Minecraft youtuber servery | MCIP List, Top 10 Minecraft Series od Minecraft YouTubers |

Nejlepší Minecraft YouTubers

Top 20 největších výtvorů Minecraft

Servery Minecraft YouTuber

Ohodnoceno Best Minecraft Server 2023 Náš server je bezpochyby jedním z nejlepších serverů Minecraft, který vám kdy existuje, aby vám ukázal, co máme na mysli, zde je seznam věcí, které poskytujeme nad jinými servery, které vám ukážou, proč jsme nejlepší: vlastní pluginy – – vlastní pluginy – Těžební žetony a velký obchod s tokeny! Časté kapky – každých 30 hlasů! Vlastní odměny! Klávesy bedny, které dávají náhodně generované kořist! Plot Shops, takže si můžete nastavit vlastní obchod ve hře! Úžasná detekce zásahů a žádná lagg velmi dobře vyvážený regul ekonomiky

Mox MC – Velké YouTubers & Streamers

Mox MC je přátelský a zábavný server PvP a vězení. Máme velké množství streamerů a YouTubers, kteří zde hrají, mnoho z toho, koho budete vědět! Zaměstnanci jsou přátelští a nápomocní hraní je super zábava, na míru a snadno se dostane! Připojte se dnes! Všichni vítáni, aby se bavili!

YouTuberaidz

Ahoj, tady vám ukážu, že je youtuberaidz youtuberaidz je v současné době ve vývoji. Ale stále se můžete připojit k našemu webu! Tam najdete všechny potřebné zdroje! (Soupravy a řady se stále vyvíjejí, ale můžete přežití, pokud chcete.)

Hry Cubecube

Cubecraft je jedním z největších serverů Minecraft na světě! S mnoha hrami můžeme nabídnout úžasné experiment každému, kdo přichází online! Naše hry zahrnují: – Eggwars (od označení „Moneywars“ YouTubers. Z nějakého důvodu) – Skywars – Team Skywars – Lucky Islands – PvP – a mnoho dalších! Užijte si tým Cubecraft!

hrát si.CuBecraftGames.síť

Výkon

Připojte se k prvnímu veřejnému Minecraftu mezi námi na serveru Minecraft! Hrajte jako podvodník nebo spoluhráč. Dokončit úkoly a vyhrát nebo zabít všechny spoluhráče, aby přežili! Máme také randomizér a běžný UHC a mnoho dalších minihrů! Připojte se k YouTubers Donebobes a RGA Minecraft na serveru, kde můžete získat zdarma řady, hrát s YouTubers a mnoho dalšího!

Loverfella

* Vodní 1.13.2 Přežití * vodní 1.13.2 SkyBlock * Denní aktualizace * Denní události s YouTubers! Dokonce i samotný Loverfella!

Supersmp

SupersMP je nejúžasnější komunita Minecraft, se kterou narazíte! Nejenže nabízíme bezpečný prostor pro chlazení, pověšení a hraní Minecraft; Zaměřujeme se také na vytváření inovativního obsahu a provozování komunitních akcí s velkými YouTubers!

Harmserver

Harmserver

Server Nederlandse Minecraft se setkal s Onder Meer SMP 1.18, SkyBlock & Creative. Server van de nederlandse youtuber harmodu (Vroeger BeKend als Hetgames). Připojte se k NU! hrát si.harmserver.nl

Itsjerryandharry

ITSERRYANDHARRY MINECRAFT SERVER – YouTubers, Fractions, Kitpvp, vězení, Skyblock, Parkour, Creative, Custom Minigames více! Přidej se teď!

