Místa upgradu mrtvých vesmírných zbraní | PCGamesn, SWS Motorizovaná pulzní puška | Mrtvý vesmír wiki | Fandom

Motorizovaná pulzní puška SWS

Kromě tradiční metody odemknutí upgradů mrtvých vesmírných zbraní, remake prošel o krok dále zavedením konkrétních upgradových dílů pro zbraně. Tyto speciální části lze nalézt na Ishimuře jako schémata a integrovány do cesty upgradu této zbraně při návštěvě lavičky.

Místo upgradu zbraní mrtvých vesmírných zbraní

Nejlepší upgrady mrtvých vesmírných zbraní drasticky zlepší vaše šance na přežití a poskytne zvýšení statistik a také alternativní režimy ohně.

Publikováno: 17. dubna 2023

Sledování nejlepších upgradů mrtvých kosmických zbraní je nezbytné, pokud chcete mít šanci proti nekonečnému přílivu nekromorfů. Remake Dead Space dává hráčům více možností upgradu než kdykoli předtím a náš úplný seznam upgradů zbraní a kde je najít, pomůže zúžit vaše možnosti.

Nejlepší vylepšení zbraní mrtvé vesmírné zbraně lze přistupovat na lavičce. Každá upgrade vám také dává další uzel mrtvého vesmíru, který můžete obvykle najít rozptýlené po celé Ishimuře. Jsou docela vzácné, že se dostanou mimo nákup z obchodu, takže je důležité je používat moudře, pokud chcete upgradovat zbraně na jejich plný potenciál. Bez dalšího povyku, zde jsou nejlepší upgrady mrtvých kosmických zbraní v tom, co se formuje jako jedna z nejlepších PC her roku.

Cesty upgradují mrtvé vesmírné zbraně

Každá zbraň v remake Dead Space má jedinečnou cestu upgradu s uzly, aby se zlepšila poškození, kapacitu munice, čas načtení a rychlost požáru. Ne každý Uzel poskytuje upgrade, ale odemknutí nejlepších upgradů zbraní vyžaduje vložení výkonových uzlů sousedících s sebou navzájem. To vám umožní podle toho rozšířit větve cesty upgradu.

Upgrady mrtvých vesmírných zbraní: Isaac Clarke Prohlížení rozhraní lavičky upgradu, která zobrazuje aktuální odemčenou cestu upgradu plazmové řezačky

Kromě tradiční metody odemknutí upgradů mrtvých vesmírných zbraní, remake prošel o krok dále zavedením konkrétních upgradových dílů pro zbraně. Tyto speciální části lze nalézt na Ishimuře jako schémata a integrovány do cesty upgradu této zbraně při návštěvě lavičky.

Najdete také upgrady zbraní uzamčené v kontejnerech a pokojích Master Master Master, i když k nim můžete získat pouze přístup k jejich postranní misi „Nejste autorizovanou“. Tyto součásti upgradu se mohou pohybovat od značného nárůstu po konkrétní statistiku nebo speciální upgrady, jak je vidět v mrtvém prostoru 2, jako je západní munice, která může znamenat obrovský rozdíl v tom, jak se hraje na bojové hraní.

Všechny upgrady mrtvých vesmírných zbraní

Aktualizace mrtvých vesmírných zbraní najdete v celém Ishimuře, když dokončíte příběh Izáka, a z dálky je můžete identifikovat žlutým světlem, které vyzařují, takže byste neměli mít příliš mnoho problémů s vybírání ve tmě.

