Minecraft Speedrunning/Building a Nether Portal – Wikibooks, Open Books for Open World, How to vytvořit portál v Minecraft (s obrázky) – wikihow

Jak vytvořit portál v Minecraftu

Zapálit portál s pazourkou a ocelí. To lze vytvořit s jedním železným ingotem a jedním kusem pazourku uspořádaného v diagonální formaci. Střed portálu bude při aktivaci zářit fialové.

Minecraft Speedrunning/Building athert Portal

V příležitostném minecraftu obvykle hráči dostanou diamantový pickaxe, důl 10 obsidian a postaví z toho portál nether. Protože však je nekonzistentní, a každý obsidián trvá asi 10 sekund, je to v rychlostním průběhu, to je poměrně pomalá a mnohem rychlejší metoda, která vyžaduje pouze kbelík na vodu a nějakou lávu. Hlavní myšlenkou je umístit nějakou vodu tak, aby mohla být umístěna láva, aby vytvořila Obisidian do obsazení portálu. Existují dvě hlavní různé oblasti, na které se můžete postavit portál v nethers: lávový bazén buď nad nebo pod zemí nebo magma rokli.

Lava Pool Edit

Pokud jste na zemi, buď se rozhlédnete po lávovém bazénu, nebo se kopat dolů, bude to metoda, kterou budete chtít použít k vytvoření portálu a dostat se na Nether.

Zde je jednoduchý průvodce nejzákladnějším nastavením portálu, vytvořený bývalým držitelem světového rekordu Cscuile.

Magma Ravine Edit

Pokud jste vyplenili lodní zápis/pohřbenou poklad a jste v oceánu, možná budete chtít vstoupit do Nether přes oceánskou rokli. Ve spodní části některých oceánských roklí jsou magmatické bloky, které pod nimi mají lávu, a pokud jste lstivý, můžete s ním postavit portál, i když to může být s plaveckým mechanikem trapné.

Zde je docela zdlouhavý průvodce několika různými metodami budování portálu v oceánské rokli od t_wag

Jakmile si vytvoříte svůj portál nether, zamíříte do Nether!

Jak vytvořit portál v Minecraftu

Tento článek byl spoluautorem Zac Churchill. Zac Churchill pochází z Davidsonu v Severní Karolíně a v současné době navštěvuje Tufts University. Hrál Minecraft více než osm let a má rozsáhlé znalosti o tom, jak hrát Minecraft a jak se hra změnila v různých verzích. Konkrétně má Zac zkušenosti s odbornou zkušeností s světy přežití, velké stavy na kreativním režimu a designu/údržbu serveru.

Tento článek byl prohlížen 786 215krát.

Nether portály se používají k transportu do Nether v Minecraft. Portály jsou vytvořeny z obsidiánu, jednoho z nejobtížnějších materiálů, které mají ve hře. Pokud máte diamantový pickaxe, můžete obsidiána těžit a postavit portál. Pokud nemáte přístup k diamantovému pickaxu, můžete použít „plíseň“ k vytvoření struktury portálu bez jakékoli těžby. Nether portály jsou k dispozici ve všech verzích Minecraft.

Používání diamantového pickaxe

Obrázek s názvem Vytvořte portál v Minecraftu krok 1

 • Obsidian umožňuje hráči vytvořit portál do netherské dimenze. [2] X Zdroj výzkumu
 • Pokud si chcete postavit portál Nether bez diamantového pickaxe, můžete vytvořit „plíseň“ pomocí jiných materiálů a vytvořit obsidián ve správném tvaru pro portál.
 • Alternativně si můžete koupit diamantové pickaxes od vesničanů Smith na úrovni hlavní úrovně.
 • Tipy na nalezení diamantů naleznete na nalezení a moje diamanty.
 • Diamanty jsou v Minecraftu důležité, protože jsou složkami pro některé z nejodolnějších a nejúčinnějších nástrojů. [3] X Zdroj výzkumu

Obrázek s názvem Vytvořte portál v Minecraft Krok 2

Naplňte některé kbelíky vodou. Obsidian je vytvořen nalitím vody na zdrojové bloky lávy. Jeden kbelík vody vytvoří jeden blok obsidiána. Budete potřebovat nejméně deset bloků obsidiána a budete chtít mít po ruce další vodu pro případ, že by se něco pokazilo, takže odpovídajícím způsobem sbalte.

