Minecraft Java Edition – Jak mohu opravit kovadliny? Arqade, jak používat, dělat a opravit kovadlinu v blogu Minecraft – Brightchamps

Jak používat, dělat a opravit kovadlinu v Minecraft

Všichni jsme si vědomi toho, že opravy zařízení nebo předmětů se často používají k řešení fyzických problémů.

Jak mohu opravit kovadliny?

Poté, co kovadlina způsobí poškození, buď prací nebo pádem, jak to může někdo opravit? Bude někdo potřebovat další kovadlinu, aby to opravil? Provádějte náklady na opravu železných bloků?

Na otázku 3. července 2015 ve 13:41
6 460 14 14 Zlaté odznaky 52 52 Silver odznaky 96 96 Bronzové odznaky

5 odpovědí 5

Nemůžete opravit kovadlinu. Kovadlina se zlomí, pokud bude hotovo. Můžete jen postavit další a umístit jej na staré místo kovadliny.

Stačí opravit položky na kovadlině. To je věc, kterou vidíte v protokolech vydání nazvané „Oprava kovadliny byla vyvážená“, protože to bylo příliš drahé ve starších verzích.

odpověděl 3. července 2015 ve 13:51
4,230 5 5 Zlaté odznaky 24 24 stříbrných odznaků 44 44 Bronzové odznaky

Nelze opravit kovadlinu, ani pomocí jiného.

Hlavní změna verze 1.8 je o předchozím trestu práce.

odpověděl 3. července 2015 ve 13:45
5 606 1 1 Zlatý odznak 23 23 Silver odznaky 39 39 Bronzové odznaky
Tak proč se říká, že „oprava kovadliny byla vyvážená“ v odpalovacím zařízení na 1.8? @EALHAD
@John to odkazuje na opravu předmětů s kovadlinou, nepravila samotné položky.
Náklady na opravu/kombinaci/přejmenování se změnily. Přečtěte si více zde.

Vy umět Opravte kovadlinu, stačí mít téměř zlomený pád v líných kouscích, pak to skončí jako opravená kovadlina. Tento je závada ačkoli.

Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je nastavit linii Redstone, která je delší než vaše vykreslovací vzdálenost, takže konec linie Redstone by měl být stěží viditelný (pokud vůbec), pokud stojíte na jednom konci, a tak bude načteno jako kus pouze pro Redstone (líný). Nezapomeňte v případě potřeby rozšířit signál Redstone s opakováními a ujistěte se, že konec linie Redstone není v kouscích.

Napněte linii Redstone z jednoho konce a poté položte píst směrem do strany na druhou. Položte zlomenou kovadlinu na rozšířenou pístovou rameno, poté cestujte na kontrolní konec linie Redstone a depower na Redstone Line. Píst by se měl zatáhnout v líných kouscích, a proto by kovadlina měla spadnout do líných kousků a být opravena a být opravena.

Jak používat, dělat a opravit kovadlinu v Minecraft

Kovadlina v Minecraft

Minecraft je hra vše o kreativitě, průzkumu a budově. Jedním ze základních nástrojů, které máte k dispozici, je kovadlina. Kovadlina se používá pro různé věci, od tvorby a opravy předmětů po vytvoření jedinečných tvarů bloků. Používají se také ke kombinování kouzla. Tento článek vám řekne vše o kovadlech v Minecraft, od toho, jak je vyrobit a používat, až po jejich opravu a maximalizovat jejich všestrannost.

Kde můžeme najít kovadlinu v Minecraft?

Kovadlina v Minecraft

Kovadliny lze nalézt ve vesnicích nebo tři bloky železa a čtyři železné ingoty lze použít k vytvoření jednoho.

Kovadlina se objeví jako blok ve tvaru čtverce s otvorem nahoře, když je umístěn. Blok je jen stěží větší než díra. Když voda protéká přes kovadlinu, dělá dláždění kolem okraje díry. Také vydává zvuk podobný zasažení kovu. Když kliknete pravým tlačítkem myši na kovadlinu, objeví se GUI se dvěma vstupními sloty a jedním výstupním slotem. Položka, kterou je třeba opravit nebo přejmenovat, jde do prvního vstupního slotu a materiál, který bude v tomto procesu použit. Výsledek procesu opravy nebo přejmenování je uveden ve výstupním slotu.

