Minecraft Slime – Jak hospodařit a najít Slimes | PCGamesn, Jak najít a farmovat blog o slizu – blog Brightchamps

. Pokud hledáte bažinový biome pro nastavení tábora, nezapomeňte se podívat na tato semena Minecraft, spolu s dalšími nápady na farmy Minecraft pro shromažďování zdrojů.

Minecraft Slime – Jak hospodařit a najít Slimes

.

Publikováno: 23. června 2023

? Tento vzácný dav Minecraft může být trochu těžko najít, ale jakmile víte, jak, můžete hospodařit s stovkami slimeballs – zničení těchto zelených želatinových kostek může být těžší, než si myslíte, jakmile se dostanete blízko jejich roztomilých tváří (geometrická hříčka (geometrie hříčka ).

. . Pokud si tedy nejste jisti, co dělat s a Minecraft Slime Když je najdete, nebo si přejete vědět, jak je hospodařit, přečtěte si všechny podrobnosti.

Sliz Minecraft se přirozeně nachází hluboko v podzemí, ve specifických kouscích slizu. .

Neexistuje žádný trik k nalezení kousků slizu jako takové, ale můžete použít online Chunk Finder. Pokud byste o tom raději chodili staromódní cestou, jděte kopat pod úroveň Y na úrovni Y a udržujte svůj zvuk vysoký nebo podtitul zapíná. .

Pokud a když najdete podzemní sliz, muselo se to vynořit v slizovém kusu, takže stiskněte F3 + G (na Java Edition), abyste vychovali své hranice kusu a zjistili, který z nich generují. Budete muset vědět, abyste vytvořili slizovou farmu, jako je ta v náušním programu níže.

Jak vytvořit farmu Minecraft Slime

Prvním krokem je nalezení bloku slizu, ale pokud bojujete s našimi pokyny výše, zahrnuli jsme užitečné video níže o tom, jak to udělat, spolu s špičkovým designem Minecraft Slime Farm Design.

Thumbnail YouTube

Jak funguje Minecraft Slime Farm, je to, že používá rozsvícené vrstvy k zachycení Minecraft Slimes, když se tkají, a používá železné golemy na okraji farmy k nalákání jakéhokoli slizu, který je až 15 bloků odtud, aby se na magmatickou podlahu nakonec spadl na magmatickou podlahu explodovat. Tím se sprchovají slimeballs, které můžete sbírat v Minecarts, které se zapíná pod ní, a umístí shromážděné slimeballs do hrudníků přes násypky.

Chytré využití osvětlení způsobuje, že se ujistěte, že další nepřátelské davy, jako jsou kostry a popínavé, se s slizem nevytvářejí a mohou být upraveny v obou směrech v závislosti na vašich potřebách slizu.

Minecraft Slime Chování

. . .

. Ve skutečnosti hledají nepřátele na vzdálenosti 16 bloků a pokud žádné nenajdou, nadále se otáčí a hledají hráče, kteří by zaútočili. Pokud to neuspějí, zaútočí buď sněhové nebo železné golemy – je to užitečné vědět, pokud jde o stavbu vaší farmy Minecraft Slime Farm.

Tyto přetrvávající malé bloky spadnou maximálně pět slimeballs, pokud jsou zabita s rabováním kouzelníka, a až dva bez. .

Chcete -li vytvořit vedení v Minecraftu, potřebujete:

Pravděpodobně náš nejpoužívanější recept Slimeball, vedení mohou být připojeny k davům, aby je vedly bezpečně a snadno, což je ideální pro vytváření davových farem a pokud chcete najít koně a ještě jste nenašli sedlo. Ještě důležitější je, že je to nejlepší způsob, jak chytit vzácného kosterního koně, pokud ho někdy uvidíte, takže na vás vždy stojí za to mít náhradní náskok.

Magma krém

 • Jeden Braze prášek
 • Jeden slimeball

Magma krém se nejčastěji používá jako složka v lektvarech Minecraft, protože je nutné vytvořit jeden z nejlepších lektvarů ve hře: požární odolnost. K vytvoření bloků magmatu je také zapotřebí kapky magmatu, což je skvělý – i když nebezpečný – dekorativní světelný blok.

Slime Block

Můžete vytvořit blok Minecraft Slime z devíti slimeballs. Kromě toho, že je to zajímavý stavební blok, je slizový blok nejužitečnější pro Redstoners, kteří mohou položku používat mnoha způsoby, v neposlední řadě k výrobě létajících strojů a automatizovaných farem.

Když už mluvíme o Redstone, poslední recept na řemeslný recept zahrnující Slimeball je určen pro lepivé písty – pracují stejně jako písty, ale chytí se na položky, které se dotýkají, což znamená, že mohou pohybovat entitami kolem.

