Místa Fortnite Timber Pine a jak je srazit – Dexerto, Fortnite Timber Pines: Jak je srazit | Gamesradar

Fortnite Timber Pines: Jak je srazit

Pokud chcete srazit dřevěnou borovici s odpalovací pilou na dokončení týdenní výzvy, musíte najít jeden z obchodu se severně od Logjam Lotus, pak ji vystřelit přímo na dřevěné borovice.

Místa Fortnite Timber Pine a jak je srazit

Dřevěné borovice ve Fortnite

Epické hry

Zajímá vás, kde jsou dřevěné borovice ve Fortnite Kapitola 3? Hráči je musí srazit s odpalovacím zařízení.

Nová mapa Fortnite je plná vzrušujících míst k prozkoumání, ale existuje také spousta environmentálních prvků, které využívají výhody včetně dřevěných borovic, které jsou stromy, které při zničení.

Kromě toho, že jste skvělým způsobem, jak poškodit své soupeře nebo dokonce chodit přes vodu, budete také muset srazit dřevěnou borovici pomocí odpalovací pily, abyste dokončili některé z týdenních úkolů – každý vám vydělává pěkný kus XP.

Článek pokračuje po reklamě

V tomto jednoduchém průvodci vysvětlíme nejlepší místa a najdeme borovice dřeva ve Fortnite Kapitola 3 sezóna 3 a jak je zničit, jakmile se tam dostanete.

Obsah

Kde jsou dřevěné borovice nacházejí ve Fortnite?

Borovice dřeva jsou obrovské stromy, které najdete na různých místech kolem mapy Fortnite, ale nejlepším místem k návštěvě je zasněžené oblasti kolem logjamu lotosu protože je zde spousta.

Označili jsme dvě z nejlepších míst, abychom našli borovice dřeva na mapě níže:

Článek pokračuje po reklamě

Umístění dřeva na mapě Fortnite

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Nakonec, pokud jste v severozápadním rohu mapy (kde je sníh), měli byste být schopni najít dřevěné borovice, ale určitě budete mít snadnější čas, pokud navštívíte Logjam Lotus.

Článek pokračuje po reklamě

Jak srazit dřevěné borovice ve Fortnite

Jakmile jste ve Fortnite našli skupinu dřevěných borovic dávat jim několik hitů s vaším pickaxe. Můžete je také střílet nebo explodovat, ale to na vás upozorní.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Uvědomte si, že dřevěný borovice poškodí vše, na čem přistane, včetně vás. Pokud je strom na kopci nebo na svahu, bude se svrhnout tímto směrem a vyjmout jakékoli jiné dřevěné borovice na jeho cestě, což je užitečné.

  • Přečtěte si více:Nejlepší zbraně ve Fortnite, hodnocené

Pokud chcete srazit dřevěnou borovici s odpalovací pilou na dokončení týdenní výzvy, musíte najít jeden z obchodu se severně od Logjam Lotus, pak ji vystřelit přímo na dřevěné borovice.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

.

Pokud hledáte více způsobů, jak vydělat XP a orovnat svůj bitevní průkaz, ujistěte se, že se podíváte na náš týdenní průvodce výzvou a naše nejlepší tipy, jak vydělat XP rychle ve Fortnite.

Fortnite Timber Pines: Jak je srazit

Fortnite Timber Pines

Fortnite Timber Pines vynikají z pravidelných stromů na ostrově kvůli jejich velké výšce a zvláště silném kufru, ale jejich hlavní vlastnost poznámky je, že když je srazíte dolů zatímco se válí. Hráči se o ně opět zajímali, protože se objevují v jedné z přiřazení Battle Wars Fortnite Star Wars, takže se vyplatí vědět, na která místa je třeba hledat, aby našli tyto vznešené borovice. .

Kde najít dřevěné borovice ve Fortnite

. . Vydejte se do kterékoli z oblastí, které jsme označili, a měli byste snadno spatřit vysokou Fortnite Timber Pine Ready být nasekán pro jakýkoli účel, pro který ho potřebujete, ať už je to jeden z questů Fortnite nebo jen chaos, ale jejich největší klastry z nich jsou umístěny na severovýchodě a jihovýchodně od města Mega City.

Chcete -li srazit dřevěnou borovici se silou schopností nebo světelným mečkou ve Fortnite, musíte nejprve získat tuto sílu a zbraň. Za tímto účelem, interagujte s jedním z hologramů, které se zdají být procházejí bránou Fortnite Rift, která vám oběma těmto prvkům Star Wars udělí. Poté se musíte přiblížit k borovici dřeva a zaútočit na ni buď schopností nebo zbraní-i když jsou mnohem větší než běžné stromy, mají pouze 200 HP, což znamená. Budete vědět, že jste byli úspěšní, když, spíše než jen zmizet, hlavní kufr borovice Fortnite Timber se odděluje a odpadne od vás – ujistěte se, že během válcování nevstoupíte do jeho cesty, nebo způsobíte poškození. Je možné pokračovat v sklizni více dřeva z padlého protokolu, ale stává se neuvěřitelně lehkým, takže je pravděpodobné, že se odrazí, když to zasáhnete.

+. Nesmí být reprodukován bez povolení.