Později půjdeme podrobněji o tom, jak „opravit a přejmenovat“ kovadlinu v Minecraft. Chtěli bychom nyní vysvětlit, jak sestavit kovadlinu v Minecraft.

Snadný způsob, jak vyrobit kovadlinu

Jakýkoli pickaxe lze použít k těm kovadlin. Nic neklesnou, pokud se těží bez pickaxe. „Forge Room“ z lesního sídla přirozeně vytváří poškozenou kovadlinu. Zde je několik snadných kroků, které můžete sledovat, abyste vytvořili kovadlinu v Minecraftu bez prozkoumání. Tento rychlý a přímý průvodce vám ukáže, jak vytvořit kovadlinu za pár minut. Chcete -li vytvořit kovadlinu v Minecraftu, budete potřebovat následující:

  • 1 Iron Ingot
  • 1 blok obsidiána
  • 1 blok TNT
  • Pec

Nejprve umkněte svůj železný ingot v peci a vytvořte železné bloky. Poté umístěte obsidiánský blok na horní část bloku TNT a klikněte na něj pomocí železných bloků. To způsobí, že TNT vybuchne a zničí obsidiána a vytvoří díru v zemi. Nakonec klepněte pravým tlačítkem myši na místo pomocí železných bloků, abyste si vytvořili kovadlinu.

Použití kovadliny Minecraft

Kovadliny jsou užitečné objekty v Minecraftu, které mohou být použity pro různé úkoly, jak bylo uvedeno výše. Kovadliny se ve hře často používají následujícími způsoby:

Oprava nástrojů a brnění: K opravě nástrojů a brnění lze použít kovadlinu. Umístěte poškozenou položku na kovadlinu a poté jej použijte další železné ingot nebo blok železa.

K přejmenu věcí lze také použít kovadlinu. To může být užitečné pro označování nástrojů a brnění nebo pro poskytnutí přátelských jmen davům, které jste zkrotili. Chcete -li přejmenovat položku, položte ji na kovadlinu a použijte jmenovku.

Kombinace kouzla: kovadliny mohou kombinovat kouzelnice ze dvou položek na jednu položku. Například byste mohli kombinovat ostrost a ohnivý aspekt kouzla ze dvou mečů na jednu čepel. Chcete -li to provést, položte obě položky, které mají být okouzleny na kovadlinu, a poté je kombinujte očarovanou knihu s požadovaným okouzlením (y).

Zůstaňte naladěni na této stránce pro užitečný průvodce, jak opravit minecraft kovadliny! Zůstaňte naladěni na této stránce pro užitečný průvodce, jak opravit minecraft kovadliny!

Jak opravit kovadlinu minecraft

Kovadlina v Minecraft

V této části se dozvíme více o tomto tématu o opravě kovadliny v Minecraft. Kovadliny mají dva režimy, které vám pomohou opravit položky:

Hráč může použít grindstone k opravě položek kombinací dvou stejných položek. S kovadlinou si cíl udržuje svá kouzla a může získat nová z předmětů, které jsou obětovány.

Hráči mohou také použít stejné materiály, které byly použity k vytvoření položky k opravě jedné věci. Jeden materiál může zlepšit 25% maximální trvanlivosti položky. Stust, například, pokud by byla fixována se čtyřmi materiály, stála by jen polovinu tolik, kolik je pro nákup hrudní desky (osm materiálů).

Na druhé straně to nemusí mít velký smysl pro nástroje nebo zbraně; K opravě lopaty (celkem dva diamanty) by se použily dva diamanty, zatímco opravy jedné lopaty se čtyřmi diamanty by vytáhly příliš mnoho diamantu (čtyři diamanty místo dvou). Přesto může být vyplatí provést dražší upgrade, pokud je obtížné získat kouzel.

Protože položky jako Armor mohou být opraveny a dány nová jména při výběru hráče pomocí kovadliny, díky této funkci se nemusíte obávat drobných škrábanců.

Ale v kreativním režimu je možná jakákoli oprava, okouzlující nebo přejmenování, bez ohledu na to, jak kvalifikovaný je hráč. Náklady na nástroje navíc vždy kolísají. S každou opravou bude pult pokračovat o dva, dokud nedosáhne obvyklého uzávěru 39 úrovní. Tento „produkt“ nelze odstranit z kovadliny a žádné náklady na opravu nejsou označeny, dokud nepřekročí limit 32bitových celých čísel. Nástroje v tomto stavu navíc nelze přejmenovat nebo okouzlit. Kromě toho si musíte být vědomi toho, že kovadliny nejsou použity.

