Minecraft Pixelmon | The Ultimate Guide, Tipy a triky – Codakid, Jak hrát Pixelmon

Jak hrát Pixelmon

Pokud jste na chvíli hráli Minecraft – a experimentovali s mody Minecraft – pak jste pravděpodobně slyšeli o Pixelmon. V roce 2013 byl Pixelmon propuštěn jako Minecraft Mod, který měl integrovat koncept a vesmír Pokemon Hra v nastavení Minecraft. Množství úsilí a detailů, které vstoupily do tohoto mod – a úžasné komunity, která z něj pramení – velmi rychle z něj učinila jeden z nejlepších modů Minecraft, který měl mít.

Minecraft Pixelmon | Konečný průvodce, tipy a triky

Pokud jste na chvíli hráli Minecraft – a experimentovali s mody Minecraft – pak jste pravděpodobně slyšeli o Pixelmon. V roce 2013 byl Pixelmon propuštěn jako Minecraft Mod, který měl integrovat koncept a vesmír Pokemon Hra v nastavení Minecraft. Množství úsilí a detailů, které vstoupily do tohoto mod – a úžasné komunity, která z něj pramení – velmi rychle z něj učinila jeden z nejlepších modů Minecraft, který měl mít.

Související čtení:

 • 11 nejlepších modů Minecraft
 • Jak nainstalovat MODS Minecraft
 • Minecraft – průvodce přežití rodičů

Bohužel, původní mod musel být ukončen.

Tento milovaný koncept crossoveru Pokemon-Minecraft je však zpět ve formě Generace Pixelmon, A formuje to stejně slibné a příjemné jako první.

Takže pokud si pohráváte s myšlenkou instalace generací Pixelmon a vyzkoušení pro sebe, máte štěstí! Zde je náš nejlepší průvodce všem, co potřebujete vědět o Minecraft Pixelmon.

Minecraft Pixelmon

Obsah

Co je Minecraft Pixelmon?

Původní minecraft Pixelmon byl ve skutečnosti jen mod vyrobený speciálně pro replikaci zážitku Pokemon X/Y v nastavení minecraft. A fungovalo to!

Ve skutečnosti to trochu fungovalo také studna.

V roce 2017 Pixelmon Vývojáři byli nuceni ukončit mod kvůli žádosti o úředníka Pokemon Company. Tým Minecraft Pixelmon zastavil další vývoj a povzbudil fanoušky, aby se místo toho zaměřili na „dobré vzpomínky“, které provedli přehrávání tohoto modelu Minecraft.

Toto oznámení znamenalo konec éry a komunita byla pochopitelně rozrušená. Na chvíli se zdálo, že opravdu nebyla naděje Pixelmon ‘ S oživení.

To je do roku 2020, kdy Generace Pixelmon Mod byl spuštěn.

Stejně jako původní MOD Minecraft, Generace Pixelmon Transformuje vaši hru Minecraft na zcela nový pixelovaný svět Pokemon! Prozkoumejte různé krajiny, arény a biomy, když potkáte, bitvu, chytit a zkrotit více než 900 minecraft verzí milovaných kapesních tvorů.

Mezi chytáním a udržováním roztomilých, pixel-y výtvorů, jako je Minecraft Pikachu a Torchic, můžete také navštívit obchody, stoupat v hodnosti, obchodovat s hráči Pixelmona, rozmnožovat se různé pixelmon a další. Je to celý zážitek z Pokémona znovu vytvořený v Minecraftu a je to opravdu umělecké dílo.

Pokud chcete na této neuvěřitelné cestě s pixelovanými kapesními zvířaty, pokračujte ve čtení. Tento článek bude zahrnovat vše, o čem potřebujete vědět Pixelmon; od instalace krok za krokem až po osvědčené postupy začátečníka.

Jak si mohu stáhnout MOD MODELAFT PIXELMON MOD?