Takto postavit Minecraft Slime Farm a převzít kontrolu nad těmito nepřátelskými bloky. Pokud hledáte bažinový biome pro nastavení tábora, nezapomeňte se podívat na tato semena Minecraft, spolu s dalšími nápady na farmy Minecraft pro shromažďování zdrojů.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. .

Minecraft Slime

Ve zdrojích Minecraftu je zemědělství a shromažďování zdrojů jednou z nejdůležitějších aktivit, které v něm konzumují většinu času hráče, ale dává nám nejdůležitější položky, které jsou potřebné k postupu naší hry, aby se staly součástí zážitku hráče. Zde nalezení a zemědělství je jedním z nejnáročnějších časů a máme také hodného nepřítele.

Co je sliz?

Slimes jsou jedinečné nepřátelské davy, které jsou ve tvaru krychle a skákací. , . Když zemře velký sliz, rozpadne se na malé sliny, které budou přeměněny na malé slizy. Hráči mohou získat pouze maximum .

. . , také.

?

Podmínky tření jsou jen velmi málo a je to v podzemních oblastech specifických kousků, ve světě Minecraft nebo v několika zvolených biomech jako v podzemních oblastech Swamp Biomes úroveň světla Mangrovové bažinové biomy ale jen v noci.

Slimes se vynoří většinou za úplňku. .

pomalý neefektivní. V Minecraftu nelze vystoupit na slimech. Odpověď na tyto problémy je proto použití Minecraft’s Slime Chunks na Slime Slimes.

.

?

Světy Minecraft jsou klasifikovány jako kousky. V Minecraft jsou kousky zastoupeny jako a 16 o 16 Blokovací plocha na horizontální . a skládá se z pouhých 10% světových kousků Minecraft. V Minecraft, Každý kus je kousek slizu.

.

Minecraft Slime

 • Slimes se může vynořit pod jakýmkoli z biomů v Minecraftu, ale měli bychom se ujistit, že to není v polích houby.
 • Oblast, ve které by se Slimes vynořil pod světovou výškou souřadnice Y = 40.
 • .

Nalezení kousků slizu ve hře Minecraft

Java Edition, Kousky slizu jsou pseudo-randomlyly generované a liší se pro každé semeno, ale má stejné souřadnice napříč všemi semeny v Edice Bedrock Takže lépe můžeme snížit cenu souřadnice oblasti a sledujte jakékoli budoucí sliz.

.

Slimes se vždy vynoří pod Y úroveň 40, Přestože je úroveň světla vyšší než 7. Hráči musí vykopat hluboko na úroveň Y 30 zkoumání dokud nenarazí na přirozeně tření slizu. . Za tímto účelem může hráč použít F3+G k zobrazení hranic Chunk v edici Java.

. .

Nyní přesuňte 24 bloků od těžené oblasti a vraťte se, abyste zjistili, které kousky se v nich vynořily slizem, které jsou způsobeny ploty, takže zůstanou uvnitř těchto kusů.

Když tyto kousky kombinujeme se slizem, je to známé jako „kousky slizu.„Hráči mohou tyto kousky použít k budování slizových farem. .

Poznámka: nástroj aby mohli tento nástroj použít a najít slizový kus a je známý jako a . Uvedením vstupu jako názvu semene a poté generátor automaticky označí kousky slizu.

Jak vyrobit slizní farmu ve hře Minecraft

Výše uvedené techniky, které mají konzistentnější míru slizu, musí být použity k nalezení slizů, než začneme stavět efektivní slizovou farmu v Minecraft.

Musíme vykopat celý kus slizu tak hluboko jako y = 40 až y = 10 světová výška, abychom kopali, můžeme použít TNT nebo Pickaxes, aby se práce dokončila rychleji a nebojte se, pokud budeme níže, protože tam bude vysoká šance, že bychom mohli narazit na strážce, který nebude příliš riziko. Tento proces nám pomůže se dozvědět, zda dojde k otevření jeskyně, abychom mohli z naší farmy udržet další nepřátelské davy.

Musíme se vynořit slimes. K tomu musíme vytvořit dvě plovoucí platformy pomocí stavebních bloků. Nezapomeňte se ujistit, že povrchová plocha platforem by měla být 14 x 14 bloků s vertikální mezerou nejméně 5 bloků mezi nimi a 3 bloky na všech stranách platformy.

Chcete -li zabránit tomu, aby se na našich platformách zabránilo dalším nepřátelským davům, zkuste nahradit některé z bloků plošin na nátěru žabími nebo jinými typy světelných bloků.

Minecraft Slime

 • Nastavte systém zabíjení.