Zde je všech 21 míst Dead Space Weapon Upgrade v pořadí podle vzhledu:

 • Plazmová řezačka – stojan na kazetu: Nachází se na řadě židlí pod graffiti, když vstoupíte na kliniku Ishimura v kapitole 2.
 • Řezačka plazmy – akumulátor tepla: K dispozici ke koupi z obchodu za 11 000 kreditů v kapitole 3.
 • Pulzní puška – kinetický autoloader: K dispozici na nákup z obchodu za 11 000 kreditů po nalezení pulzní pušky v kapitole 3.
 • Ripper – Ricochet Tracer: K dispozici na nákup z obchodu za 11 000 kreditů po nalezení Ripper v kapitole 3.
 • Flamethrower – Gellified Hydrazin: K dispozici na nákup z obchodu za 11 500 kreditů po nalezení plamenomet v kapitole 3.
 • Pulzní puška – str.C.S.I Custom Magazine: Nachází se ve skladování elektrických systémů na mostě v kapitole 4. K této místnosti máte přístup pomocí kinezi k přesunu krabic blokujících dveře a střelbu na pojistku, abyste je deaktivovali.
 • Kontaktní paprsek – SuperSymetry Tether: K dispozici na nákup z obchodu za 12 000 kreditů po nalezení kontaktního paprsku v kapitole 4.
 • Line Gun – ionizovaný kondenzátor: K dispozici na nákup z obchodu za 11 500 kreditů po nalezení linky v kapitole 5.
 • Ripper – Úhlový odpalovač: Nachází se na stole v toku supervizora B. Andovova kancelář na palubě řízení toku v kapitole 6.
 • Force Gun – Subsonický oscilátor: K dispozici na nákup z obchodu za 12 000 kreditů po nalezení silové zbraně v kapitole 6.
 • Flamethrower – Makroliter palivová nádrž: Nachází se na podlaze uvnitř technické místnosti v kapitole 7. Tuto místnost se můžete dostat k zapnutí nulové gravitace přes jistič s obvodem a sestoupením do spodního patra, i když budete potřebovat úroveň pro odplata 3 mrtvého prostoru, abyste odemkli dveře.
 • Plazmová řezačka – vážené čepele: Nachází se na lavičce v šatně údržby na palubě komunikace v kapitole 8.
 • Pulzní puška-granáty s vysokým výnosem: Nachází se v skříňce v čištění vody v kapitole 10. K této místnosti máte přístup získáváním přepsání Master Master Master.
 • Line Gun – Precision Lasers: Nachází se v uzamčené hrudi mezi centrálním centrem hydroponiky a těžební tramvajovou stanicí v kapitole 10. K otevření jej budete potřebovat hlavní přepsání.
 • Kontaktní paprsek – Difrakční modul: Nachází se v uzamčené hrudi v úložišti nástrojů na těžební palubě v kapitole 10. K této místnosti máte přístup manipulací s bedny blokujícími cestu přes kinezi
 • Ripper-lopatky z uhlíkových vláken: Nachází se v uzamčené hrudi právě napravo od lavičky v obchodě strojů na inženýrské palubě v kterémkoli bodě poté, co získáte hlavní přepsání potřebné k jeho otevření.
 • Kontaktní paprsek – přenosný heliotron: Nachází se na stole v šatně bioprostetiky na lékařské palubě, i když pro přístup k němu budete potřebovat úroveň zabezpečení 3.
 • Line Gun – Photon Energizer: Nachází se v hrudi v laboratorním úložišti na lékařské palubě. Opět budete potřebovat úroveň zabezpečení 3, abyste mohli otevřít dveře do samotné místnosti.
 • Force Gun – Gravitic zesilovač: Nachází se na stole v apartmách hostujícího konzultanta na palubě posádky v kapitole 10.
 • Flamethrower-vysokotlaká tryska: Nachází se v uzamčené hrudi uvnitř palandy Deluxe Shift na palubě posádky v kapitole 10. Tuto místnost se můžete dostat načtením baterie z luxusních tichých palandy, abyste aktivovali jistič a přesměrovali napájení do dveří. Ještě jednou budete muset ovládnout přepsání, abyste otevřeli hruď.
 • Force Gun – Suspension Module: Nachází se v uzamčené hrudi u ovládání věšáku-Cargo-Tram na palubě Cargo Bay. A ano, uhodli jste to: budete potřebovat přepsání Master, abyste to otevřeli.