Minecraft Pixelmon

Za účelem hraní Generace Pixelmon, Musíte si nejprve stáhnout správnou verzi mod a nainstalovat ji. Zde je návod, jak to udělat:

 1. Pokud jste nainstalovali Minecraft Forge Přesto to musíte udělat. Ujistěte se, že verze, kterou nainstalujete, je Forge 1.12.2 nebo novější.
 2. Pokud si nejste jisti, jak stáhnout a nainstalovat Minecraft Forge, podívejte se na našeho podrobného průvodce Minecraft Forge zde .
  1. Jakmile máte Minecraft Forge nainstalován, otevřete odpalovač Minecraft a přejděte na Možnosti spuštění> Pokročilé nastavení. V pokročilém nastavení vyberte Přidat nový. Vyberte verzi Forge, kterou jste stáhli pod Verze karta a poté uložte.
  2. Ukončete odpalovač Minecraft.
  1. Vstup %data aplikací%\.Minecraft Ve vyhledávacím panelu okna.
  2. Chystat se Uživatelé> Uživatelské jméno> AppData> Roaming> .Minecraft> Mods
  3. Pokud nemůžete najít a Mods Složka uvnitř vašeho .Minecraft Složka, můžete si jednoduše vytvořit a vydat tam soubor Pixelmon Mod. Jen se ujistěte, že je uvnitř .Minecraft Složka.

  Jak mohu hrát Pixelmon Generations?

  Generace Pixelmon jsou v podstatě stále modem Minecraft. Přidává nové davy (ve formě Pokémona/Pixelmona), nové položky a nové cíle, ale to je ne zcela nová hra. To znamená, že byste stále používali standardní ovládací prvky a příkazy Minecraft k prozkoumání světa Pixelmon World.

  Uživatelské rozhraní Pixelmon

  Pro začátečníky, kteří jsou v Minecraft a/nebo Pixelmon poměrně noví, je zde krátký průvodce uživatelským rozhraním Minecraft Pixelmon:

  • F5 – Switch POV (úhlu pohledu); (1) POV první osoby, (2) POV třetí osoby, za ramenem, (3) POV třetí osoby, tváří v tvář
  • Přesuňte myš – rozhlédněte se kolem
  • W – Pohybujte se kupředu
  • S – Přesuňte se zpět
  • D – Pohybujte se vpravo
  • A – Pohyb doleva
  • Kliknutím pravým tlačítkem – Interakce s pohyblivými objekty/umístění objekty dolů
  • Levý kliknutí – Použijte jakoukoli položku na horkém vozu (prázdné čtverce na spodní straně obrazovky)
  • E – kliknutím umístíte položky do horkého vozu
  • Mousewheel – procházejte hotbar a vyberte položku

  Setkání s Pokémonem

  setkání s Pokémonem

  Pokud jste hráli skutečné Pokemon Hra, pak jste pravděpodobně zvyklí na systém „náhodného“ setkání, který zaměstnává, kde narazíte pouze na Pokémona specifický pro region vstupem do vysoké trávy, prozkoumáním jeskyní, překročení dezertů, plaváním vodou atd. V původní hře existují určité „bezpečné zóny“, kde se vůbec nesetkáte s žádným Pokémonem. Jedná se obvykle o města/města, budovy a obytná zařízení.

  v Generace Pixelmon, Pokemon se přirozeně vynoří všude v Overworld. Přemýšlejte o nich jako davy. Hráč se může rozhodnout, že se s nimi zapojí do bitvy nebo se jim vyhnete, pokud mají pocit, že ještě nejsou na stejné úrovni.

  Související čtení:

  Zachycení a bojování s Pokemon

  Pokud jste hráli nějakou hru Pokemon, pak víte, že jediný způsob, jak chytit Pokémona, je použití Poke Balls! V původní hře byste si mohli koupit tyto nutné předměty ve velkém v obchodech a poke-Marts po celé mapě. v Generace Pixelmon, Po skutečné módě Minecraft je můžete vytvořit sami!

