. Ale abyste zvýšili počet úlů, musíte je vytvořit, jak bylo vysvětleno dříve. Sbírejte voštiny z prvního úlu a vytvořte více úlu. Po získání úlu můžete začít chovat včely. Nejprve získejte dvě včely a nakrmte je jakoukoli květinou. Včely vstupují do „režimu lásky“ a po nějaké době se vytvoří dětská včela. Pokračujte v tomto procesu, dokud nebudete mít dostatek včel na obsazení každého úlu. Nyní můžete automaticky získat med a voštiny pomocí dávků na vaší farmě.

Závěr

Po pochopení toho, jak sklízet med z přirozeně vytvořených hnízd a vytvořených včelích úl, můžete založit automatizovanou farmu Bee Farm. Začněte zřizovat farmu Bee Farm, abyste získali nekonečné zásoby medu, které lze použít k vytvoření bloků cukru a medu a lze jej použít jako lék na jed. Podívejte se na nejnovější zábavné blogy na blogu Brightchamps a dozvíte se více o Minecraft Beehives.

Často kladené otázky (FAQ)

Jak dlouho trvá, než včely vytvořily med v Minecraftu?

Trvá včely asi 2 minuty, než si vyrobíte med z pylu.

Jak automaticky farmy med v Minecraft?

Pomocí dávkovačů mohou hráči automaticky vyplňovat prázdné skleněné lahve medem. Umístěte dávkovač na vrchol úlu a směřujete dolů. Vložte nůžky a prázdné lahve do dávkovače na sklizeň plástev a lahve s medem.

Vše, co potřebujete vědět o nových včelách Minecraft

Jesse Lennox

Po měsících prosby s Mojangem o aktualizaci jeskyní, dungeonů a nether to šlo a dalo nám včely. Ano – včely.

 • Jak hrát aktualizaci verze Minecraft Bee
 • Jak najít včely v Minecraft
 • Minecraft Bee-Haviour
 • Včelí hnízda a úly
 • Honeycomb and Honey: Na co se používají?
 • Jak shromažďovat med a voštinu v Minecraftu
 • Jaký je rozdíl mezi Bee Nest a Bee Hive v Minecraft?
 • Medové dávkování
 • Jak přesunout včelí úl nebo včelí hnízdo
 • A je to! Zobrazit dalších 5 položek

Svět skutečně potřebuje roztomilý malý čmelák více než kdy jindy, takže představení nového davu by mělo pomoci milionům Minecraft Hráči se naučí porozumět a milovat, co tento malý hmyz dělají pro naši planetu.

Ale Minecraft je hra a má některé komplikované systémy. Naučit se, jak nový Minecraft Bee interaguje se světem je velmi důležitá věc a tento včelí průvodce vám doufejme, že vám řekne vše, co potřebujete, abyste dali tyto rozkošné nové davy použít.

Jak hrát aktualizaci verze Minecraft Bee

Java Minecraft Bee verze

Do Java byly přidány včely Minecraft v 1.15 aktualizace a v 1.14 Aktualizace edice Bedrock. Nyní to může znít pro některé komplikovaně, ale ve skutečnosti je opravdu snadné naskočit do aktualizace včel, pokud hrajete na PC.

Pro přístup k Java Snapshot 19w34a a zažít nový Minecraft Včely v celé své slávě, vše, co musíte udělat, je oheň java Minecraft a zajistit text verze vlevo od zelené Hrát si Tlačítko zní „Nejnovější snímek (19w34a).“

Pokud vše, co vidíte, je „nejnovější verze (1.14.4), “stačí kliknout na Text Otevřete nabídku. Tam byste měli být schopni vybrat výše uvedené Sestavení aktualizace včel. Možná budete muset počkat na rychlé stahování hry, ale jednou to Hrát si tlačítko se rozsvítí, je dobré jít!

Jak najít včely v Minecraft

Nalezení včel v Minecraft může být zpočátku obtížný, ale ve skutečnosti jsou prominentnější, než si myslíte.