Obrázek s názvem Vytvořte portál nether v Minecraft Krok 3

Najděte lávu. LAVA se obvykle vyskytuje hluboko v podzemí, i když můžete narazit přes lávové jezero kdekoli na světě. Budete mít velmi dobrou šanci najít lávu, když je váš souřadnice v 11.

Obrázek s názvem Vytvořte portál v Minecraft Krok 4

 • Vydávání lávy může také odstranit váš zdroj světla. Před umístěním vody položte nějaké pochodně, abyste mohli stále vidět.

Obrázek s názvem Vytvořte portál nether v Minecraft Krok 5

Sbírejte blok zdrojové vody pomocí prázdného kbelíku. Tím bude obsidián pod ním odhalen.

Obrázek s názvem Vytvořte portál nether v Minecraft Krok 6

 • Všimněte si, že těžba obsidiánu trvá velmi dlouho (9.4 sekundy). Můžete to urychlit kouzlem „účinnosti“.
 • Pokud stojíte ve vodě, buďte opatrní, aby vás tok netlačil do exponované lávy.

Obrázek s názvem Vytvořte portál v Minecraft Krok 7

 • Umístěte dva obsidiánské bloky vedle sebe na zem a poté na každý konec položte blok zástupného symbolu. Umístěte tři obsidiánské bloky do sloupců na každém z bloků zástupných symbolů. Vložte zástupný blok na horní část každého sloupce. Umístěte další dva obsidiánské bloky mezi špičkovými zástupnými symboly. Nyní můžete odstranit bloky zástupných symbolů a vytvořit rám bez rohu. Vnitřní oblast by měla být 2×3 bloky prázdného prostoru.

Obrázek s názvem Vytvořte portál nether v Minecraft Krok 8

Zapálit portál s pazourkou a ocelí. To lze vytvořit s jedním železným ingotem a jedním kusem pazourku uspořádaného v diagonální formaci. Střed portálu bude při aktivaci zářit fialové.

Obrázek s názvem Vytvořte portál v Minecraft Krok 9

 • Nezapomeňte si s sebou přivést svůj pazourek a ocel. Ghast může vydat váš zpáteční portál, což vyžaduje, abyste jej znovu osvětlili.
  • Jak již bylo řečeno, možná budete muset zvážit přivedení dalšího obsidiána, pravděpodobně dalších deseti bloků, pro případ, že by Ghast zlomil nebo zničil portál (i když to není běžné vzhledem k síle obsidiána).

  Budování portálu s formou

  Obrázek s názvem Vytvořte portál nether v Minecraft Krok 10

  Použijte tuto metodu, pokud nemáte diamantový pickaxe. Můžete postavit portál nether bez použití diamantového pickaxe vytvořením umělého vodopádu a pomocí lávových kbelíků k vytvoření obsidiánského rámu.

  Obrázek s názvem Vytvořte portál v nether v Minecraft Krok 11

  Popadněte 2 kbelíky vody, 10 lávových kbelíků a hromada dlažebního masa a nečistot. Budete to potřebovat, abyste vytvořili rám pro váš portál.

  Obrázek s názvem Vytvořte portál v Minecraft Krok 12

  Vykopejte příkop 6×1. 6 dlouhý, 1 hluboký. To bude považováno za přední část rámu.

  Obrázek s názvem Vytvořte portál v Minecraft Krok 13

  Za tímto příkopem vytvořte vysokou stěnu 6×3, přičemž 2 středové bloky jsou vysoko 4 bloky.

  Obrázek s názvem Vytvořte portál v Minecraft Krok 14

  Umístěte nečistoty po stranách. Budete to potřebovat později, abyste šli nahoru.

  Obrázek s názvem Vytvořte portál v nether v Minecraft Krok 15

  Umístěte 2 bloky vody na opačné konce vaší dlážděné formy pomocí kbelíku vody. Měl by nastat mini vodopád.

  Obrázek s názvem Vytvořte portál v Minecraft Krok 16

  Pamatujte si tento princip od nynějška: Jakýkoli prázdný blok správně další přímo nebo přímo na vrcholu Vodní blok, stane se obsidiánským blokem, pokud ho zasáhnete lávovým kbelíkem. Proto buďte opatrní. Pokud náhodou vytvoříte obsidiánský blok, zůstane tam navždy, dokud nenajdete diamantový pickaxe.

