Minecraft: Jak zkrotit žáby | The Nerd Stash,

Pokud chcete, můžete udělat pero a udržet je uvnitř. Pokud hráči nestaví pero správně, tyto žáby prostě půjdou. Protože tato zvířata mohou vyskočit až tři bloky vysoko, ujistěte se, že plot krytu je nejméně čtyři bloky.

Minecraft: Jak zkrotit žáby

Minecraft Mangrove Swamp Frogs

Minecraft’s Fresh Wild Aktualizace zapůsobí na hráče doleva a doprava s novým obsahem. Celé nové stanoviště, mangrovová bažina, je plná záhad. Nejenže poskytuje uživatelům novou faunu a typy půdy, ale také přidává nová stvoření. Žáby jsou nové zvíře, které šťastně skočí kolem bažiny. Nejen, že jsou roztomilí a zábavné se na ně dívat, ale také se mohou připojit k vaší farmě nebo království jako společník! Protože to nemusí být nutně hra dítěte, zde je to, jak zkrotit Minecraft’s Žáby.

Zkrocení žáby v Minecraft

Minecraft Tame Žáby

bohužel, Minecraft’s Žáby nelze zkrotit . Hráči však mohou tyto žáby přimět, aby je sledovali s trochou přesvědčování. Nemohou být pojmenovány, ale mohou s vámi naskočit na vaší cestě.

Jeden může snadno přesvědčit žáby, aby je následovaly při přepravě slimeball. I když je uživatelé nemohou zkrotit, mohou získat spoustu malých žáby, aby je doprovázeli po celém světě. Můžete také použít olovo k procházení žáby kolem tím, že k ní připojíte. K vytvoření těchto užitečných potenciálních zákazníků použijte čtyři řetězce a jeden slimeball. Konečně budete mít žábu na vodítku. Nebudou zkrouteni, ale přesto je to tak dobré, jak se dostane.

Příbuzný:

Minecraft: Jak pěstovat mangrovové stromy

Slimeballs může být také přiváděn do žab, aby je vyvolala do režimu chovu. Poté budou pokračovat v položení Frogspawn na nejbližší zdroj vody. Vylíhněte se z jednoho bloku Frogspawn to bude trvat asi pět až deset minut, než šest pulců. I když hráči nemohou zkrotit žáby, mohou si vybudovat svá chodidla ve vodním prostředí. Dělejte, co děláte s vesničany.

Pokud chcete, můžete udělat pero a udržet je uvnitř. Pokud hráči nestaví pero správně, tyto žáby prostě půjdou. Protože tato zvířata mohou vyskočit až tři bloky vysoko, ujistěte se, že plot krytu je nejméně čtyři bloky.

Protože žáby žijí pouze v mangrovových bažinách, zde je, jak snadno najít svůj nový biome.