Místa Fortnite Shooting Galleries, mapa 10. týden: Kde najít všechna 3, Fortnite Shooting Gallery Locations – kde natáčet cíle východně od nářeků lesů, severně od maloobchodního řady a východně od Paradise Palms |

Místa Fortnite Shooting Gallery – kde natáčet cíle východně od nářečích lesů, severně od Retail Row a východně od Paradise Palms

Střelecké galerie se vrátily Fortnite: Battle Royale Pro vícestupňovou výzvu v posledním týdnu sezóny 7 výzev.

„Fortnite“ střelecké galerie, mapa 10. týden: Kde najít všechny 3

Kde je najít poblíž nářečích lesů, maloobchodního řady a ráje.

Střelecké galerie se vrátily Fortnite: Battle Royale Pro vícestupňovou výzvu v posledním týdnu sezóny 7 výzev.

10. týden odstartoval ve čtvrtek ráno a kromě líné rehamované výzvy ohledně návštěvy výpravovacích základů, jediným dalším, který vyžaduje vedení, je třístupňová výzva začínající „Získat skóre 5 nebo více ve střelecké galerii východně od wailing Woods.„Každá střelecká galerie by měla vypadat a cítit se povědomě hráčům. Používají stejné vyskakovací cíle Red Bullseye, jaké jsme všichni viděli.

Na rozdíl od většiny předchozích střeleckých galerií se však tito tři postupně zvyšují, většinou jen proto, že vzdálenost od výchozího bodu a samotné cíle se drasticky zvyšuje. Stejně jako v případě většiny takových výzev, nejtěžší je dostat dostatek zbraní a munice před pokusem o to, to vše při jednání s nepřátelskými hráči.

Naštěstí je každé místo slušně daleko od populárních přistávacích destinací.

Zvažte přistání, kde každá z těchto šípů začne sbírat kořist, než zamíříte k bodu, kde jsou umístěny skutečné střelecké galerie.

Zkuste přistát někde blízko, ale ne příliš blízko ke skutečným střeleckým galeriím. Jinak buď nebudete mít dost zbraní a munice, aby se to stalo, nebo narazíte na nepřátele, kteří vás vezmou dolů.

Nezapomeňte nejprve vyhledat každou galerii, zajistit oblast a poté prozkoumat přesně tam, kde se objeví cíle.

Zde je místo, kde najít střeleckou galerii východně od nářečí Fortnite

Absolutně doporučujeme, aby hráči přistáli v domě architekta na dalekém severovýchodním rohu mapy pro tuto první střeleckou galerii. To je jméno dané vysokému domu, který vypadá na severovýchod od nářečí. Uvnitř domu je obvykle 1-2 truhly a spousta podlahového kořisti, spolu s automatem ven.

Skutečná střelecká galerie je krátká a obecně bezpečná, chodí na jih mezi pobřežím a některými horami, poskytující bezpečný kryt a dobrý výhodný bod, aby se ujistil, že nikdo není kolem.

Samotná galerie je snadná se třemi klastry z blízkého dosahu dvou cílů vlevo, uprostřed a pravé. Brokovnice by se zde mohly velmi dobře hodit.

Zde je místo, kde najít střeleckou galerii severně od Retail Row Fortnite

Retail řádek by mohl být možností jako cíl přistání pro tuto druhou střeleckou galerii, v závislosti na trajektorii bitevního autobusu. Ale rozhodli jsme se pro mnohem bezpečnější hromádky obrovských přepravních kontejnerů severně od zalesněné oblasti, která obsahuje střeleckou galerii.

Stromy kolem galerie poskytují nějaký obal, což je hezké, ale mezi zelení a strašáky může být spatření cílů obtížné, zejména když jsou rozloženy na několik různých vzdáleností. Naštěstí jsou většinou lineární. Takže standardní útočné pušky jsou možná nejlepší zbraní zde.

Zde je místo, kde najít střeleckou galerii snadné z Paradise Palms Fortnite

Nejobtížnější střelecká galerie, která kdy zasáhla svět Fortnite Přichází ve formě této střelecké galerie na třetím místě, která je severovýchodně od Paradise Palms. Hráči musí stát na pobřeží a střílet přes oceánský propast na vzdálenou římsu. Snipers s jedním výstřelem neudělá trik kvůli jejich neohrabané době opětovného načtení.

Jediné zbraně, které by zde opravdu fungovaly dobře, jsou rozsazené útočné pušky, ale zvládli jsme to pistolí. Ani tehdy to nebylo snadné. Přistáli jsme v restauraci, která je přímo západně od závodní dráhy, ale přistání na samotné závodní dráze by také mohlo fungovat. Zkušení hráči by pravděpodobně získali lepší kořist v palami v palach.

Hodně štěstí s tímhle. Budete to potřebovat.

Protože dokončení této výzvy vyžaduje, aby hráči měli dobré vybavení, nepřátelé budou frustrující než kdykoli předtím. Stejně jako já, když jsem s jedním výstřelem ostřeloval chlapa, když byl uprostřed dělení střelecké galerie.

Navzdory skutečnosti, že se jedná o poslední týden v sezóně 7, sezóna ve skutečnosti nekončí až do 27. února. Hráči by mohli chtít zvážit čekání až do poslední minuty na dokončení této výzvy. Usnadní to jejich životy.

Místa Fortnite Shooting Gallery – kde natáčet cíle východně od nářečích lesů, severně od Retail Row a východně od Paradise Palms

Kde najít umístění střelecké galerie na třech konkrétních místech ve Fortnite.

Průvodce přispěvatelem Matthew Reynolds
Aktualizováno 9. května 2019

Nalezení Místa střelecké galerie Na různých místech na mapě je jedna z mnoha týdenních výzev Fortnite.

