Minecraft Mob Hlasujte 2022krát a volby, pomozte tvarovat Minecraft hlasováním v novém davu

Nový Minecraft Mob

Jeb Minecraft odpovídá na vaše otázky (od září 2017)

Minecraft Mob Hlasování 2022krát a volby

Minecraft Fanoušci nejsou cizí ročním hlasování o davu. Každoroční akce se opět vrátila do populární hry Mojangu v oblasti budování karantény a věci se již zahřívají. Jednou za rok mají fanoušci šanci zvolit si nový dav nebo typ bytostí ve světě Minecraft. To by mohlo být nové monstrum, vesničan nebo něco jiného.

Jak si pravděpodobně dokážete představit, věci jsou trochu hlučné, když fanoušci po celém světě mají šanci zvážit nejnovější volby, ale je to demokratické volby a lidé budou mluvit svou myslí před živým proudem, který se děje v sobotu, 15. října. To znamená, že existuje jen asi 24 hodin před oficiálním rozhodnutím o novém Minecraft dav je uzamčen.

Ale letos se věci trochu změnily, pokud jde o hlasování. Tentokrát je to jednodušší proces, ale rozhodně to nebude znát. Nebudete moci jednoduše odevzdat svůj hlas přes Twitter, ale existuje několik míst, kde můžete slyšet svůj hlas.

Zmatený, jak hlasovat pro své oblíbené nové Minecraft dav? Chcete vědět, které davy jsou zváženy? Přečtěte si dále a my vám dáme vědět, co přesně očekávat od roku 2022 Minecraft Mob Hlasování.

Minecraft Mob Hlasování 2022

Jak hlasovat pro 2022 Minecraft Dav

Máte tři různá místa, ze kterých si můžete vybrat, pokud jde o hlasování pro další Minecraft dav. Můžete tak učinit prostřednictvím Minecraft web prostřednictvím Minecraft launcher nebo na speciální mapě v Edice Bedrock hry.

Chcete -li hlasovat na webových stránkách, stačí se vydat na Minecraft.síť a přihlaste se s účtem Microsoft svázaný s vaším Minecraft herní účet. Odtud si budete moci vybrat dav. Je to nejjednodušší způsob, jak hlasovat, aniž byste museli chodit ve hře, a pravděpodobně bude nejjednodušší způsob, jak zajistit, abyste se dostali do věci, pokud je to pro ně také důležité, také to je důležité,.

Hlasování v Minecraft Launcher, stačí načíst hru a podívejte se na karty vlevo na postranním panelu. Uvidíte možnost odevzdat svůj hlas tam. To je vše, co je k tomu! Jinak můžete jít do hry a prozkoumat speciální tematickou mapu a zúčastnit se akce odtamtud. Tyto tři způsoby budou váš hlas slyšet v žádném okamžiku, takže budete dobré jít, až se sobota valí kolem.

Máte tři Minecraft Volba davu hlasovat pro tento rok:

  • Rošťák: Dény, které žijí davy, které rádi hrají a hledají a nabízejí ceny na oplátku za řešení svých stop třikrát v řadě.
  • Sniffer: Tato stvoření jsou ve skutečnosti zaniklá, ale to jim nezabrání před přijetím Minecraft! Mohou pomoci hledat starověká semena ukrytá v zemi a vykopat je, abyste zasadili, a dokonce se nakonec stanou mnohem většími stvořeními.
  • Tuff Golem: Tento rozkošný golem může držet předměty, chodit po vaší základně a dokonce pro vás nosit předměty. Můžete si také přizpůsobit jejich pláště.
  • Mezi námi datum vydání VR
  • Jak přenést Cyberpunk 2077 Stadia ukládá na PC
  • Jak zlepšit výdrž baterie parní baterie

Máte od pátku 14. října do soboty 15. října ve 12 P.m. ET, abyste se ujistili, že sdělíte světu, který dav jste nejvíce nadšeni. Ujistěte se, že nezapomenete hlasovat!

Pomozte formovat Minecraft hlasováním v novém davu

Máte moc přivést do dovnitř nový dav Minecraft : Tuff Golem, Rascal nebo Sniffer!

Každý rok, Minecraft Komunita pomáhá utvářet hru hlasováním v novém davu. Davy, které byly přidány Minecraft Po předchozích hlasováních zahrnuje Glow Squid, Allay a. Fantom.

Hlasování davu se otevírá v 9:00 a.m. PT na říjen. 14 a zavírá se v 9:00 a.m. PT na říjen. 15. Získáte pouze jeden hlas, ale během těchto 24 hodin jej můžete změnit tolikrát, kolikrát chcete.

Vítěz bude vyhlášen během Minecraft Live, virtuální události plné novin o tvůrcích her a obsahu. Minecraft Live začne streamovat v 9:00 a.m. PT na říjen. 15 Na kanálu Minecraft YouTube a na https: // www.Minecraft.Net/Live .

Odhodete své hlasy, nastavte alarm a začněte na skladě občerstvení před zahájením show!

