Minecraft Sniffer: Kde najít, kapky, více, Minecraft Sniffer – Jak najít, vylíhnout a zkrotit starodávný dav | PCGamesn

Minecraft Sniffer – Jak najít, vylíhnout a zkrotit starodávný dav

Jakmile dva dospělí čichatelé potulují oblast, můžete jim dát nová semena Torchflower, aby se chovali. Budou produkovat vejce, které pak můžete vylíhnout stejným způsobem jako jeden nalezený v ruinách oceánu.

Minecraft Sniffer: Kde najít, kapky, více

.

Sniffers mohou být ve hře chovány dvěma způsoby.

Zde je vše, co potřebujete vědět o Minecraft Sniffer.

Sniffers jsou novým davem v Minecraftu, přicházející do hry v nedávném Minecraft 1.20 Aktualizace. Sniffers byli do hry přidáni poté, co vyhráli Mob Hlasování pro Minecraft Live 2022, porazili Rascal a Tuff Golem. Sniffers jsou pasivní davy, skvělé pro čichání rostlin a semen. Existuje několik způsobů, jak můžete tyto jemné obry chovat v Minecraftu. Zde je vše, co potřebujete vědět o sniffech Minecraft, včetně toho, kde je najít a co upadají.

Kde se sniffers vynoří v Minecraftu

Budete muset v Minecraftu vyčistit snifflery pomocí vejců nalezených v teplých oceánských ruinách. Ujistěte se, že jste připraveni na boj, protože tyto ruiny mají velké množství utopených čekání na zaútočení. Přináší lektvar dýchání vody je dobrá volba, takže můžete zůstat pod vodou déle. Také si všimněte, že budete muset vytvořit nástroj štětce přidaný do odhalení vejců.

V podezřelém písku můžete vykopat vejce

Jakmile zjistíte, že podezřelý písek použijte nástroj štětce k extrahování položek z písku.

Podezřelý blok písku na pravé straně a normální pískový blok vlevo

Najdete předměty jako keramické střepy a existuje přibližně 6% šance na získání vejců. .

Jak chovat čichače v Minecraftu

Pokud chcete chovat čichače ze svých vajec, můžete je jednoduše umístit kdekoli a po 20 minutách se vylíhnou. Pokud je chcete vylíhnout rychleji, budete je muset umístit na bloky Moss, které lze přirozeně najít ve svěžích jeskyních. Vejce umístěná na mechu se vylíhnou za 10 minut. Začnete si všímat trhlin ve vejci, když je blízko k líhnutí.

Snifer vejce v různých stádiích líhnutí

Jakmile se vylíhne, vyložíte si děvčata nebo jak se jmenuje, snifflet. Tyto čichání porostou na dospělé za 20 minut. . Jakmile budete mít dva dospělé čichače, můžete je chovat jako většina ostatních pasivních davů v Minecraftu pomocí položky, aby je přiměli k párování. Můžete nakrmit dvě semena květináčů Sniffers Torchwood, abyste je chovali a nechal jeden z nich, aby položil vejce.

Semena Torchflower jsou vzácným předmětem, ale můžete si nechat tyto jemné giganty pro vás farmovat. . Sniffers bude kopat semena jednou za osm minut, ale existuje šance, že místo toho vykopává džbán. Sniffers mohou kopat v následujících blocích:

  • Špína
  • Podzol
  • Hrubná nečistota
  • Zakořeněné nečistoty
  • Bláto
  • Muddy mangrovové kořeny

Pokud se vaši čichání pustí příliš daleko, můžete je přivést na místo, kde chcete, připevněte k nim a připevněte a. Sniffers mají skromné ​​7-uhloutené v hodnotě zdraví a mají šanci upustit mech, když je zabit.

Minecraft Sniffer – Jak najít, vylíhnout a zkrotit starodávný dav

Minecraft Sniffer vyšel vítězně v Minecraft Live 2022 Mob Hosed, takže tady je to, jak zkrotit nebo vylíhnout jeden a jak loví za vzácná semena.

Publikováno: 5. července 2023

Jak vylíhnete sniffer minecraft? Tento rozkošný, jemný obří pokračoval a ukradl naše srdce ohromujícím vítězstvím v roce 2022 Minecraft Live Mob Hlasování. Více než 50% z nás (včetně mě) hlasovalo pro tento starověký dav, aby se vrátil z vyhynutí, přičemž Mojang Studios ho oživil pro Minecraft 1.20 Aktualizace. Není pochyb o tom, proč Sniffer, který vyhrál sesuvem půdy, jsou nové typy rostlin, které zjistila.

. Sniffer se drží tohoto tématu, jeho tradice nám říká, že starověký dav Minecraft zanikl, ale můžeme přivést barevné stvoření zpět do nadsvětí nalezením a líhnutím vejce, které se nacházejí v hloubkách oceánu. Zde je návod, jak to udělat, a další jedinečné rysy Minecraft Sniffer.

Steve stojí na pláži vedle vejce Minecraft Sniffer

Jak vytvořit Minecraft Sniffer

Sniffers se v nadsvětí přirozeně nevytváří jako většina davů Minecraft, takže je budete muset místo toho vylíhnout z vajec. Tato vejce snifer najdete v podezřelých pískových dlaždicích v teplém oceánu pod vodou. Budeme mít za úkol přivést toto dříve vyvážené starověké stvoření zpět do Overworldu líhnutím vejce, pravděpodobně položená před staletími.

Jakmile dva dospělí čichatelé potulují oblast, můžete jim dát nová semena Torchflower, aby se chovali. Budou produkovat vejce, které pak můžete vylíhnout stejným způsobem jako jeden nalezený v ruinách oceánu.

Vejce Minecraft Sniffer uprostřed líhnutí. Má na svém povrchu praskliny

Jak vylíhnout vejce v Minecraft

Umístěte vejce sniffer na jakýkoli blok Minecraft. . Pokud položíte čističské vejce na blok mechu, trvá polovinu času.

Jak zkrotit Minecraft Sniffers

Chcete -li zkrotit minecraft, vše, co musíte udělat, je držet se semeno Torchflower. Bude vás to sledovat stejně jako kuřata a další hospodářská zvířata.

Minecraft Sniffer kopá do země pro starodávná semena Torchflower

Minecraft Sniffer chování

Z počátečního odhalení videa také víme, že nový dav prostě miluje rostlinný život a jeho silné čichání místní flóry je pravděpodobně to, jak získala své jméno. Rád loví pochodně, nový typ semen, který byl považován za dlouho vyhnulý, stejně jako samotný Sniffer. Když se dostane, bude to propadnout na zem a vykopat, až se dostane. Pokud jste dostatečně rychle, můžete je chytit, než je zachytí. Můžete zasadit tato semena tak, aby vyrostla na rostliny, které vám poskytují více pochodně, používat je pro chovu čichání nebo kuřata, nebo možná dokonce krotké papoušky.

V nejnovější aktualizaci hry je samozřejmě spousta dalších věcí. Máme průvodce o těchto nových mechanikách, předmětech a tvorech, včetně archeologie, nádherných nových biomů Cherry Blossom Minecraft, podezřelých písečných dlaždic a Minecraft Camel, který se nyní potuluje pouštní vesnice.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. . Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.