Konkrétně východně od kvílení lesů, severně od maloobchodní řady a východně od Paradise Palms jsou umístění galerie střelby, která hledáte:

 • Střelba galerie na východ od nářečích lesů
 • Střelba galerie umístění severně od maloobchodního řádku
 • Střelba galerie na východ od Paradise Palms

Dokončení vám poskytne další XP, který vám pomůže jít k vašim mnoha odměnám v sezóně 7.

Pokud právě začínáte, naše tipy a triky Fortnite Battle Royale mohou poskytnout užitečné náznaky.

Všimněte si této konkrétní výzvy již není možné dokončit. Co je nového? Kapitola 4 dorazila sezóna 2! Mezi nové přírůstky patří The Grind Rails a Kinetic Blades, spolu s novou bitevním průsmykem, sběrnou postavou a Eren Jaeger Skin. Je dobrý nápad vědět, jak rychle získat XP ve Fortnite.

Místa Fortnite Shooting Gallery

Chcete -li dokončit výzvu tohoto týdne, musíte střílet pět cílů na třech konkrétních střeleckých galeriích. Na první pohled jsou jejich umístění následující:

Jsou podobné jako loňské střelecké galerie a místy hliněných holubí.

Nebojte se, pokud nemáte zbraň, když přistáte – bude někde poblíž jeden poblíž.

Když najdete jeden, krok na přepínač na zemi a spusťte výzvu Shooting Gallery Challenge. Jakmile to uděláte, cíle se začnou objevovat náhodně kolem vás. Pokud jednu na chvíli nestřílíte, všichni zmizí a mini -hra skončí – odstoupí zpět na přepínač a přehrát.

Pokud úspěšně skóre pět, pak jste dokončili tento krok. Další začne, když načtete další zápas.

Pamatujte, že na mapě musíte dokončit pouze tyto tři konkrétní střelecké galerie, ale na rozdíl od některých jiných výzev se můžete vrátit a hrát na každém místě, jakmile to bude hotové.

A stejně jako u každé výzvy, i když vám hra řekne, že je dokončena, je v bezpečí, ujistěte se, že jste dokončili mapu, aby se spočítala, jak je jistě dokončena.

Konkrétní místa pro každé umístění galerie střelby jsou.

Střelba galerie na východ od nářečích lesů

Místo střelecké galerie východně od Wailing Woods je mimo samotný les, blízko k okraji útesu.

Jsou zde některé kameny, které mohou zakrývat startovací podložku a pult, protože čelí na západ.

Jakmile zastřelíte pět cílů, je čas najít sever od maloobchodního umístění.

Střelba galerie umístění severně od maloobchodního řádku

Poloha střelecké galerie severně od Retail Row je v malém lese těsně za kopci mimo jmenované místo.

Uprostřed tohoto lesa je kemp a je to zde, kde najdete umístění galerie střelby.

Zasáhněte pět cílů a je čas na umístění poslední střelecké galerie východně od Paradise Palms.

Střelba galerie na východ od Paradise Palms

Poslední umístění galerie střelby je technicky severní-východně od Paradise Palms, znovu na okraji mapy.

Jakmile to zjistíte, je tu další zvrat – cíle jsou opravdu daleko, na druhé straně útesu. První pro jednu z těchto výzev!

S tím, že musíte zůstat zakořeněni na místě, znamená to, že musíte použít rozsazenou zbraň k zamíření daleko. Pokud je potřebujete, směřující na jih podél okraje útesu uvidíte, že narazíte na chatrč a některé karavany – často mají zbraně a truhly, které se často vyskytují.

V opačném případě se pusťte do Paradise Palms a zkuste své štěstí. Pokud by to selhalo, mohlo by to být nejprve vyplaceno, aby nejprve získala zbraň, pak výlet sem nebo jinými prostředky.

Druhou věcí, kterou je třeba poznamenat, je, že musíte být nejen přesní, ale do hry také přichází pokles kulky. Ne moc, ale vy alespoň musíte zasáhnout střed cíle, aby přistál.

Jakmile budete hotovi, jsou to všechna tři umístění střelecké galerie kompletní.

Již hotovo? Tento týden existuje spousta dalších výzev – takže pokračujte v hraní!

Fortnite Kapitola 4 sezóna 4 je zde! Abychom vám pomohli začít s touto sezónou s tématem loupeže, máme průvodce, jak upozornit kameru sekuritu, zabezpečit data z předpovědí věží a zničit oslabené zdi nebo bezpečnostní brány. Je tu také nový deštník vítězství! Mezitím se dozvíte, jaké jsou nejlepší zbraně, aktuální rozšíření, jak získat XP rychle, použít nejlepší nastavení PC a získat korunu vítězství.

Co byla umístěna Fortnite Shooting Gallery jako v předchozích obdobích?

Pokud jste vůbec zvědaví, kde byla umístění galerie v předchozích obdobích, zde jsou jejich umístění v sezóně 6:

Někteří tam jsou vlastně stále, ale jak vidíte, i ti na podobných pozicích – jako jsou nářky – lehce se posunuli.

Je tu slušná šance, že se střelecké galerie vrátí i v pozdějších ročních obdobích, takže kdo ví, které z nich budou užitečné při další změně mapy?

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Android následovat
 • Fortnite následovat
 • iOS následujte
 • Následujte přepínač Nintendo
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • Xbox One následujte

Sledujte všechna témata Zobrazit další 3

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Matthew Reynolds editoval průvodce a další užitečné věci v Eurogameru v letech 2010 – 2023. Když to nedělal, byl venku a o hraní Pokémon Go nebo pokračoval v hromadění své sbírky Amiibo.