Minecraft Včely rádi visí kolem tří odlišných biomů: květinový les, roviny a slunečnicové pláně. Jistě, budete mít těžký čas je najít, pokud se vynoříte v tundře, ale dobrodružství do slunečnějšího podnebí a neměli byste je mít příliš mnoho potíží s jejich sledováním dolů.

Minecraft Bee-Haviour

Včely jsou neutrální davy. Nebudou na vás zaútočit, pokud na ně nezaútočíte. Ale budou vás rojí, pokud jste jim ublížili, přilepili do vás jejich špendlíky a otravují vás o trochu víc. Je nepravděpodobné, že by byli samy smrtící, ale rozhněvání celého roje je jako rozbití zombie pigmana – budou vás lovit.

Včely přestanou útočit po prvním zásahu, protože stejně jako skutečné včely zahynou po jediném bodnutí, nenecháme žádnou kořist a přimět se k tomu, aby se v tomto procesu cítil docela krutý. Včely se také rozzlobí, pokud srazíte včelí úl nebo včelí hnízdo, když jsou uvnitř nebo kolem jejich domova, takže budete muset být opatrní, pokud náhodně srazíte stromy v biome včel.

Pokud se za vaše agresivní akce nestanou, včely opustí své domovy pouze proto, aby shromažďovaly pyl z nedalekých květin. Jsou tak chytří. Nezabloudí příliš daleko a mají tendenci se držet jediného „oblíbeného“ květu, ale jakmile shromažďují pyl – viditelné z efektů částic kolem nich – rušná včela letí zpět, aby zboží vložila do svého hnízda. Chvíli tam zůstanou, než se vydají zpět, aby to udělali znovu.

Včely spí v noci a nemají rádi déšť, takže v těchto podmínkách neočekávejte.

Včelí hnízda a úly

Minecraft Bee Nest

Sledování včely je pouze součástí příběhu. Život včela se točí kolem popadnutí pylu z barevných květin a vezme ho zpět do včelí hnízda nebo, pokud je vytvořeno, včelí úl.

Nalezení včelího hnízda je trochu složitější než sledování osamělé včely. Koneckonců, člověk letí kolem místa, zatímco druhý je stacionární objekt. Nejjednodušší způsob, jak najít včelí hnízdo, je jednoduše sledovat včelí domov.

Nebojte se, Minecraft Včely nevadí, že je trochu pronásledujete. Jsou to zcela neutrální davy. Může to nějakou dobu trvat, než se vydají domů, ale následujte je dostatečně dlouho a oni vás vezmou do jejich pokorného příbytku.

Honeycomb and Honey: Na co se používají?

Minecraft Bee Hive

Med i plástev se používají velmi odlišnými způsoby. Existuje důvod se domnívat, že se později použijí ve více receptech.17 uvádí na trh, ale prozatím je to případ jednoho zvlnění druhého.

Zlato, když je plněno, dělá rychlou a chutnou léčbu. Stejně jako lektvar můžete pít med z láhve a těžit z jeho výhod, i když je to jen další druh jídla. Je to docela dobré v tom, co to dělá, ale vzhledem k tomu, že je nemůžete naskládat, neporazí užitečnost jiných, vzácnějších spotřebních materiálů. Můžete dokonce proměnit med na cukr!

Honeycomb je naproti tomu spíše řemeslnou složkou. Můžete to spárovat s jakýmkoli druhem dřevěného prkna, aby vytvořili včelí úl.

Jak shromažďovat med a voštinu v Minecraftu

Důvod hledání hnízd včel by měl být zřejmý – sbírat med a voštiny! Nejedná se o neuvěřitelně užitečné předměty samy o sobě, ale lze je použít pro různé účely.