Zatímco řezačka plazmy vládla v původní hororové hře, Arsenal Isaac Clarke získal významné změny v remake mrtvého prostoru. Ujistěte se, že je spárujte s nejlepšími vylepšením Dead Space Sub, aby se s lehkostí roztrhaly nekromorfy. Když jste tady, vezměte si gander při našem recenzi mrtvého prostoru a také náš průvodce po mrtvém prostoru, pokud chcete dát hlasy na jména.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Motorizovaná pulzní puška SWS

DSR

The Motorizovaná pulzní puška SWS je vojenská, trojnásobná, rychlá útočná puška s velkou kapacitou munice v časopise. Pulzní puška je standardní puška obranné síly Země a je také běžná mezi bezpečnostními silami EarthGov, firemní bezpečnostní důstojníky a někdy civilisty.

Obsah

Podrobnosti o návrhu []

Výukový program ui wpn pulserifle

Pulzní puška vypouští ultra nízké koly ráže při hypersonických rychlostech, z nichž každá nesou ohromná množství kinetické energie: tato kola jsou navržena tak, aby stiskla (nebo „houba“), přenášela svou energii na cíl a způsobovala nesmírnou lokalizovanou trauma a způsobovala nesmírné lokalizované trauma. Tento účinek je okamžitý a výrazný v neozbrojených cílech, s dopady zkapalňující měkké tkáně a zlomené kosti; V případě, že cíle nejsou přímo zabity ohněm, budou vykresleny neschopné těžkými ranami a výrazným hydrostatickým šokem. Stejně tak taková kola s nízkým kalibrem činí pulzní pušku ideální zbraň pro boj s palubou, protože jim chybí penetrační síla nezbytná k prasknutí trupů lodí. Na druhou stranu to ponechává varianty pulzní pušky, které byly dosud viděny naprosto nedostatečné pro úkol proniknout tvrdým brněním těla, protože kola jednoduše odrazí od těžebních obleků, které stále nosí některé nekromorfní slashry a chitinové brnění Brutes. Kinetické tlumiče šoku jsou spekulovány, že byly implementovány do zásoby zbraně, protože Isaac/Gabe zažívá jen málo až žádný zpětný ráz. Když je pulzní puška znovu načtěna, celá přední konec závisí vpřed, vysuzuje utracenou kazetu a nový je vložen do časopisu dobře.

Existují čtyři hlavní varianty motorizované pulzní pušky SWS, které byly dosud viděny: ačkoli všechny tři mají identické primární režimy ohně, jsou rozlišeny svými výraznými způsoby alternativního ohně.

První varianta pulzní pušky viděná v Mrtvý prostor způsobuje, že každý ze 3 barelů otočí o 90 ° směrem ven, s uživatelem namířejícím zbraň nahoru a posílá postřiku kulek všude kolem střelce. Tato varianta standardní pušky SWS umožňuje zapojení cílů na všech stranách uživatele.

Druhá varianta pulzní pušky viděná v Mrtvý prostor: Extrakce je schopen vystřelit nabité „brokovnice podobné“ flechoty výbuchů, a změnit svou konfiguraci hlavně na hexagonský převodový tvar se sedmi laserovými památkami místo normálních čtyř. Při plném upgradu, po druhém nabití vystřelí 14 kol současně z sudů při výstřelu kruhového typu.

Třetí varianta viděná v Mrtvý prostor 2 je schopen vystřelit vysoce výbušné granáty za cenu 25 kol, což je užitečné proti shlukům nepřátel. Plně upgradován, může způsobit velké množství poškození téměř každé variantě Necromorph.

Čtvrtá a poslední varianta viditelná v Dead Space (2023) má podobný alt-oheň jako ten v Mrtvý prostor 2;; Namísto pouhých granátů však mohou spuštěné projektily působit také jako blízká doly, které lze umístit na povrchy, a explodovat, když se k němu přiblíží nepřátelé.

Recenze expertů GameSpot