  Obrázek s názvem Vytvořte portál v Minecraft Krok 17

  Vytvořte sloup obsidiánů 3 bloky vysoko pomocí kbelíků na vodu. Udělejte to pro obě strany.

  Obrázek s názvem Vytvořte portál v nether v Minecraft Krok 18

  Všimněte si příkopu níže s vodou. Použijte své lávové kbelíky a vytvořte základnu, 2 bloky vedle sebe.

  Obrázek s názvem Vytvořte portál nether v Minecraft Krok 19

  Použijte své prázdné kbelíky a sbírejte 2 bloky zdroje vody na horní části dlažební formy. Budete je potřebovat, abyste vytvořili vrchol svého portálu.

  Obrázek s názvem Vytvořte portál nether v Minecraft Krok 20

  Vyšplhejte na formu a použijte kbelík vody na straně převisu.

  Obrázek s názvem Vytvořte portál v Minecraftu krok 21

  Použijte svůj lávový kbelík přímo na zdroji vody. Voda by měla být uhasina a místo obsidiánského bloku zaujme místo. Udělejte to znovu na druhou stranu.

  Obrázek s názvem Vytvořte portál podnosný v Minecraft Krok 22

  Vězte, že nyní máte v Minecraftu velmi vlastní portál!
  Použitím této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

  Komunitní otázky a odpovědi

  Je nether všechny pod zemí?

  Nether není ve skutečnosti umístěn v podzemí a nenajdete ho kopáním. Nether existuje v jiné dimenzi a je k němu přístup pouze portálem v Nether.

  dík! Jsme rádi, že to bylo užitečné.
  Děkujeme vám za vaši reakci.
  Jako malé poděkování bychom vám rádi nabídli dárkovou kartu 30 $ (platný v Gonift.com). Použijte jej k vyzkoušení skvělých nových produktů a služeb na celostátní úrovni bez placení plné ceny – víly, dodávky potravin, oblečení a další. Užívat si! Vyžádejte si svůj dárek, pokud vám Wikihow pomohl, zvažte prosím malý příspěvek, který nás podporuje při pomoci více čtenářům, jako jste vy. Zavázali jsme se poskytnout světu bezplatné zdroje návodů a dokonce 1 $ nám pomáhá v naší misi. Podpora wikihow

  Co můžeme získat z Nether?
  Z Nether můžete získat spoustu dobrých věcí, včetně davů a ​​pevnosti (pokud ji najdete).

  dík! Jsme rádi, že to bylo užitečné.
  Děkujeme vám za vaši reakci.
  Jako malé poděkování bychom vám rádi nabídli dárkovou kartu 30 $ (platný v Gonift.com). Použijte jej k vyzkoušení skvělých nových produktů a služeb na celostátní úrovni bez placení plné ceny – víly, dodávky potravin, oblečení a další. Užívat si! Vyžádejte si svůj dárek, pokud vám Wikihow pomohl, zvažte prosím malý příspěvek, který nás podporuje při pomoci více čtenářům, jako jste vy. Zavázali jsme se poskytnout světu bezplatné zdroje návodů a dokonce 1 $ nám pomáhá v naší misi. Podpora wikihow

  Z čeho je vyrobeno?

  Nether se skládá převážně z Netherrack s jezery a řeky lávy. Najdete občasné body duše a Glowstone bude viset ze stropu. Možná budete moci najít netherské křemen v jeskyních. Můžete se setkat s pevností, naloženou kořistí a nebezpečnými nepřáteli.

  dík! Jsme rádi, že to bylo užitečné.
  Děkujeme vám za vaši reakci.
  Jako malé poděkování bychom vám rádi nabídli dárkovou kartu 30 $ (platný v Gonift.com). Použijte jej k vyzkoušení skvělých nových produktů a služeb na celostátní úrovni bez placení plné ceny – víly, dodávky potravin, oblečení a další. Užívat si! Vyžádejte si svůj dárek, pokud vám Wikihow pomohl, zvažte prosím malý příspěvek, který nás podporuje při pomoci více čtenářům, jako jste vy. Zavázali jsme se poskytnout světu bezplatné zdroje návodů a dokonce 1 $ nám pomáhá v naší misi. Podpora wikihow