Místa Fortnite Whiplash a jak MOD Whiplash s terénními pneumatikami a chytačem krav |, Fortnite Whiplash Locations | PCGamesn

Místa Fortnite Whiplash

Dobrá věc je, oba Pneumatiky v terénu a chytači krávy najdete v garážích poblíž čerpacích stanic. Mohou se vynořit jako pozemní kořist po celé oblasti a můžete je také dostat z otevírání červených sad nástrojů.

Místa Fortnite Whiplash a jak modifikovat whiplash s terénními pneumatikami a chytačem krav

Kde najít všechny tři položky potřebné k odstranění této výzvy.

Průvodce Jessica Orr Senior Guides Writer
Publikováno 9. června 2022

Mod Whiplash s terénními pneumatikami a chytačem krávy poté zničí struktury je jednou z prvních týdenních výzev, které jsou k dispozici v Fortnite kapitola 3 sezóna 3.

Po modifikaci whiplash a zničení 50 struktur vyčistíte výzvu a získáte 15k XP, což vám pomůže začít tyto odměny z aktuálního bitevního průchodu.

Všimněte si této konkrétní výzvy již není možné dokončit. Co je nového? Kapitola 4 dorazila sezóna 2! Mezi nové přírůstky patří The Grind Rails a Kinetic Blades, spolu s novou bitevním průsmykem, sběrnou postavou a Eren Jaeger Skin. Je dobrý nápad vědět, jak rychle získat XP ve Fortnite.

 • Místa Fortnite Whiplash
 • Jak MOD Whiplash s terénními pneumatikami a chytačem krav ve Fortnite

Fortnite Kapitola 4 sezóna 4 je zde! Abychom vám pomohli začít s touto sezónou s tématem loupeže, máme průvodce, jak upozornit kameru sekuritu, zabezpečit data z předpovědí věží a zničit oslabené zdi nebo bezpečnostní brány. Je tu také nový deštník vítězství! Mezitím se dozvíte, jaké jsou nejlepší zbraně, aktuální rozšíření, jak získat XP rychle, použít nejlepší nastavení PC a získat korunu vítězství.

Jak MOD Whiplash s terénními pneumatikami a chytačem krav ve Fortnite

Jakmile jste našli vozidlo Whiplash, je čas jej upravit pomocí terénních pneumatik a chytačem krávy.

Dobrá věc je, oba Pneumatiky v terénu a chytači krávy najdete v garážích poblíž čerpacích stanic. Mohou se vynořit jako pozemní kořist po celé oblasti a můžete je také dostat z otevírání červených sad nástrojů.

Stejně jako whiplashes v garážích však, terénní pneumatiky a chytači krávy nejsou zaručeny, že se zde nebudou zaručit.

Chcete -li tento úkol rychle vyčistit, doporučujeme si vzít whiplash z Chonkerovy dálnice a jet do čerpacích stanic a hledat chytače krávy.

Když najdete obě položky, musíte je připojit k whiplash, než začnete ničit struktury. Chcete-li MOD Whiplash s terénními pneumatikami a chytačem krav, stačí vybrat položku ze svého inventáře a Házejte to na vozidlo, jako byste měli granát.

Mods se automaticky vztahují na bič a nyní můžete projít budovami a dalšími strukturami 50krát a dokončit tento týden 1 výzvu. Buďte opatrní, že nezničíte plynová čerpadla, protože explodují a vyhodí do vzduchu vozidlo.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Android následovat
 • Battle Royale následovat
 • Následují epické hry
 • Fortnite následovat
 • Sledujte zdarma
 • iOS následujte
 • Následujte přepínač Nintendo
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit více dalších

!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Senior Guides Writer

Jessica je spisovatelka průvodců ze Severního Irska, která ráda křičí na její televizi. Často v hororových filmech, občas při vítězství Fortnite. Když nepoškodí její hlasivky, Jessica ráda zdůrazňuje její inventář v RPG a ztratí se v otevřených světech.

Místa Fortnite Whiplash

Fortnite Whiplash: Chun-Li řídí černý supercar na otevřené silnici

The Místa Fortnite Whiplash jsou to, co musíte najít, pokud cítíte potřebu rychlosti. Na rozdíl od jiných vozidel ve hře Battle Royale má tento supercar tryskové pohonné motory, které vám po aktivaci umožňují jít při přestávkových rychlostech napříč jakýmkoli silničním terénem. Samozřejmě jsou k dispozici i jiná vozidla, ale toto je nejrychlejší.

Jedinými nevýhody o Whiplash Fortnite je to, že se potýká s plynem, jako by sestřelil půllitr piva, a samo o sobě není moc dobré jezdit na jakémkoli povrchu s výjimkou asfaltu. Manipulace je všude a její maximální rychlost klesá pod běžným autem. Pokud však nasadíte nějaké terénní pneumatiky, které najdete v jakékoli čerpací stanici na mapě Fortnite, ani nečistoty vás mohou zastavit na mapě stabilním tempem, i když to snižuje maximální rychlost na silnicích. Spotřeba paliva je však stále problémem, zejména pokud si přejete použít podporu, takže doporučujeme nést palivový nádobu, abyste se nedostali na uvíznutí.

Fortniet Whiplash: Mapa zobrazující všechna místa, kde najdete auto Whiplash

Místa Fortnite Whiplash

Fortnite Whiplash se může náhodně vynořit uvnitř jakékoli garáže čerpací stanice na mapě. Najdete také čtyři zaručená vozidla Whiplash s některými terénními pneumatikami, které jsou již namontovány na Chonkerově Speedway.

Statistiky Fortnite Whiplash

Zde jsou všechny vitální statistiky pro whiplash:

 • Zdraví: 800
 • Sedadla: 2
 • Počáteční palivo: v rozmezí 40%-100%
 • Pravidelné pneumatiky nejvyšší rychlost (silnice): 81 mph
 • Pravidelné pneumatiky nejvyšší rychlost (nečistota): 42 mph
 • Pravidelné pneumatiky zvýšily nejvyšší rychlost (silnice): 100 mph
 • Pravidelné pneumatiky zvýšily nejvyšší rychlost (nečistota): 75 mph
 • Nejvyšší rychlost pneumatik v terénu (silnice): 65 mph
 • Nejvyšší rychlost pneumatik v terénu (nečistota): 65 mph
 • Pneumatiky v terénu zvýšily nejvyšší rychlost (silnice): 75 mph
 • Pneumatiky v terénu zvýšily nejvyšší rychlost (nečistota): 75 mph

Razer Blackshark V2 Pro

Razer Blackshark V2 Pro Razer 179 $.99 View Network n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

A to jsou všechny umístění Fortnite Whiplash. Pokud chcete posílit trvanlivost tohoto supercary, proč si nečinit chromový rozstřik, aby vaši jízdu poskytl stříbřitě člověka, který opravuje podvozek, pokud je poškozen nepřátelskými výstřely? To znamená, že nikdo nemá rád poškození jejich ceněného supersportu, i když je to opravy snadné, takže si můžete vždy vyzvednout jednu z nejlepších Fortnite zbraní, abyste na ně dostali skok.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.