Minecraft Jak je zkrotit včely a chovat je – Gamerheadquarters, můžete zkrotit včely v minecraft? | Metagreats

Můžete zkrotit včely v Minecraft

Pokud některá z tvorů zemře, nedostanete od nich žádné kapky, předměty nebo zkušenosti. Komunikují také a dávají si navzájem vědět, kde je nejlepší oblast květin. Doufám, že tato příručka o tom, jak zkrotit včely a rozmnožovat je v Minecraftu, byla užitečná. Podívejte se na naše centrum pro další průvodce a pokrytí hry založené na bloku.

Xbox

Xbox

Xbox rodina konzolí od společnosti Microsoft s řadou Xbox X/S.

Play Station

Play Station

Playstation Family of Cosoles od Sony s PS5.

Nintendo

Nintendo

Rodina konzol Nintendo od společnosti s přepínačem.

PC

Kolekce počítače nikdy nekončících upgradů a špičkových vizuálních možností.

mobilní, pohybliví

mobilní, pohybliví

Mobilní možnosti s zařízeními iOS a Android, která se nadále vyvíjejí.

Filmy

Filmy 2022

Články

Recenze

Zprávy

Filmové centra

Netflix

Netflix Hub

Recenze

Články

Série

Filmy

 • Více služeb
 • Série (TV/streamovaná)
 • Disney+ Hub
 • HBO MAX HUB
 • Apple TV+ Hub
 • Modrý paprsek

Hledejte cokoli výše

Minecraft, jak zkrotit včely a chovat je

Bzučící včely jsou jedním z nejchladnějších mob tvorů, které se připojily k nádhernému blokovému světu Minecraft. Tito menší zvířátka najdete létání v oblastech typu květu a otevřených pláních. Konkrétně biomy květinových lesů. Obvykle jsou vedle svého oblíbeného zdroje jídla, což jsou květiny. Tito zvířátka milují hostinu na pylu květin, aby zvýšili úroveň jejich medu a odráželi protějšek skutečného života.

Klíčem k jejich zkrocení je použití pouhé květiny v kombinaci s nimi. To je pravděpodobně něco, o čem se mnozí budou divit, protože páření zvířat ve hře je často žádoucí, protože můžete získat off-pružinu a mít více z nich stoupající kolem. Je to poměrně snadný proces, velmi jednoduchý s těmito tvory a ne moc úsilí.

Minecraft, jak zkrotit včely a chovat je

V zásadě je prostě krmte květiny, dokud se jejich srdce neobjeví přes jejich hlavu a tlačí je k sobě, pokud se navzájem nesetkají. Pro dětské včely to trvá dva a mají pětminutový reálný svět, než je možné mezi těmito zúčastněnými další chov.
To je pravda, nemusí to být jen o tom, jak jít emoce srdce. Možná je budete muset ručně přiblížit k sobě. Je také důležité odstranit květiny z vaší ruky poté, co tak učiní, protože k vám budou přitahováni místo jejich kamaráda, což je ztěžuje zkrotit. Po chovu, potomci budou malé a mohou vyrůst rychleji s dalšími květinami. Každá květina, kterou přidáte, zkracuje dobu růstu o deset procent, přičemž jejich celková zralost je denní den nebo dobře dvacet skutečných minut.

Možná se na ně budete muset proklouznout, jsou rychlé a rychle se pohybují ve vzduchu. Pro další podrobnosti jsou stvoření nalezena během dne a v noci se vydejte na úly/hnízda. Nelíbí se jim déšť a kouř z táboráků je zchladí. Jsou poslušní, takže vám neublíží, pokud nejsou napadeni. Mají deset zdravotních bodů, se stejnou láskou k domům hnízda nebo úlu.

Pokud některá z tvorů zemře, nedostanete od nich žádné kapky, předměty nebo zkušenosti. Komunikují také a dávají si navzájem vědět, kde je nejlepší oblast květin. Doufám, že tato příručka o tom, jak zkrotit včely a rozmnožovat je v Minecraftu, byla užitečná. Podívejte se na naše centrum pro další průvodce a pokrytí hry založené na bloku.

Můžete zkrotit včely v Minecraft?

Můžete zkrotit včely v Minecraft

Můžete zkrotit včely v Minecraft? Včely jsou jedním z fascinujících tvorů ve světě Minecraft. Jsou nezbytnou součástí ekosystému Minecraftu a hrají důležitou roli v zemědělském systému hry. Jako hráč můžete komunikovat s včely různými způsoby, včetně sběru medu, opylení plodin a dokonce je zkrocení. Ale můžete vlastně zkrotit včely v Minecraft? Přečtěte si tento příspěvek a získejte odpověď.

Obsah

Můžete zkrotit včely v Minecraft?

Můžete zkrotit včely v Minecraft

Ano, můžete zkrotit včely v Minecraft. V Minecraftu lze včely nalézt v hnízdech úlu nebo včel, které jsou umístěny ve stromech nebo v jiných strukturách. Chcete -li zkrotit včelu, musíte k ní přistupovat s květinou, jako je pampeliška nebo slunečnice, a nechat jej sbírat pyl z květu. Jakmile včela shromáždila pyl, vrátí se do svého úlu a uloží pyl, takže úl produkuje med.

Chcete -li sklízet med, musíte před úl umístit dřevěnou desku nebo skleněný blok a počkat, až úroveň medu dosáhne maxima. Jakmile je úroveň medu maximální, můžete shromáždit med přerušením plástev. Pokud shromažďujete med, aniž byste narušili včely, zůstanou přátelští a budou i nadále produkovat více medu. Pokud však zaútočíte na včely nebo zlomíte jejich úl, stanou se nepřátelskými a zaútočí na vás.