Itsjerryandharry

Itsjerryandharry

[1.8 – 1.13] ITSERRYANDHARRY MINECRAFT SERVER – YouTubers, Fractions, Kitpvp, vězení, Skyblock, Parkour, Creative, Custom Minigames více! Přidej se teď! Server IP: přehrávání.itsjerryandharry.Com web: www.itsjerryandharry.com Discord: Discord.GG/ITSERRYANDHARRY

hrát si.itsjerryandharry.com

Craftadia Survival

New YouTubers online – Přijďte navštívit! Craftadia je revoluční zážitek z přežití, která se zaměřuje na sdružování hráčů na rozdíl od předtím! Náš server je oblast bez smutku a chráněná, kde se může kdokoli a každý přicházet online a hrát si s ostatními. Snažíme se poskytnout vlastní zážitek při zachování čisté hry pro přežití. Každé 3 hlasy o Craftadia vám dostanete zvláštní klíč hlasování, který můžete použít k odemknutí vzácných a vzrušujících předmětů! Máme dungeony, CUS

PineCraft Equestrian

Pinecraft Equestrian je jedinečný 1.19.4 Minecraft Server vytvořené pro YouTuber Abigail Pinehaven a její komunita fanoušků koňských her! Plně vybavený svět přežití s ​​zakázkovými zakázkovými pluginy a texturami přináší bezkonkurenční zážitek z koní, aby se ponořil. Vytvářejte přátele, trénujte, obchodujete a chovejte své steedy, shromažďujte zdroje a roste, zatímco budováním usedlosti na svém vlastním pozemku! Zábavný komunitní server s událostmi, živými proudy a šancí na představení na YouTube

Pinecraftequestrian.com

Svět Keralis | Kreativní a přežití

Toto je oficiální web a síť Minecraft slavného YouTuber, Keralis, WWW.Youtube.com/Keralis. Přijďte být součástí naší epické komunity! Jsme rychle rostoucí komunita Minecraft, v současné době hostujeme kreativní a přežití serveru. Wok Creative: – Největší město v Minecraftu a stále rostoucí. – Ne váš obyčejný kreativní server, pečlivě naplánujeme naše města a mějte na paměti realismus, nenajdete na tomto serveru sestavy Nooby – stovky populárních sestav PMC jsou postaveny na th

rozbočovač.WorldOfkeralis.com

Rozšiřující řemeslo

Rozšiřující řemeslo! Malý svět postupně rozšiřuje komunitu žijící blízko sebe! [SMP] [Vanilla] [1.19.4] [Java] [Evropa] Ahoj! Už vás unavuje servery pro více hráčů, kde každý dělá základnu daleko od ostatních a server se po několika týdnech stane neaktivní? Rozšíření je vaše řešení! Koncept: Začali jsme s velmi malými světovými hranicemi a postupně ji rozšiřovali. Pro každou expanzi jsou přijímáni noví členové, kteří se mohou připojit a stavět uprostřed každého

rozšiřující řemeslo.Minesr.com

Playuhc

Playuhc

** 24H/7D UHC hry ** ** Randomizer UHC ** ** CUT CLEAN UHC ** ** 50+ Různé scénáře ** ** Přežití her UHC ** ** Flower Power Uhc ** ** Dragon Rush Uhc * * ** MeetUp UHC ** ** UHC FFA Arena ** ** UHC Duels ** ** Vlastní hry ** ** Měsíční výzvy a soutěže ** ** Creative Server ** ** Přátelská komunita ** ** Pg/ Žádné nadávání ** UHC = Ultra tvrdé jádro: Jeden život, žádná přirozená regenerace! PlayuHC je zavedený server UHC, který byl spuštěn v létě 2016, a naším cílem je

RLD života a války

Život a válka je server pro více hráčů ve vlastnictví YouTuber MattcastGaming, kde můžete bojovat ve válkách, chránit vůdce vašeho národa nebo se připojit k jednoduchému způsobu života a stát se farmářem, vlastnit obchod nebo dokonce pizzerie! Tvrdě pracujte a možná si dokonce koupte sídlo! Máme úžasné mody pro server a dokonce i sportovní vozy! Připojte se k Discordu pro další mody, které se připojíte!

Lifeandwar.McServer.nás

Co jsou servery Minecraft?

Server Minecraft je místo, kde lidé mohou spolu hrát online. Tyto servery mohou hostit samotní hráči nebo poskytnuty třetími stranami. Jakmile jste připojeni k serveru Minecraft, můžete hrát s partou dalších hráčů na stejném světě.

