Měli byste bodnout gen ve vysokém životě? | PCGamesn, pokud byste bodli gen nožem na vysoké úrovni? | Načtení

Měli byste bodnout gen nožem na vysoké úrovni

Ve hře FPS je podobný okamžik jen pár minut předem, když po poranění 9-torg máte příležitost zabít 5-torg. Rozdíl však je však v tom, že váš nůž se chtěl ponořit do Geneových stran natolik, že o tom nikdy nezavře. Opět si možná myslíte, že pro to mají důsledky, jako je ztráta cenného spojence ochotného vám pomoci na vaší cestě, ale je to mnohem světské než tohle.

Měli byste bodnout gen ve vysokém životě?

Vysoko na životním genu života - fialový mimozemšťan se dvěma pracovními očima a jedno černé oko sedí na pohovce v příměstském domě. Hráč drží mimozemšťana modré zbraně a mimozemšťana červeného nože. Modrý mimozemšťan vypadá ustaraně, zatímco červený mimozemšťan vypadá vzrušeně

Zajímá vás, jestli byste měli bodnutí genu ve vysokém životě? Existuje jen jedna příležitost, abyste to udělali spíše opovrženíhodný skutek, který přijde, jakmile se vrátíte do domu po první správné misi ve slumech.

Ve hře FPS je podobný okamžik jen pár minut předem, když po poranění 9-torg máte příležitost zabít 5-torg. Rozdíl však je však v tom, že váš nůž se chtěl ponořit do Geneových stran natolik, že o tom nikdy nezavře. Opět si možná myslíte, že pro to mají důsledky, jako je ztráta cenného spojence ochotného vám pomoci na vaší cestě, ale je to mnohem světské než tohle.

Chcete -li bodnout gen ve vysokém životě, komunikovat s ním poté, co nůž požádá, abyste ho bodli. Zpočátku si Gene stěžuje, že jste právě vyjeli nůž na jeho stranu, ale neexistují žádné dlouhodobé důsledky, že ho začnete usilovat. Gene je stále naživu a pomáhá vám během hry, jako by se nic nestalo. Získáte také ruku Don’t Knife, která vám živí úspěch. Pokud chcete tento úspěch, ujistěte se, že před odjezdem z domu vrhnete nůž do jeho masa, protože toto je jeden z mála miscable úspěchů.

A proto byste měli pravděpodobně bodnout gen ve vysokém životě. I když tyto momenty nemají žádný skutečný vliv na konec nebo dokonce odemkněte vysoko na konci života, stále stojí za to udělat, pokud jste dokončení. Zde můžete zjistit, jak dlouho je život, pokud jste na plotě o jeho stahování a jakmile dokončíte každou misi, kterou tato hra nabízí, prozkoumejte náš seznam nejlepších PC her všech dob, abyste zjistili, zda existuje něco jiného, ​​co lechtá vaši fantazii.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Měli byste bodnout gen nožem na vysoké úrovni?

Vysoko na životním genu života s nožem: Knifey lze vidět

Dosáhli jste velké události a přemýšleli jste, jestli byste měli bodnutí genu s nožem na vysoké úrovni? Záleží na tom, bude vlastně zemřít? No, pojďme diskutovat.

Vysoký život není hra známá tím, že vám předloží, co byste očekávali, a často vám nechává druhé hádání, co se stane. Toto je jeden z těch prvních okamžiků během mnoha vysokoškolských misí, kde se taková věc stane a nechcete zabít svého pomocníka náhodně během první hodiny hry?

Vysoký život byste měli bodnout gen nožem?

Nakonec nezáleží na tom, jestli bodnete gen nožem na vysoké úrovni, protože ho vlastně nezabijete. Gene bude jen žertovat, že vždy děláte to, co říká uživatelské rozhraní a vrátíte se do normálu. Dostanete si však úspěch!

A je to! Jo, toto není velké morální rozhodnutí, o kterém si myslel, že to bylo. Je to jen jeden z prvních případů vysokého života, který vás podvádí a podvádí vaše očekávání.

Nyní víte, jestli byste měli bodnout gen nožem na vysoké úrovni, uvízněte se do některých důležitějších akcí, jako je svržení vysoko na životních šéfů. Naše průvodce najdete na každém z nich a více v našem článku o průchodu High On Life.

Více z načtení

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Herní průvodce

A jé! Dosáhli jste záblesky pevného disku, kde jsou zprávy skutečné!

Vysoký život: Měli byste bodnout gen?

Mám bodnout gen ve vysokém životě?

Samuel Moreno 16. prosince 2022

Vysoký život je naplněn až po okraj šílený humor, se kterým jste pravděpodobně obeznámeni, pokud jste někdy sledovali show Justina Roiland. Téměř každá linie dialogu a momentu se cítí, jako by patřila do jedné z jeho komediálních show. Humor je také začleněn interaktivnějšími způsoby, například uvedením hráčů do situací, které si dělají legraci nebo zpochybňují to, co je jiné hry naučily. Jeden z nejlepších příkladů toho se objevuje na začátku Vysoký život Když vám představí možnost bodnutí genu.

Konkrétněji se okamžik objeví po návratu z první odměny. Po cestě zachráníte nůž, Geneův vnímající mimozemský nůž, který chce bodnout a násilně zavraždit všechno. Jakmile zjistí, že znáte Gene, dychtivě vám dá vědět, jak moc by ho chtěl také bodnout. Možnost tak učinit bude představena, jakmile se vrátíte do domu.

Co se stane, pokud nestojíte gen na život?

Bázení důležitého NPC, který vás vede na vaší cestě. Neschopnost střílet většinu NPC je vysvětlena tím, že je Kenny hlasitě odmítá střílet například. Zároveň bych vás neobviňoval za druhé hádání hry, jako je tato.

Volba, zda ho bodnout nebo ne, není prezentováno tak přímo jako některé volby dialogu. Objeví se jednoduché vyskakovací okno, které vám řekne, abyste stiskli tlačítko Melee. Můžete snadno ignorovat malé vyskakovací okno UI a pokračovat v hraní hry. Jakmile však opustíte dům, abyste však pokračovali v příběhu, bude příležitost ho bodnout.

Co se stane, když uděláte genu bodnutí?

Stisknutím tlačítka Melee před ním začne malou skriptovanou scénu, kde ho skutečně bodnete. Gene trochu zlomí čtvrtou zeď a napomene vás za to, že sleduje vše, co říká UI, i když ji stejně rychle otřete. Dobrou zprávou je, že to nemá skutečný účinek na příběh nebo hratelnost, a budete se na něj stále spolehnout jako normální.

Jak již bylo řečeno, stále existuje dobrý důvod k bodnutí. Pokud tak učiníte, odemkne tajemství a miscable úspěch “ Nenosujte ruku, která se živí .”Pokud jsi sem přišel jistý, jestli je v pořádku ho bodnout, neváhejte a uvolněte se a uvolníte se. Vysoký život je to určitě hra, která vás povzbuzuje k tomu, abyste odpovídali jeho absurdnímu tónu.