  Pokeballs

  Mod Minecraft Pixelmon dělá co nejlépe, aby odpovídal bitevní mechanice skutečných her Pokemon. Když se tedy setkáte s Pokemonem ve volné přírodě, dostanete zhruba stejné možnosti: bojovat, používat položku, přepínat Pokemona nebo utéct.

  Můžete hodit poke míč na soupeří Pokémona, aby ji chytil, ale vaše šance na úspěšné zachycení závisí na řadě faktorů – jako je síla Pokémona, úroveň zdraví Pokémona a dokonce i na vašem cíli!

  Ano; Pokud hodíte poke míč na cíleného pokémona a slečny, je tu šance, že se váš poke míč rozbije na dopad (a rozpadne se do jeho složených částí).

  Kolik je tam pixelmon?

  Minecraft Pixelmon

  Podle oficiálních generací Pixelmon Wiki se vývojovému týmu podařilo načíst celých 8 generací Pokémona do mod. To znamená, že nejnovější verze generací Pixelmon má objevit asi 900+ kapesních zvířat.

  Generace Pixelmon: Tipy a triky

  Nyní, když jste víceméně dostali základy Pixelmon Down-Pat, zde je několik nejlepších začátečníků, které můžete použít, aby byla vaše hra mnohem příjemnější-a mnohem více vzrušující.

  Nakupovat odměny

  Když hrajete Pixelmon na některých serverech dostatečně dlouho, stanete se způsobilým pro Nakupovat odměny. Odměny obchodu jsou podobné hráčům nebo balíčkům, které obsahují různé položky, které vám pomohou postupovat dále a rychleji ve hře. Sledují také systém hodnocení. Odměny v obchodě ve vyšších řadách budou obsahovat více položek vyšší hodnoty ve srovnání s těmi v nižších řadách.

  Řekněme například, sada pro pořadí startéru obsahuje 16 poke míčků. Sada pro stříbrnou hodnost – což je o o jednu hodnost vyšší – by pak obsahovala asi 18 nebo 20 poke míčků.

  Crafting

  Vaše hodnost je určena řadou faktorů, z nichž nejzákladnější je množství času, který strávíte hraním na stejném serveru.

  Zde je návod, jak přistupovat k odměnám v obchodě pomocí soupravy Starter Rank jako příklad:

  1. Zadejte příkaz /Warp Ranks . To vás přivede do obchodu.
  2. Jakmile jste v obchodě a potvrdíte svou hodnost, zadejte příkaz /seznam sad. Tím se uvede seznam všech sad, které v současné době máte nárok na nárok. Rovněž uvedou položky v každé sadě.
  3. Sada startérů je k dispozici pro všechny nové hráče. Jakmile se připojíte ke hře, máte k ní okamžitě přístup. Tato sada obsahuje:
   1. 1x Iron Pickaxe
   2. 1x Iron Axe
   3. 1x železné kladivo
   4. 1x železná lopata
   5. 1x zlatý lopata
   6. 16x Poke Balls

   Související čtení:

   Nyní na téma příkazů…

   Příkazy pixelmon

   Příkazy jsou skvělý způsob, jak snadno procházet světem Pixelmon. Pokud jde o tento vesmír, tyto příkazy vám mohou pomoci vyměnit Pokémona s ostatními hráči, rozmnožovat se různé Pokémony, bojovat s dalšími Pokemon a další.

   Zde je seznam většiny běžných příkazů konzoly v generacích Pixelmon:

   • /plemeno
   • /Checkspawns
   • /endtttle
   • /zmrazit
   • /Dej peníze
   • /GivePixelsprite
   • /PokeBattle
   • /PokeBattle2
   • /Pokegive
   • /Pokeheal
   • /Pokereload
   • /Pokespawn
   • /Pokesave
   • /Pokestats
   • /PrintStore
   • /psnapshot
   • /vykoupit
   • /ResetPokestats
   • /pozorovat
   • /Struc
   • /učit
   • /převod
   • /odemknout
   • /Warpplate

   Závěr

   Stručně řečeno, nejlepší způsob, jak hrát generace Minecraft Pixelmon, je jen to zažít sám! Tento mod je jedním z nejlepších, nejznámějších modů Minecraft, které jsou v současné době k dispozici. Jeho hodnota přehrávání je jednoduše mimo grafy!