Všichni jsme si vědomi toho, že opravy zařízení nebo předmětů se často používají k řešení fyzických problémů.

Kovadlina v Minecraft

Zde jsou však některé položky, které vaše kovadlina nemůže opravit, jako jsou luky, nůžky nebo řetězec. Ale nebojte se, existují i ​​jiné způsoby, jak je opravit! Například, pokud potřebujete nový bowstring, protože váš zlomený nefunguje, najděte nějakou kůži a nakrájejte ji na dlouhé proužky. Provlékněte řetězec přes zářezy v přídicích končetin. Ukončete konce s jinou kůží; Tomu se říká „šlach.„Můžete si také koupit„ bohové struny “, které jsou připraveny k připojení, ale stojí více. Želví skořápky mohou být opraveny scates a elytra s fantomovými membránami.

Když opravíte položku s jiným nástrojem pro odpovídající nástroj, zvýší se trvanlivost položky. Přidání bowstringu do luku, nůžky na střih nebo odpovídající materiál k pickaxe může způsobit, že vydrží déle. Ale pokud potřebujete odpovídající položky pro opravy, existují další řešení. Například jako dočasné opravy lze také použít přírodní materiály, jako je vinná réva a pavouk.

Položky mají procento trvanlivosti a je to jen tak vysoké jako 100%. Když objekt dosáhne tohoto limitu, neexistuje žádná sleva.

Když jsou sestaveny dvě věci, kovadlina se může pohybovat kouzelníky z oběti k věci, která je dohromady. To může způsobit synergické účinky, pokud jsou obě entity identické nebo přidají další výhody, pokud nejsou. Například meč ostrosti II a pickaxe, který byl okouzlen nerozbitným.

Ale i když nemají stejné účinky, možná je budete moci spojit, pokud jedna z nich nemá žádné protichůdné vlastnosti. Vzhledem k tomu, jak jsou položky opravovány v kovadlině, pokud jsou kombinovány, nelze některá kouzelnice připojit, bez ohledu na to, zda jsou v konfliktu nebo ne.

Přesun na vysokou úroveň kouzla a přejmenování položek stojí více a kovadlina dokáže zvládnout pouze až 39 úrovní kouzelníků. (Tento limit není přítomen v kreativním režimu.)

Čím vícekrát opravujete brnění nebo nástroje, tím vyšší jsou náklady na zážitek. Například, když se poprvé poškodí (1 úroveň), stálo by to minimálně jeden bod zkušeností. Pokud byste měli poprvé opravit brnění i nástroje (2 úrovně), stálo by to alespoň dva zkušenosti.

Závěr

Oprava položek v Minecraft je jednoduchá: Umístěte poškozenou položku a materiál, který chcete použít pro opravy do příslušných slotů, a klikněte na tlačítko „Oprava“. Zbytek se o hra postará, která bude používat potřebné materiály a vložit pevnou verzi položky do výstupního slotu. Pamatujte, že ne všechny položky lze vylepšit; Pomocí této metody lze opravit pouze nástroje, brnění a zbraně.

Položky mohou být také přejmenovány na kovadlinu; Umístěte položku, kterou chcete přejmenovat, do prvního vstupního slotu a zadejte nový název, který chcete mít do textového pole níže. Opět kliknutí na „opravu“ proces dokončí a konzumuje potřebné materiály. Stejně jako všechny věci v Minecraftu však mohou být kovadliny pravidelně poškozeny a opravovány. Podívejte se na nejnovější blogy na stránce Brightchamps Blog a dozvíte se více o Anvil v Minecraft.

Tipy!

Zde je rychlý průvodce, jak opravit kovadlinu v Minecraft:

  1. Nejprve budete muset shromáždit potřebné materiály. Budete potřebovat tři železné ingoty a čtyři bloky obsidiánu.
  2. Otevřete svůj řemeslný stůl a uspořádejte ingredience, jak je znázorněno na obrázku níže.
  3. Vložte materiály do správného pořadí, pak klepněte pravým tlačítkem myši na řemeslný stůl, abyste si vytvořili pevnou kovadlinu.