Jak mohu hlasovat?

Existuje několik způsobů, jak odevzdat svůj hlas: můžete navštívit Minecraft.síť online, nebo hraním Minecraft Live 2022 ve hře vytvořené pro tuto příležitost. Chcete -li získat přístup k této mapě, spusťte hru ve vašem systému Nintendo Switch ™ a vyberte tlačítko Minecraft Live umístěné v levém dolním rohu hlavní obrazovky. (Ujistěte se, že máte nejnovější verzi hry.)

Řekněte mi více o mapě Minecraft Live 2022!

Tato mapa multiplayeru s tematikou karnevalu je speciální živou událostí pro hráče po celém světě, kteří budou hlasovat pro svůj oblíbený dav-! Když jste se rozhodli, který dav se chcete připojit. Kromě hlasování a zkoumání karnevalu s ostatními hráči Minecraft existuje spousta minihrů na hraní.

Minecraft chce, aby hráči hlasovali pro zbrusu nový dav

Tiny Jens a Tiny Agnes reagují na jeden z nových davů

Hráči mohou hlasovat pro své oblíbené ze tří zbrusu nových davů, které mají být přidány do světa.

Minecraft nyní odhalili všechny tři z davů, z nichž si hráči mohou vybrat – tak co jsou?

Čtěte dále a dozvíte se více o tom, co je dav a co je v nabídce.

Minecraft: Vše, co potřebujete vědět!

Co je to dav?

Minecraft: 10letá časová osa historie (od ledna 2020)

Dav je postava ve světě Minecraft.

Ve hře je spousta různých druhů davů. Zde je rychlé shrnutí každého z nich!

Pasivní davy

To jsou často stvoření, jako jsou zvířata, vesničané a kosterní koně. Pasivní davy obvykle nezaútočí na hráče, pokud hráč nezaútočí na pasivní dav jako první.

Neutrální davy

Trochu agresivnější než pasivní davy, mohou se rozhodnout zaútočit na hráče, i když hráč neudělal nic, aby je otravoval! Příklady zahrnují včely, vlci a pavouky.

Nepřátelské davy

Tyto davy na vás zaútočí v určitém rozsahu, pokud se s nimi setkáte. Popínavé, slimes a zombie jsou všechny druhy nepřátelských davů!

Jaké davy byly dosud oznámeny?

Zdroj obrázku, Microsoft / Minecraft / Mojang Studios

Drobné animované verze zaměstnanců Minecraft Vu, Jens a Agnes se objevily společně ve videu vydaném v pondělí, aby odhalily zahájení hlasování o davu 2022.

Ve klipu, trio naznačuje, co by každý z davů a ​​jejich konkrétní schopnosti mohl být.

Tiny Jens mluví o stvoření, které žije pod vodou, která klade spoustu vajec, Tiny Agnes říká, že ji něco sledovalo v dolech, zatímco drobné Vu se obává, že se všechny jeho klobouky pohybují!

Od doby, kdy byl klip propuštěn, byly nyní odhaleny dva ze tří davů!

Zdroj obrázku, Microsoft / Minecraft / Mojang Studios

Sniffer

V úterý narazili na Sniffer Tiny Jens a Tiny Agnes! Rozkošné stvoření podobné želvům, které klade vejce.

Tiny Agnes vysvětluje, že Sniffer je starověký dav, dlouho myslet, že vyhynula.

Milují rostliny a mají schopnost najít semena v zemi.

Zdroj obrázku, Microsoft / Minecraft / Mojang Studios

Ve středu spatřili Drobné Agnes a Tiny Jenns, zatímco prozkoumají důl.

Tento dav je společností Tiny Jens popsán jako „zlomyslný“ a říká, že žije pod zemí a že „miluje hraní a hledání“.

Tuff Golem

Zdroj obrázku, Microsoft / Minecraft / Mojang Studios

To byl třetí a poslední dav, který měl být oznámen, přičemž se poprvé představil hráčům ve čtvrtek.

Tuff Golem je malá stvoření, která stavíte, a jsou jako živá socha, která se pohybuje pouze tehdy, když je potřebujete.

Například mohou držet položku a pohybovat se kolem vaší základny, abyste ji mohli ukázat ostatním, nebo dokonce jen držet pro vás.

Jak mohou hráči hlasovat pro svůj oblíbený dav?

Jeb Minecraft odpovídá na vaše otázky (od září 2017)

Hráči mohou hlasovat pro svůj oblíbený dav, který má být přidán do světa Minecraft online od 17:00 v pátek 14. října, před každoroční Minecraft Live událostí.

Mojang Studios poté oznámí vítězný dav během Minecraft Live 2022, který začíná v sobotu 15. října.

Minecraft Live bude streamován živě na YouTube a na oficiálních webových stránkách Minecraft.

Jste nadšeni přidáním zbrusu nového davu do Minecraft? Nebo si myslíte, že hra už má dost davů?

Dejte nám vědět své myšlenky v komentářích!