   Obsah

   1. Co je Minecraft Pixelmon?
   2. Jak si mohu stáhnout Minecraft Pixelmon?
   3. Jak mohu hrát Pixelmon Generations?
    1. Uživatelské rozhraní Pixelmon
    2. Setkání s Pokémonem
    3. Zachycení a bojování s Pokemon
    1. Nakupovat odměny
    2. Příkazy pixelmon

    Takže ať už jste veteránský hráč Minecraft, který se snaží okořenit vaši hru nebo celkem začátečník Minecraft, který hledá nějaké zábavné mody, generace Pixelmon vždy přicházejí vysoce doporučené.

    Související čtení:

    Chcete se naučit, jak si vyrobit vlastní mody Minecraft? Podívejte se na speciální nabídku CODAKID!

    Sdílejte příspěvek „Minecraft Pixelmon | Ultimate Guide, Tipy a triky“

    Instalace

    Toto je průvodce pro instalaci modu Pixelmon prostřednictvím jednoho z mnoha podporovaných odpalovacích zařízení. Tato příručka a její dílčí stránky pokryjí instalaci Pixelmon k klientovi, pro použití v jednom přehrávači nebo pro hraní na serverech. Pokud chcete vytvořit server, místo toho si najdete náš průvodce instalací serveru.

    • 1 požadavky
    • 2 poznámky
    • 3 odpalovací zařízení
    • 4 verze
    • 5 Odstraňování problémů
    • 6 MacOS Apple Silicon (M1/M2) a Pixelmon 9.0+
    • 7 video tutoriálů
     • 7.1 MacOS

     Požadavky

     • Placená kopie vydání Java Minecraft, Jak je zakoupeno z tohoto odkazu nebo prostřednictvím vašeho účtu Mojang.
      • Pouze edice Java může spustit mody Forge, jako je Pixelmon. Ostatní vydání (Pocket, Windows 10, vydání konzoly) nemohou spustit Forge!
      • Popraskané odpalovače nemusí zachránit váš Pokémon, když skončíte Minecraft, nebo může způsobit další problémy. To nebude opraveno.

      Poznámky

      • Li Minecraft v současné době běží, přestaňte z toho před instalací cokoli. Zavřete také všechny otevřené odpalovací zařízení.
      • Pokud instalujete jiné mody spolu s Pixelmonem, zkontrolujte nejprve seznam nekompatibility, abyste se vyhnuli problémům.

      Odpalovače

      Minecraft, ve výchozím nastavení, přichází s launcher programem, který vám umožní přihlásit se do vašeho účtu a spravovat různé instalace. I když to funguje dobře pro základní hru, instalace Forge a jeho modů může být obtížný proces. Jako takové najdete předem vytvořené balíčky Pixelmon na několika vlastních launchers, které automaticky nainstalují vše, co potřebujete k hraní.

      Níže uvedená tabulka pokrývá nejběžnější odpalovače. Kliknutím na jeden z odkazů na odpalovač zjistíte, jak nainstalovat Pixelmon.

      Spouštěč Výhody Nevýhody
      Minecraft (výchozí) Spolehlivá, vestavěná java Obtížná instalace, žádná podpora balení (manuální přidání/aktualizace modů)
      AtLauncher (doporučeno) Spolehlivé, vestavěné Java, pokud používáte instalační program Mírně neohrabané rozhraní
      Technika Snadné, spousta modpacků k dispozici Při aktualizaci balení utírá vlastní mody
      Proklína Snadné, spousta modpacků k dispozici Stahování velkých modů, jako je Pixelmon, může selhat, velká instalační instalace

      Poznámka: Možná také budete muset přidělit více paměti, aby Pixelmon a další mody fungovaly správně, jak je uvedeno v našem průvodci přidělování.