Servery Minecraft jsou zábavné a jsou jedním z nejlepších způsobů, jak si užít Minecraft. Můžete si vytvořit vlastní výtvory, hrát minihry nebo stát se součástí komunity. Náš web Minecraft Server List je věnován pomoci vám najít nejlepší server Minecraft pro vás a vaše přátele.

Jak najdu server Minecraft, který se má hrát?

Nalezení skvělého serveru Minecraft je stejně snadné jako prohledávání seznamu serverů Minecraft, jako je tento. Pokud hledáte konkrétní typ serveru, můžete použít značky k zúžení vyhledávání.

Například, pokud hledáte server s PVP arénou, můžete prohledat seznam, dokud nenajdete ten, který vyhovuje vašim potřebám. Kromě nalezení serverů vám náš seznam serverů Minecraft vám ukáže užitečné informace o každém serveru, jako je množství přehrávačů online, provozování serveru, gamemodes serveru a další.

Jak se připojím k serveru Minecraft?

Chcete -li se připojit k serveru Minecraft, měli byste nejprve najít IP adresu Minecraft Server z našeho seznamu, ke kterému se chcete připojit. Po výběru serveru, který se vám líbí, zadejte IP adresu do pole „Adresa serveru“ v klientovi Minecraft a připojte se k němu.

Chcete -li najít toto pole „Adresa serveru“, nejprve klikněte na „Multiplayer“ v nabídce hry Minecraft a klikněte na „Přidat server“. Nyní můžete zadat IP adresu serveru do pole „Adresa serveru“. Klikněte na „hotové“ a poté klikněte na „Připojit se na server“. Pokud jste udělali vše správně, měli byste být připojeni ke serveru a schopni hrát s ostatními.

Top Minecraft servery

 • Fialový vězeňský server IP
 • Blocksmc Server IP
 • Hychík Server IP
 • Schoolrp Server IP
 • Craftyourtown server ip
 • Advacius Network Server IP
 • Ip serveru navždy

Nejlepší Minecraft YouTubers

Modální název

Text modálního těla jde zde.

Podívejte se na váš nápad proměnit se v video Watchmojo
Top 10 série Minecraft od Minecraft YouTubers
Odemkněte super síly, přihlaste se nyní:

Navrhl Kurt Cyrus Abenir

Hermitcraft
Top 10 série Minecraft od Minecraft YouTubers

Hrajte Trivia Top 10 série Minecraft od Minecraft YouTubers

Navrhl Lily Venn

Minecraft Manhunt (Dreamwastaken a Georgenotfound)

Rozzlobený rozšířit

Navrhováno rozzlobeným rozšiřováním

Dan TDM (série hardcore)

Navrhoval herní Mount

Třetí život

Navrhoval herní Mount

MYTRODAKTV PRADENOU Útěk

Navrhl Yu Xiang brzy

Ph1lza 5 let hardcore

Navrhoval herní Mount

Dream SMP
Podobné návrhy

Podobná videa

Top 10 nejlepších výzvám Minecraft!

Top 10 nejlepších výzvám Minecraft!

Top 20 největších výtvorů Minecraft

Top 20 největších výtvorů Minecraft

8 způsobů, jak troll na veřejných serverech Minecraft

8 způsobů, jak troll na veřejných serverech Minecraft

Top 10 nápadů Minecraft, které byly vynechány ze hry

Top 10 nápadů Minecraft, které byly vynechány ze hry

Dalších 10 nejlepších kanálů Minecraft YouTube

Dalších 10 nejlepších kanálů Minecraft YouTube

Dalších 10 nejlepších výtvorů Minecraft

Dalších 10 nejlepších výtvorů Minecraft

Top 10 Deadly Minecraft davy

Top 10 Deadly Minecraft davy

10 nejlepších modů Minecraft

10 nejlepších modů Minecraft

Top 5 Minecraft soutěže - Watchmojo

Top 5 soutěží Minecraft – Watchmojo’s Pojďme hrát odpočítávání

Top 10 klonů Minecraft

Top 10 klonů Minecraft

Top 10 kanálů Minecraft YouTube - Topx EP.35

Top 10 kanálů Minecraft YouTube – Topx EP.35

Seznam nejvíce přihlášených animátorů Minecraft na YouTube

Tento článek obsahuje seznam nejvíce přihlášených animátorů Minecraft na YouTube.