Chcete -li shromáždit med, stačí použít prázdnou láhev s plnou včelí hnízdou nebo včelam úlem. Včely musí uložit pět spoustu pylu, než budete moci sklízet med. Můžete zjistit, kdy je hnízdo připraveno ke sklizení, když se textura změní, aby ukázala, že zlatý nektar se rozlije ze svých dvou otvorů s účinky částic kapající na podlahu pod podlahu.

A pokud nechcete med, použijte nůžky na včelí hnízdě v tomto stavu, abyste místo toho získali spoustu voštin!

Jaký je rozdíl mezi Bee Nest a Bee Hive v Minecraft?

Minecraft Bee Hives

Vzhledem k tomu, že jsme právě dostali nový dav Minecraft, Očekávali byste, že každá nová položka, která by ji týkala, by byla jedinečná a zajímavá. Neexistují žádné skutečné rozdíly mezi novým včelím hnízdem a včelam úlem než jedním je přirozený tření, zatímco druhý je vytvořen. Ale to neznamená, že jsou zbytečné.

Crafting Bee Hive vám dává způsob, jak kultivovat vlastní kolonii těchto užitečných stvoření kdekoli chcete. Mohou být chovány s použitím květin a ve skutečnosti pomáhají růst jiných květin. To znamená, že můžete poskytnout domov pro včely, rozmnožovat je a sklízet téměř nekonečné zásoby medu z včelích úlů, když včely tancují kolem vašich zahrad.

Medové dávkování

Další zajímavá část Minecraft Update Bee se točí kolem dávkovačů. Tyto praktické mazlíčky mohou nyní automaticky lahvit tekutiny jako voda a v rozšíření medu. S trochou know-how s trochou Redstone, můžete plně automatizovat farmu pro sbírání a láhnutí medu ve dne i v noci.

V prvních dnech zřízení Farm Bee Farm můžete dokonce hodit nůžky do dávkovače, abyste místo toho automaticky shromáždili voštinu. Nifty, správně?

Jak přesunout včelí úl nebo včelí hnízdo

Jak přesunout včelí úl v Minecraft

Při zorganizování vašeho včelího království je vědět, jak přesunout včelí úl nebo včelí hnízdo, aniž byste je rozhněvali, jemný postup.

K získání bloku včelího úlu nebo včelího hnízda budete muset použít nástroj s kouskem „Silk Touch“!). Zasáhněte domov bez hedvábného dotyku a ztratíte domov a med a pravděpodobně budete mít spoustu zuřivých včel, které ukončí svůj vlastní život, aby vás sundaly dolů.

Jen se ujistěte, že umístíte táborák pod jakýmkoli včelam hnízdem nebo včelam, který byste chtěli použít. Kouř vloží včely do režimu „chill“, což v podstatě znamená, že už nebudou odletět z domova. Pomocí tohoto praktického nástroje vrátíte všechny včely do svého domácího hnízda, takže na žádnou z nich nezapomenete.

A je to!

No, tady to máš, lidi. To je o všem, o čem opravdu potřebujete pochopit Minecraft Včely. Na začátku se mohou zdát nejasné, ale cestovat do správného biomu a jejich obří já se od vás nemohou velmi dlouho skrýt. Jen na ně pozorně sledujte a sledujte jeden zpět do svého hnízda. Poté sbírejte voštinu. Odtud můžete začít stavět Minecraft včelí říše.

Pokud zvládnete techniku ​​redstoneových mazů, můžeme vás ujistit, že budete na dobré cestě k vytvoření plně automatizované medové farmy. Tato farma vám poskytne sladký a lahodný med snadno dostupný pro vaši další eskapádu. Chceme však zdůraznit důležitost péče o malé včely. Nabízejí nám mnohem více výhod, než si myslíte.

Doporučení editorů

 • Nejlepší mody Minecraft
 • Co je Ram? Tady je vše, co potřebujete vědět
 • Můžete hrát famfrpál v dědictví Bradavic?
 • Můžete vyzkoušet hry Google Play na PC dnes, protože beta se rozšiřuje na u.S.
 • Předplatné Twitch můžete získat bezplatné předplatné PC Game Pass