      Verze

      Pixelmon je kompatibilní s několika verzemi Minecraft, Zobrazeno v níže uvedené tabulce. Minecraft verze starší než 1.12.2 jsou považovány za dědictví a již nepřijímá aktualizace, opravy chyb nebo podpory.

      Minecraft verze Verze Pixelmon
      1.16.5 9.1.2
      1.12.2 8.4.3
      1.10.2 5.1.2
      1.8.9 4.3.1
      1.8 4.1.4
      1.7.10 3.5.1

      Odstraňování problémů

      • Li Minecraft Po instalaci Pixelmona se chystáte prozkoumat zprávu o havárii pomocí tohoto průvodce čtení.
      • Li Minecraft nikdy nedokončí načítání nebo neběží špatně, možná budete muset dát více paměti. Pokyny k vyřešení problému najdete v této příručce.
      • Pokud požadujete další pomoc, vypadněte na Discord Pixelmon (doporučené) nebo zadejte lístek vysvětlující problém našemu sledovači podpory.

      MacOS Apple Silicon (M1/M2) a Pixelmon 9.0+

      Pixelmon 9.0+ je založeno na Minecraft 1.16.5, což představuje problém pro Apple Silicon Mac. Problém se vyskytuje kvůli problému v jedné z hlavních knihoven Minecraft známé jako LWJGL. Verze, která se dodává s Minecraft 1.16.5 není kompatibilní s Mac Apple Silicon Mac. Zde je řešení:

      • Nejprve si budeme stáhnout Prism Launcher jako launcher. Toto je vidlička multimc, která umožňuje měnit knihovny a verze Java.
      • Dále si musíme stáhnout starší verzi Java 8. Proč? Později verze Java 8 rozbily některé věci s kovárnou, takže potřebujeme Java 8U311.
      • Otevřený hranol a během nastavení bude automaticky detekovat instalace Java. Ujistěte se, že Java 8U311 (objeví se jako 1.8.0_311) a mohou být uvedeny 2. Jeden z nich by měl být v pořádku!
      • Jakmile je to vše hotovo, jděte do toho a stáhněte si PIXELMON REFORGED MODPACK kliknutím na „Přidat instanci“ a poté kliknutím na Curseforge nebo Atlauncher a vyhledávání Pixelmon zastoupil. Můžete také vytvořit pravidelnou instanci vanilky a instalaci ručně.
      • Klikněte pravým tlačítkem myši na svou novou instanci a vyberte Upravit instanci a jakmile se to otevře vyberte lwjgl a klikněte Změnit verzi na pravé straně. Vyberte verzi 3.3.1.
      • V tomto okamžiku, pokud je vše správné, nemělo by to načíst žádný problém!

      Video tutoriály

      Operační Systém Mac

      Manifest Creation

      Doporučujeme použít manifest.zip při odesílání modového balíčku ostatním hráčům. . Tím zajistíte, že všichni uživatelé mají přesně stejné mody a mohou se připojit k Serverům LAN i SEDICED.

      • Krok 1: Přejděte na Curseforge a otevřete profil, který chcete odeslat.
      • Krok dva: Vlevo od tlačítka „Play“ jsou 3 tečky. Otevře se podnažina, která uživateli umožní exportovat svůj profil. Vyberte „Exportní profil“
      • Krok tři: Ujistěte se, že jsou vybrány „mody“ v nové nabídce a klikněte na „Export“. To si stáhne manifest.zip, který můžete poslat jiným hráčům.