Seznam přísně pokrývá kanály vyhrazené (téměř) pouze 3D animované funkce Minecraft. Herní kanály se na seznamu nepočítají, i když vytvořily značné množství animací, stejně jako překladatelské kanály a kanály nahrávání animací z jiných animátorů. (např. Některé animace z Theatlanticcraft jsou vlastně z Fredisaalu)
Veškerá pomoc by byla velmi oceněna.

Poznámka 1: Seznam, jako je tento, je velmi těžko udržovatelný, především proto, že počty předplatitelů jsou na neustálé změně a protože je velmi obtížné vědět o existenci každého hlavního kanálu Minecraft – může být velmi dobře více ponorkových kanálů, o kterých si nejsme vědomi. Omluvte tento seznam za jeho potenciální chyby; Doufáme, že tomu rozumíte a chtěli byste vám předem poděkovat.

Kromě toho, počty předplatitelů jsou náchylné ke změně každý den – existují velké šance, že se náš seznam stane zastaralým v jednom bodě. Neváhejte jej kdykoli aktualizovat!

Poznámka 2: Vzhledem k tomu, jak těžké je správně třídit YouTubers pod uvedeným milníkem, povolujeme pouze kanály s alespoň 1 milionem předplatitelů na tomto seznamu.

POZNÁMKA 3: Vzhledem k nejnovější aktualizaci YouTube již není možné vidět plné počty, pouze odhad. To znamená některé YouTubers s „stejným“ odhadem (např. Displej 3a a Chilldoll) bude hodnoceno stejné.

Poznámka 4: Pokud se YouTubers na tomto seznamu skrývá jejich substaint, bude poslední známý, dokud nebude prokázáno, že zasáhnou milník.

Obsah

Seznam [ ]

Poslední aktualizace: 2023-08-25

Austrálie
Mont27p
Filipíny
Omeleto
Jamaica
Pád nebes
[2]

Reference [ ]

 1. ↑ Screenshot náhlého růstu kanálu Bigschool: https: // cdn.Discordapp.com/přílohy/537957498179813387/1097221605475766453/obrázek.PNG (Screenshot převzatý ze Socialblade 16. dubna 2023
 2. ↑ umístění jsou poskytovány administrátorům černé plazmové studia Wiki
 3. ↑ 3.03.13.23.33.43.53.63.73.83.9 Umístění ověřené administrátory wiki
 4. ↑ Poloha ověřená administrátory wiki, také často tweeted/retweeted in němčině
 5. ↑ Spojené království, jak je znázorněno na Ratkidz ‘YouTube. Dříve nastaveno do Ruska. Kanál začal s lokalizací nastavenou do Španělska (také zřejmé, že několik starších videí na kanálu je ve skutečnosti ve španělštině a otázkou na jeho komunity)
 6. ↑ Komunitní příspěvky mimozemšťana jsou v Koreji
 7. ↑ velmi sporné. Dříve Spojené státy americké.
 8. ↑ Jak je znázorněno na stránce Yellowbee Craft. Dříve nastaveno na Filipíny poté, co byl již nastaven do Indonésie
 9. ↑ předtím, než byl kanál převzal Redstone Records (dříve Cubeworks) z Raimator, bylo umístění nastaveno na Filipíny.
 10. ↑ Počátek ↑ Údržbář mlhy provozuje dva další kanály, z nichž jedna má zemi nastaveno na Kanadu a třetí, ruský jazykový kanál se zemí nastavený na Rusko. To ponechává skutečnou zemi a rodný jazyk nahrávače nejasné, i když se zdá, že odkaz na profil Vkontaktte na ruském kanálu znamená, že by ve skutečnosti mohl být ruský. Rozhodli jsme se však neučinit předpoklady a místo toho si vzít Austrálii jako zemi na základě toho, že byla jako taková na kanálu mlhy.
 11. ↑ Kanál je smazán, a proto byl pododstavec zmrazen.