Zkuste umístit magmatické bloky do spodní části kusu slizu a zakryjte celou oblast a vytvořte lávovou podlahu. Újma způsobená bloky magmatu pomůže při zabíjení slizů a způsobí, že se dostanou do slimeball.

. Přidání vrstvy vody na vrchol magmatických bloků chrání Allay před jakýmkoli poškozením.

Závěr

Slimes jsou zřetelné nepřátelské davy ve tvaru krychle. . Sledováním výše uvedených kroků můžete snadno najít a zemědělské kousky slizu v Minecraft. Chcete -li se dozvědět více o těchto kouscích slizu, podívejte se na nejnovější blogy na stránce Brightchamps Blog.

Fóra Minecraft

Zobrazit profil Vandezand

Použil jsem web z tutoriálu zde. HTTP: // Extension.WS/Minecraft/Slimes.html.
Ive to používal dříve s štěstí, ale teď jsem těžil 3 kousky a žádné sliny se rozmnožily. Jeho osvětlení a všechny jeskyně v oblasti jsou také. Mohlo by to být proto, že jsem na spodní vrstvě podloží a ne ta, kterou můžete těžit?

Rollback Post to Revision Rollback

 • Zobrazit uživatelský profil
 • Zobrazit příspěvky
 • Poloha: Někde nuda
 • Příspěvky: 89

Použil jsem web z tutoriálu zde. HTTP: // Extension.WS/. ..
. Jeho osvětlení a všechny jeskyně v oblasti jsou také. Mohlo by to být proto, že jsem na spodní vrstvě podloží a ne ta, kterou můžete těžit?

Možná se mýlím, ale věřím, že vyvolávají pouze 3 dlaždice nad podloží?

Rollback Post to Revision Rollback

 • Zobrazit uživatelský profil
 • Zobrazit příspěvky
 • Kamenný horník
 • Datum připojení: 29/29/2012
 • Minecraft: Cyrus0302
 • Xbox: Cyrus0302
 • Podrobnosti členů

Přejděte na tento odkaz:

Pomocí jsem to postavil několik slizových farem a všichni pracovali jako kouzlo. Stačí zadat semeno mapy a můžete získat přesné souřadnice, kde se budou a nebudou vynořit. Stačí jít dolů na podloží a jít nahoru 4 blok. Pokud jste ve spodním kusu, budete v pořádku. Úroveň světla nemá žádný důsledek pro slizové tření. Budou se vynořit v černé místnosti. Důležité je, že vaše slizová farma je vysoká alespoň 3 bloky. Tím se zajistí, že se mohou vynořit velké slimes.

 • Zobrazit uživatelský profil
 • Zobrazit příspěvky
 • Poslat zprávu

Zobrazit profil Randyphx

 • Zombie Killer
 • Datum připojení: 28/28/2012
 • Příspěvky: 202
 • Podrobnosti členů

Slimes se na podloží vynoří.
Rollback Post to Revision Rollback
.

Zobrazit profil Botzee

 • Horník
 • Připojte se datum: 25/25/2012
 • Podrobnosti členů

Přejděte na tento odkaz:

Pomocí jsem to postavil několik slizových farem a všichni pracovali jako kouzlo. . Stačí jít dolů na podloží a jít nahoru 4 blok. . Úroveň světla nemá žádný důsledek pro slizové tření. Budou se vynořit v černé místnosti. Důležité je, že vaše slizová farma je vysoká alespoň 3 bloky. Tím se zajistí, že se mohou vynořit velké slimes.

. .

Rollback Post to Revision Rollback

 • Zobrazit uživatelský profil
 • Zobrazit příspěvky
 • Kamenný horník
 • Příspěvky: 75
 • Minecraft: Cyrus0302
 • Xbox: Cyrus0302
 • Podrobnosti členů

Že jo. Nemá smysl mít to ve skutečnosti černou. Ale úroveň světla by nevysvětlila slizy, které by se vůbec nevytvořily, o kterém se zmínil.

 • Horník
 • Připojte se datum: 25/25/2012
 • Xbox: Kissykissmin
 • Podrobnosti členů

Hmm, teď, když o tom přemýšlím, může to být tam, kde stojíte, zatímco čekáte, až se vynoří! . Musíte být, myslím, 24 bloků pryč, než se vynoří. ! Věřím, že je to 24-32 bloků, které musíte být. Právě jsem vyšplhal po schodech a spočítal se, dokud mi nebylo asi 25 bloků nad místností Spawn, pak jsem se vyřezal z pěkného malého pokoje s pecí/hrudníkem/řemeslným stolem. Když chci slimes, jen tam chvíli čekám (nebo moje kolem té vrstvy hledající dobroty!).