      Manifest instalace

      • Krok 1: Přejděte na Curseforge a vyberte nahoře „Vytvořit vlastní profil“.
      • Krok dva: V novém okně vyberte „Import“. Je to malý podtržený text v levé horní části pod názvem.
      • Krok tři: Vyberte manifest.zip, který jsi byl poslán a nechal Curseforge udělat zbytek práce pro vás.

      To si stáhne všechny potřebné mody v jejich verzi odeslané s manifestem. Tím zajistíte, že všichni hráči budou mít stejné mody, pokud je nemění ručně.

      Výukový program Pixelmon

      Poznámka: Tento tutoriál má být použit pro pokyny ve hře; Jak nainstalovat mod najdete zde.

      • 1 začátek
      • 2 čas chytit Pokémona
      • 3 Prohlížení shrnutí, pohybů a statistik vašeho Pokémona
      • 4 Pomocí počítače
      • 5 Uzdravení vašeho Pokémona
      • 6 fosílie
      • 7 Vyvíjející se Pokémon s elementárními kameny
      • 8 tření v Pokémonu

      Začátek

      S nainstalovaným Pixelmonem a výchovou a vychovávali jste své krásné Minecraft scenérie, Pokémon bude neustále pobíhat v zelených blokovaných kopcích. Nejprve se objeví dialog, který vás vyzývá, abyste si vybrali startovací Pokémon! Naštěstí v Pixelmonu nemáme nějakého podivně vypadajícího profesora, který nám dává náš Pokémon. Po výběru se Pokémon, který jste si vybrali, objeví na vaší vlastní kartě strany na levé straně obrazovky. S výchozími ovládacími prvky, O má změnit velikost detailů v liště strany vlevo. Nyní namířte ve směru a stiskněte R (opět výchozí klíče) a váš Pokémon bude násilně vyhozen před vámi! Podívejte se na toho malého chlapa, dívejte se na vás všechny Beady Eyed, ten roztomilý malý Pokémon. Pokémon, který posíláte, nemusí být ten, kdo je na prvním slotu na kartě strany. Pokud máte více než jeden Pokémon, stiskněte tlačítka ↑ a ↓ (ve výchozím nastavení) a přesuňte volič Pokémon nahoru nebo dolů.

      Každopádně teď pojďme k boji! Konečný soud s násilím pro zábavný sport ve vesmíru Pokémon! Vyzývání Pokémona nebo trenéra do bitvy je jednoduché – boste na Pokémona a vyhodit Pokémona, takže Poké Ball zasáhne soupeře. Zní to snadno, hm? Nebude to tak snadné, když se zaměřujete na prchající rattatu, ale později se s tím bavíte. Začíná bitvu! S odborně nakreslenou nabídkou dole budete mít interakce s bitvou neskutečně podobnou interakci původních her. Jaká náhoda! Budete mít na výběr boje, používáte položku z tašky, přepnutí Pokémona nebo běhu pro svůj veselý život! Výběr boje vám poskytne výběr pohybů k boji proti vašemu soupeři, a to je to.

      Je čas chytit Pokémona

      Abychom chytili Pokémona, budeme potřebovat nějaké koule Poké. Budeme je muset vytvořit! Za prvé, budete potřebovat Apricorns. Přicházejí ve všech druzích tvarů a velikostí! . Ve skutečnosti jsou všechny stejné velikosti, ale to znělo lépe. Merunní stromy jsou rozptýleny po celém světě her, ale počkejte. Nekopelovaně nerozbijte merunní stromy, protože by to zničilo chudé stromy a z nich dostanete jen dřevo. Použijte strom k získání Apricorn a zároveň umožňují stromu později produkovat více. Nyní, když máme Apricorns, musí být vařeny. Umístěte je do pece s palivem a o několik sekund prskajících později jsme vařili Apricorn! Budete však potřebovat tři, takže si udělejte s lovem Apricorn. Nyní se třemi vařenými merurny, pomocí řemeslného stolu, vytvořte si víko Poké Ball s následujícím receptem: