Minecraft Java Edition PS4, vše, co potřebujete vědět o Minecraft na PlayStation 4 a 5.

Vše, co potřebujete vědět o Minecraft na PlayStation 4 a 5

Ve srovnání s PlayStation 3 Edition, PlayStation 4 Edition Zahrnuje světové velikosti až do 5120 × 5120 bloků (36krát větší), 18 kusových vykreslovacích vzdáleností, zesílené světy a další vylepšení nabízená PlayStation 4. The PlayStation 4 Edition má všechny exkluzivní funkce edice Legacy Console, nejpozoruhodnější jsou Mini Games.

Minecraft

ESRB všichni 10+

Minecraft

Prozkoumejte náhodně generované světy a buďte úžasné věci od nejjednodušších domů po nejúžasnější hrady. Hrajte v kreativním režimu s neomezenými zdroji nebo důl hluboko do světa v režimu přežití, tvorbou zbraní a brnění, abyste odrazili nebezpečné davy. Tato verze vám umožní hrát společně napříč různými zařízeními, přistupovat k množství obsahu prostřednictvím obchodu ve hře a získat všechny budoucí aktualizace hry.

Kromě toho je na konzolách PS5 ™: Adaptér fotoaparátu PlayStation pro PS kameru (není nutný žádný nákup) přejděte na PlayStation.com/adaptor; Pro nejlepší zážitek z PlayStation®VR na PS5 ™ doporučujeme používat bezdrátový ovladač Dualshock®4.

Platforma: PS4 Vydání: 12/10/2019 Vydavatel: Mojang Žánr: Jazyky dobrodružství: Bulharská, čínská (zjednodušená), čínská (tradiční), Česká, dánská, Holanďana, angličtina, finská, francouzská (Kanada), Němec, Řek, Maďarština, italština, Japonec, Korejština, polský, portugalština (Brazílie), portugalština (Portugalsko), Russian, Slovinci, španělština, španělština (Mexiko), švédské, turecké, ukrajinské

PlayStation VR není určen pro děti mladší 12 let.

Tato položka zahrnuje obsah PS VR. Kamera PlayStation VR a PlayStation jsou vyžadovány k zažití těchto funkcí.

Hry VR mohou způsobit, že někteří hráči zažijí pohybovou nemoc.

Chcete -li přehrát tuto hru na PS5, může být váš systém aktualizován na nejnovější systémový software. Ačkoli je tato hra hratelná na PS5, některé funkce dostupné na PS4 mohou chybět. Viz PlayStation.com/bc pro více informací.

Funkce online vyžadují účet a podléhají podmínkám služeb a příslušných zásad ochrany osobních údajů (PlayStationNetwork.com/podmínky služby a PlayStationNetwork.com/-politika soukromí).

Software podléhá licenci (USA.Play Station.com/softwarelicense).

Jednorázový licenční poplatek za hru na stanoveném systému Primárního PS4 ™ a dalších systémů PS4 ™ při přihlášení s tímto účtem.

© 2019 Mojang AB a Mojang Synergies AB, Minecraft a Mojang jsou ochranné známky Mojang Synergies AB.

Vše, co potřebujete vědět o Minecraft na PlayStation 4 a 5

PlayStation a Minecraft je perfektní zápas, ale existují klíčové podrobnosti o hře, kterou by měl každý vědět.

Minecraft je prakticky základní hra na PlayStation. Ať už hrajete hru pro relaxaci, dobrodružství nebo socializaci, Minecraft je perfektním způsobem, jak ukončit den, i když režim přežití nabízí spoustu příležitostí pro frustrace.

Pro zájemce o vyzvednutí hry s karanténou na PlayStation je předem několik věcí, které byste měli vědět. Zde je cena, vydání a crossplay schopnosti Minecraft na PlayStation.

Kolik stojí minecraft na PS4 a PS5?

Minecraft je v současné době 19 $.99 v oficiálním obchodě PlayStation. Tato cena je pro plnou verzi Minecraft bez limitů, ale také bez doplňků. K hraní online, hráči PlayStation Minecraft budou také muset koupit PlayStation plus předpis. Hráči, kteří chtějí hru vyzkoušet, aniž by se zavázali k 19.99 Požadovaná cena si může zdarma stáhnout demo. To moc nepožádá o vyzkoušení Minecraft na PS4 nebo PS5.

Obrázek blogu

Kromě demo a základní verze je zde také kolekce Minecraft Starter Collection, která stojí 29 $.99. Tato verze Minecraft na PS4 stojí více než standardní verze, ale přichází s prvním kožním balíčkem, řeckou mytologií mash-up a malou velkou planetou mash-up. Poskytuje také 700 žetonů na nákup jiného obsahu Minecraft PlayStation.

Je PlayStation Minecraft Java nebo Bedrock Edition?

PlayStation Minecraft běží na upravené verzi hry.

Všechny starší konzole mají mírné vylepšení hry, aby se ubytovaly platformy. Například hráči PS4 Minecraft se vynoří s mapou, protože nemohou zobrazit souřadnice XYZ, jako jsou PC hráči.

Existují také další změny hry, jako jsou rychlejší minace a různá generace bradavic. Verze hry PlayStation 4 přichází se všemi aktuálními aktualizacemi a bude je i nadále přijímat v dohledné budoucnosti.

Má Minecraft crossplay na PlayStation?

Vzhledem k tomu, že PS4 a PS5 Minecraft běží na verzi hry na podloží, mají plnou kompatibilitu křížení s každou jinou platformou na podloží. Následuje seznam všech konzolí a zařízení, se kterými se může PlayStation Minecraft spojit.

 • Android
 • ios
 • Kindle Fire
 • Windows Mobile
 • Xbox
 • Přepínač
 • Play Station

I když by to mělo pokrývat většinu potřeb hráčů, hráči PlayStation nemohou hrát s PC hráči. Počítačová verze Minecraft běží na Javě a má několik různých prvků včetně vlastních textur, kůží a změn hry.

Je minecraft na PS5?

Uživatelé PS5 mohou hrát Minecraft pomocí verze hry PS4.

Od tohoto psaní neexistuje žádná verze PS5 Minecraft. Verze hry PlayStation 4 lze nainstalovat na PlayStation 5 a přehrávat bez problému. Jediným problémem je, že verze PS4 nebude mít kompatibilitu s novými funkcemi na řadiči DualSense.

Minecraft Wiki

Sledujte minecraft wiki na Discord nebo na našich stránkách sociálních médií!

Nemáte účet?

Minecraft Wiki

PlayStation 4 Edition

Tato stránka popisuje vydání hry, která byla oficiálně ukončena.

Toto vydání již není aktualizováno ani dostupné pro digitální nákup, ale lze jej stále zakoupit fyzicky.

PlayStation 4 Edition

Autor

Platforma (s)

Zpětně kompatibilní

Napsáno

Poslední vydání

Datum vydání

Digitální – PSN
4. září 2014
Maloobchodní disk – BluRay
3. října 2014

Hodnocení (s)

ESRB: E10+
Pegi: 7
ACB: PG [1]
Dejus: L (Livre) [2]
Usk: 6
GSRR: PG12 (12+) [3]
GSRR: P (6+)

Velikost

Licence

Zdrojový kód

Kryt Minecraft PS4

Minecraft: PlayStation 4 Edition je verze Legacy Console Edition Minecraft Vyvinuli 4J Studios a Mojang Studios pro PlayStation 4. [8] Byl vyhlášen 20. srpna 2013 na výstavě společnosti Sony Interactive Entertainment na Gamescom 2013 a byl k dispozici ke koupi v obchodě PlayStation za 19 USD.99 mezi 4. září 2014 a 9. prosincem 2019. [9] Stávající digitální majitelé mají stále přístup k této verzi a přehrávat opětovné nahrávání a přehrávat. Maloobchodní verze byla vydána 3. října 2014 a lze ji stále zakoupit. DLC pro hru je stále k dispozici v obchodě PlayStation. Jako Xbox One a Nintendo Switch Hráči vydání, PlayStation 4 Edition Majitelé mají možnost stáhnout verzi podloží zdarma, ale ne všechny přenesení DLC. Stejně jako u mnoha her, které jsou vydány na PlayStation 4, Minecraft: PlayStation 4 Edition lze přehrát na PlayStation Vita a PlayStation TV prostřednictvím vzdálené hry.

Ve srovnání s PlayStation 3 Edition, PlayStation 4 Edition Zahrnuje světové velikosti až do 5120 × 5120 bloků (36krát větší), 18 kusových vykreslovacích vzdáleností, zesílené světy a další vylepšení nabízená PlayStation 4. The PlayStation 4 Edition má všechny exkluzivní funkce edice Legacy Console, nejpozoruhodnější jsou Mini Games.

Od 1.95, The PlayStation 4 Edition neobdržel nové aktualizace funkcí, jako jsou bzučivé včely, nether aktualizace, jeskyně a útesy atd. The PlayStation 4 Edition je hratelné na PlayStation 5 prostřednictvím zpětné kompatibility.

The PlayStation 4 Edition ‘nejnovější aktualizace funkcí je vesnice a drancování.

Obsah

Řízení [ ]

Ve výchozím nastavení jsou ovládací prvky vždy zobrazeny na HUD. Ovládací prvky pro PlayStation 4 Edition jsou podobné PlayStation 3 Edition a vedle podpory dotykové podložky.

Hraní []

Hra je podobná PlayStation 3 Edition, ale podporuje vylepšení nabízená PlayStation 4. Hráči byli schopni převést a rozšířit světy vytvořené na edici PlayStation 3 a PlayStation Vita, tato funkce však byla ukončena 15. dubna 2020.

Upoutávka [ ]

Trivia []

 • V současné době byla edice PlayStation 4 poslední edicí Legacy Console, která obdržela aktualizace, protože vydání Bedrock bylo vydáno na platformě 9. prosince 2019.

Galerie []

Minecraft: PlayStation 4 Edition Logo
Minecraft: PlayStation 4 Edition Box Art

Reference [ ]

 1. ↑ Hodnocení ACB
 2. ↑ Http: // portál.MJ.Gov.Br/Classificacaoindicativa/JSPS/Consultarjogoform.dělat
 3. ↑ http: // Gamerating.org.tw/vyhledávání.PHP
 4. ↑ https: // uložení.Play Station.com/Zh-Hannt-TW/Product/EP4433-CUSA00265_00-ASIA0000 FULLGAME
 5. ↑↑ http: // grac.nebo.KR/Statistics/Vypláv/pop_statisticsDetails.Aspx?582FF683223C4FC190D6790E42FD2773CECD98F227EAEF17ED258610AC557E8
 6. ↑ http: // grac.nebo.KR/Statistics/Vypláv/pop_statisticsDetails.Aspx?CEB1501B396C0E28C293D62F96BD0D5DCECD98F227EAEF17ED258610AC557E8
 7. ↑ 4J Studios, „Rádi potvrďte, že vyvíjíme vydání Minecraft PS3, PS4 & PS Vita pro Mojang, stejně jako vydání Xbox 360 a Xbox One!”, Cvrlikání, 2013-08-21.
 8. ↑ „Minecraft byl právě oznámen pro PlayStation 3 a 4!… “” – @dinnerbone (Nathan Adams) dne x, 20. srpna 2013