Závěr

Závěrem lze říci, že včely v Minecraftu nelze zkrotit v tradičním smyslu, ale mohou být sklizeny a použity pro různé účely ve hře. Budováním včelího hnízda nebo úlu mohou hráči přilákat včely a sbírat med, který lze pak použít k výrobě potravin nebo dokonce zbraní.

Zatímco včely v Minecraft nemusí být zkroceny, jsou stále cennou součástí hry a nabízejí hráčům jedinečný a vzrušující způsob, jak komunikovat se světem Minecraft. Až příště narazíte na včelu v Minecraft, nebojte se k ní přistupovat, protože vás to může jen vést k novému a vzrušujícímu dobrodružství.

Časté časté

Můžete krmit Bees Minecraft?

Ne, nemůžete přímo krmit včely v Minecraft. Můžete jim však poskytnout zdroj jídla výsadbou květin poblíž jejich úlů.

Proč moje včely umírají v minecraftu?

Mohlo by existovat několik důvodů, proč vaše včely v Minecraft umírají:

 1. Počasí: Včely potřebují teplé a slunečné počasí, aby přežily, a zemřou, pokud jsou příliš dlouho vystaveny dešti nebo sněhu. Ujistěte se, že vaše úly jsou umístěny v teplé a suché oblasti.
 2. Nedostatek jídla: Včely potřebují květiny, aby sbíraly nektar a vytvořily med. Pokud poblíž nejsou žádné květiny, včely nebudou mít dostatek jídla a nakonec zemřou. Ujistěte se, že kolem úlů je spousta květin.
 3. Nedostatek místa: Úle mají omezený prostor a příliš mnoho včel v jednom úlu může vést k přeplnění a smrti. Zvažte rozdělení včel na více úlů, abyste zabránili přeplnění.
 4. Škůdci: Včely mohou být napadeny a zabíjeny jinými davy, jako jsou Vindicators, Pillagers nebo Creepers. Ujistěte se, že jsou vaše úly chráněny a že okolí je bez nepřátelských davů.
 5. Choroba: Včely mohou také zemřít na nemoc, která se může rychle šířit v přeplněném úlu. Pokud si všimnete nemocných včel ve vašem úlu, zvažte jejich odstranění, abyste zabránili šíření nemoci.

Jak zkrotit a chovat včely

Včela je dav neutrálního zvířete v Minecraft. Čtěte dále a naučte se informace o včelách, kapkách, umístěních a tření, chování a o tom, jak zkrotit nebo chovat včely!

Seznam obsahu

 • Přehled včel
 • Jak zkrotit
 • Jak chovat
 • Místa a mechanika rozmnožování
 • Chování
 • Jak hospodařit
 • Související průvodce

Přehled včel

Základní informace

Včela
HP
10
Brnění
0
Typ Zvíře žijící na souši
Kategorie Neutrální

Jak zkrotit včely

Použijte potenciální zákazníky a květiny k tomu, aby včela sledovala hráče

Krotké včely s květinami

I když ve skutečnosti nemůžete zkrotit včely, drží květinu poblíž včely, kterou najdete v divočině nebo Používání vedení způsobí, že vás to bude následovat. Ačkoli každá květina bude fungovat, vybírání květin, které najdete v oblasti, kde jste viděli, že včela bývá nejúčinnější.

Jak chovat včely

Dejte květiny dvěma nedalekými včely

Zkrotit dvě včely, aby je chovali

Dávat květiny na dvě včely současně způsobí, že se chovají. Můžete použít olovo nebo plemeno včely v uzavřeném prostoru, abyste jim zabránili vznášející se pryč.

Umístění včel a mechanika tření

Biomy

Seznam biomů
Birch Forest MinecraftBirch Forest Květinový les minecraftKvětinový les Forest MinecraftLes
Mangrove Swamp MinecraftMangrove Swamp Meadow MinecraftLouka Starý růst Birch Forest MinecraftStarý růst Birch Forest

Včely se v těchto biomech obvykle vynoří s včelí hnízdem a malou skvrnou květin poblíž, což usnadňuje začátek sběru medu.

Beeho chování

Včely se při útoku rozhněvají

Rozhněvané včely mají červené oči

Včely jsou obecně pasivní, ale zaútočí na vás nebo jiné davy, pokud se rozhněvají. Rozhněvaná včela bude mít červené oči. Včely na vás zaútočí svým stingerem, který může jed vy, ale brzy zemřou, i když se vám podaří rozmnožovat.

Kromě útoku na ně lze včely také rozhněvat tím, že si vezmete med z jejich hnízda, aniž byste je kouřili s ohněm nebo zničili jejich včelí hnízdo.

Včely vyrábějí med v hnízdích nebo úlu

Použijte včely k výrobě medu

Včely mohou udělat med od opylovací květiny a vstupující do hnízd včel, které se přirozeně vyskytují, nebo včelí úly, které může hráč řešit.

Míra, jakou se vyrábí med, závisí na tom, kolik včel je přítomno (maximálně 3 včely mohou vstoupit do hnízda nebo úlu najednou). Místo toho můžete sbírat med s prázdnou láhev nebo použít nůžky.

Můžeš Umístěte táborák pod včelí hnízdo nebo úl Při sběru medu nebo medového hřebenu, aby se včely rozzlobily.

Jak zemědělské včely

Průvodci související s Minecraft

Minecraft davy

Seznam kategorií davů

Seznam všech neutrálních davů

Seznam davů
Včela Jeskynní pavouk Delfín
Enderman Koza Železný Golem
Lama Panda Piglin
Lední medvěd Pavouk Vlk
Zombified Piglin