Mluvte s mrtvými | D&D 5. vydání na Roll20 Compendium, Baldur’s Gate 3’s Speak With Dead Spell se právě dostalo pohodlnější | PCGamesn

Baldur’s Gate 3’s Speak With Dead Spell se stala mnohem pohodlnější

Poskytujete zdání života a inteligence mrtvolu podle vašeho výběru v dosahu, což jí umožňuje odpovědět na otázky, které položíte. . Kouzlo selže, pokud byla mrtvola cílem tohoto kouzla během posledních 10 dnů.

D&D 5. vydání

!

Поисковый запрос должен состоять не менее чем из 2 символов. *

  1. Domov
  2. Kouzla
  3. Mluvte s mrtvými
  4. Zdroj: D&D 5. vydání

Mluvte s mrtvými

Poskytujete zdání života a inteligence mrtvolu podle vašeho výběru v dosahu, což jí umožňuje odpovědět na otázky, které položíte. Mrtvola musí mít stále ústa a nemůže být nemrtvá. Kouzlo selže, pokud byla mrtvola cílem tohoto kouzla během posledních 10 dnů.

Dokud kouzlo nekončí, můžete položit mrtvolu až pět otázek. Mrtvola ví jen to, co věděl v životě, včetně jazyků, které věděla. Odpovědi jsou obvykle krátké, kryptické nebo opakující se a mrtvola není nutná, aby nabídla pravdivou odpověď, pokud jste k tomu nepřátelská, nebo vás to uznává jako nepřítele. . Corpse se tedy nemůže naučit nové informace, nerozumí ničemu, co se stalo od doby, kdy zemřela, a nemůže spekulovat o budoucích událostech.

Atributy

Mrtvola podle vašeho výběru v dosahu

Roll20 na Tiktoku Roll20 na Facebooku Roll20 na Twitteru Roll20 na YouTube Roll20 na Twitch Roll20 na Instagramu

Domovská stránka Roll20 Drivethru DMS Guild Pathfinder nekonečný Hvězdná nekonečná

Roll20 ® je registrovaná ochranná známka společnosti Orr Group, LLC. Všechna práva vyhrazena.

Baldur’s Gate 3’s Speak With Dead Spell se stala mnohem pohodlnější

Baldurova brána 3 promluvte s mrtvým kouzlem je velmi praktický trik, který objeví více informací a vyšetřuje mrtvoly, a to bylo mnohem pohodlnější.

Publikováno: 17. září 2023

Baldurova brána 3 je hra, kde smrt přichází snadno, a vývojář Larian Studios je víc než jen spokojený, aby umožnil, aby důležité postavy padly fauly na všechny druhy ošklivých cílů – někdy ještě předtím, než se s nimi setkáte. Je tedy užitečné, že Baldur’s Gate 3 mluví s mrtvým kouzlem je velmi snadný přístup k jakémukoli přehrávání, ale může to být trochu bolest, aby zjistila, na které z mnoha mrtvol ve hře Masive RPG stojí za to si povídat. Naštěstí se věci prostě z jednodušších s jedním z nejlepších Baldurových brány 3 modů.

Pokud jste se ještě nenaučili, jak mluvit s mrtvými v Baldurově bráně 3, existuje několik různých způsobů. I když nemáte člena strany, aby to dokázal, téměř každý pravděpodobně narazí na amulet ztracených hlasů na začátku prvního akt hry, který uděluje sílu hráči podle vašeho výběru. Problém je v tom, že v okolí je spousta mrtvých lidí a velká většina z nich nemá co říct, ale nezjistíte to, aniž byste procházeli poměrně zapojeným procesem animace.

Naštěstí Baldur’s Gate 3 mluví s mrtvým reworksem mod od tvůrce Mod „Cytraen“ to všechno změní. V základní hře musí být mluvit s mrtvými na mrtvolu, po kterém budete moci opakovaně používat až do dalšího dlouhého odpočinku. .

Po odezvě, mluvte s mrtvým, se místo toho aplikuje na samotného kolečka a přetrvává přes dlouhé zbytky a dokonce i respekty, což znamená, že ho budete muset použít pouze jednou a budete k němu mít přístup navždy přístup. To také znamená, že vždy uvidíte zvýrazněné klíčové mrtvoly, což je potenciálně masivní záchranář, pokud jste někdo jako já, který posedlá kontroluje každé mrtvé tělo, které chodí kolem, i když vědíte, že většina konverzací bude nonstarters.

Cytraen také nabízí hrst dalších vylepšení, které lze zahrnout nezávisle na hlavním mod. Můžete odstranit obvyklý limit otázek ve svých konverzacích, abyste zajistili, že získáte celý příběh, aniž byste se museli znovu načíst, a můžete mít postavy, které jste osobně zabili, mluvili s vámi, aniž byste museli první přestrojit z mrtvých. Jedná se o o něco více „podváděnější“ než základní mod, ale vzhledem k tomu, že obě mají ve hře.

Baldur

A konečně, alternativní verze mod umožňuje schopnost mluvit s lidmi, kteří zemřeli na stavové účinky, které obvykle zabraňují postmortálním konverzacím, jako je pálení, jed, rozpadne se atd. Pokud jste zvláštním fanouškem takových metod – znalenec Baldurovy brány 3 barelmancy – pak byste mohli najít tento čas od času na vaši záchranu.

Úplné pokyny, jak nainstalovat mod. Všimněte si, že budete potřebovat Baldur’s Gate 3 MoD Fixer pro použití přepracování, stejně jako mod skript BG3, a že je nekompatibilní s jinými mody, které ovlivňují to, jak mluvit s mrtvými pracemi. Můžete jej však přidat k existujícímu uložení bez restartování a bude to dokonce zpětně fungovat.

Pokud se rozhodnete použít nejnebezpečnější a nejnebezpečnější zbraň Baldurovy brány 3, pravděpodobně tento mod je poněkud pohodlný. Dostaňte se tam a povídejte si s Unalive a vy se vystřelíte ve všech úkolech Baldur’s Gate 3 v žádném okamžiku. Mohlo by vás to dokonce osvobodit, abyste byli trochu více kavalír s nejlepšími kouzly Baldur’s Gate 3 – a co je zábavnější než tohle?

Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. Miluje RPG, Soulslikes a Roguelikes a nepřestane mluvit o Monster Hunter a jako drak.